PDA

View Full Version : МОЛЯ ЗА СЪВЕТ!!



vodka9296
07-20-2013, 11:37
Здравейте! имам нужда от съвет. Значи, с приятелят ми сме заедно вече доста време някъде около 6 месеца. И такаа... в нашата компания сме близо 15 човека, събираме се излизаме си, но имаме един приятел (ще го нарека В.К), който преди около 3 месеца скъса с неговото момиче, което впоследствие тръгна с брата на приятеля ми. "В.К" се примири с това че момичето е тръгнало с негов приятел. В началото беше безобиден но напоследък се е превърнал в нещо ужааасно! Видя, че аз, моят приятел, брат му и приятелката му се разбираме отлично, и започна да се опитва да скара мен и Ани с момчетата. Тъпото е че той кисне по цял ден у тях и им пълни главите с простотии за нас как всички момичета сме били еднакви и т.н. След като започнаха тези изпълнения от страна на "В.К", ние започнахме да се караме много често. Както аз и приятелят ми така и брат му и Ани. Дайте ми съвет как да го накарам да спре с тези идиотщини, защото ако продължава така не мисля че ще издържим още много и двете двойки. Приятел ни е обаче не мога да разбера защо се опитва да ни скара?? Как да го разкарам? ХЕЕЛП!!

debina
07-20-2013, 11:43
Ако приятелите ви му вярват, значи изобщо не ви познават .. Не се опитвайте да го разкарайте, а си поговорете двете двойки и кажете на приятелите си да не му вярват и да се изолират от това, което им казва, да вярват само на вас и да не му обръщат внимание.

vodka9296
07-20-2013, 11:48
-.- наистина си права обаче дори и да поговорим на следващия ден той започна отновооо и отновоо... и т.н. и просто вече немога да го понасям. Когато сме си само 2-те двойки си ни е някво супер якото разбираш ли, но довтаса ли оняя..

102
07-20-2013, 11:51
Революция Зет ? Сезон ?

vodka9296
07-20-2013, 11:53
оф стегни са малко! моля коментари от тоя сорт като на 102 да не пишат. А само хора които наистина искат да ми помогнат!