PDA

View Full Version : Целулит по корема?



cattwalk
07-18-2013, 11:29
Имам нещо такова по корема си а и попринцип там ми е проблемната зона..някакви предложения?Ходя редовно на фитнес

dirtyyy
07-18-2013, 11:30
Пробвай с термо коланите

purple_butterfly
07-18-2013, 12:15
намери най-подходящата тренировка за теб в интернет примерно виж някое видео в youtube има много видове тренировки и ги комбинирай с диета за детоксикация и след това си направи здравословен режим на хранене :)

cattwalk
07-18-2013, 12:25
мерси много.А какви са тези термо колани?

Runaway11
07-18-2013, 13:33
мерси много.А какви са тези термо колани?

Нищо което ще ти помогне...мисля че сама се сещаш какво точно трябва да правиш - никой няма да ти предложи нещо което магически ще ти стопи паласките. :)))

FuckingFreak
07-18-2013, 14:18
Колко и да тренираш, ако ще и цялата да се опаковаш във фолио, за да се потиш, ако ядеш боклуци (в това число могат да влизат и млечните продукти) забрави да ти изчезне целулита.

dirtyyy
07-18-2013, 15:26
Колко и да тренираш, ако ще и цялата да се опаковаш във фолио, за да се потиш, ако ядеш боклуци (в това число могат да влизат и млечните продукти) забрави да ти изчезне целулита.

+

yakuza_
07-18-2013, 15:27
Аз имам корем по целулита, бременна ли съм :С

malkasladka
07-18-2013, 19:59
Как така на корема целулит? Стрии ок разбирам, но целулит?!? Може ли да ка§иш снимка ако ти е удобно или да ми пратиш на лс, защото ми стана интересно...

beautyhair
06-09-2015, 16:17
Липомасажът е доста ефикасен срещу целулит. Неслучайно е толкова скъп. Тук можеш да прочетеш какво представлява http://cosmomed.net/uslugi/lpg-lipomasazh/ . Обаче не може постоянно да ходиш на подобни процедури, трябва повече движение/спорт и правилно хранене.

tochko
06-09-2015, 16:28
Аз съм използвал методът със колана и фолиото истината е че е временен. Тези колани са ефективни само ако след това не пиеш вода и стоиш гладен, което не те устройва. Ако се увиеш във фолио обаче и съчетаеш с някакъв масаж след тренировка би трябвало да има ефект, аз тепърва го опитвам. Разбира се това е някакъв плюс към храненето и спорта като не ги замества. Виж как да тренираш ефективно из някакви програми и това е :)

Rakshy
06-09-2015, 22:16
спрете да ъпвате стари глупави теми :@ :@ :@

sevdalina
12-17-2015, 07:41
Аз преди време бях пълничка и постоянно бях на диети. В резултат на това ми излязоха стрии и имах целулит, ужасно беше. Мажеш се с какви ли не кремове, толкова пари хвърлих на вятъра. Накрая реших да взема по-сериозни мерки. Изпробвах да ги махна с лазер и нещата се получиха. Ето от тук https://www.youtube.com/watch?v=i5mtngFZEJg може да научиш повече за самата процедура. Аз съм много доволна, в момента нямам проблем нито с килограмите, нито със стриите.