PDA

View Full Version : Въпрос към момичетата.



Georgi.M
07-19-2013, 17:31
Интересно ми е едно нещо,колко трябва да обичате момичета даден мъж,че да му позволявате ,да ви обижда и удря и какво толкова ще ви дава ,че да продължавате да бъдете с този човек,защото ми се случи много странна случка преди няколко дни.

Наскоро в съседния вход се нанесоха някакви квартиранти 2 момчета и 2 момичета ,единия ден се запознах с момичетата,защото имам куче ,но е бебенце и й се радваха пихме кафе лафихме си ,не са от София от провинцията някъде Сливен или Смолян не съм сигурен Силистра ли ,нещо такова.Видях и момчетата не повече от 25 годишни са всички.Свестни изглеждаха ,но една вечер се прибирах с един приятел и пред входа една приятелка стоеше сама попитах я какво има,каза че са пуснали много музика ,а в техният вход има много малки деца ,включително и тя има бебенце и приятелят й е отишъл да викне полиция,защото районното е близко.Решихме да изчакаме с нея да не стои сама и както си говорим,започнаха някакви викове,все пак живеем в панелки ,лято е всичко е отворено и всичко се чува,единия младеж крещеше на едното момиче нещо тя му отговори и се чу как той и удари шамар ,започна да я обижда и се чуваха страшни удари ,с моя приятел веднага се качихме горе ,започнахме да звъним по вратата ,да тропаме ,а отвътре се чуваха страшни писъци и удари ,но никой не отвори.Стана 11 и 20 полиция още нямаше ,а горе беше лудница,звъннах отново на полицията ,казаха че уж идват ,след малко пак се чуха крясъци и отново се качихме тропахме вратата е желязна нямаше как да я разбием ,но излезе едното момче видимо доста пиян започна да говори,че той си плаща наема и всичко и не е наша работа какво правят,помолихме го да видим момичетата дали са наред виждаше се кръв по земята и веднага го избутах и влязох ,но се оказа ,че са повече хора и единия ме удари по главата с нещо и ме избута навън и затвориха вратата.Полицията пристигна към 12 и нещо ,те им отвориха и полицията ни каза да си ходим,не разбрах какво се е случило.Преди 1 час пак видях момичетата ,а те са наистина доста красиви ,не знам коя от двете си беше изяла шамарите ,но се смееха и все едно нищо не беше станало поздравиха ме и нищо повече .. Не мога да разбера как може една жена да позволява такова нещо и най-вече какъв мъж трябва да бъдеш ,че да удариш жена ;x

102
07-19-2013, 17:40
Или си измисляш или са правили по-бурен секс.

feikk
07-19-2013, 18:53
По принцип аз лично няма как да обичам такъв тип. А ако някога някой си го позволи, няма какво да ме спре да си тръгна. Нищо.
А тия двете явно са си свикнали. Жалко, че има и момичета, които го търпят тва.

randomm1
07-19-2013, 20:16
Наистина мисля, че си постъпил много смело. БРАВО! Трябва да има повече момчета като теб :)

xXxPETYAxXx
07-19-2013, 22:00
Е, щом на нито едната не ѝ е личало да е бита, а и са били повече хора, напълно вероятно е да са били някой друг, а момичетата да са крещели, защото не са били съгласни с това. Може и момиче в яростта си да е нападнало момче. Иначе, на мен 2 пъти ми се е случвало да живея в съседство с подобни двойки, дори 3, но последните си имат и дете на всичко отгоре и май само си викат, не вярвам да се и удрят.

tori
07-19-2013, 22:07
Е, щом на нито едната не ѝ е личало да е бита, а и са били повече хора, напълно вероятно е да са били някой друг, а момичетата да са крещели, защото не са били съгласни с това. Може и момиче в яростта си да е нападнало момче.
Това. Напълно е възможно да са се сбили и две момчета. Единствения момент, в който бих позволилаа на някой да ме удари, е когато наистина съм си го заслужила. Приятеля ми ме е удрял един-единствен път и то на лигавщина. И причината беше тъпа - спорихме кой кого обича повече и даже се сбихме. о.о

heartsdesire
07-19-2013, 22:09
Винаги съм намирала това за ужасяващо. Момче или мъж, няма значение, някакъв глезльо, (дори и да е пиян, не е оправдание) да тръгне да зашлевява момиче, това е просто отвратително. Дори и да ходим от години, удари ли ме, осъществява ли физически тормоз над мен, зарязвам го и това е.

