PDA

View Full Version : Търся филм



sharm
07-17-2013, 12:39
Като малка бях гледала един филм от който си спомням само една сцена и много искам да го намеря. Разправяше се за момиче и момче които не се харесват и си спогаждат номера. Сцената за която се сещам: момчето много харесваше една мацка, тя го накара да отиде в една тъмна стая и му каза да се съблече, като той си мислеше че и тя това ще направи, после пуснаха осветлението и половината стая беше пълна с ученици. Всички го снимаха и му се смееха. Моля ако някой го е гледал и знае как се казва да пише. Мерси :)

mish0ni98
07-19-2013, 21:44
Не мога да помогна, но се бих радвала ако ми помогнете!!! От години търся един филм, който въртяха преди 5-6 год. по Супер7 /мисля/. Ставаше въпрос за момиче, което отива при баща си и нова жена, която си има семейство и дъщери. Сцени от филма,които помня много ясно, но това пусто заглавие... Майката беше с къса коса, беше се порязала за бедрото с една брадва и въпросното момиче я кара с един пикап през един дъжд, имаше сестра, която се казваше Опал имаше и куче/немска овчарка/, което й беше приятел, но го застреляха в една гора и после го погребваха.Помня момент, в който беше на училище и се поиграваха нещо с нея, помня също как седеше на една единично легло с прозорци отзад, а баща и говореше нещо иии филма завърши как баща й се прибира и те го гледат през един прозорец и накрая се прегръщат всички... вижда се, че МНОГО ми харесваше тоя филм и помня някои сцени много ясно, затова ви МОЛЯ, помогнете ми, както и на момчето отгоре.Благодаря :)