PDA

View Full Version : Моля за съвет!



DiamondEye
07-19-2013, 08:51
С риск подобна тема вече да съществува... Искам да попитам.. Цикъла ми закъснява вече със 17 дни.. Малко съм уплашена, защото имам редовен цикъл и не съм имала закъснение с повече от 3-4 дни.. Направих тест на 14тия ден от закъснението-беше отрицателен, както и предполагах, защото не съм имала полов контак от 2 месеца, а предишния месец ми дойде... Не мога да отида на гинеколог.. защото съм в едно селце на морето от 16 дни и се прибирам чак след 10.. На какво може да се дължи това .. пробвах с чорбите от лук, магданоз.. нищо не действа, а последните месеци не съм се стресирала особено... Благодаря!

granger
07-19-2013, 09:01
Смяна на климат? Например.
Стрес.Нерви. Щом е отрицателен теста, не си имала контакт от 2 месеца,чакай да ти дойде. При мен този месец закъсня с 14 дни. От нерви и стрес.

DiamondEye
07-19-2013, 09:05
Да, предполагам си права.. Трябва да спра да го мисля, пък като се прибера ще посетя специалист... Благодаря! :)

aniezina
07-19-2013, 09:42
ми щом си от толкова време на морето, напълно е възможно да е от климата. Щом не си бременна, чувстваш се добре, просто се успокой и като е прибереш отиди на лекар.