PDA

View Full Version : Какво да направя?



aGressiwe
07-16-2013, 22:02
Имам връзка от 1 година с прекрасно момиче,прекарах най-романтичното и хубаво лято миналата година.Дойде есента тя започна училище беше абитуриентка ,като по чудо наблягаше доста на ученето и нямаше кой знае колко време за мен ,но все пак намираше ,аз се дипломирах лятото и не работех и имах доста свободно време,когато тя можеше винаги го прекарвах с нея,но и с приятелите си.Тя доста се дразнеше от това,че излизам постоянно ,че не съм й обръщал достатъчно внимание ,защо съм излизал с други момичета и т.н.Но това предполагам беше нормално ,никога не си бях помислял,че ще излезе нещо и след лятото,все пак и 2та работехме на морето и беше просто за лятото,.. Тя не беше от типа момичета със сериозни връзки,никога не беше имала,беше повече "party girl" ,но пък явно се влюби в мен и се промени.На бала й аз просто не бях в София ,на деня в който й беше бала ,трябваше да летя до Англия за 2 дни имах работа ,бившата ми приятелка или по точно бившата ми годеница беше влязла в болница не беше добре и аз естествено заминах и пропуснах бала на приятелката ми.И от тогава нещата се прецакаха доста,да разбирам ,че беше тъпо ,но това че веднага отидох при бившата си приятелка ,не означава ,че имам чувства към нея,а че просто сме много много близки,ние щяхме да се женим,живеехме заедно,тя беше до мен в много трудни моменти и сега тя имаше такъв и аз трябваше да бъда до нея.Е явно приятелката ми не го разбра така и леко се отдръпна от мен,започнахме да се караме доста тя се държеше хладно ,но продължавахме да бъдем заедно ,но се карахме страшно много.Обичах я правеше ме много щастлив,никога не си бях помислял за друга исках само нея,но тя ме нараняваше постоянно и аз просто се отчуждих ,сближих се неволно с друго момиче ,говорехме ,излизахме ,но нищо не бях направил ,бяхме просто приятели,тогава приятелката ми откачи започна да крещи да се караме и както крещеше ми каза "Изневерих ти ,преди няколко месеца" ,при което седях и не можех да взема решение и просто си тръгнах,не й се обадих повече и просто се разделихме не си казахме нищо.Последните й думи бяха "Изневерих ти,преди няколко месеца" ,а моите бяха "Добре" ,мина 1 месец от тогава,не сме се чували ,не сме се виждали ,не сме си писали ,разбрах от наши общи приятели в началото още ,че е съкрушена ,че страда ,че иска да сме отново заедно ,а на мен просто не ми пукаше.Днес я видях и просто стояхме на улицата и се гледахме ,не мърдахме ,никой не казваше нищо ,просто се приближавахме и застанахме на сантиметри ,тя ми се усмихна и аз й казах "Приеха ли те в Софийския?" и тя просто ме погледна и си отмина ,нищо не каза.. и сега съм объркан ,не ми пукаше ,докато не я видях отново .. бях щастлив с нея ,обичах я ..

pofff
07-16-2013, 22:34
Няма да те съдя за това което си направил,да почти нищожно е обаче,все пак със едно момиче си.Трябва да си с нея на бала,естествено че ще се сърди.Но както и да е.Не ти пукаше? Минало време. :) Обикновено,човек осъзнава че обича нещо,чак когато го загуби.Минал е един месец,а все още си ти е тръпка. :) Значи има защо! ;) А колкото до това дали ти е изневерила,зависи от човека.Ти я познаваш най-добре,сам трябва да прецениш дали го е направила или не.Ако е,тогава е изгубена кауза.Обаче ако не е а го е казала просто ей така,това е друг въпрос. :) Не знам за теб,но на твое място бих я потърсил при първа възможност. :)

Ivaaaaa
07-17-2013, 06:56
и аз казвам много неща без да се замислям в яда си и в стремежа да нараня другия, защото той вече ме е наранил достатъчно
мисля, че трябва да поговорите сериозно и да решите проблема, а не да бягате от него
успех!
пп. постъпката ти е много глупава и най-вероятно за това ти е казала, че ти е изневерила

niceone94
07-17-2013, 09:01
Значи да погледнем нещата и от мъжка гледна точка. Да, държал си се тъпо с нея, но си имал причини да "заминеш" и така нататък. Това, което тя е направила е доста гадно. Все пак - ти не си заминал за да видиш старата ти приятелка и да се "лей-ле" с нея. Нали?

