PDA

View Full Version : Нямам приятелка...



Robiii
07-20-2013, 19:41
Здравейте, проблема ми е, че си нямам приятелка. До сега не съм имам сериозна приятелка, преди не ми пречеше, но напоследък вече почва да ми тежи. Мисля, че не съм някакъв красавец, но не съм и грозен. Някой тук беше писал дали се поддържам, дали се обичам добре - мисля че да. Е, не си скубя веждите, обичам си се нормално с дрехи от моловете(ако има значение). Времето си тече и с всяка изминала година губя самочувствие и започвам да падам духом, даже ми е минава мисъл да си сложа край на живота. Имал съм възможност да започна връзка с едно момиче, което ме харесваше, но просто нямах интерес към нея, не ме привличаше въобще, гледам да нея като приятелка. Не искам просто да имам някакво момиче до мен, а човек, които да обичам. Имам приятели/ки, които си имат гаджета, но постоянно заглеждат други и си мислят за изневяра. Това показва, че не държат човекът до тях, а просто да има някой, колкото да не са сами. В последно време имах няколко опита да завържа връзка, но не се получи и това доста ме депресира. Не знам, може би все си избирам неподходящи. Та не знам какво да правя вече... :(

dPa3HuTeJl
07-20-2013, 19:44
На колко си?

Robiii
07-20-2013, 19:57
21

FuCKkK13
07-20-2013, 20:01
просто мисли позитивно,повече запознанства - сега е лято,няма как да не се запознаеш с купища хора
ако мислиш отрицателно,носиш и отрицателна енергия,а никой не харесва намусените хора...
просто трябва да си позитивен и да си около много хора и ще си намериш приятелка.. а и на 21 не е толкова фатално,не си на 30 нали ?

Robiii
07-20-2013, 20:19
Ааа фалшивата усмивка си я имам :D Старая се да гледам позитивно на нещата, но напоследък много ми се насъбра, проблеми в семейството, което до голяма степен доведе до това да се депресирам, че нямам приятелката де.

П.С. Но се и чудя на себе си, как при така стеклите се обстоятелства нито пуша, пия, наркотици не съм употребявам, дори и трева( за което ми се смеят, но това е друг въпрос :D)

FuCKkK13
07-20-2013, 20:24
точно това ти е проблема... не трябва да е фалшива усмивка.. трябва просто да ти е хубаво.. това,че нямаш приятелка не значи,че нямаш приятели,че не можеш да се забавляваш и т.н.
проблемите в семейството са те накарали да мислиш и за другите си ''проблеми'' ( кавички,защото това не е никакъв проблем,ти си мислиш,че е такъв) и да им придаваш важност без да трябва
това,че нямаш момиче до теб не е проблем,особено като си на 21 ...
ъм,на 21 би трябвало да си студент ? ако е така - добре де,толкова много хора по тия университети,създавай нови запознанства,забавлявай се,мисли си за ученето,а не за проблемите и момичето само ще си дойде

Robiii
07-20-2013, 20:51
Да студент в София, хора много, но момичетата много меркантилни с такова самочувствие, с толкова вдигната глава ходят, че постоянно се спъват, защото не поглеждат надолу :D Гледам да се забавлявам, но явно приятелите не са ми от най-големите купонджии и не излизаме много, а и те повечето са обвързани и явно гаджетата им ги строяват :D. Иначе ученето си е добре, имам отличен успех(това не означава, че съм зубър).

klimatronik
07-20-2013, 20:56
Да студент в София, хора много, но момичетата много меркантилни с такова самочувствие, с толкова вдигната глава ходят, че постоянно се спъват, защото не поглеждат надолу :D .

кучки :Д ми и ти ги използвай , пр3чкукай ги всички с къси дънчици или роклички с панделки на п**** си :Д

FuCKkK13
07-20-2013, 20:58
ами просто повече запознанства,а и няма как да нямаш някой необвързан приятел,който обича да си купонясва

сега един личен пример,за да се почувстваш поне малко по-добре: моя 2ри братовчед,постоянно живееше на различни места,различни работи,дори в чужбина е ходил да работи и както се досещаш с такава смяна на градове/държави е трудно да има сериозна приятелка.. така докато беше на 31-2 години !!! ( забележи годините) после се установи в София,пак сменяше работните си места често,но накрая се задържа на едно доста време ( и сега май работи там) та,беше стигнал до интернет запознанства... запозна се със сегашната му жена в интернет,излезнали са няколко пъти,заведе я при родителите му да се запознаят,за няма и няколко месеца се ожениха и в момента имат детенце на 3 години..
не ти го казвам щото си тръгнал да създаваш семейство,а като пример,че не знаеш какво ще ти поднесе живота и да не се отчайваш.. ти си само на 21 бе човек г/д. 1/4 от живота ти е минала само,а ти си тръгнал да се притесняваш.. я си живей живота,както вече ти казах запознанства,купони,учене и все някъде ще срещнеш някое момиче,което да ти допада..

