PDA

View Full Version : На горещия стол е.... anonymous708973



Страници : [1] 2 3 4 5 6

102
07-18-2013, 14:53
Отдавна се позагубиха тези темички, а бяха доста интересни. =)
Да не забравяме, че сме в раздел Любов, така че нека въпросите
да са забавни и предразполагащи. Лец гоу.

Аз ще дам тон за песен....
Любим отбор ?
Любим цвят ?
Любима изневяра ?
Къде ?
Оценки в даскало ?
Защо администратор в тийнпроблем ?
Волейбол ?

LadyDi
07-18-2013, 18:43
Любим отбор ? Албена Денкова и Максим Стависки
Любим цвят ? Жълт
Любима изневяра ? Не съм си давала сметка, че има разновидности. А личните си изневери никога не съм ги подреждала по "любимост" :)
Къде ? Където и да е.
Оценки в даскало ? 5.69 ми е средния успех от дипломата за средно образование.
Защо администратор в тийнпроблем ? А защо не? Приятно убиване на свободното време е.
Волейбол ? Не, мерси, чупят ми се ноктите.

Това ли е? Да приключваме?

102
07-18-2013, 18:43
Питайте бе, шматки. =)

LadyDi
07-18-2013, 18:44
Казах ти, че не ги интересува, ти обаче държиш да ме срамуваш :)

granger
07-18-2013, 18:45
Възродихте стара тема , найс.
Ммм, Лейди, кога си направи първата татуировка?
Котколюб ли си?
Имаш ли любим цитат от книга? Сподели плеасе!

shusha
07-18-2013, 18:46
Какво е любовта за теб ?
Любовта достатъчна ли е за една връзка ?
Има ли живот без любов ?
И толкова за сега :d

LadyDi
07-18-2013, 18:49
Възродихте стара тема , найс. Възроди я, ама питай го що с мене почна.
Ммм, Лейди, кога си направи първата татуировка? 2007-ма. На 9-ти юни.:)
Котколюб ли си? Животнолюб съм. Но котките имат специално място в сърцето ми и на китката ми :cool:
Имаш ли любим цитат от книга? Сподели плеасе!"It takes much bravery to stand up to our enemies but we need as much bravery to stand up to our friends." - Albus Dumbledore
:)

granger
07-18-2013, 18:51
Хари Потър фен! Обичам те, най-официално го заявявам!
Как го предпочиташ - късо или дълго?
Коя зодия беше?
Какво мислиш за моята зодийка - лъв :lol:
Вярваш ли в Господ?
Суеверна ли си?

102
07-18-2013, 18:56
Любим филм ?
Пица или пържени картофи ?
Леко или тежко ?
Невил или Малфой ?
Хафълпаф или Рейвънклоу ?
Нежно или грубо ?

AnarchyBoy
07-18-2013, 19:04
Я кака е на стола.. 8-) че и харесва Хари Потър..

Любов или Просто секс?
А какво е за теб любовта?
Изпитвала ли си го това чувство?
Вярваш ли в това, че зодиите определят хората и характерите им..
Суеверна ли си?
Водка или Уиски?
Сладко или Солено?
За котките каза, а кученца обичаш ли?

:smt049 -> За Кака
Заплювам си мястото на стола, след кака!! 8-)

LadyDi
07-18-2013, 19:05
Какво е любовта за теб ? Начин на живот. Но понеже предполагам, че ме питаш за любов между мъж и жена (или двама партньори), тогава го обяснявам така: разбирателство, приятелство, доверие, секс.
Любовта достатъчна ли е за една връзка ? Да.
Има ли живот без любов ? Да. Както казах горе - любовта е начин на живот. Но не е единственият.


Хари Потър фен! Обичам те, най-официално го заявявам! И на филмите, и на книгите :)
Как го предпочиташ - късо или дълго? Дълго. Със суха сметана :cool:
Коя зодия беше? Шаран.
Какво мислиш за моята зодийка - лъв Мисля, че имате силата да постигнете много неща, ако успеете да държите егоизма си в граници :) Това като цяло ми е впечатлението от зодията.
Вярваш ли в Господ? Вярвам. Но не съм сигурна, че вярвам точно в това, което изповядва Църквата.
Суеверна ли си? Иска ми се да кажа не, но по-скоро да.


Любим филм ? Труден въпрос, като се има предвид, че съм кино-маниак. Но инстинктът ми беше да кажа "Сърце".
Пица или пържени картофи ? Пържени картофи, ftw.
Леко или тежко ? Имам проблеми с кръста. Така че леко. Но и от тежкото не бягам.
Невил или Малфой ?

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/p206x206/17502_10201022502036350_1619219936_n.jpg

Хафълпаф или Рейвънклоу ? Рейвънклоу.
Нежно или грубо ? Ооо, според зависи. Но по-скоро нежно.
:)

granger
07-18-2013, 19:08
I SHIP YOU!
Много ми е важно да питам.
Любима песен. Ама точно 1 единствена!
Имаш ли книжка?

LadyDi
07-18-2013, 19:10
Я кака е на стола.. 8-) че и харесва Хари Потър..

Любов или Просто секс? По принцип - любов. Но понякога и в просто секса няма нищо лошо. Зависи.
А какво е за теб любовта? Начин на живот :cool:
Изпитвала ли си го това чувство? Всеки ден. Но и ти ме питаш дали съм била влюбена в мъж/момче - няколко пъти :)
Вярваш ли в това, че зодиите определят хората и характерите им.. Хм, чак да ги определят не. Но забелязвам, че хората от определени зодии имат едни и същи черти. Често в различна степен, но ги има.
Суеверна ли си? По-скоро да.
Водка или Уиски? Водка.
Сладко или Солено? Солено.
За котките каза, а кученца обичаш ли? Обичам всякакви животинчета. Особено ако са малки и пухкави :cool:

:smt049 -> За Кака Ooo, много ти благодаря :-)
Заплювам си мястото на стола, след кака!! 8-)

:)

102
07-18-2013, 19:14
Само дето тя няма да става от стола. =( Ремъците спомагат за това.... което ми напомня...
По-хард ?
Камшици, белезници, колани ?
Софт-хард ?
Лентичка на очите ?

LadyDi
07-18-2013, 19:14
I SHIP YOU!
http://media.tumblr.com/tumblr_m0qu30McQm1qf4jwo.gif

Много ми е важно да питам.
Любима песен. Ама точно 1 единствена!

http://www.youtube.com/watch?v=-pwCYsKDmuQ

Имаш ли книжка? Да.
:)

AnarchyBoy
07-18-2013, 19:17
Говорим за след като стане.. :D Ще си изчакам реда, спокойно! :oops:

Харесваш Nightwish или само тази тяхна песен?
С грим или не?
Бар или Дискотека?
Големи и шумни компании или малка, но сплотена група приятели?
Външен вид или характер те привлича у мъжете?

LadyDi
07-18-2013, 19:33
По-хард ? Не
Камшици, белезници, колани ? Не
Софт-хард ? Да
Лентичка на очите ? Да


Харесваш Nightwish или само тази тяхна песен? Харесвам Найтуиш. Но от времето им с Таря. После - не чак толкова.
С грим или не? За мен - с малко грим. Но по-скоро от необходимост, не от суета.
Бар или Дискотека? Дискотека :cool: Но напоследък не ме кефят и дискотеките.
Големи и шумни компании или малка, но сплотена група приятели? Малка, сплотена група.
Външен вид или характер те привлича у мъжете? Както се казва - никой няма да поиска да си легне с ума ти :cool: Привлича ме външния вид, но далеч не ми е достатъчно за друго, освен за просто секс :)
:)

AnarchyBoy
07-18-2013, 19:37
Брей, како учудваш ме с това за Таря, с теб има к'во да си каже човек.. :D

granger
07-18-2013, 19:52
Какче, защо си избра този ник?
Гледаш ли футбол?
А някой друг спорт?
Любим български атлет?
Мислиш ли,че мъж и жена могат да бъдат истински приятели без да имат сексуални х'отношения.

LadyDi
07-18-2013, 20:10
Какче, защо си избра този ник? От как се помня съм фен на Лейди Ди. Страшно ми е интересна и много я харесвам. С всичките ѝ недостатъци, които хич не са малко.
Гледаш ли футбол? Рядко. Обикновено само световното.
А някой друг спорт? Не особено. Не съм спортна натура и не се интересувам твърде.
Любим български атлет? Йордан Йовчев, може би.
Мислиш ли,че мъж и жена могат да бъдат истински приятели без да имат сексуални х'отношения. Да.

:)

AnarchyBoy, защо се учудваш?

AnarchyBoy
07-18-2013, 20:41
Просто ми е малко странно, thats all :D

LadyDi
07-18-2013, 20:44
Да де, ама защо?
Много хора мислят, че Найтуиш бяха по-добри с Таря.

asp1r1n94
07-18-2013, 20:51
Кои са били важните "пътища" в живота ти досега, иначе казано трудни избори ?

LadyDi
07-18-2013, 21:19
Кои са били важните "пътища" в живота ти досега, иначе казано трудни избори ?

Честно казано, замисли ме. Струва ми се, че досега не съм била изправяна пред реално труден избор. Всички избори в живота си съм ги вземала с лекота и съм вярвала, че са правилното за мен решение. Сега като гледам назад, осъзнавам, че вероятно е можело някога да постъпя по-добре, но тогава така съм решила и със сигурност не съжалявам за нито един избор. Всеки един от тях е допринесъл да съм там, където съм днес и да съм такава, каквато съм. А на мен резултата за момента ми харесва :)

Ако не съм разбрала въпроса правилно, задай го пак.

kalpazanka
07-19-2013, 06:30
Как гледаш на домакинството- досадно задължение или начин да отпочинеш, да си изкараш яда от деня например?
Само ти ли домакинстваш вкъщи или законната половинка помага?
Как минава един твой делничен ден? А един почивен?
Как си организираш деня, че да ти остане време за глезотии /кино, фризьор, маникюр/?

Seattle
07-19-2013, 06:40
Домашен любимец? Какъв е? Ако нямаш, защо?
Любим парфюм?
Най интересна случка от предната година?
Любим виц?
Как върви лятото? Специлни планове?


Горещия стол.... наистина ли е горещо там? ;)

DisappointedDreamer
07-19-2013, 06:55
така ли си представяше живота си преди 10 години?

Chacho
07-19-2013, 07:00
Здрасте!

-Оплачи се!
-Похвали се!
-Виждаш ли се с някого от форума на живо?
-Любимото ти изкуство?
-Колко голяма се чувстваш?

-Как ще постъпиш, ако разбереш, че детето ти е гей?
-Как ще постъпиш, ако разбереш, че детето ти взима наркотици?
-Как ще постъпиш, ако разбереш, че детето ти има зависимост към хазарт?
-Как ще постъпиш, ако разбереш, че детето ти има дългове към лихвари?
-Как ще постъпиш, ако разбереш, че детето ти е наркодилър?
-Как ще постъпиш, ако разбереш, че детето ти е педофил?
-Как ще постъпиш, ако разбереш, че детето ти е убиец?
-Как ще постъпиш, ако разбереш, че детето ти е станало инвалид?
-Как ще постъпиш, ако разбереш, че детето ти е болно от смъртоносна болест болест?
-Как ще постъпиш, ако разбереш, че детето ти е получило тежко психично отклонение?

-Ако имаш нож и срещу теб има човек с нож, ще имаш ли смелостта да се защитиш, ако ти посегне?
-Ако имаш 100 хил. лева в сметката си и си решила да инвестираш в бизнес, каква сума ще заделиш?
-Ако сега решиш да следваш в университет, каква специалност ще запишеш?
-Колко дълъг би искала да е човешкият живот? Ако не си отговорила в години, опитай се да дадеш и такъв отговор.
-Какво не могат да купят парите?
-Бог за теб е...
-Как се е променило значението на религията през живота ти?
-Пренебрегваш ли често здравето си?
-Зависима ли си от човека до теб?
-Ще си простиш ли, ако го прогониш по своя вина?
-Трудно ли прощаваш?
-Кои са корените на уравнението 2x²+3x-5=0 ?
-Даваш ли пари за благотворителност?
-Каква ти е нагласата към циганите?
-Каква ти е нагласата към германците?
-Има ли смисъл от разделението на нации?
-Оставяйки сегашното ти семейно положение настрана, би ли преспала с негър? А би ли се омъжила за такъв?
-Кой ти беше най-трудният предмет в училище? А кой мислиш, че е най-труден по принцип?
-Ще дойдеш ли някой път на форумна среща?
-Смяташ ли, че форумът те е променил?
-Какви са хората тук спрямо хората навън?
-Защо администраторка, а не потребителка? Как зае този пост? Как го възприемаш сега?
-Харесваш ли днешната младеж?
-Искаш ли да приключа с въпросите?
-Напиши нещо на съфорумниците.
Приключвам.

Nakadah
07-19-2013, 07:03
Хммм

Защо нямам Custom Title след новия дизайн на сайта? :)

ledenakrasota
07-19-2013, 07:04
Разкажи как се запозна с милото си.
С какво се занимаваш?
Като малка каква искаше да станеш?
Какво те дразни в хората?
Върху кои свои качества работиш в момента?
Усмихнат човек ли си?
Любима песен?
Мислиш ли да имаш скоро деца?
Какви дрехи носиш като цветове?
Скъпото или евтиното? Качественото?
Интересуваш ли се от политика?
Какви мъже те привличат?
Какви секс играчки имаш? ;)
Любима поза?
В училище каква беше като човек? :)

DisappointedDreamer
07-19-2013, 07:07
Чавдаре, забрави да я попиташ как ще реагира, ако разбере, че детето и се чифтосва с роднина 8-)

Накадах, това е стол за личния и живот и персона, а не за (тъпия) сайт -.-

Лейди, защо международни отношения?
какво друго те влече, освен поезията?
кои планински върхове си изкачила :Д
събираш ли си хубавите спомени някъде? като например нещо свързано с тях в папка/буркан/кашон/етц?

LadyDi
07-19-2013, 07:10
В момента това, което преди 10 години си си мислела, че ще си след 10 години ли си? В някои аспекти - да. Най-смешното е, че точно преди 10 години мечтаех да съм с този мъж завинаги. После ми мина. Животът се завъртя и го върна обратно :cool: В професионален план - по-скоро не. Други представи имах преди 10 години, но пък далеч не съжалявам в момента. Добре се чувствам.
Като цяло, смяташ ли, че животът ти се развива в насоката, която искаш? Като цяло, да. Е, не може всичко да върви точка по точка на някакъв план, нали? Но ако гледаш мащабно на нещата, е окей.
Колеблива ли си по принцип? За някои неща. Други ги решавам от раз. Примерно, мога да прекарам часове наред да се чудя точно тези дънки ли да си взема, или онези с по-големите джобове. А после ми се обажда някой и ми казва: трябваш ми, тръгвай. И аз тръгвам, без да се колебая. Така си взех повечето решения в живота. Математическа или езикова гимназия - езикова гимназия. Ще дойдеш ли да живееш при мен - ще дойда. Ще се женим ли или не - ще се женим. И те така.
Искаш ли деца вече? Има ли причина, поради която да изчакваш? Винаги съм искала деца. Просто вътрешно не съм се чувствала готова да поема отговорността да възпитам друго човешко същество освен себе си. Вече ми се струва, че има на какво да го науча, значи може би е дошло времето :)
Какво мислиш за аполитичността? Мисля, че е бягане от отговорност. Да си аполитичен означава да не те интересува как те управляват. Гледам на себе си като на безпартийна - не симпатизирам на никоя партия. Но се интересувам от политиката, интересува ме това, което се случва в управлението на страната.


Как гледаш на домакинството- досадно задължение или начин да отпочинеш, да си изкараш яда от деня например? Досадно задължение. Никога не съм била и вероятно никога няма да бъда перфектната домакиня, която намира успокоение в това да смесва подправки в тенджерата. Възхищавам се на жени, на които им иде отвътре да си въртят къщата, но за мен това е задължение. Но пък не бягам от задълженията си :cool:
Само ти ли домакинстваш вкъщи или законната половинка помага? Много ми помага, да ми е жив и здрав. Като повечето мъже, не се хваща самоинициативно, но поне не ми отказва като го помоля.
Как минава един твой делничен ден? А един почивен? Събуждане задължително в 5. Точно тогава е най-игривият период на котарака. В 5:10 вече нервите не издържат и съответно той бива набит. Заспиване. Успиване. Ставане в 8 без 10 и обличане на тъгъдък, обикновено с първото, което ми попадне в гардероба. После работа (тука няма как да ти опиша, щото всеки ден е различно). Прибирам се към 6-7, правя там каквото имам да правя из вкъщи и после отдавам нужното уважение на оранжевия диван :cool: Гледаме филми, ровим си в интернет. Най-често заспивам пред компютъра и посред нощ се премествам в спалнята. Това е типичното :cool:
Как си организираш деня, че да ти остане време за глезотии /кино, фризьор, маникюр/? Голям плюс ми е, че работното ми време е плаващо. Мога да изляза, когато си искам, стига да си свърша работата. Мога да си разпределям задачите така, че да ми остава време и за глезотийки.


