PDA

View Full Version : цикъл..море..



antevasin
07-20-2013, 17:09
Здравейте хора. Имам един въпрос. Не бях сигурна дали тук трябва да го напиша, ако темата не е за тук нека се премести :)
Въпроса ми е може ли да използвам тампон и да влизам във водата? Очертава се да ходя на море точно когато ми идва ии... голям шит :D
Използвали ли сте тампони докато сте на морето? Влизате ли с тях във водата или се придържате към плажа? И има ли вероятност от замърсяване? Също така конеца на тампона като се намокри има ли вероятност да се скъсА?
Другия вариант е да взимам хапчета ПРИМОЛУТ-НОР и да си го забавя , но пък ми се струва нередно да се тъпча с хапчета.. смисъл може после да си имам някакви проблеми с прекъсвания на менструалния цикъл или други подобни... ползвали ли сте ги и доволни ли сте от тях?
И последно да се придържам към тампоните или да пия хапчета? 8-)

DisappointedDreamer
07-20-2013, 17:16
Да, ползвала sъм. Влизам във водата, но веднага след като изляза го сменям. Хубаво е и ти така да направиш, че да се предпазиш от инфекции, макар че и самото влизане е рисковано. Не, конеца няма да се скъса като се намокри :Д Какви са тия въпроси?

Не взимай хапчета. Тампоните за това са направени. Не съм ползвала въпросните хапчета, но със сигурност ще ти объркат хормоните и следователно цикъла.

Тампони.

antevasin
07-20-2013, 17:39
А веднага ли го сменяш като излезеш от водата ? Смисъл на плажа на който ходим ние няма заведения на близо или тоалетни :D И тоест ако искам да влизам във водата 2,3 пъти всеки път да тичам някъде да го сменям така ли? Май ще е по-добре изобщн да не се мокря на горе.. само краката :D

DisappointedDreamer
07-20-2013, 17:44
Е, няма начин да няма някаква тоалетна :Д Аз веднага го sменям като изляза.

socareless
07-20-2013, 20:22
да внимаваш с акулите само,че кръвта ги привлича

FuCKkK13
07-20-2013, 20:36
Да, ползвала sъм. Влизам във водата, но веднага след като изляза го сменям. Хубаво е и ти така да направиш, че да се предпазиш от инфекции, макар че и самото влизане е рисковано. Не, конеца няма да се скъса като се намокри :Д Какви са тия въпроси?

Не взимай хапчета. Тампоните за това са направени. Не съм ползвала въпросните хапчета, но със сигурност ще ти объркат хормоните и следователно цикъла.

Тампони.

+

yakuza_
07-21-2013, 05:41
аман от такива, дето идват 1 път в годината на морето ни, за да кървят вътре

kalpazanka
07-21-2013, 08:24
ПРИМОЛУТ-НОР

Това пък е тоооооооолков стар медикамент, че може да ти стъжни почивката.

druzilla
07-21-2013, 09:41
Или тампон или не се мокри над коленете.Но не си рискувай здравето за едното къпане :D Иначе до колкото съм забелязала до сега на всеки плаж има или заведение или тоалетни или съблекални,в съблекалните също можеш да си смениш тампона.

polity320
07-26-2013, 10:43
Пий повечко ВИТАМИН Ц. Аз моя така си го забавям ;)