PDA

View Full Version : Ботев 2:1 Левски



Samo Botev Plovdiv
07-21-2013, 17:34
Искам да поздравя всички левскари , дето ми се дървеха в едни теми... Браво - достойни евроидиоти сте , щом паднахте само с 2:1! САМО БОТЕВ!

DarkTemplar
07-21-2013, 18:04
Честита победа майна. ;)

tireheb
07-21-2013, 18:38
самият факт, че някой гледа бг футбол за мен е твърде странен, ама аре, окей, разбирам че ЕВЕНТУАЛНО може би си закърмен с любов към местния отбор и тн и тн, фен си и гледаш, да речем
ама някой като почне да ми се ПАЛИ на тема бг футбол откровено се изнервям
нали го гледах и аз тоз мач (бех у дедо ми, той го беше пуснал и нямах избор)
гледам аз тоз мач бако, и имам чувството че гледам шестокласници в голямото междучасие, 20 човека на камара върху топката, блъскане и бутане
като тръгнат се спъват в себе си
и вече голяма гордост, че ботев били
не по-добрият печели, а по-малко слабият
ебати цирка

Samo Botev Plovdiv
07-21-2013, 19:52
Честита победа майна. ;)

Благодаря!

Samo Botev Plovdiv
07-21-2013, 19:52
самият факт, че някой гледа бг футбол за мен е твърде странен, ама аре, окей, разбирам че ЕВЕНТУАЛНО може би си закърмен с любов към местния отбор и тн и тн, фен си и гледаш, да речем
ама някой като почне да ми се ПАЛИ на тема бг футбол откровено се изнервям
нали го гледах и аз тоз мач (бех у дедо ми, той го беше пуснал и нямах избор)
гледам аз тоз мач бако, и имам чувството че гледам шестокласници в голямото междучасие, 20 човека на камара върху топката, блъскане и бутане
като тръгнат се спъват в себе си
и вече голяма гордост, че ботев били
не по-добрият печели, а по-малко слабият
ебати цирка

Ясно , левскар си.

tireheb
07-21-2013, 19:56
ми не
никъв не съм
просто се опитвам да разбера защо някой би си губил времето с бг футбол

Samo Botev Plovdiv
07-21-2013, 20:08
А предложи друго първенство... Аз гледам и Английското , Испанското от време на време и рядко Италианското.

tireheb
07-21-2013, 20:11
еми именно
не ти ли е ГНУСНО след кат гледаш човешки мач да си пуснеш тая кочина ?

Samo Botev Plovdiv
07-21-2013, 20:38
И защо кочина?! Аз откакто се помня съм за Ботев и не ме е "гнус" да ги гледам. Защо кочина?! А в Англия , с техните пасове - 1000 паса атаката (знам какво говоря - за Англия говоря) и накрая някакъв шут встрани... Еми аз съм българин и ме е кеф да гледам и "А." Група , колкото и зле да е.

tireheb
07-21-2013, 20:46
хахаха
верно ли намекваш, че английският футбол е по-скучен от българския ?


бъди си за ботев, все ми е тая. факт е, обаче, че българският футбол е любителски в сравнение с нормалните първенства.

ПП: да не говорим ,че тва "1000 паса" изобщо не отговаря на действителността в английския футбол, тва е по-скоро испания

Samo Botev Plovdiv
07-21-2013, 20:57
хахаха
верно ли намекваш, че английският футбол е по-скучен от българския ?


бъди си за ботев, все ми е тая. факт е, обаче, че българският футбол е любителски в сравнение с нормалните първенства.

ПП: да не говорим ,че тва "1000 паса" изобщо не отговаря на действителността в английския футбол, тва е по-скоро испания

Както казах , гледам и Испанското от време на време. Английското не е скучно и стават сензации там , но просто - доминантите са едни и същи. Има и отбори , които не играят с толкова подавания , а по - директно , но много ме дразнят тея малките отбори , като започнат да се бранят от първата минута , срещу Арсенал (примерно) , а не атакуват. Интересни са , но в нашето име много продадени мачове. Всяко първенство си е интересно само за себе си и всеки си има различни предпочитания.

tireheb
07-21-2013, 20:58
е дае, верно е, всеки си има предпочитания
аз просто изразявам недоумението си как някой може да предпочита българското първенство пред... което и да е друго, всъщност

kosder
07-21-2013, 21:12
На мен пък българския футбол ми е по-интересен от всяко едно чуждо първенство. Ако не е Бербо във Фулъм едва ли ще гледам някой мач от прехваленото английско.

