PDA

View Full Version : Като децата..



byby0202
07-18-2013, 21:21
Здравейте! Опитвам се по всякакъв начин да зарадвам приятеля ми,а той постоянно ми мрънка.Опитвам да не го дразня-той все си намира,за кво да се заяде.Ако млъкна съм се признавала за виновна,ако пък споря-пак същото.Този човек няма угодия.Ако не държах на него и не го обичах щях да го разкарам отдавна.Оня ден ми каза,че искал да съм го зарибявала..wtf?! Като за начало му писах стихотворение,после сладникави смс-и и пак нищо.Чувствам се като някое лапе.....а той,като дете иска внимание,а е на 24 ........Някакви съвети искам и ако може и мъжката част да дадат отговор..моля ви! :)

LadyTerrible
07-18-2013, 21:27
Кофти ти е положението,обичаш го,искаш да му угодиш,но както ти казваш сама -той няма угодия.Хубаво си помисли дали си заслужава да се тормозиш така за прищявките на някакъв си,независимо,че е на 24...ако те обича и иска да е с теб няма да се държи като постоянно недоволно дете.

Esicik
07-18-2013, 21:50
a ti sigurna li si ce te obica??po skoro mislq ce trqbva da se zamislish povece nad tova na koe dirjish povece i koe uvajavash povece sebe si ili nego. struva li si da se podcinqvash na vsi4kite mu pri6tqvki , struva li si da bidesh takava imenno da se promenqsh. toy bi trqbvalo da te obica zashtoto si takava a ne da te obica za da te promeni..

sijalqvam za ezika na pisane no nqmam bg :\

Seattle
07-19-2013, 06:16
Спри да му ходиш по акъла, щото те е взел за лимонка. Дръж се малко като зряла жена на ниво (дори и да не си). По конкретно:
1. спри с глупавите смс-и, стихчета и прочие.
2. не прекарвайте 24/7 заедно.
3. имай мнение и си го отстоявай. Като се разпищи като госпожичка, ставаш и си тръгваш и му казваш като ми мине нервната криза да ти се обади.
4. Зарибявките са за децата. Прочети предната точка още веднъж.

wtfstfu91
07-19-2013, 07:01
Това, мила е... защото играе много World of Warcraft или Дота. Твоята сродна душа има необоздана агресия и негативна енергия да убива орки и там квито има. Предлагам ти да си създадеш акаунт в WoW и да му пръснеш гъза от секс там. Повярвай ми, ще му харесва много повече отколкото реалния.

П.С. Презирам хората, които я играят тази игра.

tori
07-19-2013, 12:09
Кво да ти кажа, липса на внимание. Филмарщина. Остави го малко без да му обръщаш внимание, подминавай го като пътен знак и ще видиш, че ще започне да се усеща малко. wtfstfu91, къде пише, че приятеля и играе дота, wow или lol щото аз не видях.

fenastz
07-19-2013, 13:21
Кажи му да се застреля и се изчукай с някой друг