HollyGolightly
07-19-2013, 22:31
Не е толкова до обич, отколкото до навик. Свикнали са да с въпросният човек и ги е страх да променят каквото и да било. Може би до някаква степен са и зависими от тези момчета, все пак са ти казали,че плащат наема те.
Също така ниското самочувствие, мислят си, че по-добро от това няма да намерят, не искат и да пробват, надяват се, че нещата ще се променят. Всичко изглежда много по-лесно отстрани, всеки си казва "аз ако бях на тяхно място това нямаше да го търпя", е да де, но не си

fUcKsMiLe
07-20-2013, 03:21
Мда.. навик е.
Аз имам една приятелка, която къса и не знам какво ли още прави с гаджето си защото той не се държеше добре с нея и след 1 седмица пак са заедно, въпреки че всеки път ме увещава как няма да бъде с него и всичко е свършило.
Шанс.. просто хората търпят, не знам защо, но го правят.
Аз никога не бих се унижила до такава степен. Ако ме бутне по-силно във яда си или ме удари, то тогава му бия шута независимо колко го харесвам/обичам.

102
07-20-2013, 06:17
Шанс.. просто хората търпят, не знам защо, но го правят.

Момичетата и жените търпят, а всички знаем че момичетата и жените не са хора. Може би само влюбените момчета/мъже търпят....

Chacho
07-20-2013, 08:07
Понякога е до обич или навик. Но много често е от страх. Много жени не знаят към кого да се обърнат. Страх ги е от реалността, че се е случило на тях. Страх ги е от себе си, да си признаят, че имат проблем.

LadyDi
07-20-2013, 09:02
Понякога е до обич или навик. Но много често е от страх. Много жени не знаят към кого да се обърнат. Страх ги е от реалността, че се е случило на тях. Страх ги е от себе си, да си признаят, че имат проблем.

И ги е страх, че след него едва ли ще намерят друг, който да ги гледа.
Много рядко търпят от обич. Най-често е комбинацията страх + навик. И си казват: е, той ще ме удари, пък ще му мине, такъв е избухлив, ама нали ме обича и се грижи за семейството. И следващия път пак, и следващия пак.

Naive
07-20-2013, 11:41
Просто твърде много залагат на отношенията си с партньора и са готови на всякакви компромиси само и само, за да останат с него, било то от страх, че няма да намерят друг, било то от страх, че няма как да се справят сами, точно без този човек.
Силно вярват в надеждата, че този човек ще се промени, някои уж търпят заради децата, но това са малоумни оправдания, защото децата са много потърпевши от тези скандали. След първият, вторият подобен инцидент може и да е от обич, но след продължително време физически и психически тормоз, психиката на жената е толкова увредена - насадено й е чувство за малоценност, както и вина, че това се случва заради нея, а от това състояние сама (защото повечето не говорят за проблема си) трудно се излиза. Слабост.

Аз лично за себе си знам, че не бих търпяла подобно отношение и бих направила всичко, което зависи от мен, за да изляза от ситуацията. И съм толкова убедена, защото ми се е случвало да се изправя срещу подобно нещо, но за съжаление, много малко неща зависиха от мен. А човекът, който трябваше да ме подкрепи, не го направи именно от страх. Е, и до ден днешен съжалява.. уж.

Иначе бях гледала някакво клипче - http://www.youtube.com/watch?v=Ertu9_MhFiM - жена илюстрира със снимки всеки ден в продължение на година домашното насилие.

Rocknroll
07-20-2013, 11:52
Първо-Постъпил си наистина смело и като мъж!
Второ-Винаги съм намирала тези неща за наистина ужасяващи.Един мъж трябва или да е наистина тъп,за да удари една жена или въобще да не е никакъв мъж.Аз лично никога не бих търпяла подобно отношение.Така де,каквото и да е направило момичето,не заслужава подобно отношение.Тази или наистина е мръднала или пък е свикнала това да й се случва.Сигурна съм,че е била наистина грозна картинка.

