PDA

View Full Version : Бързо кажете..



jasmins
07-20-2013, 13:33
Няокй сайт, от който мога да си изтегля и чета нови книги на български, че нещо не чета много напоследък. Аз бях намерила един много хубав сайт, но нещо не мога да се сетя как се казваше..бях прочела една от наай- хубавите книги през живота ми- "Алхимикът" от Паулу Коелю :smt007

lidilidi
07-20-2013, 13:41
http://chitanka.info/
http://www.booksbg.org/booksbg/
:)

jasmins
07-20-2013, 13:59
Благодаряя..точно booksbg.org е сайта, който търсех :) В момента си тегля "Дон Кихот"..някакви мнения за него?

Christina13
07-20-2013, 14:06
Мда, този сайт май е най-добър. :)

lidilidi
07-20-2013, 14:14
Да, и на мен повече ми харесва от читанката. Иначе за Дон Кихот ... интересна е, но нямах търпението да прочета дългата версия ии съм чела само съкратената. :D
Кажи после дали ти е харесала :)

_sLaDuRaNa_
07-21-2013, 07:42
не е ли по лесно да си купиш книга от някоя книжарница вместо да ги теглиш

DisappointedDreamer
07-21-2013, 08:11
не е ли по лесно да си купиш книга от някоя книжарница вместо да ги теглиш

и по-скъпо е, сладурано :Д

jasmins
07-21-2013, 20:11
не е ли по лесно да си купиш книга от някоя книжарница вместо да ги теглиш
Пък и тука трудно можеш да намериш книги на български.. ;-)

jasmins
07-21-2013, 20:15
Да, и на мен повече ми харесва от читанката. Иначе за Дон Кихот ... интересна е, но нямах търпението да прочета дългата версия ии съм чела само съкратената. :D
Кажи после дали ти е харесала :)
Засега стигнах до 4 глава, защото нямах много време..но до тук, което прочетох разбрах само, че някакъв луд рицар тръгва да търси пътешествия втф,определено не го очаквах така, но понеже аз обичам книги за пътешествия ще я прочета цялата, дълга версия (надявам се да имам достатъчно търпение). :)

Баща Ти
07-21-2013, 20:18
Паулу Куелю, Хорхе Букай един дол дренки, никой ли не чете хубави неща вече...

lidilidi
07-21-2013, 20:27
Паулу Куелю, Хорхе Букай един дол дренки, никой ли не чете хубави неща вече...
Паулу Куелю ... добре. Но никой да не ми обижда Хорхе Букай !!! Освен това, ако не можеш да направиш разлика между Куелю и Букай, моля напусни :) Относно въпросът ти не зная какво имаш предвид под "хубави неща", за да ти отговоря. Класика ли ... какво ?

lidilidi
07-21-2013, 20:45
Засега стигнах до 4 глава, защото нямах много време..но до тук, което прочетох разбрах само, че някакъв луд рицар тръгва да търси пътешествия втф,определено не го очаквах така, но понеже аз обичам книги за пътешествия ще я прочета цялата, дълга версия (надявам се да имам достатъчно търпение). :)
И аз съм фенка на приключенските. :D "Наследникът от Калкута" ми е един от най- любимите ! А и на Карл Май са много хубави. Иначе успех с "Дон Кихот" ! :)