Но какво значение има? На нея й е супер гадно, дори не може една дума да ти каже явно. Като чета разбирам, че и на теб ти е гадно.

Редно е да се видите, да решите проблема, да оправите нещата, но помни едно - щом го е направила... може пак да се повтори, защото .. това са момичетата, те са просто такива. Не я вини, но лично на твое място бих и теглил една колкото и да ме е яд после. Ти си потъпкваш его, достойнство и све по тоя начин, ако й обърнеш внимание сега, но... я обичаш.. явно. Решението е твое.

LadyTerrible
07-17-2013, 13:00
Разбирам те,разбирам защо си заминал и няма да те съдя.(това в случай,че наистина не си имал други освен приятелски намерения към бившата си).Както каза ти-приятелката ти не е разбрала.Относно това,което тя ти е казала за изневярата-препоръчвам ти да не й вярваш на 100%.Ревнувала те е ужасно хем от бившата ти,хем от другите момичета,с които си "излизал",най-вероятно просто е искала да ти го върне или просто се е запознала с някого,пофлиртували са и тя го е преувеличила за пред теб.На момичетата,които изневеряват рядко им пука наистина за човека,на когото са изневерили,а като чета,щом страда толкова и спича пред теб,на твоята й пука.Имали сте си проблеми,но пък е минало време,осъзнали сте си грешките (вероятно) и може да поговорите.Реши какво искаш-дали да си отново с нея или да оставиш всичко в миналото и да продължиш напред.

aGressiwe
07-17-2013, 13:45
Естествено,че само такива ми бяха намеренията ,тя много добре го знае ,те се познават даже.Бившата ми приятелка я уважавам толкова много,осъзнахме че държим един на друг като приятели страшно много ,а като двойка просто бяхме твърде идеални и я нямаше тръпката,но останахме много близки,без лоши чувства.Абсолютно винаги си помагаме и се подкрепяме ,катастрофирала е и е в болница естествено,че ще замина на секундата за да я видя и приятелката ми трябваше да ме разбере,извиних й се за бала 1000 пъти,то дори колко щях да съм с нея на бала й 2 часа макс ,тя нали си заминава с класа там.А до това ,че ми е изневерила всъщност не се съмнявам ,че го е направила ,защото още преди да бъдем заедно й се носеше кофти слава,така че сигурно е вярно.Просто се почувствах много много зле ,вчера като не ми каза нищо и днес ми писа смс "Не ме приеха от 1во класиране,радвай се".. аз й казах,че няма как да се радвам за такова нещо и че съм сигурен ,че от 2то класиране ще я приемат и ще се видим есента отново.Тя ми написа само "Fu :) " което нямам представа какво означава ..

procter
07-17-2013, 14:22
Кофти. Ама от "Просто за лятото", какво друго да излезе?! Явно нито ти, нито тя сте били наясно какво означавате един за друг и какво се очаква от единия и от другия, за да продължи връзката. Съвсем нормално е да се случи така. Иначе по темата - ако можеш, карай без нея, защото зле ми звучат нещата. Ако не - обади й се, поговорете и направете онова, което е трябвало да направите много отдавна - да се изясните кой кум, кой сват.

baby_baby
07-17-2013, 15:49
Ако ти е изневерила пак ще го направи и ти какво само ще и прощаваш ли ? Явно се е осъзнала като и е станало гадно но късно........

Баща Ти
07-17-2013, 15:52
Пич ти имаш тестиси, които произвеждат генетичен материал! Никъде не пише, че трябва да го хвърляш по една конкретна!

Разбираш ме, нали?

pofff
07-17-2013, 19:25
"Fu" До колкото знам означава "Fuck You" Прецакан си. :D

aGressiwe
07-17-2013, 19:41
А смятай хаха "Fuck you" :D :D явно това е било еми хахахах смятай тя губи ,благодаря на всички за отговорите и може да се каже ,че ми помогнахте да разбера,че не си заслужава да я мисля. :)