PDA

View Full Version : Искам съвет...



AllForLove
07-21-2013, 00:23
Здравейте! На 16 години съм 10 клас. Харесвам момиче от моят клас, но съм прекалено срамежлив и понякога се панирам и се държа като идиот.. Харесвам очите, тялото и най-вече усмивката и характера и ^^ Мисля да призная какво харесвам в нея при първи удобен случай.. И двамата си падаме по гръцката музика, което е много общо, но тя незнае всичко това :Д Тя е толкова чувствителна.. Често съм я виждал да плаче и ми се къса сърцето и смятам точно по този начин да я успокоявам с примерно думите "Недей да плачеш, имаш много красива усмивка, покажи я ---и примерно да я погаля по бузата" или нищо такова.. Няма гадже в това съм сигурен, но както всеки човек трябва да има симпатии към някого.. Прегръщала ме е няколко пъти, 1 път ме целуна по - бузата, но нищо по специално.. Такива моменти никога нама да ги забравя... Бихте ли ми дали съвет как да постъпя, как да и се докажа , как да и привлека вниманието.. Моля без тъпи коментари - Излезте на кафе, забрави я и т.н

Rocknroll
07-21-2013, 06:45
Ъм .. това излезте на кафе хич не е лош вариант,всъщност.Кажи й,че ти е симпатична и искаш да я опознаеш.Попитай я коя е любимата й гръцка песен примерно.Направи й комплимент.Не й казвай веднага за чувствата си.Изчакай да те опознае,за да може на 100 % да ти отвърне. :)

Chacho
07-21-2013, 07:01
Ами започни ти да водиш взаимоотношенията. Не чакай преломен момент, в който от приятели ще станете гаджета. Започни малко по малко да се държиш така, сякаш нещо между вас вече се завръзва.

Първо й грабни интереса. Намесвай се в разговорите й, шегувай се с нея, без да се извиняваш. Не й обръщай прекалено много внимание. Не да страниш сопнато, просто не я третирай като специална изначало, контактувай и с останалите хора. Трудно ще ти се получи, ако много залагаш да ти се получат нещата с нея. Гледай на цялата случка като просто забавен флирт, на който може и да откаже, нищо не е сигурно. Без разочарования и сърденки. Дръж се и с другите мацки така.

Ако откликне, започни да я търсиш да излизате. Навремето мъкнех съученичките с мен до лафката, после ми беше по-лесно да им кажа след даскало да се замъкнем някъде. Предложи й да я заведеш на билиард, картинг, футбол, карти, кафе или нещо по-оригинално, на което ще й е забавно. Идеята не е да ти върже за среща, на която ще се гаджосате, а да се забавлявате заедно, щото ти е станала по-близка.

Пък вече на някое от излизанията можеш да си създадеш емоционален момент, в който нещата да се случат. Докато още излизате "по приятелски", не се притеснявай да сложиш ръка на рамото й, докато й разправяш виц или й обясняваш ква е шматка, да й отвориш вратата й да я хванеш за кръста докато влиза в заведението, все действия на увереност и близост. Накрая ще е само въпрос на това да замълчиш и да си завреш езика в устата й.

AllForLove
07-21-2013, 08:39
Как да се държа пред нея.. Как да разбера какви мъже харесва.. Попринцип гледам да се държа като истински мъж, тоест да не се лигавя, защото ги има и такива.. Хладнокравен съм в моменти. Кавалерствам често, то ми е заложено в кръвта винаги се сещам.. Трудно ми е да направя лафче с момиче просто, защото имам чуството, че ще ме изяде, но пък като ме погледне в очите със своите тези черни очи изглежда като най-сладкото малко коте, което сте виждали и направо се разтапям и губя ума и дума и след това си изхърлям яда някъде, троша си главата, защото знам каква шматка съм :X

Chacho
07-21-2013, 10:05
Прекалено много зависиш от това да ти се получат нещата. Тръгвай с нагласата, че може и да стане, може и да стане и да те боли хуя, щото си направил това, което си могъл, така да кажем.

Не се срамувай от себе си и не мисли, че няква закачка е най-важното нещо в живота ти, за което ще те убият, ако го омажеш. И да се изложиш дори - голяма работа. Ако искаш да се държиш мъжки - не съжалявай и не се извинявай за желанията си. Бъди искрен.

AllForLove
07-21-2013, 18:55
Прекалено много зависиш от това да ти се получат нещата. Тръгвай с нагласата, че може и да стане, може и да стане и да те боли хуя, щото си направил това, което си могъл, така да кажем. Така е, но аз все още не съм опитал нищо.. Немога да тръгна с такава нагласа.. Прекалено ми е ясно, че шансовете са 50 на 50, но може би за пръв път усещам така наречената любов.. Надявам се да не е последната, но знам, че е истинска


Не се срамувай от себе си и не мисли, че няква закачка е най-важното нещо в живота ти, за което ще те убият, ако го омажеш. И да се изложиш дори - голяма работа. Ако искаш да се държиш мъжки - не съжалявай и не се извинявай за желанията си. Бъди искрен. Закачката не е края, но е основата на всичко.. Преди не ми е трябвало да занимавам момиче така просто, защото не ми е харесвало толкова.. Излагал съм се много пъти, всеки все е изевявал в каквато и да било насока, все пак сме 1 клас :Д Винаги съм искрен и никога няма да се извинявам за желанията си за чуствата си към някого, но немога да не съжалявам за нещо, което съм направил, защото през повечето случаи неправя нищо..

Chacho
07-21-2013, 19:58
В повечето случаи не правиш нищо, защото се опитваш да направиш прекалено много.

Не очаквай толкова много реакцията й. Не се чуди толкова какво ще си помисли. Не стой постоянно в нейната глава, действията излизат от твоята, а това ти пречи да ги премисляш. Не се фокусирай върху това как да я спечелиш, а какъв искаш да бъдеш. Развивай себе си, тя сама ще те хареса. Затова - със самочувствие и без задръжки.

Всичко, което ти казвам, е много лесно да се каже на думи и много трудно да се направи на практика. Но се опитвам да те предпазя от това да те помисли просто за приятел(ка).


PS: Може да разлистиш някое книжле за Pickup, но на твоя опит - подхождай скептично към това, което четеш. Мисли за това кое е правилно, премисляй нещата и от нейната позиция като четеш, а не попивай само "работещи" неща.

xdreamerx
07-22-2013, 20:51
Сближи се с нея. Не е лоша идея да я поканиш на кафе :) Дръж се естествено. Не се прави на такъв, какъвто не си, за да и се харесаш. Прави и комплименти :) Момичетата обичат да им правят комплименти ;)

AllForLove
07-23-2013, 19:46
Дръж се естествено. Не се прави на такъв, какъвто не си, за да и се харесаш. Прави и комплименти :) Момичетата обичат да им правят комплименти ;) Благодаря това ще ми бъде в полза. Много добър съвет, благодаря ^^