PDA

View Full Version : Мисля, че родителите и не ме харесват :/



sisharka88
07-20-2013, 17:21
Здравейте приятели :)
Имам приятелка от почти 9 месеца, но родителите и не ме харесват...
Живеем в различни градове, но се виждаме всяка седмица докато сме на училище, а сега лятото сме по цял ден заедно... Сега отиде за малко при родителите си а не при баба си и дядо си както попринцип, защото те са от моят град, говорихме си, и чух, че баща и е там и я помолих да прати поздрави а тя каза не сега. Винаги казва не сега и казва, че не праща защото нямало да отговори, не защото не ме харесва, а защото просто не праща поздрави...
Да изясня, отношенията ни са прекрасни, да не кажа, че сме може би обсебени един от друг, баща и не е лош човек, но никога не съм говорил с него а сме се виждали само 1-2 пъти на здравей - здрасти сме :) Него изключително много го уважавам, не знам има ли причина, но поне си мисля, че е много добър човек...
По темата за обсебването, докато сме разделени за малко, постоянно си говорим майка и 2 пъти ми звънна и ми каза, че съм я ограничавал да не излиза, а такова нещо реално няма. Тук не се познаваме няма причина да лъжа, но и тя не е типът момичета които не се прибират от дискотеки и т.н.
С нея сме по-близки от колкото с баща и, говорили сме си и т.н. Но ми звънна и каза, че в началото много е харесвала връзката ни, а сега е против нея, и си трае, но ако продължи щяла да ни раздели... Нищо няма да коментирам...
Моля за съвет, дали да не и обръщам внимание, или да говоря с нея :/

И двамата сме на 16, не смятам, че съм лошо момче и, че я влека надолу...
Не пуша, не пия, нямам контакт с други момичета ИЗОБЩО, не ходя по дискотеки, тренирам редовно и това за мен...
Дали в мен е проблема и да променя ли нещо в мен, или да се правя на ударен и да не ми пука, кое е по правилното кажете ми вие :)
Благодаря поздрави !

DisappointedDreamer
07-20-2013, 17:23
Откъде sе е породило това негативно мнение на майка и? Да не и е разказала нещо приятелката ти?

sisharka88
07-20-2013, 17:26
Никакъв шанс, тя толкова ме обича, че няма на къде! И на двама ни е първа връзка, надявам се и последна, но няма как тя да и каже нещо... Тя попринцип не е такъв човек който да ходи постоянно на някъде...

П.П: Понеже имаше 3 по близки приятелки, и двете я предадоха по много тъп начин, а са от деца малки. И понеже обръща повече внимание на мен а не на тях ревнуват страшно много и от няколко месеца са скарани, а майка и си мисли, че аз и забранявам да е с тях, а реално тя не може да ги търпи :/

Rocknroll
07-21-2013, 07:00
Откъде sе е породило това негативно мнение на майка и? Да не и е разказала нещо приятелката ти?
+1
Да,добър въпрос,всъщност.

kaRamella
07-21-2013, 12:35
И При мен е така, майка му не ме харесва.
Но тя си има хиляди причини.
По-луда е от него. Всички около нея страдат и си няма приятели. Злобна е. Отгоре на всичкото е дебела фризьорка и ме мрази , защото косата ми била твърде гъста. А и + това съм била много слаба. ПФЪХ.

kaRamella
07-21-2013, 12:36
Разбери дали е споделила нещо приятелката ти на майка си. Или майка и е чула нещо от някого. Или е чула ваш разговор... Някакви такива неща.

horacio
07-21-2013, 22:45
Подмажи й се.
Ако ходиш у тях вземи някакви бонбони/тортичка/кекс, ще им стане мило.

Cloud9
07-22-2013, 08:59
Малки сте. Предполагам я е страх, че след това обсебване може да разбиеш сърчицето на малката принцеса и затова не смята за хубаво това т.нар. обсебване. Майка ми до някъде беше същата.С времето майка й ще те поопознае и предполагам ще ти се довери.

antevasin
07-22-2013, 09:08
Според мен всичко ще се оправи. Почти винаги е така в началото. И моите родители не харесваха приятеля ми, даже се опитаха да ни разделят, но после свикнаха с него и сега се разбират чудесно.

xdreamerx
07-22-2013, 20:37
Може би е чула нещо лошо за теб и затова си е променила мнението или приятелката ти и е казала нещо. :)

sisharka88
07-28-2013, 18:04
Приятелката и няма как да е казала в това съм сигурен, а лошо не знам какво да е чула. С компютри се занимавам, не съм хулиган, наркоман или нещо подобно, вероятни сте прави, ще свикнат с времето :)
Благодаря ви много приятелчета <3

hardsoultosave
07-28-2013, 20:33
Всеки има право да харесва или да не харесва някого.
Остави ги хората да не те харесват, какво е тяхното отношение във връзката ви?
Всъщност забрави това, на 16 има значение дали родителите те харесват. То винаги има.
Просто не им позволявай да оказват влияние върху вашите отношения.
И да, след време ще свикнат, don't u worry child.

AnarchyBoy
07-29-2013, 09:22
:lol:

Отгоре казаха всичко.. просто трябва да се подмазваш и да си траеш..
Мили жестове и т.н + някое и друго разговорче с майката, а може и с бащата на по бира примерно,но пък си малък и ще те сметнат за алкохолик... :|
Също така карай гаджИто да сияе, да се прибира вкъщи с усмивка от ухо до ухо, това ще ги впечатли и ще им стане драго, че я правиш щастлива.. :)

spopi
07-29-2013, 13:11
Едно мога да ти кажа когато родителите не те харесват знай че г/д се вижда края на връзката. Това е мойто виждане те ти дават най-скъпото си все пак ще трябва да се постараеш доста,ако искаш да сте заедно. ;-)

Schliwobeatz
07-30-2013, 15:57
Плюс е, че си добро момче. Трябва да си и силно момче. Амбициозно момче. На правилния път си. Постави си още по- големи цели. Не я теглиш надолу- добре! Започни да я теглиш нагоре. Усъвършенствайте се заедно. Върви напред и родителите и ще забележат и ще се успокоят. Разговаряй с майка и, но не сваляй гарда съвсем. Бъди дипломатичен. Срещни се с баща и. Здрависай се уверено, но не прекалено силно. Гледай го в очите. Говори с него на общи теми. Не бъди прекалено любезен, дръж се нормално, почти равнодушно. "Отлепете" се малко с приятелката ти. И за вас ще е по- добре, и техните ще са по- спокойни.

Anastasiq5910
07-31-2013, 12:33
И При мен е така, майка му не ме харесва.
Но тя си има хиляди причини.
По-луда е от него. Всички около нея страдат и си няма приятели. Злобна е. Отгоре на всичкото е дебела фризьорка и ме мрази , защото косата ми била твърде гъста. А и + това съм била много слаба. ПФЪХ.

+1

писък
08-05-2013, 08:40
пич, не пушиш, не пиеш, нямаш други връзки, явно, че не е в теб проблема, а в нея - има някакъв проблем. може да не е свързано с теб, да са скарани нещо, може нещо техните а са я разпитвали за теб и да са се скарали? помисли ли за този вариант? ако си сигурен, че не е това, се опитай да покажеш, че си умен и отговорен. а колкото до гаджето ти, ако продължава да ти обяснява, колко я ограничаваш и т.н. , най-добре я зарежи, не се оставяй да те размотава, та ти да не си й прислуга !?

Ketchupa
08-05-2013, 11:48
Не те мрази поне според мен.Ти си написъл,че сте по-блиски от колкото с баща и...Не вярвам да те мрази