PDA

View Full Version : ТОЙ СЕ ПРОМЕНИ, ИСКАМ ДА СИ ГО ВЪРНА



~Impossible~
07-22-2013, 10:12
Здравейте...Значи, с момчето сме заедно от 3 месеца. В началото всичко беше прекрасно - изпращаше ме след училище, виждахме се често, липсвах му, всяка вечер сядаше заради мен във фб, държеше се много миличко, правеше ми комплименти, караше ме да се чувствам щастлива и обичана. Но от както започна лятната ваканция сякаш онова момче изчезна. Виждали сме се 3-4 пъти, може би и по-малко, и то почти всичките пъти по моя иниациатива. Не сме ходели никога на кино, на басейн, на кафе...Тва все ще го преживея, но ние изобщо не се виждаме. Първо се оправдаваше с това, че си има малко куче, което не може да излиза още, и той трябва да се грижи за него...Не можел да го оставя само, щяло да опикае всичко и не знам си какво...Но всъщност той излиза с приятелите си всеки ден. Вече дори не използва и кучето за оправдание. Аз не искам да сме 24/7 заедно, 1-2 часа по 3-4 пъти в седмицата биха ми стигнали...Нямам нищо против да се вижда с приятелите си, нищо, че 80 % от тях са момичета...Което до някъде също ме кара да се чувствам глупво...Опитах се да говоря с него, всеки път нищо не става. Избухвам, казвам му всичко наведнъж и той явно го приема натоварващо и притискащо. Снощи пак стана нещо подобно...Казах му, че се държи с мен, сякаш съм му момиче за натискане, и то само когато е на кеф (защото като се видим общо взето тва правим...говорим си, лигавим се, и се натискаме), че не съм му вече интересна и още неща от този сорт. Той на няколко пъти каза "не е така", а аз му казах, че той така ме кара да се чувствам. След това просто спря и тва да пише и беше нещо от сорта на "опитах се да те разубедя, ама ти пак си знаеш твоето". И на мен и на него ни е писнало от тия "разправии" в чата, но както казах, се виждаме ужасно рядко и до сега не съм му го казвала това в лицето, на живо. Не знам...не би ли трябвало да му стане тъпо, че ме наранява и, че ми е гадно? Чувствам се сякаш ако изчезна, дори няма да забележи. Предполагам, че трябва да скъсам с него, всичките ми приятели това ми казват, но...Не знам. Когато се виждаме онова момче, което беше в началото още си е там, и ме кара да се чувствам прекрасно. Ако има какъвто и да е начин да си го върна, бих направила всичко, не искам това да свършва. Някакви идеи, каквито и да е? Явно с разговори няма да стане, сигурно му е писнало да мрънкам поостоянно. Той си живее с мисълта, че го обичам, че всичко е наред. Не се страхува, че ще ме изгуби....а може би не му и пука особено. Не знам. Просто искам да си го върна, това е всичко.

FuCKkK13
07-22-2013, 10:43
ами има 2 варианта : разговори ама сериозни,не той да казва по 3 думи на кръст и късане..
и без това 3 месеца не са нищо,а щом за 3 месеца тръпката ви е изчезнала не мисля,че ще ви продължи кой знае колко връзката ако опиташ да оправиш нещата..
попитай го защо се държи така
ако е ''просто така'' няма смисъл

~Impossible~
07-22-2013, 10:51
Ами, мерси..Ще се опитам на живо да говоря с него, но не мисля, че в неговата глава изобщо съществува някакъв проблем, държи се сякаш всичко ни е окей и като тръгна да говоря, сякаш аз изведнъж съм си измислила всичко. Но не мисля, че е нормално да се виждаме толкова рядко и да не си пишем толкова често, както преди..Може би аз се филмирам, не знам вече.

Stray
07-22-2013, 13:32
Защо просто не скъсаш с него, като не иска да се виждате и да ти обръща внимание?

mimijessi
07-22-2013, 13:39
Защо просто не скъсаш с него, като не иска да се виждате и да ти обръща внимание?

