PDA

View Full Version : ПОМОЩ!



randomm1
07-19-2013, 15:16
Здравейте, на 16 години съм и съм момиче.. Постоянно си пиша и общувам с момчета, които след като излезем ми казват, че имат чувства към мен.. но след като това се случи някакси чувствата ми се ''изпаряват'' ... какво да правя?! много ми е трудно, не знам просто какво се случва,, Постоянно намирам недостатъци в момчетата: един ме дразни, друг много ревнува, трети е прекалено лигав, с четвърти няма какво да си кажа .. :/ Ако продължавам така ще бъда сама доживот!!!

pofff
07-19-2013, 17:54
Ми на 16 си,още си малка. ;) Така че,има време. :)

PimKie
07-19-2013, 18:42
Аз съм същата. Просто губиш интерес, нали?
Не се притеснявай. Като се появи правилният човек всичко ще си дойде на мястото :) Казвам го от личен опит.

reallove4u
07-19-2013, 18:59
Може би просто трябва да ги опознаваш повече :) Отначало във всеки виждаш недостатъци но с времето нещата се оправят :)

Баща Ти
07-19-2013, 19:07
Еми като ти кажат, че имат чувства и вече не те кефят, щото виждаш, че са мъжки путки.

xXxPETYAxXx
07-19-2013, 22:15
Лесните момчета са също толкова отблъскващи за момичетата, колкото лесните момичета за момчетата. И аз не обичам някой да ми е толкова навит, че след първа реална среща да изразява чувства - ужасно тъпо е. Също и аз виждам недостатъците прекалено много вече, набиват ми се на очи. Но честно казано не го намирам за нещо лошо това - станала съм много по-критична от преди, защото не ми се занимава с идиоти. Като срещнеш някой и ти трепне нещо когато си с него, то автоматично ще се примириш с някой дребни кусури.

Rocknroll
07-20-2013, 12:20
Лесните момчета са също толкова отблъскващи за момичетата, колкото лесните момичета за момчетата. И аз не обичам някой да ми е толкова навит, че след първа реална среща да изразява чувства - ужасно тъпо е. Също и аз виждам недостатъците прекалено много вече, набиват ми се на очи. Но честно казано не го намирам за нещо лошо това - станала съм много по-критична от преди, защото не ми се занимава с идиоти. Като срещнеш някой и ти трепне нещо когато си с него, то автоматично ще се примириш с някой дребни кусури.
Напълно съм съгласна!Ти си като мен,обичаш игричките-да те сваля,да флиртува,ала-бала,да прави разни неща и да, сещаш се .. а не веднага,излизате на първа среща ''ВЛЮБИХ СЕ В ТЕБ,НЕ ЗНАМ КАКВО ДА ПРАВЯ,КОСАТА ТИ МИРИШЕ НА ЧЕРЕШКИИИИ'' .. ужасно отблъскващо .. :D :D :D

shusha
07-20-2013, 12:32
Имай търпение...

Alexsander777
07-20-2013, 13:32
Аз съм момче на 18. При мен е горе долу същото, но аз разбрах при мен за какво става така...
Просто търся перфектното... Да знам перфектно няма, ала бала глупости. Не е вярно! Всеки човек има критерии, според които си търси половинката. За всеки си има идеалният човек, сега е друг въпрос дали ще го намерите или не. Ако при теб е същото, не мисля, че е нещо лошо, а напротив, мисля, че е доста добре, защо все пак знаеш какво търсиш! Та ако е така пожелавам ти да го намериш в най-скоро време.

П. П. Аз все още търся. :D