Домашен любимец? Какъв е? Ако нямаш, защо?
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/998006_10201098146127405_307928858_n.jpg

Любим парфюм? The beat на Burberry и 212 на Carolina Herrera, но в момента ползвам първия
Най интересна случка от предната година? Злощастният ми опит да се науча да карам ски :lol: Шегувам се. Не знам, опитвам се всяка случка да намеря за интересна по някакъв начин.
Любим виц? Божееее, знам толкова много, че ми е трудно да си избера любим :) Затова ще ти кажа един дето го научих снощи: Явява се циганин на изпит за шофьорска книжка и изпитващия го пита "Тоя знак какъв е?". Циганинът отговаря компетентно: "Халуминиев!"
Как върви лятото? Специлни планове? Лятото върви добре. Регистрирах едно пътуване до Италия и сега до септември не планирам нищо специално. Работа през седмицата - плаж събота и неделя и така. Пък дано изникне нещо "интересно" :cool:

Горещия стол.... наистина ли е горещо там? ;) Засега още не 8)
:)

LadyDi
07-19-2013, 08:11
Здрасте! Привет, привет. Баш ми е драго :)

-Оплачи се! От няколко дни ме наболява кръста и се притеснявам да не направя криза както преди 2 години.
-Похвали се! Като изключим кръста - чувствам се добре, очаквам септември с нетърпение :cool:
-Виждаш ли се с някого от форума на живо? Най-редовно се виждам с kalpazanka :) В месеца поне веднъж регистрираме по една клюкарница. Иначе познавам много народ.
-Любимото ти изкуство? Музиката. Понякога с нея могат да се кажат неща, за които дори думите не стигат. Страшно съм разочарована, че при двама толкова музикални родители, аз не мога да изтръгна и една вярна нота от гърлото си, а пръстите ми се като вързани. Баща ми свири на китара, майка ми на пиано и двамата пеят страхотно. А аз само приграквам като беквокал и то не твърде успешен.
-Колко голяма се чувстваш? Чувствам се пълнолетна. Демек - на 18 :cool:

-Как ще постъпиш, ако разбереш, че детето ти е гей? Никак. Как да постъпя? Сигурно няма да ми е лесно да привикна към мисълта, но пък не вярвам, че това е болест, която може да се лекува.
-Как ще постъпиш, ако разбереш, че детето ти взима наркотици? Ще се опитам да поговоря, ако въобще е възможно. И да му помогна, дори да не иска да ми позволи.
-Как ще постъпиш, ако разбереш, че детето ти има дългове към лихвари? Ще го пребия :cool: И вероятно ще се опитам да му покрия дълговете.
-Как ще постъпиш, ако разбереш, че детето ти е наркодилър? Трябва зверски да съм се провалила във възпитанието си тогава. За човек, който ненавижда наркотиците и в живота си само веднъж е пушил трева... Сигурно пак ще се опитам да говоря. Трябва да има начин да го накарам да разбере, че не е добре така.
-Как ще постъпиш, ако разбереш, че детето ти е педофил? Ще се отрека от него.
-Как ще постъпиш, ако разбереш, че детето ти е убиец? Честно казано не знам. Никаква идея нямам, вероятно защото никога не съм можела да проумея какво би подтикнало някого да отнеме чужд живот.
-Как ще постъпиш, ако разбереш, че детето ти е станало инвалид? Ще му помагам с всичко, на което съм способна.
-Как ще постъпиш, ако разбереш, че детето ти е болно от смъртоносна болест болест? Не знам, вероятно това би ме разбило.
-Как ще постъпиш, ако разбереш, че детето ти е получило тежко психично отклонение? Ще се опитам да го лекувам. Ако не може, тогава ще се грижа за него. Каквото и да е, то е мое.

-Ако имаш нож и срещу теб има човек с нож, ще имаш ли смелостта да се защитиш, ако ти посегне? Вероятно. Вярвам, че инстинктът за самосъхранение е по-силен от всичко останало и колкото и да ми е чужда мисълта да посегна на човек, ако той ми посегне пръв, сигурно ще отвърна.
-Ако имаш 100 хил. лева в сметката си и си решила да инвестираш в бизнес, каква сума ще заделиш? Ами, зависи колко ще са ми нужни. Вероятно 60-70. Нямам представа.
-Ако сега решиш да следваш в университет, каква специалност ще запишеш? Журналистика или педагогика.
-Колко дълъг би искала да е човешкият живот? Ако не си отговорила в години, опитай се да дадеш и такъв отговор. Хем ми се живее, хем след определена възраст животът живот ли е. Но поне към 90 :cool:
-Какво не могат да купят парите? Знам ли. Като гледам хората около себе си, ми се струва, че могат да купят всичко. Може би за здравето в даден случай не биха били достатъчни.
-Бог за теб е... Неясна концепция. Дърто магаре станах, а още не мога да си изясня позицията по този въпрос. Рационално погледнато, идеята ми се струва невероятна - някой друг, някъде горе (или долу, знам ли), който държи съдбата ти в ръцете си и определя къде ще отидеш като ти приключи земния път. Но някъде дълбоко в мен, една част като че ли вярва, че може би има някаква сила свише, която никога няма да можем да си обясним напълно. Вярвам, може би, че Бог е във всеки от нас - онази сила, онова нещо, което ти дава вяра да се бориш и да продължиш. Във всеки случай, не съм уверена, че Бог е точно такъв, какъвто го виждам по иконите в църквите.
-Как се е променило значението на религията през живота ти? Никак. Ходя на църква по големи празници, а понякога и просто така. А дори и тогава, предпочитам да стоя отвън, по-скоро близо до църквата, отколкото в самата нея. Църквите ме потискат. За мен не би трябвало да има точно определен начин, закон, по който да се молиш на Бог. Ако има Бог, той трябва да е свободно достъпен за всеки, по всяко време, на всяко място.
-Пренебрегваш ли често здравето си? Ежедневно. Пушачка съм.
-Зависима ли си от човека до теб? Зависима - не бих казала. Но ми е много по-хубаво с него, отколкото без него.
-Ще си простиш ли, ако го прогониш по своя вина? Трудно. Знам, че хубавите неща се случват случайно и обикновено се изисква усилие да ги задържиш. И когато ми се е случило нещо толкова хубаво, би било непростимо сама да го прогоня :)
-Трудно ли прощаваш? Да, но трябва да ме наранят особено лошо, за да има нужда да прощавам.
-Кои са корените на уравнението 2x²+3x-5=0 ? -2,5 и 1 :cool:
-Даваш ли пари за благотворителност? Да.
-Каква ти е нагласата към циганите? Знаеш ли, не биха ми пречели, ако работят и си плащат данъците и таксите като всеки нормален гражданин. Но имайки предвид как предпочитат да преживяват, много ме дразнят. Това е дискриминация, но не към тях, а към нас, които им плащаме сметките. Източват ни социалната система, а после аз няма да получавам достатъчно пари, за да си гледам детето или старините, или да ме оперират. Не е честно.
-Каква ти е нагласата към германците? Никаква. Чужденци. Каквато ми е към холандците и към естонците, например. Нямам предразсъдък спрямо тях.
-Има ли смисъл от разделението на нации? Да. Всеки народ, всяка нация си носи някакви особени черти, исторически обосновани. Да се опитваме да слеем толкова различни народи под един флаг, непременно води до напрежения.
-Оставяйки сегашното ти семейно положение настрана, би ли преспала с негър? А би ли се омъжила за такъв? По-скоро не.
-Кой ти беше най-трудният предмет в училище? А кой мислиш, че е най-труден по принцип? Ох, физика и химия. Не че съм се справяла зле с тях, но ми изискваха много повече време за подготовка. Вярно, че са основани на математика и логика, но явно това са аспекти, в които не се справям добре :) Имах проблеми в училище и по философия, макар това да ми беше един от най-интересните предмети. Но с учителката ми имахме много различни виждания за нещата, а тя не беше от тези, които с лекота понасят различна гледна точка.
-Ще дойдеш ли някой път на форумна среща? Ако ме поканите и ми се случи да съм близо, защо не? Ходила съм на доста срещи :)
-Смяташ ли, че форумът те е променил? О, да. Вече не ми влияе толкова, но когато попадах във възрастовата група на съфорумниците - да. В смисъл, идеята зад форума е много хубава, макар и малко опорочена напоследък. Той трябва да представлява платформа, в която тинейджърите да могат да обменят опит и мисли с връстниците си. Дава ти различна перспектива върху собствения ти проблем.
-Какви са хората тук спрямо хората навън? Тук може да си всякакъв, какъвто се страхуваш да си навън. В тоя ред на мисли, също ми харесва форума. Ако събереш смелост тук да си такъв и такъв, може би ще преодолееш някакъв комплекс навън. А иначе напоследък забелязвам твърде много "wanna-be bad boys/girls". А навън седи на пейката и се срамува да вдигне очи :)
-Защо администраторка, а не потребителка? Как зае този пост? Как го възприемаш сега? Честно казано, от както се смени платформата, съм по-скоро потребител. Най-много да заключа или изтрия някоя тема и то, ако е наистина нужно. Знаеш ли, че когато форумът прохождаше, през 2003-та бях един от първите модератори? :cool: Не че се хваля, ама пък да си кажа :lol: Де да знам, трябва някой да следи за някакъв ред, колкото и на останалите да им е неприятно.
-Харесваш ли днешната младеж? Намирам я за объркана. Имат прекалено много информация, но не знаят какво да я правят. Поддават се прекалено лесно на течения и влечения. Но пък, не са ли били всички така? :cool: Всеки трябва да си мине бунтарския период.
-Искаш ли да приключа с въпросите? Не. Харесват ми. Благодаря ти.

Напиши нещо на съфорумници си.

http://i309.photobucket.com/albums/kk393/Niki92/Harry%20Potter/tumblr_las8ebgDlO1qahdmvo1_500.jpg

Приключвам.

Благодаря, за някои неща ме накара доста да мисля. Особено за уравнението :cool:

LadyDi
07-19-2013, 08:27
така ли си представяше живота си преди 10 години? Донякъде. Виж ми отговора към Violenza.


Хммм

Защо нямам Custom Title след новия дизайн на сайта? :)Никаква идея нямам. Но вече не мога да слагам такива работи.
:)

LadyDi
07-19-2013, 09:13
Разкажи как се запозна с милото си. В този форум :cool: Засичахме се по темите, мненията ни съвпадаха, съответно почнахме да си пишем извън форума. Всъщност, много дълго си писахме преди да се срещнем или дори да си видим снимките. След това се запознахме на живо - на първата форумна среща, между другото. Някъде из интернет пространството има снимки от нея :) И така. Както той обича да казва "беше любов от първата буква".
С какво се занимаваш? В момента му помагам в бизнеса, така да го кажем.
Като малка каква искаше да станеш? Учителка :) Всъщност, тази идея така и не е умряла в съзнанието ми.
Какво те дразни в хората? Много неща. Дразни ме лицемерието - да гледаш някого в очите, а после да постъпваш подло зад гърба му. Обичам честните и открити хора. Бих казала и че мразя лъжата, но тя понякога е необходимо зло.
Върху кои свои качества работиш в момента? Иска ми се да съм по-търпелива и толерантна към хората около себе си. И ми се иска да вярвам, че го постигам.
Усмихнат човек ли си? Надявам се, че да :) Намирам си поводи често да се усмихвам, но може би трябва да попитаме някой познат.
Любима песен? Nightwish - Know why the nightingale sings
Мислиш ли да имаш скоро деца? Мисля.
Какви дрехи носиш като цветове? В гардероба ми има най-много бяло и синьо. Може би защото любимата ми дреха са дънките :)
Скъпото или евтиното? Качественото? Не ми пречи да дам повече пари, стига да знам, че това, което съм си купила ще ми служи достатъчно дълго и както трябва. Но това не значи, че вярвам, че скъпото непременно е по-качествено.
Интересуваш ли се от политика? Интересувам се, да. Но нямам стремежи да се занимавам с това.
Какви мъже те привличат? Като външен вид или като характер? Като външен вид:
http://userserve-ak.last.fm/serve/_/38882137/Maksim+Mrvica+maksim482x298.jpg
http://i796.photobucket.com/albums/yy241/celebritybug/Leading%20Men/tumblr_mabfhwzOEB1qjww2co1_1280.jpg
http://images6.fanpop.com/image/photos/32300000/Hugh-hugh-jackman-32369649-824-769.jpg
Остри черти, тъмна коса, светли очи. Мъжът ми няма нищо общо с това, обаче :lol:
Като характер си падам по мъже, които биха могли да ме предизвикват по някакъв начин. Не обичам кроткостта и спокойствието, трябва да има динамика. Трябва да има за какво да говоря с него, да ме провокира. Е, разбира се, мога да кажа, че трябва да е верен, любвеобилен, романтичен и т.н., ама тва са неща, които идват сами.
Какви секс играчки имаш? ;) Най-обичам да си играя с мъжа ми :cool: Иначе не, нямам секс играчки. Просто, знам ли, не ми е било необходимо засега.
Любима поза? Даже не знам дали си има име. Мисионерска, но настрани...
В училище каква беше като човек? :) От онези, дето стоят най-често на чина си :)


Лейди, защо международни отношения? Международна икономика, по-скоро. Всъщност, не знам. Така се получи. Сега ако трябва да се върна назад, не бих кандидатствала това, ама тогава сигурно съм си мислела нещо, дето вече не го помня.
какво друго те влече, освен поезията? Монтаж. Много ме влече да си изрязвам клипчета от филми и да си ги монтирам на някаква музика, с някакви ефекти. Правя същото и със снимки и (да не прозвучи нескромно), но доста ми ги харесват. Вече съм правила видео-монтажи като подарък за 3 юбилея, една сребърна и една нормална сватба. И отделно като подарък за този и онзи специален човек.
кои планински върхове си изкачила :Д Как ме забииии :) Не съм обикаляла планините от години, но да речем - Безбог, Амбарица, Малък Купен (или беше Голям, не съм сигурна, но като се знам, по-скоро е бил малкия), Марагидик, но тоя май не го качих догоре, Околчица ииии Черни връх съм качвала, или поне така твърди майка ми, била съм доста малка. Сигурно има и още някой пропуснат.
събираш ли си хубавите спомени някъде? като например нещо свързано с тях в папка/буркан/кашон/етц? Събирам ги къде ли не - имам тетрадки със спомени, изрезки и всякакви рандом-неща, които съм решила да си запиша, лексикони от ученическите ми години, кутии със стари писма, картички, снимки от бивши любови, цели рафтчета с всякакви боклучета, които са ми спомен за нещо, а вратата на хладилника ми е цялата в магнити от места, които съм посетила и които близките ми са посетили. Въобще, аз съм един отвратителен Плюшкин :(
:)

kalpazanka
07-19-2013, 09:22
За Плюшкин тва е типично рибешко. :)

Притесняваш ли се да кажеш в очите на някого, когото малко познаваш, че е лицемер/използвач/подлизурко и все в тоя дух?
Как реагираш на хорската простотия?
Псуваш ли?

