PDA

View Full Version : На почивка



hakerche33
07-20-2013, 12:49
Може темата да ви се стори глупава, но наистина вече ми стана много! На 16 години съм и съм от малко градче далече и от планините и от морето на България. Майка ми и баща ми имат собствен бизнес и карат стока в цяла България. Въпреки това НИКОГА не са ме водили на почивка. Дори само 2 пъти са ме вземали с тях на Варна, когато карат стока и то сутринта отиваме, а следобед се връщаме. Когато бях на 6 години с майка ми бяхме на гости на една нейна приятелка отново във Варна за 2 дни, а на 3 се разболях и се прибрахме. Оправданията им винаги са, че нямат време, че имат много работа и щели да видят за по-напред... и в крайна сметка никъде не са ме водили!
Вече съм на 16 и имам приятел 4 години по-голям от мен. Бяхме си говорили да отидем някъде на почивка, но проблема му е, че работи и няма да може да си пусне отпуска, а и не изгаря от желание да отидем някъде! Бих отишла с приятелки, но с най-добрата ми приятелка се скарахме жестоко и ... няма как да стане.
За мен не ми е чак такъв проблем че не съм ходила никъде, но ми е адски гадно, защото няма да забравя как като малка другите деца ме гледаха учудено като им казвам че не съм ходила никъде на почивка и ми се смееха. А сега с тези сайтове всички си качват снимки от море и планина - тези били тук, други - там....! И съвсем се ядосвам.
Не бих искала да ме съдите, упреквате или съжалявате за нещо - достатъчно ми е, че аз сама плача и се самосъжалявам (разбирам, че не е хубаво и, че не трябва, но така се получава!) Благодаря, че отделихте време да го прочетете! :)