PDA

View Full Version : Чистачка: Волейболистите ни се "помпат" на задна!



mim4etuuu
07-22-2013, 13:56
Хора вижте кво видях в нета:


Кака Пенка е чистачка, която е една от служителките, отговарящи за почистването на спортната зала във Варна, където често играят нашите национали по волейбол.
"Честно да ви кажа момчетата не са мърляви, но често намираме използвани презервативи с колежките", твърди жената пред булевардно издание и продължава със скандалните си разкрития: "Не искам да ги съдя, едно-друго, но жени в съблекалните не съм виждала никога, само те са си. Какво правят, тяхна си работа, но със сигурност е нещо нечестиво. Още повече че повечето от тях май са женени или имат приятелки. Една колежка дори напусна работа. Един ден отивала да почиства банята, като от там изхвърчал Теодор Салпаров. Влязла в банята и като хванала кранчето на чешмата усетила нещо лепкаво - после видяла цялата мивка оплескана в сперма. Иначе на мен за щастие до сега такива неща не са ми се случвали, но често ми се налага да събирам употребявани кондоми в съблекалнята на момчетата и да чистя стените й от лепкавите петна", продължава със скандалните си разкрития кака Пенка.
OMG! Ужас! :D

vampiresong
07-25-2013, 12:30
:D

mim4etuuu
07-25-2013, 14:00
:) Теодор Салпаров винаги ми е бил подозрителен с този нежен поглед и снимки като тази. А и вижте, няма нито едно косъмче по краката:
http://bgvolleyball.com/pictures/volleyball/pic_big/gallery/HukuMAPKOB/TeodorSalparov_TeodorTodorov_01_cev_lu.jpg

102
07-25-2013, 14:10
Ти тъпа ли си ?

Illusion772
07-25-2013, 16:21
Тези момчета са герой, в последните две години България влезе в топ 5 на най добрите волейболни държави в света нареждайки се до страни като Бразилия,Сащ,Русия,Италия , макар и наистина мизерните условия да тренираш и да се развиваш във волейбола (казвам го като човек които играе) в България , а вие тука сте тръгнали да одумвате и пускате от нелепи по-нелепи теми и клюки за тях.
Сериозно засрамете се !

П.С. Моля админа да заключи тази меко казано ОБИДНА тема

redbul2
07-25-2013, 20:50
Хора вижте кво видях в нета:
OMG! Ужас! :D
Кошмар! Боожее,момчетата са обърнали резбата! Само това не очаквах от тях. Все пак рано или късно истината излиза наяве.

А ние герои ги направихме, доста прибързано. Ето какви са били. Ами да идат в Англия и се омъжат. Там това е позволено.

redbul2
07-25-2013, 20:55
:) Теодор Салпаров винаги ми е бил подозрителен с този нежен поглед и снимки като тази. А и вижте, няма нито едно косъмче по краката:
http://bgvolleyball.com/pictures/volleyball/pic_big/gallery/HukuMAPKOB/TeodorSalparov_TeodorTodorov_01_cev_lu.jpg
Мда,снимката говори най-добре. Няма нужда от повечв думи и обяснения.

ge6aaaa3
07-25-2013, 21:27
Кога тези простотии ще станат незаконни!