PDA

View Full Version : Любовна тактика?!



byby0202
07-16-2013, 09:23
Здравейте! Имаме проблеми с приятеля ми.Той е с три години по-голям от мен.Преди беше типичния женкар,но избра да е с мен.Не знам,как успях да го накарам да се влюби в мен и вместо да го правя щастлив,всеки ден се караме все повече..постоянно го ядосвам,дразня го-несъзнателно го правя,но той се изнервя.Той иска да съм честна към него,а аз за пореден път го излъгах ( въпреки че той ме провокира ) .Даде ми трети шанс,но го чувствам някак отдалечен.Той е човек,който дори втори шанс не дава и не е давал до сега на никоя,с която е бил..Искам един вид пак да го накарам да се почувства желан и да си дадем едно ново начало..но не знам откъде да започна.Другия проблем е че аз съм на работа и през седмица мога да го видя...И единственото,което ми остава е или по скайп или смс-и да му пращам.. Преди да почна да работя,живях за малко при него и беше прекрасно...А сега за всичко го дразня,помогнете ми.. :(((


(Това ми е третия и последен шанс)

damnguy
07-16-2013, 09:47
всеки ден се караме все повече..постоянно го ядосвам,дразня го-несъзнателно го правя,но той се изнервя
Е добре де... Пича ти е дал 3 шанса.... Ако бях на негово място поне 3 пати да съм те зарязал. Щом толкова го обичаш и искаш да го направиш щастлив, защо го дразниш и ядосваш. Не знам какво ще ви става с връзката, но ако пича има малко достойнство ще стане и ще те зареже...

Amore-Mio*
07-16-2013, 10:27
Защо го лъжеш ?
И не излизай с оправданието той ме провокира.
Просто защото няма как някой да те НАКАРА ДА ИЗЛЪЖЕШ САМИЯ НЕГО!

Просто се вземи в ръце и разбери какво е направил той за теб, от какво се е отказал и защо ти е дал трети шанс. Защото аз със сигурност не бих си губила времето.

byby0202
07-16-2013, 10:41
Добре,признавам си,че аз съм виновна за всичко.Въпроса ми е как да оправя нещата,как да му покажа отдалеч,че е човека за мен?!Преди съм му писала писмо,той се зарадва..Усещам го хладен..

r0073x
07-16-2013, 10:54
Ще ти олекне ли, вместо да се чудиш, като ти кажа, че си го изгубила вече напълно :) ?

Връзката се държи, за да си помагате взаимно, за да се чувствате щастливи заедно, а не да се състезавате, кой ще направи по-голяма мизерия, кой ще врътни по-опашата лъжа, и кой ще изпокрие повече тайни от другия. Така и не се отучихте от тези к*рвенски номера, с които няма да постигнете нищо трайно ;)

Времето ще покаже, дали ще ти даде 4. шанс или да си обираш крушите. Нагла си.

byby0202
07-16-2013, 11:22
Заслужавам и приемам критиките ви.И все пак той постави едни определени условия и аз ги приех.Но когато се видим всичко е толкова прекрасно и сега искам едно ново начало с него.Мисля че това ми е единствения шанс да съм с него,не мога да си позволя да го разочеровам.Не мисля,че може да ми даде повече шансове,не е честно спрямо него.

byby0202
07-16-2013, 11:39
Той направи достатъчно неща за мен,просто аз провалих нещата два пъти вече..

soul1199
07-17-2013, 11:22
И двамата трябва да давате за да получавате любов..И да се отстъпва :)

Баща Ти
07-17-2013, 11:49
Заключи го в мазето, така ще е твой завинаги.

LadyTerrible
07-17-2013, 12:39
Добре де,аз така и не разбрах какво толкова си му направила,че да се карате така,да го дразниш,да го лъжеш(пък и той да те провокира да лъжеш?!) и да ти дава n на брой шансове да се поправиш? Ако всичко у теб го дразни(както ти казваш),значи връзката ви вече не е пълноценна,а я крепите насила.Щом толкова му късаш нервите,нямам обяснение защо не те е зарязал още...а ти като си знаеш грешките,направи ли каквото можеш да ги поправиш? Така де,като не ни казваш какви са,не можем да ти дадем конкретен съвет,макар,че специална "любовна тактика" или вълшебна формула за оправяне на връзки,не съществува.Ако има взаимна любов и взаимно желание да сте заедно,ще намерите начин,но ако само единия човек живее с мисълта,че е провалил всичко,напрежението и вината го притискат и се чувства зле,а другия не полага никакви усилия да види дали и той не е направил грешка(и),няма смисъл изобщо от подобна връзка.