LadyDi
07-19-2013, 10:15
Мъжът ти какво мисли по темата за децата? Готов е, какво да мисли. Не е като да се наложи той да си стои вкъщи да ги гледа. Нито пък ще ги ражда :cool:
Имате ли възрастова разлика? Година и 2 седмици.
Разбираш ли се с родителите му? Аз съм от малкото щастливки, които имат прекрасни взаимоотношения с родителите му. Даже не взаимоотношения - връзка. Обичам ги пооочти колкото моите, а и те винаги са се отнасяли към мен с уважение и обич.
Какво не би му простила? На този етап трудно бих простила изневяра. Не е невъзможно, но трудно. Като цяло предателство. Под каквато и да форма. Аз се раздавам всеотдайно и се влагам цялата в дадена връзка, затова и предателство от какъвто и да е род, ще ме нарани много.
Дай пример за непреодолими различия в характерите? Не мога. Не мисля, че има непреодолими различия в характерите. Непреодолими са различията в стремежите.
Къде е границата между компромис и саможертва? Границата е в теб самия. Това, което ти примерно ще счетеш за жертва, аз мога да го нарека компромис. Саможертвата е тогава, когато се разделиш с нещо, от което не си готов и не искаш да се откажеш. Компромисът е отказване от нещо прежалимо


Притесняваш ли се да кажеш в очите на някого, когото малко познаваш, че е лицемер/използвач/подлизурко и все в тоя дух? Най-малко се притеснявам какво да кажа на слабопознат. Виж, ако ми е близък, по-трудно се навивам, но пък обичам откровеността, така че и така не бих го спестила... за дълго :)
Как реагираш на хорската простотия? Най-често с насмешка. Неприятно ми е.
Псуваш ли? Все едно не знаеш, да му е*а майката :cool:
:)

AnarchyBoy
07-19-2013, 13:15
ЗдрастЕ пак и от мен! 8-)

Како с Таря беше по-яко да.. права си..
Охх, странно, с мъжки черти, каквито описа съм.. хаха :lol:

- Освен по Nightwish, по друго залиташ ли?
- Слушаш ли Michael Jackson - питам защото в момента танцувам из къщата на негови парчета.. :D

Охх ударила ме е музикална вълна..

- На кой концерт ти се ходи?
- А пропускала ли си концерт, на който ти се е ходило, ама много?!
- Българска музика или, или..?
- Ще ти задам въпрос от кандидат-студентския изпит по английски в Софийски У. (където между впрочем вече ще уча.. :D )

- "Музиката способна ли е да промени даден човек, определя ли начина му на обличане, музиката се определя от характера или характера се определя от музката, а определя ли с какви приятели ще се събере, музиката могла да разделя хората? Хмм, а целта и не е ли да ги сплотява?"

^ Нещо такова беше.. :D

- Видях, че искаш да станеш учителка, а по какво желаеш да преподаваш?
- Секс с музика или без?
- Танцуваш ли?
- А мъж0 обича ли да танцува? 8-)
- Видео-обработката с коя програма я правиш, занимавам се с абсолютно същото.. :D
- Как си представяш перфектната почивка?

Обратно на музиката..:
- Искала ли си да свириш на някакъв инструмент? А пробвала ли си?
- Да твориш музика е дар свише или по скоро много практика, а може би и двете?
- Тъжна музика, когато си тъжна, или?
- Защо тъжната музика, всъщност е тъжна, с какво е по различна от "веселата" и кое точно я определя като "тъжна"
За мен нещо тъжно, може да е весело за теб и vice versa, не мислиш ли?
- Музиката е главният виновник за носталгията - да или не? Аргументирай се!

Охх, сорЕ, уморих се после ще мисля, още въпроси.. :oops:

102
07-19-2013, 13:38
Какво е да си супер известен в тийн форум и всеки да се интересува от теб ?
Когато влизаш в сайт-а първо четеш дали има няква интересна тема или първо се регваш и после...?
Какво е небето ?
Кур или пишка ?
Казваш ли "путка" ? Ако да - да. Ако не - с какво заместваш.
Сбивала ли си се ?
Сладолед или шоколад ? (шоколадов сладолед не е опция)
Брад или Джони ?
Джони или Джим ?

LadyDi
07-19-2013, 15:09
ЗдрастЕ пак и от мен! 8-) Здрасти, здрасти.

Охх, странно, с мъжки черти, каквито описа съм.. хаха :lol: Притеснявам се да ти поискам снимка :lol:

- Освен по Nightwish, по друго залиташ ли? По много неща, кое от кое по-невероятни. Сега в момента съм се зарибила да слушам един младеж, ама на който го покажа, все не му допада. Иначе слушам всичко, почти без изключения.
- Слушаш ли Michael Jackson - питам защото в момента танцувам из къщата на негови парчета.. :D Е, не може без Майкъл.

Охх ударила ме е музикална вълна..

- На кой концерт ти се ходи? Точно в момента на никой определен.
- А пропускала ли си концерт, на който ти се е ходило, ама много?! Не. На два концерта в живота ми се е ходело особено много, отидох и на двата :)
- Българска музика или, или..? Всякаква музика. Българска, американска, руска, сръбска, норвежка..
- Ще ти задам въпрос от кандидат-студентския изпит по английски в Софийски У. (където между впрочем вече ще уча.. :D ) Честито. Какво ще учиш?

- "Музиката способна ли е да промени даден човек, определя ли начина му на обличане, музиката се определя от характера или характера се определя от музката, а определя ли с какви приятели ще се събере, музиката могла да разделя хората? Хмм, а целта и не е ли да ги сплотява?" Мисля, че човекът определя музиката, която слуша. Да, модерно е да залиташ и щом слушаш метъл, рап или чалга, да предпочиташ да се обличаш подобно на идолите си. И в това няма нищо лошо. Сигурно донякъде определя и с какви приятели ще се събереш, защото хората обикновено гравитират към такива със сродни вкусове и интереси. Но не би трябвало да е така. Когато се превърнеш в роб на едно единствено нещо, било то и определен музикален стил, не се ли чувстваш ощетен? Аз бих.

^ Нещо такова беше.. :D

- Видях, че искаш да станеш учителка, а по какво желаеш да преподаваш? Английски ;)
- Секс с музика или без? Зависи от настроението. Сексът на музика може да бъде много... вдъхновяващ. Особено на Продиджи :cool:
- Танцуваш ли? Професионално или у дома пред огледалото? :lol: Танцувам или по-скоро се опитвам.
- А мъж0 обича ли да танцува? 8-) Не особено.
- Видео-обработката с коя програма я правиш, занимавам се с абсолютно същото.. :D Corel VideoStudio - съвсем елементарен интерфейс, между другото. Сега разучавам едни други, с повече ефекти, ама все не ми остава време напоследък.
- Как си представяш перфектната почивка? Някъде, без телефон и компютър. Нямам претенции дали ще е плаж или планина. Книги и спане.

Обратно на музиката..:
- Искала ли си да свириш на някакъв инструмент? А пробвала ли си? Дрънках на пианото на майка ми, но си докарвах само главоболие. Не съм имала мераци да свиря, за това ти трябва и музикален слух, а пък моят не работи добре.
- Да твориш музика е дар свише или по скоро много практика, а може би и двете? Първо трябва да го имаш в себе си. А после трябва много да практикуваш.
- Тъжна музика, когато си тъжна, или? Да, някоя балада или нещо. Но понякога си пускам и надъхваща, ей така, за да не ми е тъжно вече :)
- Защо тъжната музика, всъщност е тъжна, с какво е по различна от "веселата" и кое точно я определя като "тъжна"
За мен нещо тъжно, може да е весело за теб и vice versa, не мислиш ли? Може. Тъжната и веселата музика се определят от това какви чувства ти навяват.
- Музиката е главният виновник за носталгията - да или не? Аргументирай се! Не. Носталгията е чувство, свързано копнеж по миналото. Музиката може да навява спомени, може и да ти докара носталгия, а може точно защото си носталгичен, да искаш да чуеш тази музика.

Охх, сорЕ, уморих се после ще мисля, още въпроси.. :oops: Е, ако се сетиш :)
:)

LadyDi
07-19-2013, 15:15
Какво е да си супер известен в тийн форум и всеки да се интересува от теб ? Нямам никаква представа :)
Когато влизаш в сайт-а първо четеш дали има няква интересна тема или първо се регваш и после...? Ника и паролата ми са запаметени. Влизам си директно във форума и първо гледам дали някой е писал по темите, за които съм абонирана. После гледам какви нови бисери има.
Какво е небето ? Безкрайно ;)
Кур или пишка ? Пишка. Думата к*р хич не ми харесва.
Казваш ли "путка" ? Ако да - да. Ако не - с какво заместваш. Казвам.
Сбивала ли си се ? Да.
Сладолед или шоколад ? (шоколадов сладолед не е опция) Шоколад.
Брад или Джони ? Джони.
Джони или Джим ? Джони. По възможност - насинен :cool:
:)

102
07-19-2013, 15:36
Как се казва котето ти ?
Има ли си име ?
Какво ти е мнението за завоалираните въпроси ?
Какво значи "да накифляш вътрешно" ?
Една мечта ?
Море. Вода. Варна или Бургас ? (не град, не пристрастно)

LadyDi
07-19-2013, 15:44
Как се казва котето ти ?
Има ли си име ? Казва се Китънс. Но най-често го наричам "проклето животно такова".
Какво ти е мнението за завоалираните въпроси ? Не ги обичам, рядко ги схващам и често отговарям глупаво.
Какво значи "да накифляш вътрешно" ? Да предпочиташ синьо Джони, когато не пиеш уиски ;)
Една мечта ? Да стъпя и на седемте континента.
Море. Вода. Варна или Бургас ? (не град, не пристрастно) Бургас.
:)

AnarchyBoy
07-19-2013, 15:47
Любима храна?
Коли или Мотори? А може би метрото.. :lol:
Ако имаш право на 1 желание (абсолютно всичко) какво ще е то?
Лютиво или по скоро не?
Секс на публично място?
А като казах секс, какво мислиш за "задушаването" по време на секс? Вдъхновено от темата в долния раздел!
Доминираш или се подчиняваш?

shusha
07-19-2013, 17:19
Би ли променила себе си ?
Кой е най-големията ти страх?
БЕз какво не можеш?
Котка или куче ?
Имаш ли страх от зъболекари :D ?
Коя професия харесваш ?
Харесваш ли външния си вид?
Би ли се преместила в чужбина да живееш?
Коя ти е лщбимата държава? А град?

LadyDi
07-19-2013, 20:21
Любима храна? Обичам почти всичко от тесто. И пържени картофи.
Коли или Мотори? А може би метрото.. :lol: Предпочитам да карам кола. Но обичам да се возя на мотор. Веднъж кандърдисвах един приятел да ме научи и да карам, обаче краката ми къси... не можех да го балансирам :lol: А иначе съм фен на метрото.
Ако имаш право на 1 желание (абсолютно всичко) какво ще е то? Да имам право на още няколко :cool: Всъщност, не знам.
Лютиво или по скоро не? Не обичам лютиво.
Секс на публично място? Тръпката е много различна :cool: Но вече не.
А като казах секс, какво мислиш за "задушаването" по време на секс? Вдъхновено от темата в долния раздел! Не, благодаря.
Доминираш или се подчиняваш? В живота по-скоро се опитвам да доминирам. В секса предпочитам да се подчинявам.


Би ли променила себе си ? Човек се променя неизбежно и непрекъснато.
Кой е най-големията ти страх? Да изгубя близък човек.
БЕз какво не можеш? Без много неща. Без телефона си най-вече.
Котка или куче ? Котка.
Имаш ли страх от зъболекари ? :D Голям :cool:
Коя професия харесваш ? Учителската. Но и тя се опорочи.
Харесваш ли външния си вид? Винаги им какво да се желае. Но не съм недоволна.
Би ли се преместила в чужбина да живееш? Не мисля, че мога да вирея в чужбина. Твърде съм привързана към България.
Коя ти е лщбимата държава? А град? Нямам любима държава. Град - Виена.
:)

AnarchyBoy
07-20-2013, 14:20
Каква специалност завърши в университета?
Хари или Рон?
Грифиндор или Хафълпаф?
Размера има ли значение? :lol:
Имаш ли фетиши, ако да, какви?
Какво правиш в момента?
Последната книга, която прочете?
Какво мислиш за арабските страни и като цяло за арабския свят?

heartshapedbox
07-20-2013, 16:33
С коя зодия се разбираш най-добре?
Най-големият ти страх...?
Обичаш ли да пътуваш?
Кое е мястото, което те е запленило най-много при посещаването му?
Вярваш ли в прераждането?
В коя страна би избрала да се беше родила, ако имаше право на избор?
Кой е най-големият ти недостатък?
А най силната ти страна?
Пусни своя снимка /ако искаш, де/ :д

AnarchyBoy
07-20-2013, 16:36
Пусни своя снимка /ако искаш, де/ :д

That I want to see

LadyDi
07-20-2013, 21:50
Каква специалност завърши в университета? Международни икономически отношения
Хари или Рон? Невил :cool: Иначе Рон... може би.
Грифиндор или Хафълпаф? Грифиндор
Размера има ли значение? :lol: Има :)
Имаш ли фетиши, ако да, какви? Струва ми се, че не.
Какво правиш в момента? Пуша и ровя във форума.
Последната книга, която прочете? "А планините ехтяха" на Халед Хосейни
Какво мислиш за арабските страни и като цяло за арабския свят?Интересно как ги нареди двата въпроса един след друг. Мисля, че са много различни от нас и много далечни като манталитет, за да можем да ги проумеем. Там има нрави, които са ни изначално чужди и ни се струват странни. Но и в тези страни има много история, не по-малко интересна от нашата.
:)

yakuza_
07-20-2013, 21:57
Защо изневери на всичките си предишни авери?
Мислиш ли, че ще гориш в ада?
За или против сините полота във Варна?
Кой цвят керемиди би ми препоръчала за въображаемата ми къща?

LadyDi
07-20-2013, 22:07
С коя зодия се разбираш най-добре? Рак, струва ми се. Но имам близки приятели от повечето зодии.
Най-големият ти страх...? Да изгубя близък човек.
Обичаш ли да пътуваш? Обожавам да пътувам, но напоследък имам все по-малко време.
Кое е мястото, което те е запленило най-много при посещаването му? Виена. Но и в Египет много ми хареса.
Вярваш ли в прераждането? Не.
В коя страна би избрала да се беше родила, ако имаше право на избор? Сигурно пак тук. Аз си харесвам страната. Управлението на държавата е калпаво.
Кой е най-големият ти недостатък? Нетърпелива съм, имам склонност да нервнича и да мърморя.
А най силната ти страна? Постоянството. Ако си поставя някаква цел, се стремя да я постигна. Ако имам някаква връзка (приятелство, партньор) се раздавам изцяло.
Пусни своя снимка /ако искаш, де/ :д Ех, тия снимки.
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/996179_10200891858850352_808794910_n.jpg
:)

LadyDi
07-20-2013, 22:12
Защо изневери на всичките си предишни авери? Изневерила съм само на един. И причините са и в двама ни.
Мислиш ли, че ще гориш в ада? Да, и мисля, че ще ми правиш компания ;)
За или против сините полота във Варна? Абсолютно ЗА. Тях ги карат едни от най-добрите шофьори 8)
Кой цвят керемиди би ми препоръчала за въображаемата ми къща? Tegola Master. В кафеникав цвят.
http://www.vasroofing.com/xpics/Master_posipka%20(4).jpg
:)

AnarchyBoy
07-21-2013, 12:02
Сега видях, че си ме питала какво ще уча.. ами ще уча Арабистика/Иранистика, все още го мисля.. :D


"Живей за момента" - правилно или грешно?
Всъщност има ли правилно и грешно приемане на живота?
Какво за теб е изневярата?
Как би реагирала, ако ти изневерят?
Къде си завършила? ако си написала не съм видял.. ш'Ма извиняа'ш..:D

Chacho
07-21-2013, 14:11
О, присетих се:

Колко лицеви можеш да направиш?
Колко коремни?
Колко клякания?
Можеш ли шпагат?
А да докоснеш пода с ръце без да сгъваш коленете?
А да легнеш по корем и да си сложиш петите на главата (като се надигнеш с ръце)?
Можеш ли да си изпънеш крака под 90 градуса (хоризонтално, успоредно на земята), без помощни средства?
Колко най-дълго разстояние си бягала?

anonymous708973
07-21-2013, 16:20
Много хора мислят, че Найтуиш бяха по-добри с Таря.

Че кой нормален мисли нещо различно?

Какво смяташ за "А планините ехтяха"?
Мъжо ти подвизава ли се из форума все още?

DisappointedDreamer
07-21-2013, 16:41
Какво смяташ за "А планините ехтяха"?


8-) 8-) 8-)

anonymous708973
07-21-2013, 17:14
Не е смешно, Магии :ДД

LadyDi
07-21-2013, 17:23
Защо се смеете? :)

LadyDi
07-21-2013, 17:27
Сега видях, че си ме питала какво ще уча.. ами ще уча Арабистика/Иранистика, все още го мисля.. :D Интересно. Много интересно.