Georgi.M
07-20-2013, 14:20
Абсолютно и все пак не мога да си го обясня,тези момичета не са семейни с тези момчета ,живеят заедно само ,дошли са в София явно да си намерят работа или не знам,тези момичета много рядко ги засичам да излизат ,стоят си само в тях ,те предполагам че имат родители имат семейства ,дошли са от майната си и е гадно няма на кого да се оплачат или кой да ги защити ,да естествено ,че те са си избрали да са така нещата,ама тея се напиват всяка вечер и са мазните разправии ,редовно ги чувам ,когато си разхождам кучето вечер ,то са разни обиди и заплахи.А момчето ,което посяга е някакъв пълен смешник ,странното ми е ,че живее и още едно момче там ,приятел му е с приятелката си ,той защо нищо не прави ,не мога да ги разбера тези неща,нямат деца ,когато се стигне до такива отношения е много жалко .. А до това ,колко смело съм постъпил не много според мен ,защото не е моя работа ,но просто съм възпитан по такъв начин да уважавам жените и все пак те са доста по слаби от нас мъжете,случвало ми се беше още веднъж пред една дискотека някакъв да бие шамари и да рита приятелката си ,тогава си счупих ръката .. така че момичетата са си виновни до някаква степен щом позволяват такова държание.

sexa_na_kompleksa
07-20-2013, 14:58
Или си измисляш или са правили по-бурен секс.

Не е задължително. За съжаление наистина се случват подобни неща. Познавам една такава двойка. Когато мъжът се напие, започва да бие жената. И то доста сериозно - кръв, счупени зъби...

102
07-20-2013, 15:06
Не е задължително. За съжаление наистина се случват подобни неща. Познавам една такава двойка. Когато мъжът се напие, започва да бие жената. И то доста сериозно - кръв, счупени зъби...

И ти се обади в Полицията ? Баща ти се обади в Полицията ? Брат ти се обади в Полицията ? Приятелят ти се обади в Полицията ? Съседите ти се обадиха в Полицията ? Само се заяждам, знам ги аз полицаите....

baby_baby
07-20-2013, 16:31
Авторе има секви хора нз защо се учудваш според мен и от алкохола може да е предизвикан този скандал

FuCKkK13
07-20-2013, 18:57
Или си измисляш или са правили по-бурен секс.

защо да си измисля ? има доста жени,които позволят да бъдат ударени

LadyDi
07-20-2013, 21:14
Да.
Ужасно жалки са такива женици. Наистина има такива, които нямат към кого да се обърнат за помощ и реално се намират в безизходица. Тези обаче, които могат да си прекратят мъките, ама търпят... Нямам думи.

Понякога така са научени - да търпят. А друг път просто не виждат как биха се справили сами и са склонни да търпят просто защото се боят да излязат от коловоза.
Причините могат да са много, за съжаление.

Georgi.M
07-20-2013, 22:23
Не си избираш семейството,но си избираш приятелите и човека до теб. :)

sexa_na_kompleksa
07-21-2013, 08:41
Какъв ти е проблемът?

druzilla
07-21-2013, 09:30
Всичко e от навик или по-скоро някаква зависимост..Моя приятел ми е посягал 2 пъти,докато се караме и повярвайте ми,никога не съм се чувствала по-унижена през целия си живот и си казах това е края.. Е на другия ден вече се бяхме сдобрили.Не съм щастлива с него,не искам да съм с него,но не мога да го оставя,а в същото време нищо не получавам от него.Не казвам,че трябва да имам някаква полза от него,но просто дори не ми показва да държи на мен,ако му кажа късаме ще каже ок и въобще няма да му пука.Аз самата не мога да си обясня той защо е с мен,нито защо аз искам да съм с него,но ако ми каже,че се разделяме плача и се моля..А не се страхувам,че няма да намеря по-добър или че изобщо няма да намеря друг..Преди него въртях момчетата на малкия си пръст,а сега съм като някакъв парцал в ръцете му и знам че няма да си умра сама без него,даже мога да имам много по-добър,но това че дълго съм била с него ме спира да прекратя връзката ни..Понякога си мисля,че не трябва да се разделям с него,само защото всичко преживяно до сега ще е напразно..

xdreamerx
07-22-2013, 21:02
И на мен винаги са ми били странни жени, които позволяват да ги бият. Аз лично никога не бих позволила, дори да сме от много време заедно и колкото и да го обичам, ако ме удари на секундата ще го зарежа :)