PDA

View Full Version : Бели петна...?



KokoDjambo
07-20-2013, 21:20
Много често хора казват, че били на купон напили се, надрусали се и правили секс обаче не знаят с колко и къв, че има бели петна.Дори и тук е имало подобни теми от сорта на "напих се, надрусах се и правих секс ама не помня с колко момчета/момичета, имам бели петна.Как мислите не е ли някак си преекспонирано всичко това в смисъл, че ако си пиян като прасе и не помниш то тогава какъв секс ще правиш?!Лично на мен това с "белите петна" не ми се е случвало колкото и пиян да съм бил като изключвам случаите в които съм заспивал.Та как мислите?

Georgi.M
07-20-2013, 21:25
Естествено,че се случва зависи какъв алкохол си пил и какви наркотици си взимал и колко.

KokoDjambo
07-20-2013, 21:26
Говорех конкретно за това, че не знаеш какво си правил в секса или с колко си го правил.

Georgi.M
07-20-2013, 21:31
Еми нормално е ,като смесят евтин алкохол и незнайно откъде някакви наркотици,в които има приспивателни или различни хормони мелатонин например ,но най-често зопиклон и просто се губи всичко.

purple_butterfly
07-20-2013, 21:37
ми напивала съм се доста и не помня дали съм правила секс със едно момче само един път ми се е случвало но мисля че не беше така ;д бели петна имам но за секс да не знам с кого съм била едва не бих запомнила

socareless
07-20-2013, 21:39
на всички наркотици ли изследваш химическия състав?

Georgi.M
07-20-2013, 21:43
Не ,но знам какво слагат шанаджийте за да изкарат повече дози по глупавите слагат Лкарнетин ама другите слагат например Золетил ,други слагат разни хапове за животни и смесено с алкохол се получават доста кофти неща. ;]

purple_butterfly
07-20-2013, 21:47
е не знам ама от такива напивания на едно момиче и набутаха конско разхлабително в питието а беше с бял панталон... :D

socareless
07-20-2013, 21:50
не отричам,чувал съм и за доста по неприятни случаи,просто ми се стори че говориш от първо лице и ми стана странно

Rabalka
07-20-2013, 21:54
е не знам ама от такива напивания на едно момиче и набутаха конско разхлабително в питието а беше с бял панталон... :D

Ужас.Абе аз съм пила и съм пушила трева на купони но си помня като че ли секса и другите неща.

Georgi.M
07-20-2013, 21:55
Ами предполагам,че всеки е пробвал да изкара лесни пари ,но осъзнаваш ,че не става така лесно.Общо взето важат едни и същи правила ,не смесвайте алкохола ,не пийте менте алкохол ,защото е по евтин и не взимайте наркотици от някой на парти,по-добре си носете от качествен човек и няма да имате "Бели петна"

LDR
07-20-2013, 21:55
Ако си се напил като свиня (извинявам се за израза), в безсъзнание си и някой също толкова пиян изрод реши да прави секс със заспал човек е възможно да не помниш. :D Иначе не съм чувала някой от моите познати да се оплаква от това..

Naive
07-20-2013, 22:42
На мен лично като съм пияна много ми се ебе, признавам си, ама досега не ми се е случвало да не знам какво точно правя и с кого, но пък ми се е случвало да не помня определени неща, ама не е било в такива случаи. :Д
Напълно възможно си е да се напиеш на куче и да не помниш какво се е случвало. :д

Pedigree
07-21-2013, 05:51
Донякъде наистина звучи преувеличено, но не напълно. Аз бели петна не съм имала от години, може би, когато съм била на 15-16 ми се е случвало да ми се губят моменти, хаха, и да се чудя нещо случвало ли се е, или не. Примерно се чудя и до днес с един приятел какво се е случило на една вила, но не смея да го попитам, защото в случай на нещо повече, ще се получи тъпо. 8-)

baby_baby
07-21-2013, 19:34
Ако си се напил като свиня (извинявам се за израза), в безсъзнание си и някой също толкова пиян изрод реши да прави секс със заспал човек е възможно да не помниш. :D Иначе не съм чувала някой от моите познати да се оплаква от това..

