PDA

View Full Version : ЕВТИНИ ВРАТИ ЕВТИНИ ИНТЕРИОРНИ И БЛИНДИРАНИ ВРАТИ МОНТАЖ ДО 1 ЧАС ПРОДАВАМ ВРАТИ



itan
07-21-2013, 19:03
МЕТАЛНИ ВРАТИ ОТ 195лв В СОФИЯ НА НАЙ НИСКИТЕ ЦЕНИ ДОСТАВКА И МОНТАЖ ВЕДНАГА ЗА СОФИЯ ДО 1 ЧАС.ГОТОВИ ВРАТИ НА СКЛАД
ВРАТИ МОНТАЖ ВЕДНАГА ДО 1 ЧАС ПРИ НАС НЕ СЕ ЧАКА
НАРОДНИ ЦЕНИ ЗА БЛИНДИРАНИ и интериорни врати ВРАТИ ТОВА СА САМО ЧАСТ ОТ ВРАТИТЕ НА УЗУНОВ

ПОРЪЧАЙ ВРАТА ПО ТЕЛЕФОНА ПЛАТИ ПРИ ДОСТАВКА.../МОНТАЖ ДО 1 ЧАС ВЕДНАГА
интериорни врати от 185лв вратите се предлагат в 5 цвята интериорни врати на склад монтаж веднага
безплатно взимане на размери за София

Блиндираните врати, които предлагаме са произведени в Турция, от високо качествени материали и са напълно окомплектовани с аксесоари. Всички метални части са произведени от метал с дебелина 1. 2 мм. Двете лица на вратите са изцяло облечени с mdf фрезован ламинат=.Фирма Узунов= Покритието е с устойчиво на надраскване и изгаряне. Вратите които ги предлагаме са с две независими заключващи системи марка daf. Патронът основната брава е ямков с вградена защита срещу разбиване. Стоманените защитни капачки дават висока степен за защита. Касата е регулируема от 14 до 36 см. ВРАТИ НА СКЛАД В СОФИЯ МОНТАЖ ВЕДНАГА ДО 1 ЧАС-тел=0898511531
www.uzunovauto.bg

kamelia35
02-02-2015, 19:47
Искам да споделя, че ние за в къщи си купихме интериорните врати от http://luxdoor.bg/ и сме много доволни, купихме ги преди 2 години и не са помръднали, а в къщи имаме 2 деца, дори и те не успяват да направят драскотинки по тях.

VinDiesel
02-02-2015, 19:50
Важно е фолиото, а не материала под него.

kamelia35
02-02-2015, 19:59
Важно е фолиото, а не материала под него.

Мисля, че всичко е от значение за да не се деформира.

VinDiesel
02-02-2015, 20:06
Вратата няма как да се деформира, освен от по-силен удар, все пак не е блиндирана врата, относно здравината, всички се правят по един и същи начин, рамка и HDF фолирани плоскости .....

И вносителя за България почти при всички такива фирми е един и същ.

yakuza_
02-03-2015, 07:27
Интересно, каква част от тийн форум, има нужда от врати?

kamelia35
02-04-2015, 20:30
аз не разбирам много от тези неща, татко ги избира, какво знам аз? че добре изглеждат )))) и за сега са здрави.

itan
02-08-2015, 18:09
Вносителя прави внос на хубави и евтини врати за страната, а ние ги предлагаме и монтираме веднага за София с врати на склад, цените поскъпнаха тия дни заради долара Но Борса врати Узунов си запазва старите цени www.uzunovauto.com провери