Samo Botev Plovdiv
07-21-2013, 21:13
е дае, верно е, всеки си има предпочитания
аз просто изразявам недоумението си как някой може да предпочита българското първенство пред... което и да е друго, всъщност

Английското е добро , но там има твърде много прехвалени "звезди" , както е и тук. Това , че си се доказал в Португалското (да кажем) първенство , не ти гарантира добро представяне в Английското. Гледам Българското , защото има отбори от моя град , ето защо. Ако нямаше - нямаше да го гледам. Иначе от Англия - за кои си?!

Samo Botev Plovdiv
07-21-2013, 21:13
На мен пък българския футбол ми е по-интересен от всяко едно чуждо първенство. Ако не е Бербо във Фулъм едва ли ще гледам някой мач от прехваленото английско.

Прехвалено е , но там има много повече борба на терена в много мачове , откъдето и да било другаде.

ICFfan
07-23-2013, 05:07
На мен пък българския футбол ми е по-интересен от всяко едно чуждо първенство. Ако не е Бербо във Фулъм едва ли ще гледам някой мач от прехваленото английско.

Ti nameri koi otbor da gledash...

Samo Botev Plovdiv
07-23-2013, 07:22
Е аз не знам за вас , ама си гледам Челси и не ме грее за средняците.

Marrssi
07-23-2013, 16:00
На кой му пука бе, я се махай... тази тема е за друго ;)

Баща Ти
07-23-2013, 16:08
ОМГ.

Samo Botev Plovdiv
07-23-2013, 16:58
На кой му пука бе, я се махай... тази тема е за друго ;)

При всички положения не е за теб , така че - махай се ти!

psychopath
07-24-2013, 13:52
Аз пък ще кажа евала (не защото е от Пловдив значи ислям) на автора, защото колкото и да е филмиран си знае отбора.
Писнало ми е на к'ура от фифа-фенчета, които не гледат български футбол, щото луната е в юпитер и имат възпаление на вагината.

А жАлтите к'урви са най-добрия отбор в България втора поредна година, но има да изядат толкова много хляб, докато постигнат дори 1/4 от постиженията на нас или на чорбата.

Samo Botev Plovdiv
07-24-2013, 14:28
И какви са ви постиженията?

psychopath
07-24-2013, 14:48
хахаха ясно...

най-малкото...колкото ние сме ви е'бали, вие толкова секс не сте виждали през целия си живот.
това, че за пръв път ни бихте от 20г. насам и то 2 пъти сигурно ви дава смисъл на жалкия живот.

няма да се занимавам повече с теб, прекалено си тъп.

Samo Botev Plovdiv
07-24-2013, 14:52
17 г. са. Не се правете на по - добри. Щом се занимаваш с "тъпи" , значи и ти си такъв , нали така - ИРТИШ?!

SurfSky
07-25-2013, 07:15
Дата е днес ,чеса 19:30 мястото стадион ''Лазур'' - Бургас. Хайде,града и стадиона зове Ботев за нова победа , и класиране в слредващият кръг където го чака Щутгард. Стадиона днеска ще е на краен предел пълен !!!

Samo Botev Plovdiv
07-25-2013, 09:35
Ама те говедата си бойкотират о(т)бора и били най - вярната публика , вместо да го подкрепят , го бойкотират.

SurfSky
07-26-2013, 07:08
Ама те говедата си бойкотират о(т)бора и били най - вярната публика , вместо да го подкрепят , го бойкотират.

http://vbox7.com/play:42076f4e64 !!! ( в профила има още :D )

Samo Botev Plovdiv
07-26-2013, 07:52
"Шоп" - му кажи и спри да се занимаваш.

mim4etuuu
07-27-2013, 08:52
Ами то и майните не падате по-долу, че даже няма кой да ви бие по простотия. Кажи му тъпа майна и спри да се занимаваш. Същите мангали като пазарджиклии, заралии и бургазлии. Въобще хората от Южна България са тъпи, прости свине. И все вземат най-много пари, че и магистрали си правят. А истинската България - Северна кога ще си има магистрала? Исторически факт - 681 г. когато е основана България къде се е намирала - в земите на днешна Североизточна България, а не на юг от Стара Планина. Рекламата на филибето беше толкова смешна по телевизията, Севлиево е сто пъти по-красиво, за Габрово, Тетевен и Велико Търново да не говорим!

nexttt
07-28-2013, 14:29
Вие пък в Северна България сте много хубави.. Честита да ни е победата (:

fevoos
07-28-2013, 17:12
В България футбол няма и между другото проявата ти е малко селска...

