PDA

View Full Version : ПРЕМАХВАНЕ НА БЕЛЕГ



nenksi
07-20-2013, 23:38
Здравейте имам голям белег по рождение на крака ми и искам да го махна . Той представлява много бели петънца като облачета и се чувствам неудобно когато съм с къси гащи :) Можете ли да ми дадете някакъв съвет за отстраняването му :)) Благодаря предварително !!!

purple_butterfly
07-20-2013, 23:41
няма как да го отстраниш просто го прикривай има сумати коректори и кво ли още не :) другия вариант е да се мажеш с такъв крем който е за белези за след операция количеството е малко към 20 мл и е 30 лева не се сещам как се казва има ефект но в твоя случай не знам

nenksi
07-20-2013, 23:55
да но моят белег не е от операция а е по рождение ;) аз имам контрактубекс и съм пробвала и снего но няма никакъв ефект :(

purple_butterfly
07-21-2013, 00:16
не е това има едно друго мазило но не му помня името и в случая не знам дали ще с.. просто го прикривай мисля че има достатъчно козметика на пазара все ще намериш нещо подходящо

MaLkaTa_LaDy
07-21-2013, 06:53
Контратубекс се използва с години и чак тогава дава ефект. Моят съвет е просто да свикнеш с белега си. Аз също имам на крака, но от операция и свикнах с него.

granger
07-21-2013, 07:16
Контратубекс се използва с години и чак тогава дава ефект. Моят съвет е просто да свикнеш с белега си. Аз също имам на крака, но от операция и свикнах с него.
И аз имам,ама не ми пука вече. Свикнах и не мисля,че има за какво да ме е срам.

_sLaDuRaNa_
07-21-2013, 07:39
И аз имам,ама не ми пука вече. Свикнах и не мисля,че има за какво да ме е срам.

точно така няма смисъл да го прикриваш много хора имат белези по рождение и не трябва да те е срам, че и ти имаш :)

Rocknroll
07-21-2013, 11:04
Не трябва да те е срам.Плюс това ти е по рождение и си е като спомен. :)

Summer..lov3
07-21-2013, 20:04
Така е , подкрепям момичетата.Просто се примири с белега , все пак така си се родила :) не трябва да се срамуваш , всеки човек има

Cameo
07-21-2013, 23:01
Аз имам на лицето, над устната от лявата страна. Получи се при един инцидент. Както и да е, след като зарасна го мазах в продължение на 2 месеца с една силиконова паста. Ефектът беше малък, но поне понамаля. На моменти избелява, на моменти е по видим. Наскоро пак исках да опитам някакво друго мазило но, ми казаха че тъй като белега е на повече от 4-5 месеца файда от тези кремове Няма...Единственото което бих ти препоръчала е StriVectin, една позната също с белег на лицето (бузите) го използваше и те и изчезнаха. Обаче другото което е че тя ходеше допълнително на процедури (лазерни) и на пластична хирургия. Та такам

horacio
07-21-2013, 23:11
Имах една съученичка с белег по рождение, който е по целия й врат и отива към гърдите (червено-розов е)... Даже мога да кажа, че изглежда чаровно. На нея не й пука (пукаше й някога, де) живее си живота, има си всичко, което всеки обикновен човек има и не е по-малко красива. Не се вталясвай за простотии, не е здравословно.

rositzza
07-24-2013, 00:25
И аз имам белег по рождение на крака, на коляното малко изглежда като синка ама мн му се радвам :D Никога не ме е дразнел и не съм се срамувала от него.