"Живей за момента" - правилно или грешно? Не мога да ти кажа. Аз съм последовател на вярването, че моята истина е различна от твоята :) А аз съм някак... по средата. Понякога действам импулсивно, на мига... друг път влагам много размисъл и накрая пак правя първото, което ми е минало през ума
Всъщност има ли правилно и грешно приемане на живота? Не. Има мое и твое.
Какво за теб е изневярата? Предателство.
Как би реагирала, ако ти изневерят? Бих била много обидена. И егото ми също би било засегнато. Все пак, всяка жена мечтае да е единствена в очите на мъжа до нея.
Къде си завършила? ако си написала не съм видял.. ш'Ма извиняа'ш..:D В Свищов.

:)

LadyDi
07-21-2013, 17:30
О, присетих се:

Колко лицеви можеш да направиш? Малко. Ръцете ми са слаби.
Колко коремни? Също малко. Явно ги правя грешно, защото натоварвам кръста, а имам проблеми с него.
Колко клякания? Нямам никаква представа. Досега не съм пробвала до колко ще издържа. Обикновено правя клякания в някаква серия упражнения и са 10-20 най-много наведнъж.
Можеш ли шпагат? Не.
А да докоснеш пода с ръце без да сгъваш коленете? Да.
А да легнеш по корем и да си сложиш петите на главата (като се надигнеш с ръце)? Не. Кръста...
Можеш ли да си изпънеш крака под 90 градуса (хоризонтално, успоредно на земята), без помощни средства? Не. Пробвах преди малко и щях да падна :cool:
Колко най-дълго разстояние си бягала? Ъм... 3 обиколки на стадиона. Не знам колко е това.
Като цяло, не съм спортна натура. Спортувам малко и то по-скоро, за да не се отпускам.

LadyDi
07-21-2013, 17:32
Че кой нормален мисли нещо различно? Нямам представа :cool: Някой, който си пада повече по поп песнички сигурно.

Какво смяташ за "А планините ехтяха"? Хареса ми. Но ми затвърди мнението, че Халед Хосейни е Никълъс Спаркс от Афганистан. Tear-jerker. Не са му лоши книгите, карат те да се замислиш за някои ценности. Но първите му две книги ми харесаха много повече.
Мъжо ти подвизава ли се из форума все още? Не.

:)

DisappointedDreamer
07-21-2013, 17:33
Не е смешно, Магии :ДД

накарай ми се следващия път :Д


Защо се смеете? :)

тинтири минтири 8-)

AnarchyBoy
07-22-2013, 08:47
^ 8-)

granger
07-23-2013, 11:00
Коя ти е любимата дестинация за почивка?
Ако имаше 10 бона кеш предназначени за пътуване кои места би посетила?

Ще слагаш ли друг на стола?

LadyDi
07-23-2013, 11:05
Ооо, аз забравих за тази тема! :lol:
@granger:
Коя ти е любимата дестинация за почивка? Нямам претенции. По възможност някъде, където не съм била, тихо, спокойно, без телефон :) Знаеш ли, мечтая да почивам някой ден на някой от онези острови дето ходят известните и където няма шумотевица - лукс и спокойствие. Not too shabby for me :cool:
Ако имаше 10 бона кеш предназначени за пътуване кои места би посетила? Веднага отпрашвам за Перу. Ама няма и да ме разберете :) После ще мина през Бразилия, ей така да не е без хич. И ще видим какво ще хартиса, билетите до там са скъпички.

Имате до довечера да се скарате и да решите кой ще ме наследи на стола :) А може да отправяте и последни въпроси
Ако не получа предложения, слагам който аз реша ;)

granger
07-23-2013, 11:07
Смяташ ли ,че "има хляб" в младото поколение?
Мислила ли си да емигрираш?
Какво най-много обичаш да похапваш? :lol:
Ако можеше да избираш в какво да се преродиш,какво би било?

AnarchyBoy
07-23-2013, 11:24
Имате до довечера да се скарате и да решите кой ще ме наследи на стола :) А може да отправяте и последни въпроси
Ако не получа предложения, слагам който аз реша ;)

Аз си го запазих пръв още в началото на темата :D
Но ако някой друг иска, няма се сърдя.. :cry:

-Коя ти е любимата Хари Потър книга?
-Перу, Бразилия, изненадваш ме все повече.. :lol: Аз също много искам да ида там някой де.. :oops: Къде другаде би искала да идеш?
-Фентъзи или Фантастика?
-Драма или Комедия?
-Кино или Театър?
-Сандвич или пица?
-Кое е нещото от детството, което никога няма да забравиш.. буквално кой е най-скъпият ти спомен от този момент на живота ти?

LadyDi
07-23-2013, 11:50
Смяташ ли ,че "има хляб" в младото поколение? Да. Вярвам в тях :)
Мислила ли си да емигрираш? Мина ми веднъж през главата, но за кратко. Наречи го шовинизъм, национализъм, българска гордост, но се чувствам силно свързана с България и ще ми е трудно да вирея навън. Харесвам чуждите култури и нрави, но временно, на почивка. У дома ми е най-добре.
Какво най-много обичаш да похапваш? :lol: Пържени картофи, диня, череши и оризови ядки :) В промишлени количества. Обичам и свинско месо.
Ако можеше да избираш в какво да се преродиш,какво би било? В котка. Цял ден лежи и се ближе тук-там :lol: Шегувам се. В човек. Животът може да е много прекрасен.
:)

LadyDi
07-23-2013, 11:54
-Коя ти е любимата Хари Потър книга? Затворникът от Азкабан.
-Перу, Бразилия, изненадваш ме все повече.. :lol: Аз също много искам да ида там някой де.. :oops: Къде другаде би искала да идеш? Япония, Малдивите, Дубай, Швеция, Бавария и Санкт Петербург. На примависта ти ги казвам, но не се ограничавам само с тях.
-Фентъзи или Фантастика? Фентъзи.
-Драма или Комедия? Драмедия :) По-скоро клоня към драмите, но никога не отказвам доза смях.
-Кино или Театър? Театър. Макар че по-често ходя на кино.
-Сандвич или пица? Сандвич.
-Кое е нещото от детството, което никога няма да забравиш.. буквално кой е най-скъпият ти спомен от този момент на живота ти?Много са. Не ги деля. Детството ми беше прекрасно :)
Е, може и ти да си на стола ;)

Chacho
07-23-2013, 11:59
Може и аз да се сборя за стола, че до петък съм болничен и ми трябва уплътнение :D

ПС: Ще помисля още малко преди да се кандидатирам.

Lilanda
07-23-2013, 12:02
Хайде и аз да те попитам нещичко. :D
За какво си мислиш най-често преди да заспиш?
По-горе прочетох, че си пушачка..Преди колко време пропуши? Причината беше натиск от приятел/ка или по-скоро личен избор?
Опиши себе си с една дума.
А човека до теб?
Имаш ли някаква цел в живота си (независимо постигната или не) или живееш за мига?
Нещото, което винаги си искала да направиш, но никога си нямала смелост?

Chacho
07-23-2013, 12:04
Пробвала ли си наркотици? Какви? Какво ти е мнението за наркотиците? А за наркоманите?

LadyDi
07-23-2013, 12:35
Хайде и аз да те попитам нещичко. :D
За какво си мислиш най-често преди да заспиш? Напоследък придобих вредния навик да не мога да заспя без телевизор. Заспивам обикновено на някакъв филм, така че не мисля преди сън :)
По-горе прочетох, че си пушачка..Преди колко време пропуши? Причината беше натиск от приятел/ка или по-скоро личен избор? По-отдавна, отколкото ми се иска да призная. Преди 10 години. Пропуших заради един бас. Вярно, никой не ме би по главата да продължа след това, така че предполагам, че си е по мой избор.
Опиши себе си с една дума. Шматка :cool:
А човека до теб? Работохолик.
Имаш ли някаква цел в живота си (независимо постигната или не) или живееш за мига? Така поставен въпроса, по-скоро живея за мига. Нямам универсална цел в живота - нещо около което да съм съсредоточена и да се стремя. Поставям си цели ден за ден, месец за месец, година за година :)
Нещото, което винаги си искала да направиш, но никога си нямала смелост? Да скоча с бънджи.
:)

LadyDi
07-23-2013, 12:38
Пробвала ли си наркотици? Какви? Какво ти е мнението за наркотиците? А за наркоманите?

Една цигара трева брои ли се за наркотици? Пушила съм веднъж в живота си, на бала. Беше модерно :cool: Не ми понесе, не ми хареса.
Мнението ми за наркотиците е изцяло основано на пропагандата за тях. Няма как да отсъдя обективно като не съм имала досег, но от друга страна - не желая. Може би идеята, че в даден момент започват да контролират живота ти не ми допада. Аз съм control freak.
Наркоманите са хора, които имат нужда от помощ, независимо дали го осъзнават и дали я искат. Но много внимавам с етикета "наркоман" (както, ако си забелязал с всички етикети). Защото, в крайна сметка, аз също съм наркоман, ако приемем цигарите за вид наркотик :)

Blab
07-23-2013, 12:50
плувай в морето от мое име тези дни, моля те!)

какво знаеш, което в миналото си отричала?

102
07-23-2013, 13:19
Мнението ми за наркотиците е изцяло основано на пропагандата за тях. Няма как да отсъдя обективно като не съм имала досег, но от друга страна - не желая.

Good.

102
07-23-2013, 18:15
Нали не смяташ да сложиш AnarchyBoy на стола ? =((

granger
07-23-2013, 18:49
Кво му е на Анархи?

LadyDi
07-23-2013, 18:49
плувай в морето от мое име тези дни, моля те!)

какво знаеш, което в миналото си отричала?
Че никога не е късно за нещо, ако много го искаш :)
Обещавам да е цопна заради теб. Не мога да плувам :cool:

@102, други кандидати не виждам. Ти да не би да желаеш?
А и какво му е на Анархи?

102
07-23-2013, 18:53
Скучен ми е, ама кой съм аз....

LadyDi
07-23-2013, 18:54
Аз ви казах да си изберете.
Той има желание. Какъв е проблема? Като е скучен на някого, просто ще чакате следващия :)

AnarchyBoy
07-23-2013, 18:55
:cry:

Не съм му интересен, на човека явно... 8-)

102
07-23-2013, 18:55
Оставка-а-а-а. Мафия-я-я-я-я.

pandabear
07-23-2013, 18:57
няма нищo по-интересно от говореща панда... ((((:

granger
07-23-2013, 19:00
Айде Анархи :D

102
07-23-2013, 19:13
Значи е решено.. Хърмаяни на стола.

granger
07-23-2013, 19:17
:lol: мен преди са ме разпитвали

LadyDi
07-23-2013, 19:59
:lol: мен преди са ме разпитвали
Че то и мен, ама на...

Айде, слагам AnarchyBoy :) Налазвайте го, аз после ще питам.

едит: Благодаря ви за въпросите ;)

AnarchyBoy
07-23-2013, 20:02
Оо, кака мерси.. :oops:

Сега си представям .. как за 1 седмица, не ще има и 1 въпрос.. :lol:

granger
07-23-2013, 20:06
Обичаш ли да пътуваш? Къде?
Любима книга?
Гледаш ли футбол?
А друг спорт?
Какво ще учиш?
Вярваш ли в зодиите?

ge6aaaa3
07-23-2013, 20:10
Вярваш ли в Бог?
Запознат ли си с анархизма или е просто ник?

Баща Ти
07-23-2013, 20:18
"Размерът и възрастта на вселената предполагат съществуването на много технологично напреднали извънземни цивилизации. Обаче това убеждение е в противоречие с липсата на доказателства, които да го подкрепят."

Какво мислиш за това?

AnarchyBoy
07-23-2013, 20:21
Обичаш ли да пътуваш? Къде? Страшно мнобо обичам да пътувам, дестинацията не е от значение стига да се пътува!
Любима книга? Охх, много труден въпрос.. строго определена като "любима" книга нямам, но много ми харесва "Краят на вечността" на Айзък Азимов, на който впрочем съм огромен фен.. Също така много харесвам Хари Потър, Аз роботът, Лъжите на Локи Ламора, Пътеводител на галагтическия стопаджия (Дъглас Адамс радва!), Властелина на пръстените.. (Толкин пише уникално!) и още много други, общо взето не чета много сериозна литература, по-скоро си губя времето в нек'ви измишльотини.. 8-) Тютюн ме изненада много приятно..
Гледаш ли футбол? Естествено, но не български.. просто нИ мА кефИ.. :D
А друг спорт? Тъй като пъпа ми е хвърлен на пътя :lol: Мотоспортове <3, а също така и плуване обичам да гледам, както и да практикувам, но контактните спортове са ми на сърце и винаги ще намеря време за тях..
Какво ще учиш? Арабистика/Иранистика най-вероятно.. :D
Вярваш ли в зодиите? Всъщност вярвам, поне до някакъва степен зодията определя характера. :)

:)

LadyDi
07-23-2013, 20:24
Защо Арабистика/Иранистика?

AnarchyBoy
07-23-2013, 20:32
Вярваш ли в Бог? Вярвам, че има някава сила свише, но определено не е това, което виждаме в цървките и другите божи храмове..
Запознат ли си с анархизма или е просто ник? Просто ник, но съм запознат отчасти с концепцията на анархизма

:)

Баща Ти
07-23-2013, 20:36
Още два въпроса:

Може ли някой всемогъщ да създаде скала, толкова тежка, че даже той да не може да я повдигне?
qde6 li laina, pi4?

AnarchyBoy
07-23-2013, 20:37
Защо Арабистика/Иранистика?Защото се старая, да съчетая полезното с приятното..

Харесва ми историята по тези места, невероятна е.. също така ми харесва да изучавам екзотичните езици - приятното
Смятам, че тези специалности могат да ми отворят страшно много врати за развитие и да ми дадът поле за изява - полезното


Ако искаш да го обсъдим по обстойно, да минем на съобщения. :D

AnarchyBoy
07-23-2013, 20:40
Може ли някой всемогъщ да създаде скала, толкова тежка, че даже той да не може да я повдигне? Не мисля, ако е толкова всемогъщ, че да създаде нещо с такива пропорции, би следвало да има силата, да прави с него каквото си пожелае..

qde6 li laina, pi4?
http://media.tumblr.com/tumblr_lcciysus2I1qzv306.gif
:lol: КО?!НЕ!

:)

LadyDi
07-23-2013, 20:46
Това като въпрос след въпроса на Баща Ти: Какво се случва, когато всепомитащото гюлле срещне непоклатимия стълб? ;)

И един друг любим въпрос: Ако насред едно поле падне дърво, а наоколо няма кой да го чуе, то ще произведе ли звук?

:cool:

AnarchyBoy
07-23-2013, 20:48
Това като въпрос след въпроса на Баща Ти: Какво се случва, когато всепомитащото гюлле срещне непоклатимия стълб? Ще стане, МАЗАЛО. 8-)

И един друг любим въпрос: Ако насред едно поле падне дърво, а наоколо няма кой да го чуе, то ще произведе ли звук?
:lol: Ще произведе, но ще го чуе само двойката нагънали се в храстите.. :lol:

8-)

Баща Ти
07-23-2013, 20:53
Представете си един град, в който има само един бръснар и всеки мъж в града се бръсне редовно – някои се бръснат сами, а други ходят при бръснаря. Бръснарят спазва правилото да бръсне само тези, които не се бръснат сами.
При това положение можем да попитаме следното: “Бръснарят сам ли се бръсне?”.

AnarchyBoy
07-23-2013, 20:57
Представете си един град, в който има само един бръснар и всеки мъж в града се бръсне редовно – някои се бръснат сами, а други ходят при бръснаря. Бръснарят спазва правилото да бръсне само тези, които не се бръснат сами.
При това положение можем да попитаме следното: “Бръснарят сам ли се бръсне?”.
СтабиУен mindfuck, но мисля, че се бръсне сам, или има чирак.. :D

:lol:

Баща Ти
07-23-2013, 21:00
Може ли да слушаш това продължително:

https://www.youtube.com/watch?v=7cHjaJRl1Qo

И да кажеш как ти влияе.

AnarchyBoy
07-23-2013, 21:04
Може ли да слушаш това продължително: Не особено, страдам от лека форма на мигрена..

https://www.youtube.com/watch?v=7cHjaJRl1Qo

И да кажеш как ти влияе. Не ми влияе добре, заболява ме главата и почва да ми се вие свят причината за това е мигрената ми. :shock:

:?

