PDA

View Full Version : МАГДАНОЗ!!!



eric_turner
07-16-2013, 20:37
Моля ви, кажете тази отвара от магданоз колко пъти на ден трябва да я пия и примерно цяла седмица ли, за да ми дойде цикъла по-рано? Може ли да я пия 2 пъти на ден сутрин и вечер? Възможно ли е на следващия ден да има ефект? А ако на следващия ден няма, трябва ли да я пия всеки ден докато се появи ефекта? А ако след 1-2 дена ми дойде и като ми свърши, след това пак ли ще си е на 28/30 дни? Отговорете ми на тези въпроси, и нека тези които са пробвали да пишат.

aniezina
07-17-2013, 16:03
Магданозът съдържа Vit C, който забавя цикъла. Ако приемеш някакви ударни дози магданоз по-скоро ще си забавиш цикъла, отколкото да го предизвикаш.

eric_turner
07-23-2013, 10:52
Момичета, искам да ви кажа, че този месец на 2-ри Юли ми дойде и е по цяла седмица. Попринцип на мен ми е на 30-31 дена, а не на 28 и следващото идване трябваше да е на 2-ри август. Да, но се наложи да го предизвикам по-рано и до 3-ти август да е минало, а в никакъв случай не искам хапчета, затова в събота (20-ти юли) 2 пъти за деня пих отвара от магданоз, една чаша сутрин и една чаша вечер, приготвя се много лесно, и днес на 23.07 ми дойде! Наистина помага, дори след 1-2 дена! Отварата е ОТВРАТИТЕЛНА, но щом се налага си струва. Успех.. :)

Cloud9
07-23-2013, 13:31
Защо си играете с организма си за едното море или секс?

eric_turner
07-25-2013, 03:08
А ти знаеш ли причината каква е? А МАГДАНОЗА С КАКВО МИ НАВРЕДИ??? ХАПЧЕТА ЛИ СЪМ ПИЛА? НЕ - айде тогава като нямаш представа какво е положението, недей да държиш сметка! Тук попитах как точно действа магданоза, пробвах, написах какво се случи, защото не само на мен ми се е налагало да го предизвикам за пръв път в живота ми. Ако писанията ви ще са такива, то тогава по-добре не си правете труда да пишете. Да, благодаря предварително...

~The Smile~
07-25-2013, 15:51
Веднъж реших да експериментирам с такава отвара и ефектът беше нулев.
послепис: наистина тази отвара е много гадна... По-вкусно е като го ям наред.

~The Smile~
07-25-2013, 15:56
Защо си играете с организма си за едното море или секс?

Магданозът е много полезен, така че с нищо няма да й навреди да авторката.
Аз направо късам листенца магданоз и си го хапвам, но не с цел да си предизвиквам цикъла, а защото съм чувала, че е полезен за зрението, а щом е за това, определено трябва да го ям по-често...

eric_turner
07-26-2013, 12:31
The Smile, колко пъти пи от отварата? :)