PDA

View Full Version : спешна нужда от помощ :(



mucinka95
07-19-2013, 06:06
Здравейте , ходех с едно момче 2 години и няколко месеца, в последната една година той започна адцки да ме ревнува , да не ми дава да излизам , да ме бие (и то не 1 шамар , а тупаници , ритници и всичко каквото се сетите) , да ме тормози и какво ли не . Преди да бъда с него бях една малка разпоретина (признавам си го) и сега ми е много кофти че съм била такава.Променила съм се и не мисля пак да ставам същата ... В началото на връзката ни всеки си правеше каквото иска и двамата изневерявахме , но аз след 2-3тия месец започнах да съм си само с него . Не можех да кажа на родителите ми ,че той ме тормози и ме кара на сила да съм с него , защото знаеше всичко за мен и щеше да им изпее . С това ме изнудва все още . Скъсахме преди 3 месеца , но той до ден днешен ми се обажда . Аз му казвам да ме остави на мира , че нищо няма да се получи , че не искам да съм с него . Неговия отговор е ' НЕ СТАВА ' . Той постоянно ме лъжеше ,че си е вкъщи , а после разбирам от други хора че е бил с приятелите си . Хващах го за не знам просто кой път в лъжа , все го късах , късах той все ми обещаваше че ще спре , но не спря . Не можах просто да търпа повече лъжи и сложих край един път завинаги .... В последните 3 дни не съм му звъняла изобщо и той се е побъркал !!! Звъни ми по 200 пъти на ден ! Буквално по 200 !!!! Вчера майка ми имаше рожден ден , бяхме на заведение и си бях изключила телефона , той и се обади на нея и каза ,че щяло нещо много лошо да ми се случи и и каза че знаел много работи за мен и майка ми му каза че ще се разберат с него да се срешнат само двамата и той да и каже какво знае . ако нашите разберът за тия ку*венски историй , които съм ги въртяла , ще ме пребият и ще ме изхвърлят от вкъщи!... Не знам дали темата е за тук или за раздел 'родители' ... няма да мога да понеса да погледна родителите си в очите , особено баща ми след като разберат за случките .... А те за да се уверят ,че не лъже , достатъчно е да ме заведът на гинеколог и там ще се разбере всичко . Много ме е страх ...Той няма какво да губи повече и нищо не му пречи да им каже , защото така ще ми направи мръсно , а той точно това иска . Всички ще ми кажете ,че родителите ми ще са на моя страна , защото съм си тяхно дете , но повярвайте ми познавам ги много добре и просто знам ,че ще ме изхвърлят от вкъщи и няма да ме потърсят повече! В 6ти клас баща ми ми отряза цялата коса заради една 2ка по математика , а майка ми заради 3ки за срока ме изгони от нас .. представете си сега какво ще е ! Чудя се дали да не избягам от вкъщи :( няма къде да отида , ще спя на някоя улица .. :( :(

Seattle
07-19-2013, 06:29
Много се филмираш. Родителите колкото и да се правят на дръж ми шапката, много добре знаят че се ебете като зайци от 14-15 годишни. + тва винаги може да отречеш по лошите работи които им наговори тоя твоя бивш "приятел". Ако съм на теб, бих дал някои друг леф на някой по лош батка да го понатупа и посплаши малко, не е както да не си го е заслужил ;)

Alexsander777
07-19-2013, 07:38
Ако те изгонят, у нас има място...
Съгласен съм със seattle може някой да го понатупа малко, даже доста. Такива утрепки имат нужда от един як бой. Биел те.. майко, без да те познавам, вече съм му насъбрала много. Тези така наречени "мъже" които посягат на момичета направо са за гробището!
Сега по темата, каквото се страхуваш, че този нещастник може да каже на вашите, бих те посъветвал да го изпревариш и ти сама да им го кажеш (разбира се доста по-захаросано, ако ме разбираш). Каквото и да узнаят вашите, по-добре е да го разберат от теб, повярвай ми.

Успех с това, а с този изобщо повече не говори, моля те!

kalpazanka
07-19-2013, 07:39
На мен ми мирише на трол.

Smrazqvashta
07-19-2013, 08:08
07-13-2013, 21:40

Здравейте , имах връзка 2години и 3-4 месеца . Скъсахме преди 3 месеца . Още ми е супер гадно , почти всяка нощ плача , да не кажа всяка .. сещам се за хубавите ни моменти , гледам снимките ни , чета смс-и и просто не мога да спра да мисля за него , а се опитвам , но ми е главата постоянно ... супер гадно ми е вече 3ти месец не мога да го преживея .. Не мога да си представя да съм без него и само при мисълта ,че може да е с друга просто не мога да ви опиша чувството ... Някой който е имал дълга връзка , как е успял да се отърси след това ? :( :( :( ;(

АВТОРКЕ, ЗАДАВАМ ТИ САМО ЕДИН, ЕДИНСТВЕН ВЪПРОС И ПОВЕЧЕ ВЪОБЩЕ НЯМА ДА СЕ ХАБЯ ДА ПИША В СК*ПАНАТА ТИ ТЕМА ЗА СК*ПАНИТЕ ТИ ПРОБЛЕМИ. КАК МОЖЕ ДА ТИ ЛИПСВА ЧОВЕК, КОЙТО ТЕ Е ПРЕБИВАЛ И ТЕРОРИЗИРАЛ В ПРОДЪЛЖЕНИЕ НА 2 ГОДИНИ И НЕЩО ??????

Има една поговорка авторке: Това, което сам си направиш понякога и най-големият ти враг не може да ти го стори. Плащаш си за Дяволъка.

П.С. Извинете за главните букви, емоция! /Извинението е само към останалите, не към теб авторке!/

pofff
07-19-2013, 15:57
"Распоретина" !Ами,"муцинка",така става като почвате да се ебете на поразия още преди,да разберете какво е цикъл. #-o Понякога си мисля че оня серсемин,купидон е стрелял със ХУЙ а не със Лък.. :smt063 :-D :cool:

Rocknroll
07-20-2013, 12:26
Филм+

mucinka95
07-21-2013, 20:15
странно как някои хора не вярват ... направила съм темата , за да получа съвети . Какъв е смисъла да пиша нещо,което не е вярно ? Какво ще спечеля ? Все едно да си измисля някоя историйка и да я напиша е така щото няма какво да права ... Няма значение , благодаря на някои , които ми помогнаха малко или много :)

Anastasiq5910
07-22-2013, 21:41
Филм+

+ 1