OoVasKoO
07-28-2013, 18:23
Айдее гувядата от лефскиньо в момента ги ебе локо пд. Стискайте палци да си остане 1:2.


Ееее Камбуров, в ЦСКА никакъв те немаше, ама има явно някаква полза от тебе, щом вкара на селски.

kamila
07-29-2013, 07:51
От много години съм левскарка и ми е жал за това което става в клуба :(

psychopath
07-29-2013, 13:26
васку, минет, а ти от кой отбор си?
щото май си от антиЛевски?

ПС- папагалите много бързо забравиха как 20 години ги е'бем и си оправяхме головата разлика с тях.

nexttt
07-29-2013, 19:24
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/969049_572381232812381_969863648_n.jpg

OoVasKoO
07-29-2013, 19:57
васку, минет, а ти от кой отбор си?
щото май си от антиЛевски?

ПС- папагалите много бързо забравиха как 20 години ги е'бем и си оправяхме головата разлика с тях.

Аз съм от ЦСКА, гувядо. Наричайте ни както си искате, но не вие имате 2 полуфинала за КЕШ, нали? Ся не ми изреждай четвъртфинала в лигата и групите на ШЛ. Ти знаеш ли кво е да победиш байерн в най-добрата си форма година след като са станали европейски шампиони?
Когато бяхте преди с наско яко купувахте мачове и съдии, особено срещу нас, сега след като перуката е увиснал дали ще е пак така?
Бтв, що правиш правописна грешка? Пише се ЛеФски, Уефски, КенеWCки, такъв евроидиот с извършени толкова много мръсотии срещу другите отбори просто не заслужава да носи името на Васил Левски. Дреме ми на хуя кво ще ми кажеш, сигурно ще е каквото дрънкат други ваши фенчета. Ех колко жалко е да си лефскар... МУУУУУУУУУУУ Да не забравиш на кой пръв са викали така: Лефски, свине, свине, свине,свине,Лефски, свине...

http://hotnews.bg/uploads/news/2011_14/p1/00036369.jpg

psychopath
07-29-2013, 21:18
Аз видях само веднъж да пише цска и около 10 Левски или там както е яко, според свинските ви разбирания.
Стана ми ясен, ти дори не от ЦСКА, ти мразиш Левски, дори не си чорбар.
А нещата, които ги написа ги слушам от подобни на тебе от около 15 години, ти тогава сигурно не си знаел какво е футбол, когато аз съм ходил за пръв път на дерби в сектора. Така, че не ми се прави на фен и на чорбар, щото стана ясно колко си.

OoVasKoO
07-29-2013, 21:36
Ех колко жалко е да си лефскар . . . Беше ми ясно какво ще ми напишеш ;)

nexttt
07-30-2013, 05:12
Ето за това никой не харесва феновете на ЦСКА... Вие повече мразите Левски, от колкото обичате своя отбор.

OoVasKoO
07-30-2013, 06:06
Лефски има хиляди причини да бъде мразен. Поне половин България го мрази.

psychopath
07-30-2013, 13:07
Сигурно за 150-ти път пишеш "колко жалко е да си левскар", жалко, че не можеш да се видиш отстрани какъв си.

Аз иначе съм съгласен, че половин България ни мрази. Преди всичко половин България мрази София, след това Левски.

Samo Botev Plovdiv
07-31-2013, 16:03
Ето за това никой не харесва феновете на ЦСКА... Вие повече мразите Левски, от колкото обичате своя отбор.

Има такива във всяка агитка.

cunt
07-31-2013, 16:19
Кога играхте по селските групи ,кога отбор станахте ..