Баща Ти
07-23-2013, 21:08
За първи път някой казва, че му влияе зле.

AnarchyBoy
07-23-2013, 21:21
За първи път някой казва, че му влияе зле.
Ами за всяко нещо си има първи път.. :D

:D

Lilanda
07-23-2013, 21:26
Тук е момента да ти кажа, че уникално много приличаш на брат ми. :D

Коя зодия си?
Любима песен?
Три твои черти, които не харесваш?
Обичаш ли да рискуваш?

Малко рандъм въпроси. :D Това е за сега от мен. ;д

Chacho
07-23-2013, 21:27
Мнението за бюджет 2013?

А къде ще нощуваш тази вечер?

LadyDi
07-23-2013, 21:28
Я дай снимка да видя чертите ти колко съвпадат с онова, което описвах :cool:

AnarchyBoy
07-23-2013, 21:43
Тук е момента да ти кажа, че уникално много приличаш на брат ми. :D
Сестричке как си.. :D

Коя зодия си? Козирог :oops:
Любима песен? Тъжна, но любима в момента е -> Fast Car - Tracy Chapman (Kina Grannis & Boyce Avenue acoustic cover) Иначе.. като цяло са много хиляди, аз съм буквално човека музика.. нямам няк'ва специално любима, много са ми любими.. :)
Три твои черти, които не харесваш? Избухлив съм, прекалено добре се държа с хората, наивен съм!
Обичаш ли да рискуваш? Всеки ден с мен е риск.. :D

Малко рандъм въпроси. :D Това е за сега от мен. ;д


Мнението за бюджет 2013? С риск да навляза в много дълбоки дебри..
Харесва ми социлаността му, за разлика от стария гербаджийски, който беше а-социален, този поне е създаден за хората..

А къде ще нощуваш тази вечер? След новината която разбрах.. :shock:
под леглото най-вероятно.. потресен съм.. :?



Я дай снимка да видя чертите ти колко съвпадат с онова, което описвах :cool:
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/9891_575352085843415_1031737005_n.jpg ето ти една от бала, където съм леко закръглен и не се харесвам много, ама к'во пък!.. :D
Грозно съм.. :(
Още ми е детско личицето, но има време, не бързам за никъде!
На тази се харесвам що-годе.. https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1587_575350755843548_746717940_n.jpg Въпреки, че съм намръщен, аз вечно съм "намръщен и гледам лошо" поне така ми казват другите.. :D

8-)

Lilanda
07-23-2013, 22:00
Дъ фък..Не стига, че приличаш на брат ми ми си и мойта зодия..;хх

Опиши накратко как обикновено минава денят ти.
Какво би направил ако разбереш, че твой близък има проблем с алкохола/наркотиците?
Представи си, че сега е 2036 година. Всички протести са минали отдавна, нещата вече са утихнали. Какво е положението в България през твоите очи?

AnarchyBoy
07-23-2013, 22:15
Дъ фък..Не стига, че приличаш на брат ми ми си и мойта зодия..;хх
Yep that's totally me.. :oops:

Опиши накратко как обикновено минава денят ти. Ставам от сън, миене на зъбки и лице, пия силно кафе съпроводено със здравословна закуска, след което изчаквам малко, пускам супер силната музика и си правя тренировката, следва душ обличам се, после ако имам няк'ва работа или съм обещал нещо, се старая да го направя, обикновенно до обяд съм готов със задълженията.. в жегата или съм навън по плажове/язовири/реки, бе сек'ви водопои.. 8-) или си гледам филм/чета книга, кротко у назЕ :D
Вечер като захлади малко, излизам за по кафе/кола/бира/бутилка уиски.. с приятели или някъде по градинките си правиме сборища :D ако не ми се излиза - стоя на компютъра и си пиша с интересни хора, спамя във форума.. Общо взето скучно ежедневие.. лятото е така, през другото време е по-интересно.. :lol: Сега на есен като стана студент, ще го видим моето ежедневние.. :(

Какво би направил ако разбереш, че твой близък има проблем с алкохола/наркотиците? Ще се опитам да му помогна, по всеки един възможен начин..
Представи си, че сега е 2036 година. Всички протести са минали отдавна, нещата вече са утихнали. Какво е положението в България през твоите очи?

Годината е 2036, Бойко води своя 9-ти мандат, държавата е циганска, българите са малцинство.. мизерията цари навсякъде, хората са се примирили с това, че някой ще ги води сляпо за носа.. Умирането от глад е ежедневие..
А аз съм някъде далеч от България със семейството ми, всеки ден тъжа за родината.. но няма изгледи да се върна.. :shock:
Обичам държавата, мразя управлението they said...

Всъщност не съм толкова черноглед, просто не мога да приема това, което се случва в момента, особено Бойко с неговото
"всеки един ден, в който ГЕРБ не е на власт, значи смърт" Това неговото граничи с диктатура, а аз съм твърде свободомислещ и горд, за да му падна на колене на този подлизурко.. :?

Силно се надявам държавата да се оправи, защото я нося в сърцето си и винаги ще бъда Българин!

:D

babity
07-23-2013, 23:52
Нямам въпроси, просто минавам, видях снимката и... голямо си чочи, не очаквах.

LadyDi
07-24-2013, 06:03
Нямам въпроси, просто минавам, видях снимката и... голямо си чочи, не очаквах.

:lol:
Симпатяга е детето

AnarchyBoy
07-24-2013, 07:41
^ :lol:


Нямам въпроси, просто минавам, видях снимката и... голямо си чочи, не очаквах.

:oops:

DisappointedDreamer
07-24-2013, 07:45
я, козирог си.
навит ли си за форумна среща?

LadyDi
07-24-2013, 07:47
Я кажи като един млад българин, какво ти е мнението за снощните събития?
А за протестите като цяло?
Искаш ли да оставаш в България или планираш да гласуваш за Терминал 2?

AnarchyBoy
07-24-2013, 08:00
я, козирог си. ндап най-яката зодия.. 8-)
навит ли си за форумна среща? Естествено, винаги съм навит да се видя с приятни и яки хора стига да имам възможност да щъкна до София-та, ако искаш прати на лично кога и къде ще е? Да ти кажа, дали ще имам път натам, ако не, след 8ми септември сиг ще съм перманент по София да си студентствам, тогава на всяка форумна ще съм първи в агитката.. 8-)



Я кажи като един млад българин, какво ти е мнението за снощните събития? Ох много спорен въпрос, тези ексцесии не бяха нужни.. от една страна полицията си върши работата, от друга това с удрянето на протестиращите беше много зле, но няма какво да се направи, напрежение е, протестирал съм и аз, знам какво е, случва се да изядеш някой и друг тупаник.. 8-) Като цяло съм разочарован от управлението (предишното,сегашното, цялата "власт") в България, но пък и медиите преувеличават, извинявай, но ако мен са ме избрали близо 2 милиона Българи, няма да подам оставка заради няк'ви 5 хиляди, да не говорим, че вече се знае, протестите са платени, това е глупаво, хората протестират за да вземат някой лев, не защото желаят промяна, поне по-голяма част от тях го правят, това ме натъжава, аз съм националист обичам държавата и според мен е глупаво, че хората излизат на протести заради нек'ви жълти стотинки, по този начин свеждаме глава пред тях, а трябва да сме твърди и да покажем, че сме тук, но не по този начин, не така.. все пак идеята на демокрацията е ние да се само-управляваме, ние ги избираме тези там боклуци, трябва да знаят, че и ние можем да ги махнем по всяко време.. ухх увлякох сА.. 8-)
А за протестите като цяло? Като са платени не ми харесват, идеята се разваля.. Ако не са обаче, идеята да се вдигнем не 5 хиляди, а 500 и да покажем, че ни има, и че сме тук е много хубава, за жалост това скоро няма изглед да стане.. :?
Искаш ли да оставаш в България или планираш да гласуваш за Терминал 2? За сега ще остана в България, поне докато си завърша висшОто, пък после ще го мисля.. дори и да напусна страна, ще бъде временно, с цел натрупване на някакъв капитал, с който да мога да си живея спокойно старините тук, отглеждайки си децата и внуците, в най прекрасната страна евър. <3

:shock:

Lilanda
07-24-2013, 08:02
Само да кажа-ако няма други желаещи, си запазвам мястото на стола след теб! :D

И няколко бързи въпросчета:
Според теб характера ти пасва ли с "характеристиките" на Козирога (ако си се интересувал де :D)?
Чай или кафе?
Зима или лято?
Горчива истина или сладка лъжа?
Няколко факта за теб..(колкото ги докараш :D)?
Какво правиш в момента? ;д

AnarchyBoy
07-24-2013, 08:15
Според теб характера ти пасва ли с "характеристиките" на Козирога (ако си се интересувал де :D)? Да, определено като ме видиш, ще кажеш, че съм козирог.. много си обичам зодията, въпреки минусите и..
Чай или кафе? Кафе естествено.. 8-)
Зима или лято? Лято <3
Горчива истина или сладка лъжа? На скоро един човек ме научи, по трудния начин, че от горчивата истина боли, но е по- удовлетворяваща от сладката лъжа, която с времето те прояжда от вътре и накрая оставаш празен. :)
Няколко факта за теб..(колкото ги докараш :D)? Карам Мотори, обичам да плувам, влюбя ли се е истински и за дълго (Козирог-ска черта), 100 % моногамен съм не си представям да изневеря, прострелван съм <3 , мога да изям 1 буркан с чили без да ми стане нещо :shock: , Обичам да тренирам, имам сини очи, романтичен съм, вярвам(х) във вечната любов, много говоря :D, обичам адреналина и айде, стига толкова, че ме мързи да мисля повече.. :lol:
Какво правиш в момента? ;д Отговарям на въпроси и си говоря с брат ми, а също така се подготявам психически за работата довечера.. :D

:oops:

Smrazqvashta
07-24-2013, 08:56
Моят въпрос: Правил ли си секс на мотор? Ако не - би ли пробвал?
За да ме разбереш: http://moto-bike-registry.com/wp-content/themes/directorypress/thumbs/2-020111126002230.jpg
Нещо подобно нa тази поза.

AnarchyBoy
07-24-2013, 09:33
Моят въпрос: Правил ли си секс на мотор? Ако не - би ли пробвал?
За да ме разбереш: http://moto-bike-registry.com/wp-content/themes/directorypress/thumbs/2-020111126002230.jpg
Нещо подобно нa тази поза. :lol: Не съм правил секс на мотор, но не знам, не ми се струва удобно.. :D
Може да се пробва някой път, но по скоро не.

:lol:

granger
07-24-2013, 10:39
Най-нестандартните места, на които си го правил?
А с колко си го правил? ( ще те пържа )
А на колко години го направи за първи път и кво си помисли?
Любима поза?

pandabear
07-24-2013, 10:42
защо пушиш?
ако трябва да избираш между голяма панда или червена панда, коя ще спасиш, защо?
каква суперсила би искал да имаш, защо?
защо си избрал такъв аватар?
след като се определяш за романтичен, кой твой жест към жена приемаш за най?
малко краен въпрос: ако след време разбреш, че детето ти ще живее до 4-5-годишна възраст поради сериозни здравословни проблеми, би ли накарал жена си да направи аборт, защо?
ако трябва да си изкараш един ден, с някой от форума, кой ще бъде този човек, защо?

после пак, че малко ме мързи в момента :3

AnarchyBoy
07-24-2013, 10:47
Най-нестандартните места, на които си го правил? Покрив на блок?! Свирка в даскало и в киното :lol: на брега на язовир по залез.. о.О и супер на рандъм на терасата.... :razz:
А с колко си го правил? ( ще те пържа ) Сек да преброя.. *мънка си нещо*.. The correct answer is 6 :D
А на колко години го направи за първи път и кво си помисли? На 14 бях като ми опрашиха цветето. :cry: Какво си помислих ли?! Хмм, тогава нямах никаква сексуална култура и ме хвана страх от последиците, затова следващия месец го прекарах четейки секСави нИща.. 8-)
Любима поза? Ами задна, да вдигна момичето и да я опра в стената и ездачка.. :oops: това са

:razz:

AnarchyBoy
07-24-2013, 10:59
защо пушиш? Не пуша, това беше на бала и пурата е просто за фъна.. Преди пушех по 2 кутий дневно, но един ден се събудих и си казах, че трябва да спра да си изгарям парите, за сметка на здравето ми.. :)
ако трябва да избираш между голяма панда или червена панда, коя ще спасиш, защо? The ultimate question for every hero! Не може ли да спася и двете, еднакво сладки са?! Но може би голямата панда е малко по-сладка, значи нея! Аз съм лош човек.. :(
каква суперсила би искал да имаш, защо? Регенерация или по точно- да мога да излекувам всяка една болест +смърт.. Така аз и близките ми ще сме винаги добре.. :D
защо си избрал такъв аватар? Защото той ме описва най-точно..
след като се определяш за романтичен, кой твой жест към жена приемаш за най? Да летя до лондон, само да и правя компания, защото беше сама.. направих и супа и се гушкахме, след 3 дни се прибрах в България.. :oops:
малко краен въпрос: ако след време разбреш, че детето ти ще живее до 4-5-годишна възраст поради сериозни здравословни проблеми, би ли накарал жена си да направи аборт, защо? Всъщност бих я накарал, защото няма смисъл това дете въобще да се ражда да има съзнание и да знае, че ще умре толкова младо и крехко, по-добре да не се мъчи, предпочитам на нас да ни е тъжно, че въобще няма бебе, отколкото то да живее в очакване на смърта.. :?
ако трябва да си изкараш един ден, с някой от форума, кой ще бъде този човек, защо? Само един ли? Ама аз искам с много... Wednesday666, Chacho, granger, disappointeddreamer, umri.. и още и още...

после пак, че малко ме мързи в момента :3

:p

DisappointedDreamer
07-24-2013, 11:37
защо използваш толкова много емотиконки? :Д
мислех те за по-мъничък, (емотиконките хаха :Д)
хумористичен ли си? сериозен? или не толкова?

ge6aaaa3
07-24-2013, 11:41
Вярваш ли в Бог?
Запознат ли си с анархизма или е просто ник?

Чувствам се дискриминиран.

AnarchyBoy
07-24-2013, 11:41
защо използваш толкова много емотиконки? :Д Някакъв досаден навик са ми.. :D
мислех те за по-мъничък, (емотиконките хаха :Д) Ъъъм, i guess not.. бе лапе съм си.. аре са не ме садвайте! ;дд
хумористичен ли си? сериозен? или не толкова? По малко от всичко, когато трябва.. Старая се да съм тактичен и да съм такъв какъвто трябва да съм в дадена ситуация..


:)

AnarchyBoy
07-24-2013, 11:43
Вярваш ли в Бог? Вярвам, че има някава сила свише, но определено не е това, което виждаме в цървките и другите божи храмове..
Запознат ли си с анархизма или е просто ник? Просто ник, но съм запознат отчасти с концепцията на анархизма

:)

Отговорих ти, Ето виж на 4-та страница.. :)

ge6aaaa3
07-24-2013, 11:46
Мали, ама съм кьорав! :D
Какво караш в момента?
А какво си карал до сега?

AnarchyBoy
07-24-2013, 11:55
Какво караш в момента? В момента точно нищо.. но най-вероятно след 1 месец отговорът ще е друг..
А какво си карал до сега? Всичко съм карал човек.. мисля, че само танк не съм карал, но има време.. :D

8-)

ge6aaaa3
07-24-2013, 11:57
А багер?
Иначе имах предвид като марки и модели. ;)

AnarchyBoy
07-24-2013, 12:02
А багер? :lol: Смешното е, че съм карал багер.. :D
Иначе имах предвид като марки и модели. ;)
Мотори: Съм карал Kawasaki :smt049 ; Honda ; Yamaha ; Aprilia ; Suzuki
Коли: Вектра, Пасат, Бмв320, Киа, Голф, сядал съм зад волана на камаро да се радвам, само го запалих, но не ми дадоха да го карам. :(

:razz:

ge6aaaa3
07-24-2013, 12:15
Охоо, напред си с мат'ряла! :D
Позволявал ли си си да караш с опасна за околните скорост?
По гонки ходил ли си като участник?
Карал ли си на писта?
БМВ-то вървяло ли е с вратите напред? :D

AnarchyBoy
07-24-2013, 12:33
Охоо, напред си с мат'ряла! :D
Позволявал ли си си да караш с опасна за околните скорост? Всъщност да, но се пребих 2 пъти много лошо (единия път бях в кома близо 3 дни..) И спрях, в момента карам изключително разумно.. :)
По гонки ходил ли си като участник? Ндам, но такива местни (Кюстендилско чадо съм) та приятели сме се басирали и сме си правили кефа.. нищо сериозно.. Въпреки, че загуба нямам.. 8-) ШофьорлЪка ми е в кръвта..
Карал ли си на писта? Ндам.. в Турция <3...
БМВ-то вървяло ли е с вратите напред? :D Ще върви къде ще ходи...

