PDA

View Full Version : Зачервяване на кожата!



mimenceto0_sexy
07-21-2013, 15:33
Здравейте,моля да ми помогнете ако знаете някакво решение.Когато е горещо кожата ми се зачервява и то отдясно е по-червена,а отляво не толкова.Не ползвам фон дьо тен или пудра.А ако си сложа фдт лицето ми посинява или става ужасно червено.Ползвам доста козметика за лице-пилинги,маски и т.н.Лятото е горе долу по-светла,но зимата е постоянно червена и е много неприятно.Ако знаете нещо по въпроса,помогнете. :)

PullMeCloser
07-21-2013, 21:49
Зачервява ти се от студа, нямам идея как се води, но и при мен е така, само че нослето главно, рядко другаде. Пръскай термална вода, лично на мен ми помага.

purple_butterfly
07-21-2013, 21:55
Ако ползваш хидратиращи кремове през зимата се получава така, защото вместо крема и водатата в него да попие в кожата ти - замръзва.

PullMeCloser
07-21-2013, 22:14
Глупости :D

antevasin
07-22-2013, 09:00
Аз имах такъв проблем, отидох на лекар и ми направиха някакъв крем (прави се лично от лекарите и е специално за моята кожа, за това не мога да ти кажа точно какъв е), крема се държи в хладилника и се маже сутрин и вечер... и от тогава кожата ми никога не ми се е зачервявала.. нито зимата нито лятото :)