Ivaaaaa
07-31-2013, 16:28
Аз видях само веднъж да пише цска и около 10 Левски или там както е яко, според свинските ви разбирания.
Стана ми ясен, ти дори не от ЦСКА, ти мразиш Левски, дори не си чорбар.
А нещата, които ги написа ги слушам от подобни на тебе от около 15 години, ти тогава сигурно не си знаел какво е футбол, когато аз съм ходил за пръв път на дерби в сектора. Така, че не ми се прави на фен и на чорбар, щото стана ясно колко си.


беги бе
не думай
пфффффффффффф
само ЦСКААААА

cunt
07-31-2013, 16:30
беги бе
не думай
пфффффффффффф
само ЦСКААААА
Хахаха само такаа

Samo Botev Plovdiv
07-31-2013, 17:01
Кога играхте по селските групи ,кога отбор станахте ..

А Мура как е?! 1 точка от 6 мача в Лига Европа?! Локомотив как ви чукаха с 4:1 преди 2 - 3 години тук... Да не продължавам.

cunt
07-31-2013, 17:10
Колкото повече говориш,толкова повече се излагаш :д Винаги сте били зад нас и там ще си останете :)

Samo Botev Plovdiv
07-31-2013, 19:37
Колкото повече говориш,толкова повече се излагаш :д Винаги сте били зад нас и там ще си останете :)

Да бе , вярвай си. Четирибуквието е най - голямата грешка в нашето първенство.

cunt
07-31-2013, 19:59
и защо е най-голямата грешка? Пак ти казвам колкото по-малко говориш ,толкова по-малко се излагаш. Въобще не искам и да влизам в спорове и полемики и да сравнявам Левски и ЦСКА с пловдивското отборче. Тва е като да сравнявам ман шити с Ман Юн. Трай си там радвай си се на мимолетните ви успехчета ,че като мутрата която ви е собственик ви остави пак ше си играете по-селските групи. Аре лека от мене няям нерви да се разправям за глупости

Samo Botev Plovdiv
07-31-2013, 21:57
Не е като Мура. ЦУРА е най - голямата измислица. Тодор Живков все ви пращаше в ЕКТ и ви даваше по някоя титла.

psychopath
08-01-2013, 04:26
беги бе
не думай
пфффффффффффф
само ЦСКААААА

Ако не беше толкова тъпа, щеше да се сетиш, че постът ми беше насочен към него, а не към всички фенове на ЦСКА.

psychopath
08-01-2013, 04:29
Няма по-кафеви от жАлтите. :D

Samo Botev Plovdiv
08-01-2013, 05:31
Вие гледайте да завършите в първата седмица.

cunt
08-01-2013, 18:57
Ибишевич наказва :D

Samo Botev Plovdiv
08-01-2013, 19:31
Ибишевич наказва :D

Нещо май те няма , след като изравнихме.

cunt
08-01-2013, 20:00
Ще ме има като ви разпорят насраните путки в Германия .

Samo Botev Plovdiv
08-01-2013, 21:15
Ще ме има като ви разпорят насраните путки в Германия .

Колко жалко е да си фен на измислените "грандове" от Шоп - ландия. Поне като ни "разпорят" , ще е от отбор , като Щутгарт , а не като Иртиш Павлодар. Плюс това , образовай се малко - в последната година и нещо са много зле като домакини.

OoVasKoO
08-01-2013, 22:50
Не виждам какво против имате ботев пд?!?! Играят си много добре и в момента имат най-добрата и многобройна публика. ;)

DarkTemplar
08-01-2013, 23:35
Не знам кой на кого какво ще разпори, но нивото, на което в момента е Ботев, е много по-високо от това и на Левски, и на ЦСКА. Пловдивчани и Лудогорец показват модерен и бърз футбол, който е приятен за окото и няма нищо общо с коридата, която си спретват в последните цифра години сините и червените.

Samo Botev Plovdiv
08-02-2013, 06:53
Не знам кой на кого какво ще разпори, но нивото, на което в момента е Ботев, е много по-високо от това и на Левски, и на ЦСКА. Пловдивчани и Лудогорец показват модерен и бърз футбол, който е приятен за окото и няма нищо общо с коридата, която си спретват в последните цифра години сините и червените.

Ама те по - далеч от носа си не виждат.