PDA

View Full Version : симптоми на какво?



Моника С
07-18-2013, 07:33
Здравейте! Знам,че може да ви е омръзнало да четете едни и същи неща,но реших да попитам и някой,който е запознат,да ми обясни. Цикълът ми е редовен,всичко е нормално.Този месец трябваше да ми дойде на 16,закъснява ми. Гърдите не ме болят,кожата на лицето ми е възпалена както обикновено при менструация. Сутрин имам обилно бяло течение,което се появява и по-късно през деня. Попринцип преди да ми дойде винаги имам бяло течение,но никога не е било за повече от ден. На какво може да бъде признак това? има ли причина да се притеснявам?

kalpazanka
07-18-2013, 07:35
А ние отде да знаем дали има причина да се притесняваш? За някои една бременност би била проблем, докато за други- не. Някои се вглъбяват и се притесняват от болести, други- не.

Моника С
07-18-2013, 07:38
Мисля,че щом съм попитала значи нещо малко или много ме притеснява. Всеки човек,който не очаква нещо се притеснява,няма значение дали е бременност или болест. Следващия път,когато решиш да пишеш някой такъв безполезен коментар,по-добре недей :) приятен ден

kalpazanka
07-18-2013, 07:41
Съжалявам за безполезното мнение, просто днес не ми работи кристалното кълбо. Няма как да гадая, като не знам от колко време менструираш, дали имаш непротектиран полов акт, дали напоследък си пила антибиотици, които да обяснят необичайното бяло течение. Също така не знам дали правилно си смяташ МЦ.
Като толкова държиш на адекватни отговори, поне да беше дала адекватна информация.

Моника С
07-18-2013, 07:43
Да,права си за това. но можеше да попиташ тези неща вместо да се заяждаш с мен

dirtyyy
07-18-2013, 08:39
Ти можеше да ги отговориш

granger
07-18-2013, 09:05
Ти можеше да ги отговориш

Тя естЕ, трябва да знае кво да каже, явно не е наясно,което не говори добре за нея!
И ,моме, вместо да се обясняваш кой се заяжда - обясни,каквото те питаха.
Може да ти закъснява по ред причини , а и бялото течение не е шега работа.

baby_baby
07-18-2013, 14:40
като не обясниш хубаво няма как да ти кажеме

Моника С
07-19-2013, 05:58
Цикълът ми е редовен,на 25 дни,случвало ми се е да ми закъснява. Винаги няколко дни преди да ми дойде имам по-обилно бяло течение. Тези дни,когато трябваше да ми дойде имах доста притеснения и проблеми,мисля си,че може да е от тях, а и постоянно го мисля това с цикъла

Cloud9
07-19-2013, 12:53
Цикълът ми е редовен,на 25 дни,случвало ми се е да ми закъснява.

Случвало се е , но сега се учудваш че се случва? Хммм.... Закъснението може да е породено от постоянния стрес кога ще ти дойде.Не го мисли толкоз.Всичко ще е наред.