PDA

View Full Version : Въпрос (основно) към момчета



-chick
07-21-2013, 13:42
Разбира се, бих се радвала да чуя мненията и на двата пола. Имам си приятел от 9 месеца почти,aвгуст месец има рожден ден и ми е казвал колко много му харесват тези сребърните плочки като на военните гравирани естествено. Моята идея е да му купя такава плочка и за текста мисля да напиша:
Name: (неговото име)
Sex: Male
Girlfriend: (моето име)
И от другата страна да пише примерно : P.S. : I love you
Въпросът ми е дали няма да е прекалено сладникаво, тъй като все пак искам да му хареса, а и неговите приятели да не му се смеят какви лигавщини си носи на врата ? А другият ми въпрос е г/д колко ще ми струва, ако някой си има на идея ?

Chacho
07-21-2013, 14:01
Лигаво е, да. Най-вече защото е прекалено показно, а взаимоотношенията ви не е препоръчително да са такива.

Това е негов празник, подари му нещо плочка, на която ще пише нещо, което ще е лично към него. Примерно "чест", а от другата страна изписано същото с японски йероглифи, стига да се кефи. Ако не - може чисто, от едната страна. Чест, справедливост, воля, надежда, сила, постоянство, харесай си някое качество, което му е присъщо или към което се стреми.

Съветвам те да е на български, отколкото на английски.

Иначе зависи къде ще си го направиш за цената, мен ме офертираха за около 10-на лева да си направя медальон заедно с гравирането.

-chick
07-21-2013, 14:22
Да,хитро е,харесва ми,благодаря за мнението ,оценявам го :))

Rocknroll
07-21-2013, 16:51
Лигаво е за момчетата,а ние момичетата го намираме за много сладко,но все пак не е подарък за нас.Ако напишеш тези неща най-много да не иска да го носи навън,а само вкъщи за да не те обиди.Напиши нещо мило,но не лигаво и прекалено романтично,просто според вкуса му,ако го познаваш добре,ще се сетиш какво да е. :)

LadyDi
07-21-2013, 16:56
Махни си името. Гравирай името му и примерно датата на този рожден ден. Отзад може да оставиш P.S. I love you
Така той си знае от кого е, без да изглежда все едно си му сложила нашийник "Собственост на...".

interista8
07-21-2013, 22:13
Махни си името. Гравирай името му и примерно датата на този рожден ден. Отзад може да оставиш P.S. I love you
Така той си знае от кого е, без да изглежда все едно си му сложила нашийник "Собственост на...".

На същото мнение съм.