Robiii
07-20-2013, 21:03
кучки :Д ми и ти ги използвай , пр3чкукай ги всички с къси дънчици или роклички с панделки на п****

хаха викаш, какво им се нервирам :D

klimatronik
07-20-2013, 21:05
[QUOTE=klimatronik;10778420]кучки :Д ми и ти ги използвай , пр3чкукай ги всички с къси дънчици или роклички с панделки на п**** си :Д[/QUOTE

хаха викаш, какво им се нервирам :D

Да. Може да се правят на гойеми бабаитки, но всъщност само ги сърби и чакат някой да ги почеше с високо вдигната глава ххаха

Robiii
07-20-2013, 21:24
FuCKkK13 мерси за съветите :) Знам че животът е пред мен, но някак си ми е тъпо, че не съм си изживял пълноценно тинейджърските години, но пък ще гледам да наваксам...

draid
07-20-2013, 21:30
Тоз пък ще се трепе зарад някви жени я се стегни. В студентски град докато си имаш много допир до жени така че не изпускай ;)

s0b1esk1
07-20-2013, 22:13
братле пиша ти само защото си на моите години. Имам чувството че си в ебаси депресията или не знаеш какво да правиш с живота си.
Робка.. края на живота няма да ти се изплъзне. Спри да мислиш за женските-те сами си идват. Сега ще ти дам някои предложения, които да имаш в предвид
1. Мисли за приятели, защото няма да има кой да ти носи ковчега.
2. Мисли за G-class, бизнес, пари. (дори и да искаш,няма да можеш да се отървеш от кандидатки за кур)
3. Почни да тренираш (боди билдинг, мма, бокс, муай тай и т.н.). Ще ти помогне да се концентрираш върху целите си.
4. Ако повече разчиташ на мозъка си: дано учиш специалност, която не е изкуство, музика или некви филологии. Ако пък случайно си се преебал не е късно да се прехвърлиш. Например: органична химия, фармация, застрахователно дело, вътрешна сигурност.
5. Този вариант е само в краен случай: Френския чуждестранен легион е идеалното решение, ако си се провалил отвсякъде. След като ти изтече 5 годишния договор ти гарантирам, че няма да има фирма която да не те иска.

путІовските мисли трябва да си ги избиеш от главата ;)

Robiii
07-20-2013, 22:28
За пари всеки мисли, те движат света. То е ясно, че ако имаш G-class, ще имаш момичета. Иначе ходя на фитнес и уча застрахователно дело.

denitoasd
07-20-2013, 22:59
За пари всеки мисли, те движат света. То е ясно, че ако имаш G-class, ще имаш момичета. Иначе ходя на фитнес и уча застрахователно дело.

Ами тогава няма от какво да се депресираш/притесняваш толкова.... собиески ти го каза много точно и ясно !

Rocknroll
07-21-2013, 06:56
просто мисли позитивно,повече запознанства - сега е лято,няма как да не се запознаеш с купища хора
ако мислиш отрицателно,носиш и отрицателна енергия,а никой не харесва намусените хора...
просто трябва да си позитивен и да си около много хора и ще си намериш приятелка.. а и на 21 не е толкова фатално,не си на 30 нали ?
+1
Мда съгласна съм.Лято е,все ще си намериш мацка.Стегни се,все от тия милиарди жени някоя става за тебе,споко :D

s0b1esk1
07-21-2013, 10:53
За пари всеки мисли, те движат света. То е ясно, че ако имаш G-class, ще имаш момичета. Иначе ходя на фитнес и уча застрахователно дело.

Щом учиш застрахователно дело ти предлагам да се насочиш след като завършиш към БулИнс. Знаеш им миналото, следователно знаеш и бъдещето си там. (като ходя по работа в булинс на втория етаж има един човек на който му викат доктора. Първо трябва да минеш през неговата длъжност и после няма кой да те спре). А и БулИнс е акционерно дружество, така че сам се сещаш кво става.