PDA

View Full Version : Болки



runway27
07-22-2013, 01:32
значи не знам как да обясня "проблема" и дали някой ще го схване изобщо :D От ден-два имам странни болки по цялото тяло. Просто на определено място заболява изведнъж и отминава за няколко секунди. Най-често меката част на дясното ухо или някъде там, не мога да усетя точно. Обаче се случва и на други места. Болката е силна и моментна. Някой да има идеи какво може да е ? Търпи се, но е дразнещо седиш си спокойно и изведнъж нещо, някъде те секне за секунда-две. Възможно ли е да е от нерви, напрежение, ама чак пък към ухото да ме удари примерно ми е странно 8-)

antevasin
07-22-2013, 08:56
На мен ми се е случвало когато имам проблеми с някой зъб, който даже не ме боли, а болката отива някъде по тялото, но само в частта около ухото и главата.. а иначе ми се е случвало така да ме боли по цялото тяло преди да се разболея :) Може и да е просто от нерви. Но не мисля че е нещо сериозно :) От колко време си така? Ако е примерно 1 месец, може би трябва да отидеш на лекар, но ако е малко според мен ще отшуми след 1,2 седмици :)

XTREME_
07-22-2013, 19:00
На мен ми се е случвало когато имам проблеми с някой зъб, който даже не ме боли, а болката отива някъде по тялото, но само в частта около ухото и главата.. а иначе ми се е случвало така да ме боли по цялото тяло преди да се разболея :) Може и да е просто от нерви. Но не мисля че е нещо сериозно :) От колко време си така? Ако е примерно 1 месец, може би трябва да отидеш на лекар, но ако е малко според мен ще отшуми след 1,2 седмици :)

Написал е, че му е от 1 - 2 дена.
И аз мисля, че ще ти мине до седмица (най - много). :)

Hrisy1010
07-22-2013, 22:12
Отиди на невролог най-добре.