+1

Според мен си мисли, че винаги ще си там когато му потрябваш или вече си му станала безинтересна.. :/

Баща Ти
07-22-2013, 13:41
А ти какво очакваш бе, да ти пише есета, с които да ти се оправдава?

druzilla
07-22-2013, 13:45
За 3 месеца е малко рано да говорим за любов,но ако държи на теб,не мисля,че би те игнорирал заради други момичета.
Не мисля,че има смисъл от това да си с някой,който те кара да се чувстваш нежелана. Ако връзката ви беше по-сериозна,бих разбрала защо не искаш да го оставиш заради това,но в случая не виждам какво намираш в него,ако не те прави щастлива? :smt104 Както казаха преди мен щом тръпката е изчезнала още от сега,представям си какво ще е за в бъдеще.Ако толкова държиш да останете заедно,накарай го да излезете,поговорете колкото дълго трябва,но нека не говориш само ти,а и той да взима активно участие в разговора,да изказва мнение и да ти обясни причините за промяната в поведението му.Ако за него е важно да сте заедно,ще се постарае да не те кара да се чувстваш по този начин повече,ако ли не - раздели се с него и намери някой,който ще те обсипва с внимание. :smt047

Баща Ти
07-22-2013, 13:46
Сега се сетих, че може да си напълняла.

AngelAntichrist
07-22-2013, 13:53
Направи му свирка и му кажи че мое да ебе приятелките си пред теб.

antevasin
07-22-2013, 14:44
Защо не започнеш да излизаш с него и приятелите му? Така ще прекарвате повече време заедно :)

psychopath
07-22-2013, 14:45
^ Това ще свърши работа.

~Impossible~
07-23-2013, 20:01
И аз съм си мислела за това с приятелите му, но веднъж станах по-близка с един негов приятел...Той ми пишеше почти всяка вечер и си общувахме, съвсем нормално. Въпросното ми гадже каза, че ревнува, каза го и на него, скараха се и не си говорят повече от месец. А и съм усетила, че той не иска много-много да се сближавам с приятелите му, не знам защо. Издигнал е някаква граница между мен и тях и не проявява интерес към моите. Относно това дали съм надебеляла, не мисля. :D Ще говоря с него на живо (ако благоволи да излезе с мен), дано нещата се оправят. Иначе...предполагам, че отдавна би трябвало да съм скъсала с него, но онова момче, което беше в началото ми липсва и не ми се иска ако има начин да си го върна, да не го направя.

marin4itu
07-24-2013, 13:36
По принцип в една връзка в началото е една еуфория, не можете да дишате един без друг и т.н... разбра ме. В един момент тази първоначална емоция поотминава и идва момент, когато човек иска и време за себе си и приятелите си. Може би той вече е на този етап, а ти все още не си стигнала до там, малко се разминавате.

anonymous708973
07-24-2013, 13:52
всичките пъти по моя иниациатива.

Опитах се да говоря с него, всеки път нищо не става.

Явно с разговори няма да стане, сигурно му е писнало да мрънкам поостоянно.

Не се страхува, че ще ме изгуби....а може би не му и пука особено.

Я ги прочети тия неща и се замисли.

Реакция на емоционално зрял човек:
имаш проблем - решаваш как да го формулираш пред себе си - говориш с другия човек - стигате до компромис/решение - проблемът е решен.

Приятелят ти не иска да говори с теб. Опитала си се, не е станало.
И това е връзка на три месеца, представи си какво ще е след година и три месеца, например.
Прочети пак поста на Фък13.

fenastz
07-24-2013, 14:00
Има достатъчно риба в морето! Намери си нов, може да ти се падне даже някой с по-голяма пишка :)

~Impossible~
07-25-2013, 21:11
Той скъса с мен. В чата. :D Днес се отдръпнах, след като се опита да ме целуне...Бяхме се видяли случайно отново. И отново беше в компанията си от момичета. Тогава осъзнал, че вече чувствата не са толкова силни. Ами, честито да ми е. :D Free again, кво да кажа...