:oops:

Azoria
07-24-2013, 13:06
Как виждаш живота си след 10 години?
Съкровена мечта?
Обичаш ли фантастика? Защо?
Ако просяк те помоли за пари как постъпваш? А ако е дете?
Ако имаше възможността да живееш където си поискаш - къде щеше да е?
Любим филм?
Бил ли си предаван и от кого?
Прощаваш ли лесно?

big_hug
07-24-2013, 13:19
Как виждаш живота си след 10 години?ддз
Съкровена мечта?да бъда модел
Обичаш ли фантастика? Защо?не
Ако просяк те помоли за пари как постъпваш? А ако е дете?ми ше му дам
Ако имаше възможността да живееш където си поискаш - къде щеше да е?В Америка
Любим филм?много са
Бил ли си предаван и от кого?да от много хора
Прощаваш ли лесно?не

Девствен/а ли си?
Кой е любимия ти алкохол?
Любим изпълнител?

LadyDi
07-24-2013, 13:20
не

Девствен/а ли си?
Кой е любимия ти алкохол?
Любим изпълнител?

Съкровище, темата е за въпроси към определен потребител, в случая AnarchyBoy. А не един задава, следващият отговоря и задава на свой ред ;)

102
07-24-2013, 13:26
Защо не ме кефиш ?

AnarchyBoy
07-24-2013, 14:16
Как виждаш живота си след 10 години? Финансово стабилен, с жена и бебок може би.. надявам се да живея в България и такам.. :)
Съкровена мечта? Имам един имот на село лично мой си, та искам да си построя хубава вила + ранчо, привечер да гледам залеза (има убийствена гледка) и да пия вино, седнал на дървената ми веранда, докато жена ми бере цветя от ливадата пред мен, а малки дечица 1-2- на брой, се таркалят в калта по-надолу.. Ехх, мечтии...
Обичаш ли фантастика? Защо? Луд фен съм на фантастиката, не знам защо.. Просто ми е супер интересна.. интересно ми е всички свързано с това..
Ако просяк те помоли за пари как постъпваш? А ако е дете? Зависи за какво са му, ако са за да се напие/надурса и дете да е не бих му дал... Ако е за хляб или за някой болен човек, разбира се бих помогнал, с колкото мога..
Ако имаше възможността да живееш където си поискаш - къде щеше да е? Нова Зеландия.. :)
Любим филм? Мисля, че ме питаха вече виж по-нагоре, че ме мързи..?
Бил ли си предаван и от кого? Ндап, отвратително е чувството.. иначе от гадже и от "приятели"...
Прощаваш ли лесно? Зависи за какво провинение говорим.. 8-) Изневяра примерно.. никога не бих простил..




Девствен/а ли си? Естествено, секс у живота си не съм виждал.. :lol:
Кой е любимия ти алкохол? вино или уиски
Любим изпълнител? Pendulum/Nightwish/AC DC/Michael Jackson и още много, много..


Защо не ме кефиш ? Защото не притежавам вагина? :cry:

:p

granger
07-24-2013, 14:45
Като ще е горещ стол,нека и въпросите да са такива.
Гледаш ли порно, по какъв тип си падаш?
Какво би те отказало от секс с дадена девойка.
Правил ли си го с девствено момиче?
Имал ли си притеснения дали не си забременил някоя?
Разкажи малко за канибалите!

DisappointedDreamer
07-24-2013, 14:48
художник или фокусник би искал да бъдеш?
защо?
в какво наистина те бива?
отвращаваш ли се от всичко спонтанно/нетрадиционно/анормално?
пендатичен ли си? перфекционист?
в какво се изразява гнева ти?
свободата за теб е....?
вярваш ли в бог? всъщност, кой/какво е бог?

AnarchyBoy
07-24-2013, 14:55
Като ще е горещ стол,нека и въпросите да са такива.
Гледаш ли порно, по какъв тип си падаш? Минаха ми годините на чикибойстване отдавна, вече рядко гледам порно, все още го правя от време на време де, обичам Х-арт поредицата, обичам порното да е максимално реалистично до истинското сексАне, не ме кефи порно тип... набутай и го до ушите .. или както великия Гацо Бацо би казал "мандръсьне" 8-)
Какво би те отказало от секс с дадена девойка. Липса на хигиена.. Да и сваля гащитИ и да ми замирише на умряла риба, ай сиктир.. 8-)
Правил ли си го с девствено момиче? С 3 даже.. :oops:
Имал ли си притеснения дали не си забременил някоя? Ндам, ходех с момичето от 2 години, стана гафа, тя се падаше в овулация и се изръсих 34 лева за ескапел.. :D
Разкажи малко за канибалите! Това е груб въпрос! :D
Ами не ги познавам лично, но съм ги виждал знам, че не са наред с главата (това с канибализма вече го доказва) Виждали сме ги вечер да правят някакви странни неща, като.. В 3 през ноща да метеш двора си, или да се разхождаш с медицинска маска и качулка из двора.. Бе кеф ми е, че ги арестуваха мамка им, детска площадка има в квартала.. :mad: Смятам, че ще им сложат до-живот.. Което ме радва..:)

:shock: Сега всички ще питат какви канибали.. :D

AnarchyBoy
07-24-2013, 15:03
художник или фокусник би искал да бъдеш? Определено художник, все пак бях в паралелка с профил "изобразително изкуство" от 1 до 8 клас..
защо? Обичам да рисувам, макар да не съм го правил от сигурно 1 година, това ме успокоява.. :)
в какво наистина те бива? Във всичко с което се захвана, целеустремен съм (черта на козЪтА в мен) Хвана ли се за нещо или го правя както правя или въобще не се захващам..
отвращаваш ли се от всичко спонтанно/нетрадиционно/анормално? Напротив, аз самият съм спонтанен и нетрадиоционен.. :)
пендатичен ли си? перфекционист? Ндам, много голям при това, или нещо ще е свършено като хората или няма да съм аз..
в какво се изразява гнева ти? В изблици на ярост (това ми е много лош порок) разгневен ли съм, се побърквам.. случвало се е да викам, да крещя, да хвърлям итряскам, за което после съжалявам де, но понякога много трудно се контролирам...
свободата за теб е....? Винаги да имаш право на избор.
вярваш ли в бог? всъщност, кой/какво е бог? Питаха ме вече, но ще кажа пак.. Не вярвам в бог, като изображението, което виждаме в църквите, по-скоро вярвам, че има някаква сила свише която ни наблюдава.

:)

102
07-24-2013, 15:15
Как се произнася тва, което Христо Стоичков казва в известната реклама.... и какво значи....? Нещо като "Ис шунгедунг"

AnarchyBoy
07-24-2013, 15:27
Как се произнася тва, което Христо Стоичков казва в известната реклама.... и какво значи....? Нещо като "Ис шунгедунг" Чесно, нямам представа за какво ми говориш, я прати линк, че ми стана интересно.

:)

babity
07-24-2013, 15:28
Кола или мотор?
Коя ти е любимата марка автомобили? Защо?
Кога се научи да шофираш?

102
07-24-2013, 15:30
http://www.youtube.com/watch?v=nG5B2LkTFy4 - 0:20

AnarchyBoy
07-24-2013, 15:35
Кола или мотор? Не може ли и 2-те.. Ако е само едното определено мотор <3
Коя ти е любимата марка автомобили? Защо? BMW и Шевролет, заради агресивния спортен вид на колите и това което се намира под капака им!
Кога се научи да шофираш? Кола започнах да карам на 12, на село дядо ме научи да карам варбурга.. Спомням си, че скоростите влизаха само с шамар иначе ниет.. 8-) По моторите се зарибих на 14 от един приятел със скутер и после си взех първия крос <3 Все още бях на 14..



http://www.youtube.com/watch?v=nG5B2LkTFy4 - 0:20

:lol: Аз чувам "Ис шундигунг".. Това е епично, бях го забравил..


:razz:

granger
07-24-2013, 15:40
entschuldigung??? - извинявай на немски ?

babity
07-24-2013, 15:45
Посочи по един модел и на двете марки, който ти е фаворит.

AnarchyBoy
07-24-2013, 15:55
Посочи по един модел и на двете марки, който ти е фаворит.

BMW-М3 or Chevrolet-Camaro SS.. Aко имам парите естествено, че ще карам камаро <3
6.2 v8 426 коня.. от 0 до 100 за 3.7 секунди, не е шега работа.. <3 Пък и видът му е супер брутално агресивен..

LadyDi
07-24-2013, 15:57
Aко имам парите естествено, че ще карам камаро <3
499 коня.. от 0 до 100 за 2.7 секунди, не е шега работа.. <3

Ще си го караш по магистрала Тракия само май. На Хемус докато ускориш и пътя свършил...

AnarchyBoy
07-24-2013, 16:03
Ще си го караш по магистрала Тракия само май. На Хемус докато ускориш и пътя свършил...

Направих малка грешка (редактирай си го).. избързах със заключението.. :D
Това което аз написах е хептен спортния вариант, той е само за писта..
Сега написах нормалния..

А бе ти ми го дай и гледай, аз има г'де да го карам.. :oops:

anonymous708973
07-24-2013, 16:42
entschuldigung??? - извинявай на немски ?

Дам :ддд

Lilanda
07-24-2013, 17:52
Любим цитат/мисъл?
Имаш ли си нещо като девиз и ако да какъв е?
Мястото, на което можеш да седнеш и да избистриш мислите си без никой да те притеснява?
Планина или море?
Би ли правил компроси, ако знаеш, че връзката няма бъдеще?

Баща Ти
07-24-2013, 17:59
Чел ли си "1984" от Оруел?

DisappointedDreamer
07-24-2013, 18:53
Чел ли си "1984" от Оруел?

+ мнение за книгата :Д ако отговорът е положителен

AnarchyBoy
07-24-2013, 19:13
Любим цитат/мисъл?

цитат:
"Каква чудновата бърканица - мислеше си той -
от жена, дете и дявол!
И как всичко ù прилича;
каже нещо - умно е, направи нещо - хубаво е!"
("Шибил")

Мисъл:
"Живота е твърде кратък за да го пропилеем мислейки в миналото!"

Имаш ли си нещо като девиз и ако да какъв е? "Аз искам, а щом искам значи мога.." :)
Мястото, на което можеш да седнеш и да избистриш мислите си без никой да те притеснява? Има много хубави скали над Кюстендил, доста трудно проходимо е, пък и буквално изисква катерене, та там е много спокойно, вижда се целия град, всъщност цялата долина, там стоя, когато искам да помисля и да съм самичко.. чувството да лежиш на ръба на скали високи 40 метра е невероятно, а вечер е просто уникално! За сега не съм водил никой там, но искам някога да заведа нея... :(
Планина или море? И двете.
Би ли правил компроси, ако знаеш, че връзката няма бъдеще? Не, не мисля, всъщност, ако връзката ми няма бъдеще, най-вероятно ще я прекратя..




Чел ли си "1984" от Оруел? Чел съм, но не скоро.. Мисля, че бях 9 или 10 клас.


+ мнение за книгата :Д ако отговорът е положителен

Много ми хареса като я четях първия път, даже смятам да я препрочета скоро пак, че съм я позабравил
През цялото време докато я четях ми звучеше адски цинично понятията за правилно и грешно са изцяло преобърнати.
Чакай да видя дали ще си спомня правилно
"Който владее миналото, той владее и бъдещето. Който владее настоящето, владее миналото."

Стряскащо точна е във предсказанията си за бъдещето и ние вече виждаме това.
Вярно е, че Джордж Оруел сатиризира комунизма във „Животинска ферма“, но не мисля че това е защото е бил западен агент. Популярното схващане е, че е бил разочарован от авторитарният вид, в които е бил „осъществен“ той в Съветска Русия. Автора настрана, самата история е гениална и много полезна в днешни дни! Стига с тези политически етикети, „1984“ представя съвременното общество такова каквото на практика е, независимо дали официалната версия е Комунизъм, Фашизъм, Национализъм, Национал-Социализъм или Демокрация. Главната идея е, че независимо как властта се зове, тя си остава власт, централизирана в ръцете на малцина и равенство на практика няма.

Това удоволетворява ли те, Маги.. :p

:)

DisappointedDreamer
07-24-2013, 19:19
^хареcва ми отговорът ти, но на мен книгата не ми хареcа :Д

какви книги четеш? cантиментален ли cи? обичаш ли духовните разговори по житейcки теми, или не cе занимаваш c задълбочаването на чувcтвата/живота/cмиcълът му/етц? (нищо не ми cе разбира cигурно от въпроcите :Д)

как cе казваш, бтв :Д

ledenakrasota
07-24-2013, 19:30
Колко си висок?
Интересуваш ли се от политика?
Къде учиш или какво и г`де би желал да учиш?
Как се виждаш след 10 години?
Кое те привлича в момичетата като излъчване и държание?

AnarchyBoy
07-24-2013, 19:30
^хареcва ми отговорът ти, но на мен книгата не ми хареcа :Д

какви книги четеш? Всякакви водя се по-следното нещо: "В живота си един човек трябва да прочете 10 книги, но за да разбере, кои са тези 10 книги, трябва да изчете 10 000."
cантиментален ли cи? Даже бих казал, прекалено много..
обичаш ли духовните разговори по житейcки теми, или не cе занимаваш c задълбочаването на чувcтвата/живота/cмиcълът му/етц? Обичам ги, но рядко има с кой да говоря на таквиз теми, а имам много какво да кажа, пък и ми е интересно дали другите хора са на моето мнение
(нищо не ми cе разбира cигурно от въпроcите :Д) :D разбира се споко

как cе казваш, бтв :Д Цветомир.. и си мразя името. :mad:

:p

AnarchyBoy
07-24-2013, 19:34
Колко си висок? 188 см :oops:
Интересуваш ли се от политика? Дам, естествено като млад човек, няма как да не се интересувам какво става в държавата ни..
Къде учиш или какво и г`де би желал да учиш? Най-вероятно на есен ще уча в СУ.. Арабистика или Иранистика.. 8-)
Как се виждаш след 10 години? Вече казвах.. Финансово стабилен, с жена и може би дете, надявам се да живея в България и такам..
Кое те привлича в момичетата като излъчване и държание?
"Искам на пръв поглед тъжно момиче с плетен шал и да вижда и усеща всичко това,което и аз,и да говори постоянно и да скача с вдигнати ръце на залеза,докато я снимам и и се радвам,и когато мълчим да си казваме най-много Да има някакво шашаво мислене за света,което да ме кара да се замислям докато губя и откривам себе си в нея ."

Това ме привлича, не обичам кифлите а сериозните момичета.. that's all..




:oops:

tireheb
07-24-2013, 19:35
знаеш ли, че арабистите почват месец по-рано, щото трябва да ги обрежат ? :О

AnarchyBoy
07-24-2013, 19:37
знаеш ли, че арабистите почват месец по-рано, щото трябва да ги обрежат ? :О

http://d3j5vwomefv46c.cloudfront.net/photos/large/353860700.jpg?1311445068

ledenakrasota
07-24-2013, 19:38
:oops:

Може да ми бъдеш колега. Аз съм филология. Няма да съжаляваш, ако запишеш, това което ти харесва и покрива очакванията ти. :)

AnarchyBoy
07-24-2013, 19:40
Може да ми бъдеш колега. Аз съм филология. Няма да съжаляваш, ако запишеш, това което ти харесва и покрива очакванията ти. :) Знам.. :)

:p

DisappointedDreamer
07-24-2013, 19:40
що не си харесваш името? как би искал да се казваш?

tireheb
07-24-2013, 19:40
окей, добре, "знаеш ли, че арабистите почват месец по-рано?"

ич не траеш на майтап, баси

Баща Ти
07-24-2013, 19:43
Гледал ли си 2girls1cup? Какво мислиш за клипа?

AnarchyBoy
07-24-2013, 19:46
що не си харесваш името? как би искал да се казваш?

Просто не ми харесва, не знам защо.. Хмм за друго име не съм мислил, просто не искам да съм така.. :D




окей, добре, "знаеш ли, че арабистите почват месец по-рано?"

