PDA

View Full Version : ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ! Примолут Нор 5- за забавяне на цикъл



mlf
07-18-2013, 16:37
Може би има подобни теми, но и аз реших да напиша една ...
Таа ... трябва да ми дойде някъде на 5-8 август ..., а аз съм на море от 29 юли до 4 август, но понеже сменям времето и съм 90 процента убедена, че ще ми дойде по- рано ... и за това мисля да пия Примолут Нор 5 .. тази в аптеката ми каза, че няма проблем да ми го даде без рецепта и ми каза, че се пият по 1 сутрин и по едно вечер през 12 часа г/д, но аз да си реша .. щот после може да ми се обърка цикъла .. и също така каза, че като се спрат ти идва в периода на 3-5 дни и че се пият 4-5 дни преди датата на цикъла .. моята е точно на 8.08, но понеже миналия месец ми закъсня с 3 дни може да ми дойде и на 5ти август 2013

Исках да ви попитам вие пиели ли сте такива видове хапчета- как и какви .. или сте пробвали с вит. С - при мен не стана ?

kalpazanka
07-19-2013, 06:16
Това е стар медикамент, по-добре не рискувай.

slynchoo
07-19-2013, 21:52
Аз го пих,нямам никакви оплаквания,пих го в продължение на 7дни (трябваше да го отложа за 4 дни,но нали се пие 3-4 дни преди да трябва да ти дойде).Дойде ми на 3тия ден след като ги спрях,никакви странични ефекти,не ми вървеше по-силно,въпреки че наистина е възможно,аз си мисля,че това би станало ако ги пиеш за повече време(максимум 10 дни).