хахахаха това ми хареса :D

lidilidi
07-21-2013, 20:05
Аз като се напия ии на другата сутрин въобще не помня какво се е случвало вечерта. Така че това с белите петна хич не е преувеличено. Последният път като се напих съм се забила с един приятел и на другата сутрин, понеже нищо не помнех се държах все едно нищо не е станало. Когато ми разказаха какво се е случило ме беше много срам дори да го погледна в очите, след като знаех какво сме правили. От тогава на купони винаги следя по колко пия. Ама какво да се прави ... трябва да му се случи нещо такова на човек, за да си научи урока за съжаление :D

Rabalka
07-21-2013, 20:22
Бе тва с белите петна и алкохола е много одобно извинение за тези дето се правят на моралисти - ох не помня кво съм правила с него срам ме е да го погледна като ми казаха :lol:

lidilidi
07-21-2013, 20:50
Не се правя на моралистка. Просто ми е много добър приятел и за това ми е леееко неловко. Ако беше някой друг, надали щеше да ми пука толкова. И не съм казала, че алкохола и белите петна са ми извинение. Вината си е моя и си го знам.

Rabalka
07-21-2013, 20:53
бе говорих за другите останалите ама цитирах твои изказвания.бе как стават тия бели петна била съм пила и напушена и пак си помня кво и с кои съм праила...

lidilidi
07-21-2013, 21:02
:D

На всеки си му действат различно може би. Аз като се напуша и нищо ми няма после, всичко си помня, ама алкохола ми действа страшно кофти и не помня нищо (като не говоря за някви огромни количества). А имам приятели където след втората чашка започват да драйфат, други пък въобще не могат да се напият. Явно си зависи от човека. Амаа то и при тревата е така - на едни им става яко, на други не чак толкова...

babity
07-21-2013, 21:44
Случва се, случва се. На мен ми се е случвало бившия ми да ме награби докато си спя и единственото, което помня от този секс беше едно стискане на гърдата ми и т'ва, че по едно време се беше поолял да се отпуска върху мен и се позадушавах. Друго-нищо. За алкохола специално не ми се изпада в подробности, но се случва, д г е.

WPotter
07-24-2013, 23:50
А възможно ли е вместо бели да имаш "спомени",които не са се случвали? :д
В смисъл там да си се напил,напушил и т.н. и след това да си заспал и да си сънувал нещо,което да изглежда като спомен в главата ти?
П.С Задавам много тъпи въпроси. :Д

purple_butterfly
07-25-2013, 00:01
при мене имаше нещо подобно на 14ти празнувахме пихме какво ли не помня някои работи на следващия ден се напушихме и сякаш направо този ден го нямам сякаш съм си легнала на 14ти и съм се събудила на 16ти

fenastz
07-25-2013, 12:46
Това е оправдание колкото да не носиш отговорност за действията си.

babity
07-25-2013, 17:25
Това е оправдание колкото да не носиш отговорност за действията си.

Очевидно не си опустошавал толкова ракия, колкото аз, защото цели вечери са ми отсъствали и на другия ден все едно филм ми разказват... :x

alex18
07-25-2013, 17:34
Очевидно не си опустошавал толкова ракия, колкото аз, защото цели вечери са ми отсъствали и на другия ден все едно филм ми разказват... :x

хахаха Яко - е такиви мъжки момичета ми харесват

fenastz
07-25-2013, 19:34
Очевидно не си опустошавал толкова ракия, колкото аз, защото цели вечери са ми отсъствали и на другия ден все едно филм ми разказват... :x

По-скоро съм се нагледал на курви, които изпиват половин бира и после преспиват с произволен пич от купона в отсъствието на гаджето си, а после разправят как са били пияни и нищо не помнят...

babity
07-25-2013, 20:37
Ама за т'ва са виновни путките, а не алкохола. Пък и реално наистина на всеки се случва да не помни разни неща като се омаже. Дали ще е момент, няколко момента, половината или цялата вечер - случва се.

alex18
07-25-2013, 20:40
който го е страх от мечки, не ходи в гората

който неможе да пие да не го прави

lidilidi
07-26-2013, 12:04
Очевидно не си опустошавал толкова ракия, колкото аз, защото цели вечери са ми отсъствали и на другия ден все едно филм ми разказват... :x
+ 1

existenz55
08-02-2013, 15:36
За секс да не помня,не но определено има бели петна и то много пъти, в които нито помня кой ме е прибирал, нито как съм се прибирал, а в някои случаи и къде е свършил купона миналата вечер (на млади години).... Напълно е възможно и секс да правиш и да не помниш (имало е случаи да си търся портмоне или гсм в нас 4 часа и накрая да ги намира, ама да не помня аз да съм ги оставял на това място).