ич не траеш на майтап, баси - Ма що си мислиш, че не трая? :D аз също се майтапя.. и да знам, спокойно на 9ти септември трябва да съм в София.. :)



Гледал ли си 2girls1cup? Какво мислиш за клипа?
Гледал съм го, също така съм и гледал 1 man 1 jar смятам, че и двете клипчета сa отвратителни, хора които се дървят на това са с психически отклонения, това не е нормално, да си го кажем направо.. гнусно е.. :?

:shock:

Баща Ти
07-24-2013, 19:49
Някой се дърви на това... блякккк. А какво мислиш за хората, които участват в такива клипове?

tireheb
07-24-2013, 19:51
сигурен ли си, че искаш точно тва да учиш
един приятел се отказа след първи курс.. хД
или може би след втори, ама го беше решил още след първи

AnarchyBoy
07-24-2013, 19:52
Някой се дърви на това... блякккк. А какво мислиш за хората, които участват в такива клипове?

Болни мозъци :?

:shock:

AnarchyBoy
07-24-2013, 19:52
сигурен ли си, че искаш точно тва да учиш
един приятел се отказа след първи курс.. хД
или може би след втори, ама го беше решил още след първи

Да напълно съм сигурен.. :)

8-)

Chacho
07-24-2013, 19:54
Ако те накарат да убиеш лош човек, който е на свобода, за да спасиш живота на детето си, какво ще направиш?
Ако те накарат да убиеш добър човек, за да спасиш живота на детето си, какво ще направиш?
Ако те накарат да убиеш добър човек, за да спасиш живота на чуждо дете, какво ще направиш?

За всяка една от горните ситуации, в която си избрал да убиеш човек, ако разбереш, че детето ти въпреки това няма да се спаси, как ще постъпиш?

ledenakrasota
07-24-2013, 19:59
Ако те накарат да убиеш лош човек, който е на свобода, за да спасиш живота на детето си, какво ще направиш?
Ако те накарат да убиеш добър човек, за да спасиш живота на детето си, какво ще направиш?
Ако те накарат да убиеш добър човек, за да спасиш живота на чуждо дете, какво ще направиш?

За всяка една от горните ситуации, в която си избрал да убиеш човек, ако разбереш, че детето ти въпреки това няма да се спаси, как ще постъпиш?

Ако те накарат да спреш цигарите, за да спасиш човешки живот, какво ще направиш? :/

Chacho
07-24-2013, 20:01
Ако те накарат да спреш цигарите, за да спасиш човешки живот, какво ще направиш? :/

Спрях ги вече. Но ще отнема живота въпреки това. Тряа си го изкарам на някой за цигарите :D

Ако те накарат да накараш човек като мен да спре цигарите, за да спасиш човешки живот, какво ще направиш?

AnarchyBoy
07-24-2013, 20:01
Ако те накарат да убиеш лош човек, който е на свобода, за да спасиш живота на детето си, какво ще направиш? Честно ли, не знам, като цяло не мисля, че съм способен на убийство, но най-вероятно родителския инстинкт ще надделее..
Ако те накарат да убиеш добър човек, за да спасиш живота на детето си, какво ще направиш? Същото като при горния въпрос..
Ако те накарат да убиеш добър човек, за да спасиш живота на чуждо дете, какво ще направиш? В такъв случай, ще реагирам на рандъм инстинкт, нямам представа каква точно би ми била реакцията..

За всяка една от горните ситуации, в която си избрал да убиеш човек, ако разбереш, че детето ти въпреки това няма да се спаси, как ще постъпиш? Аз няма как да знам това в дадената ситуация, за това навярно бих убил и бих се опитал да направя всичко по силите си за да запазя детето ми живо..

Тва ме затрудни, дЕба.. 8-)

LadyDi
07-24-2013, 20:02
Тва ме затрудни, дЕба.. 8-)

Въпросите на Чачо обикновено целят това ;)

Chacho
07-24-2013, 20:03
Не си уточних последния въпрос. Как ще промени живота ти, ако наистина убиеш някой и разбереш, че е било напразно и детето ти няма да се спаси?

AnarchyBoy
07-24-2013, 20:04
Спрях ги вече. Но ще отнема живота въпреки това. Тряа си го изкарам на някой за цигарите :D

Ако те накарат да накараш човек като мен да спре цигарите, за да спасиш човешки живот, какво ще направиш?
Ще те накарам.. :D Имам тежка ръка и много свободно време.. 8-)

:razz:


Не си уточних последния въпрос. Как ще промени живота ти, ако наистина убиеш някой и разбереш, че е било напразно и детето ти няма да се спаси?
Ще се съсипя, най-вероятно ще психясам и ще се побъркам... :?

Chacho
07-24-2013, 20:08
Без да има общо с горното психясване, ако откачиш тотално и се чувстваш адски щастлив и свободен, а хората ти обясняват, че е от болестта ти и имаше възможността да избереш да се излекуваш, ще се излекуваш ли?

AnarchyBoy
07-24-2013, 20:12
Без да има общо с горното психясване, ако откачиш тотално и се чувстваш адски щастлив и свободен, а хората ти обясняват, че е от болестта ти и имаше възможността да избереш да се излекуваш, ще се излекуваш ли? Ми всъщност да.. предпочитам да съм здравомислещ, просто не ми харесва концепцията на това да съм тотално превартял.. :D

:shock:

Chacho
07-24-2013, 20:20
Мислиш ли, че ще ти предложат лечение, което ще те подобри, и че всъщност всички останали просто не да са полудяли? Например да те накарат да станеш джебчия, защото всички ще те убеждават, че навсякъде се краде и няма редно и нередно, а ти да им твърдиш, че не искаш да ставаш такъв човек, в какъвто искат да те превърнат?

ledenakrasota
07-24-2013, 20:26
Спрях ги вече. Но ще отнема живота въпреки това. Тряа си го изкарам на някой за цигарите :D

Ако те накарат да накараш човек като мен да спре цигарите, за да спасиш човешки живот, какво ще направиш?


Браво! От колко време не пушиш? :)


По темата:
Ако намериш на мама вибратора или друга играчка на вашите, как ще реагираш?
Сподели някое свое детско преживяване, което ще запомниш за цял живот. :)

Chacho
07-24-2013, 20:36
Браво! От колко време не пушиш? :)

Едва седмица. Долу в кофата имам тема. ^^

AnarchyBoy
07-24-2013, 20:36
Мислиш ли, че ще ти предложат лечение, което ще те подобри, и че всъщност всички останали просто не да са полудяли? Например да те накарат да станеш джебчия, защото всички ще те убеждават, че навсякъде се краде и няма редно и нередно, а ти да им твърдиш, че не искаш да ставаш такъв човек, в какъвто искат да те превърнат?Не мисля.. :D





По темата:
Ако намериш на мама вибратора или друга играчка на вашите, как ще реагираш? Никак, това си е техният сексуален живот, не моя.. пък и не ме е донесъл щъркел я.. и те се сексАт като всеки нормален човек, значи, че може и фетиши да имат, това мен не ме бърка и не ми влиза в работата.. :)
Сподели някое свое детско преживяване, което ще запомниш за цял живот. :)

Когато за първи път се качих на мотор, бях толкова уплашен и не сигурен, но все пак някак усещах отвътре, че това е моето нещо.. В последствие си изхарчих всички спестявания за бензин, писнах на нашите и ми купиха мотор, а аз започнах да си изпълнявам дневните задължения като по часовник, в края на деня бях облагодетелстван с 1-2л бензин.. <3

8-)

ledenakrasota
07-24-2013, 20:38
Едва седмица. Долу в кофата имам тема. ^^

Не е кой знае какво. ;D

asp1r1n94
07-24-2013, 20:41
Искам да отговарям и аз... ;д

Chacho
07-24-2013, 20:44
Не е кой знае какво. ;D

Значи толко съм мощен с малкия си отказ, че цяла тема превземам!!!!!!! :mad:

AnarchyBoy
07-24-2013, 20:45
Искам да отговарям и аз... ;д

Преди теб, други хора са казали, чакай си реда.. :)

ledenakrasota
07-24-2013, 20:46
Значи толко съм мощен с малкия си отказ, че цяла тема превземам!!!!!!! :mad:

[-(

Chacho
07-24-2013, 20:49
Можеш ли да накараш леденакрасота да спре да ми се заяжда и да ни черпи по една бира? :(

ledenakrasota
07-24-2013, 20:50
Можеш ли да накараш леденакрасота да спре да ми се заяжда и да ни черпи по една бира? :(

Аз не се заяждам. От кога станахме толкова чувствителни? :( Гледай повече порно.

Chacho
07-24-2013, 20:53
Откакто спрях цигарите. :/
И мама ми забрани порното.

Аз иначе нямаше да ти искам бира, но съм в безизходица, както виждаш.

ledenakrasota
07-24-2013, 20:56
Откакто спрях цигарите. :/
И мама ми забрани порното.

Аз иначе нямаше да ти искам бира, но съм в безизходица, както виждаш.

На осми март може да те заведа на мъжки стриптийз. Тогава съвсем ще забравиш за цигарите.

AnarchyBoy
07-24-2013, 20:56
Можеш ли да накараш леденакрасота да спре да ми се заяжда и да ни черпи по една бира? :( Мога, чачец, ама въпроса е.. ти какво предлагаш в замяна? :D

:lol:

Chacho
07-24-2013, 20:58
@ledenakrasota: Прочети ми въпроса за психичните заболявания. По-добре само аз да съм щур, но да не се стига до ексцесии.

Ако ме заведеш на мъжки стриптийз, ще те заведа на колоноскопия на някоя от клипа в кофата.

ledenakrasota
07-24-2013, 21:00
@ledenakrasota: Прочети ми въпроса за психичните заболявания. По-добре само аз да съм щур, но да не се стига до ексцесии.

Ако ме заведеш на мъжки стриптийз, ще те заведа на колоноскопия на някоя от клипа в кофата.

Извинявай! :-)

Chacho
07-24-2013, 21:03
Очаквах да е по-бирено извинението, ма ще измисля нещото в замяна на AnarchyBoy. Засега прощавам! ^^

ledenakrasota
07-24-2013, 21:07
Eто!
https://sphotos-a.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/p480x480/21720_284128408375551_403173444_n.jpg





Анархист, колко бири можеш да изпиеш на екс една след друга?

AnarchyBoy
07-24-2013, 21:57
Eто!
https://sphotos-a.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/p480x480/21720_284128408375551_403173444_n.jpg





Анархист, колко бири можеш да изпиеш на екс една след друга?

Ми ддз 4-5 може и да сбера в тумбака.. :D


:lol:

Lilanda
07-25-2013, 08:07
Туко-що забелязах нещо-темата е в раздел Любов, а не сме те питали нищо свързано с любовта. :D Аз ще ти задам няколко, колкото да не е без хич. :D
Колко връзки си имал?
Колко от тях са били 'сериозни'?
Каква е представата ти за сериозна връзка?
Преди колко време приключи последната ти връзка и колко беше продължителността ѝ?
Влюбваш ли се лесно?
В момента имаш ли чувства към някое момиче /в това число включваме и симпатия :D/?
Обичал ли си истински?

AnarchyBoy
07-25-2013, 08:29
Туко-що забелязах нещо-темата е в раздел Любов, а не сме те питали нищо свързано с любовта. :D Аз ще ти задам няколко, колкото да не е без хич. :D

Колко връзки си имал? Не знам точно, няколко са, но не много.. Мързи ме да броя..
Колко от тях са били 'сериозни'? 2.. Едната продължи 3 години, с другата не съм наясно какво точно се случва..
Каква е представата ти за сериозна връзка? Да се подкрепяте, да не си изневерявате, да си имате само ваши си неща, които си ги правите само вие, да мислите за бъдещето ви заедно и най-важното.. да се обичате. :cry:
Преди колко време приключи последната ти връзка и колко беше продължителността ѝ? Не мога да дам ясен отговор на този въпрос..
Влюбваш ли се лесно? Не.. хмм всъщност влюбвам се лесно, но ако си струва.. Тоест.. Не! :D
В момента имаш ли чувства към някое момиче /в това число включваме и симпатия :D ? Имам да, доста силни са..
Обичал ли си истински? В момента обичам истински..

:cry:

DisappointedDreamer
07-25-2013, 08:38
в реалния живот, докато говориш и се обясняваш, служиш ли си много с изразени лицеви изражения, ръце, звуци, етц, докато говориш?


AnarchyBoy
07-25-2013, 08:40
в реалния живот, докато говориш и се обясняваш, служиш ли си много с изразени лицеви изражения, ръце, звуци, етц, докато говориш?
Адски много... :D като регулировчик съм.. лицевите изражения също си ги ползвам :p



:D

Lilanda
07-25-2013, 08:49
Май засегнах болна тема. Извиняваaй! :sad:
Има ли нещо, което те развеселява винаги когато си тъжен? Какво е то?
Любим виц? :D

AnarchyBoy
07-25-2013, 08:55
Май засегнах болна тема. Извиняваaй! :sad: Няма проблеми.. :) Свикнал съм..
Има ли нещо, което те развеселява винаги когато си тъжен? Какво е то? Усмивката и..
Любим виц? :D

Вуте, що копаш седнал бре?
Епа, опитах легнал ама не стаа..

:D Мързи ме да мисля друго, попринцип знам хиляди вицове, ама изкуството за разказване на виц е, не само в самите думички, ами в лицевите изражения, с помоща на ръкомахане и т.н.. :D




:)

pandabear
07-25-2013, 10:32
аммм..не е точно така..
"-Вуте, оти копаш седнал?
-Оти пробвах легнал, ама не 'мое." ;p
щото съм си шопче.. <:

би ли си хванал приятелка от форума?
има ли човек от форума, на когото завиждаш за нещо?
лъжеш ли?
мразиш ли?
готвиш ли?
ако след време имаш дъщеря, би ли ѝ позволил да излиза с мъж, който е 6-7 години по-голям от нея?
ако след време имаш син, какъв ще бъде най-ценният ти съвет към него?
ако след време имаш жена и деца, но стане така че да се влюбиш отново в друга жена, какво ще направиш?
колко пари трябва да изкарва един мъж, за да се чувства семейството му добре?
а една жена?
за или против детето ти да започна да работи преди 18-годишна възраст?
поет и музикан хранят ли къща?
целта оправдава ли средствата?
нашествие на извънземни или зомби апокалипсис?
кое е нещото, което те кара да живееш?
страх ли те е от смъртта?
какво е първото нещо, за което се сещаш, като видиш това: http://25.media.tumblr.com/650ae320ae4a1472faf24099ce0805f6/tumblr_mngvjjoOkH1sragcwo1_500.jpg
идеалната жена е..?
ако трябва с подръчни материали да направиш подарък за любим човек, какъв ще е той?
мислиш ли ме за луда?
кое е по-важно, да си красив или да си чаровен?
какво е жена без хумор?
ако имаше възможност би ли откраднал панда за мен?
или поне да ме заведеш до Китай? )=
колко трябва да е умна една жена?
любим обичай?
вярваш ли в прераждането?
http://sketchtoy.com/46640140

102
07-25-2013, 13:23
Е тва вече са свестни въпроси..

ge6aaaa3
07-25-2013, 14:24
Смяташ ли, че масоните са виновни за положението на България?

AnarchyBoy
07-25-2013, 14:55
аммм..не е точно така..
"-Вуте, оти копаш седнал?
-Оти пробвах легнал, ама не 'мое." ;p
щото съм си шопче.. <:

би ли си хванал приятелка от форума? Ндам. :)
има ли човек от форума, на когото завиждаш за нещо? Не завиждам на никого за нищо, това води само до излишни проблеми..
лъжеш ли? Благородните лъжи броят ли се?
мразиш ли? Малко, но се старая да не го правя, защото няма смисъл да мразя когото и да било, за к'вото и да било
готвиш ли? Готвя, Готвя та пушек се вдига, наистина мога да готвя, даже са ми казвали, че готвя вкусно! :)
ако след време имаш дъщеря, би ли ѝ позволил да излиза с мъж, който е 6-7 години по-голям от нея? Ако се обичат и са примерно на 20-26 а не на 14 и 20, няма да имам нищо против, стига мъжа да е свестно момче, а не някой измекяр..
(мечтая за дъщеря.. :cry: Само определени хора знаят защо..)
ако след време имаш син, какъв ще бъде най-ценният ти съвет към него? "Каквото и да става никога не се предавай, защото винаги ще има кой да те обича!"
ако след време имаш жена и деца, но стане така че да се влюбиш отново в друга жена, какво ще направиш? Охх, това е наистина горещ въпрос, мисля вече 10на минутки.. За начало да кажем, че съм такъв човек, който не може да се влюби, ако вече е влюбен, но в някаква хипотетична ситуация, най-вероятно няма да разбия брака и децата ми, за нещо такова, аз съм мъж и като такъв приемам известни отговорности към жена ми и дечицата ми..
колко пари трябва да изкарва един мъж, за да се чувства семейството му добре? Много съм мислил над този въпрос (понеже като малък живеех на ръба на бедността, сега вече не е така, но все пак знам какво е да нямаш пари) та съм си обещал, че децата ми винаги ще имат пари в джоба си, ще са добре облечени и нахранени, ако им се иде на басейн ще идат, ако им се ходи на кино ще отидат и такам.. :) Та бих казал - "Достатъчно, че да покрива най-основните нужди + някой допълнителни неща като кино и т.н"
а една жена? Ако мъжа е мъж, това колко изкарва жената няма да е от много голямо значение..
за или против детето ти да започна да работи преди 18-годишна възраст? Естествено, както мен са ме учили на труд, така и моите деца ще бъдат научени, че парите се изкарват а не са даденост.. Така ще се научат да ги ценят и няма да са прахосници.. :) + Това.. мъж да не може да поправи най-елементарни неща в едно домакинство ник'ъв мъж не е, както и една жена да не може да си спазва задълженията, като ще ги науча на разбирателство и споделяне разбира се..
поет и музиканТ хранят ли къща? Ще ти отговоря с това.. Когато Джон Ленън от легендарните Бийтълс заявил на майка си, че иска да стане музикант, тя му казала следното нещо "музикант къща не храни", когато той преуспява обаче, подърява на майка си златна плочка с точно този надпис.. "музикант къща не храни".. :D Мисля, че ме разбра..
целта оправдава ли средствата? Дам.
нашествие на извънземни или зомби апокалипсис? Мисля, че срещу зомби апокалипсиса имаме по голям шанс, но и на извънзмени ще се радвам.. :D
кое е нещото, което те кара да живееш? Любовта.
страх ли те е от смъртта? Не, въобще даже.. Много хора ми казват, че съм супер безрасъден относно живота ми....
какво е първото нещо, за което се сещаш, като видиш това: http://25.media.tumblr.com/650ae320ae4a1472faf24099ce0805f6/tumblr_mngvjjoOkH1sragcwo1_500.jpg

Сладури.

идеалната жена е..?Красива, Ефирна, с дълбоки очи, в които да се губя, гледайки я.. Когато си мълчим да си казваме най-много, да мисли като мен и да има нек'во шашаво мислене за света.. :oops:
ако трябва с подръчни материали да направиш подарък за любим човек, какъв ще е той? Ще помисля, какво обича и ще направя нещо на тази тематика..
мислиш ли ме за луда? По скоро, за шашава..
кое е по-важно, да си красив или да си чаровен? Ако си чаровен то значи си красив..
какво е жена без хумор? Путка.
ако имаше възможност би ли откраднал панда за мен? Че що не.. ще я храним с бамбук :D
или поне да ме заведеш до Китай? )= Мечта ми е, обади се след 5 годинки като имам средствата и отиваме..
колко трябва да е умна една жена? Колкото мен (демек много) за да може да се затапваме и да се хулиме като простаци.. 8-)
любим обичай? Май нямам или не се сещам..
вярваш ли в прераждането? По-скоро не...
http://sketchtoy.com/46640140

Заповядай.. :D http://sketchtoy.com/46653388

pandabear
07-25-2013, 15:08
^ awwwwwwwwww... заболяха ме скулите от дебилната ми усмивка (((((((((((:
толкова са яки, че направо ще се просълзя :3 <3 ;p q;

ShtrudeL
07-25-2013, 15:12
кво стаа

anonymous708973
07-25-2013, 15:16
На осми март може да те заведа на мъжки стриптийз. Тогава съвсем ще забравиш за цигарите.

[малък шрифт]ВЗЕМИ МЕН![/малък шрифт]

pandabear
07-25-2013, 15:35
мислиш ли, че е възможно да обичаш едното си дете повече от другото?
какво би забранил 100% на детето ти?
дай пример за нещо, което те трогва
как ще реагираш, ако някоя ти каже, че не ѝ е харесал сексът с теб?
гордееш ли се със себе си?
с какъв вид благотворителност точно би се захванал, ако имаш възможност?
би ли осиновил дете от чужд произход?
филмът, в който се вписваш най-добре е...?
какво мислиш за себе си?

к'ва е схемата с тоя 'стол' и 'сядащите' на него, че ми стана интересно? (:

Chacho
07-25-2013, 15:49
Заповядай.. :D http://sketchtoy.com/46653388

http://www.youtube.com/watch?v=sXrOoODYPNE

AnarchyBoy
07-25-2013, 16:01
кво стаа.. Нищо особено.. :D


мислиш ли, че е възможно да обичаш едното си дете повече от другото? Твърдо не.. те са равни и ще ги обичам по равно..
какво би забранил 100% на детето ти? Да взема наркотици
дай пример за нещо, което те трогва: Малки и мили жестове, като това да слезеш от влака, само за да целунеш любимия още веднъж.. (правили са го за мен.. тогава разбрах, какъв човек седи срещу мен)
как ще реагираш, ако някоя ти каже, че не ѝ е харесал сексът с теб? Няма такава опция аз съм секс бог.. 8-) Ебавката настрана, ще се мотивирам за следващия път (ако има такъв..) и ще вложа всичко от себе си..
гордееш ли се със себе си? След като баща ми ме дръпна и ми каза: "Гордя се с теб и с това какъв мъж си станал", се гордея със себе си!
с какъв вид благотворителност точно би се захванал, ако имаш възможност? Ще да е нещо свързано с болни дечица.. много ми е мъчно за такива.. Те са единствените, които нямат право на избор..
би ли осиновил дете от чужд произход? Ако разбера, че не мога да забременя жена ми, да бих си осиновил, честно да ти кажа, ако вляза в сиропиталище да осиновявам, няма да ги строя да ги избирам, това не са кучета, че да си го избирам, първото което видя, него вземам и това е.. ако ще и японче да е..
филмът, в който се вписваш най-добре е...? Тетрадката...
какво мислиш за себе си? Забавен и мил, но много арогантен по забавния начин.. често чувам, че съм нарцис, а аз просто иронизирам себе си. "Много хора могат да иронизират другите, но малцина биха иронизирали себе си"

к'ва е схемата с тоя 'стол' и 'сядащите' на него, че ми стана интересно? (:
Записваш се и чакаш да ти дойде реда, в общи линии аз съм на стола, та аз ще реша кой да е следващия, смятам 10-тата страница да ми е последна, че се уморих.. :) И ще си избера някои от записалите се.. :) После този след мен, си избира кой да е след него и т.н продължава докато не се изреди целия форум по 92190509120951 пъти..




^ awwwwwwwwww... заболяха ме скулите от дебилната ми усмивка (((((((((((:
толкова са яки, че направо ще се просълзя :3 <3 ;p q;

Радвам се, че ти е харесало <3 :p
Трябва да се хвана да ти порисувам с молив, поне да стане красиво..! :D

Naive
07-25-2013, 16:22
Подмиваш ли се след като акаш?

ge6aaaa3
07-25-2013, 16:35
Как би предпочел да си изкараш вечерта с красива жена в леглото или с красив мотор на магистралата?

AnarchyBoy
07-25-2013, 16:59
Подмиваш ли се след като акаш? :lol:
Ами най-вероятно.. аз съм човека хигиена, така че.. :?



Как би предпочел да си изкараш вечерта с красива жена в леглото или с красив мотор на магистралата? Ухх, сложен въпрос.. :D Не може ли да отида с красивия мотор по магистралата до красивата жена и вечерта да приключи в леглото? :D

:)

AnarchyBoy
07-25-2013, 17:00
Double Post..


Възползвам се от случая... последни 5-6 въпроса и избирам следващия, че се поуморих.. :D

Smrazqvashta
07-25-2013, 17:04
Как би предпочел да си изкараш вечерта с красива жена в леглото или с красив мотор на магистралата?

Държа да видя отговора на този въпрос ? Избери, моля! :D

pandabear
07-25-2013, 17:15
запис тогава =)

колко често казваш на родителите си, че ги обичаш?
колко често го чуваш?
любим поет?
има ли мъж, на когото би подражавал, защо?
би ли казал в очите на жена, че вънишният ѝ вид не е никак задоволителен?
от 0 до 10, колко важна за теб е външността?
колко за теб е голямо значението на това къде е роден човек?
харесваш ли тишината?
умееш ли да се погледнеш от всяка възможна гледна точка на нещата?
някога помислял ли си си, че искаш да убиеш човек?
ако единственият вариант да изхраниш семейството ти е да продаваш дрога, на предимно млади хора, би ли го направил?
какво би подобрил в себе си?

DisappointedDreamer
07-25-2013, 17:23
склонен ли си на компромиси?
кои места би искал да посетиш? с кои хора би искал да се запознаеш?
имаш ли идол? ако, да, с какво го избра?
победа винаги ли е най-важна? защо?
ден или нощ?
зодии, с които изобщо не се разбираш? :Д

AnarchyBoy
07-25-2013, 17:24
запис тогава =)

колко често казваш на родителите си, че ги обичаш? Всъщност доста рядко им го казвам, но пък за сметка на това им го показвам. :)
колко често го чуваш? Доста често..
любим поет? Смирненски..
има ли мъж, на когото би подражавал, защо? Не мисля, че това е идея, предпочитам да бъда себе си.. :)
би ли казал в очите на жена, че вънишният ѝ вид не е никак задоволителен? Директен съм като човек така, че най-вероятно да.. :D
от 0 до 10, колко важна за теб е външността? Гледам първо характера, но и външността гледам (нарече ми повръхностен) Та да речем 7 или 8.. Но дори и момичето да е супер красиво, ако няма какво да си кажа с него, ми е скучно..
колко за теб е голямо значението на това къде е роден човек? Никакво.. Няма значение
харесваш ли тишината? Не много, но понякога имам нужда от спокойствие и това да остана сам с мислите си, тогава я харесвам.. :D
умееш ли да се погледнеш от всяка възможна гледна точка на нещата? Старая се да го правя, другите ще кажат дали го умея
някога помислял ли си си, че искаш на убиеш човек? Всъшност не, мислил съм какви ще са последиците от това деяние, но никога не съм помислял, наистина да убия някого, просто съм твърде добър и съвестта ми няма да ми го прости..
ако единственият вариант да изхраниш семейството ти е да продаваш дрога, на предимно млади хора, би ли го направил? Е нормално, щом това е единствения вариант, предпочитам това пред алтернативата семейството ми да умре от глад.. инстикта за самосъхранение ще се обади.. :(
какво би подобрил в себе си? Тялото си (леко шишкав съм, а преди бях стегнат, сега ми е мъчно и смятам пак да се направя като преди) И 2рото нещо е да си изгладя характера, като цяло мисля, че ми е много добър с малки изключения, които обаче смятам да подобря и да стана един, добре сложен, интелигентен и възпитан мъж..

:p

paradosou
07-25-2013, 17:28
Вярата ли води до желания или желанията до вяра?
Не знам кви варианти имаш в главата, само отбелязвам, че бих се радвала да видя Pedigree на стола. Може и Auriss (ама се съмнявам, че ще се съгласи)).

DisappointedDreamer
07-25-2013, 17:30
Ооо, Ауриис!!

ся ще го навия 8-)

paradosou
07-25-2013, 17:31
хаха, успех :д

DisappointedDreamer
07-25-2013, 17:32
Амчи, той мой човек човека :Д

AnarchyBoy
07-25-2013, 17:32
склонен ли си на компромиси? Ако човека срещу мен също полага няк'ви усилия и прави компромиси, то тогава да, не би ми пречило и аз да отстъпя..
кои места би искал да посетиш? с кои хора би искал да се запознаеш? Местата ако тръгна да ти ги изброявам, няма да ми стигнат 5 поста.. но има поне по стотина места на континент, с изключение на Австралия (там са по-малко), които искам да посетя.. А относно втората част на въпроса, с много много хора.. искам да се запозная, честно казано, нямам няк'ви celebrity crush-ове, повечето хора, с които искам да се запозная са съвсем норално, да започнем с това, че искам да се запозная с всички яки пичове и пички от фороня.. 8-)
имаш ли идол? ако, да, с какво го избра? Преди имах, сега нямам, няма смисъл да подражавам на друг човек, смятам, че всеки трябва да бъде себе си, иначе реално погледнато ти няма да харесваш мен, а идола ми.. Предпочитам сам да съм си идол.. 8-) Нарцисчееее <3
победа винаги ли е най-важна? защо? Обичам да побеждавам, може да се каже, че бих победил на всяка цена (тъп и упорит съм.. всеки ми казва, че ще успея в живота... :D), но умея и да губя с достойнство..
ден или нощ? Обичам ноща повече заради звездите <3, но най-обичам изгревите и залезите..
зодии, с които изобщо не се разбираш? Риби, Везни и Дева

8-)

Azoria
07-25-2013, 17:35
Мислиш ли, че в теб наистина би могло да има нещо нарцистично?
Кой е човека, когото най-много обичаш?
Ако видиш умиращо животно на пътя какво би направил?
Сподели няколко "малки" неща, които биха могли да оправят деня ти..

AnarchyBoy
07-25-2013, 17:35
Вярата ли води до желания или желанията до вяра? Честно да ти кажа, не знам.. Може би и 2-те


Мен пък би ми било интересно да видя теб на стола, но по нататък, сега вече съм си избрал, чакам още 3-4 въпросчета и ще кажа на кака ЛейдиДи да сменява заглавието..

СорЕ по нататък.. :oops:

Smrazqvashta
07-25-2013, 17:35
На мен не отговори. :/

AnarchyBoy
07-25-2013, 17:36
Държа да видя отговора на този въпрос ? Избери, моля! :D Ми.. жената много ясно.. :D Но зависи от настроението, понякога само мотора може да ме успокои..




Мислиш ли, че в теб наистина би могло да има нещо нарцистично? Абсурд.. :D
Кой е човека, когото най-много обичаш? Сестра ми.....
Ако видиш умиращо животно на пътя какво би направил? Бих се опитал да му помогна/ потърсил адекватна помощ..
Сподели няколко "малки" неща, които биха могли да оправят деня ти.. Поглед от нея, целувка.. докосване.. гушкане.. няк'ва добра новина.. силна и свежа музика.. бира с добра компания.. :D Или карането на мотор.. <3

:cry:

102
07-25-2013, 17:56
Още ли си ти, бе ? =((

AnarchyBoy
07-25-2013, 17:57
Йеп, довечера ще предам стола, короната и скиптъра.. :D

102
07-25-2013, 17:58
Първо трябва да ги извадиш....

pandabear
07-25-2013, 18:01
аз искам да удостоя с въпросите си 102, мерси.

да ме прощашат останалите, населяващи темата, ама ми идват скучнички ;p

granger
07-25-2013, 18:02
Аз искам Auriss ,ако се навие.

DisappointedDreamer
07-25-2013, 18:03
налии, спамя му по скайпа, ама игноррр!

Chacho
07-25-2013, 18:04
И аз искам Auriss

DisappointedDreamer
07-25-2013, 18:07
deadlock ми е интересна, bloodlust също.

охх!

paradosou
07-25-2013, 18:10
И Goddess, PainMonopoly, Naive, KumchoValcho.
8-)

Smrazqvashta
07-25-2013, 18:16
Chacho!

SpiritInBlack
07-25-2013, 18:20
Стягай се, брат ми , гледам още не си превъзмогнал последното момиче. Тва щеще да ми бъде първият въпрос :D Нп, коя е границата , която не би минал за нея ?
Левичар ли си или десничар ?
Футбол на малки вратички или истински футбол :D
Ювентус или Барса ?
Тва лято на море ли ходи или на планина ?

Слагай Йоанка , че да ми обясни що така се подкрепят блондинките

DisappointedDreamer
07-25-2013, 18:22
анарки, интрепетирай ми този клип http://www.youtube.com/watch?v=MIgaWx48U8A


решаваш ли кръстословици? а судоку?
а когато пускаш тото, любимото ти число присъства ли сред числата, които избираш? а рожденните дати на любимите ти хора?