PDA

View Full Version : Случайна среща... Луда любов ;р



namaikativguza
07-22-2013, 21:57
От няколко седмици имам желанието да споделя моята любовна история, но не се замислях къде мога да я споделя .. за това реших тук.. Само ще ви помоля да не ме обиждате за това, че пиша неграмотно ;*


Една есенна вечер имаше концерт. Аз 3 часа се оправях за този концерт, защото този заради когото отивах ми е нещо като идол. ОБИЧАМ ТОЗИ ИЗПЪЛНИТЕЛ... както и да е... Аз толкова нетърпелива, след като се направих на кукла реших , че има малко време за кафе и след кафето приятелят на най-добрата ми приятелка ни закара до мястото на концерта..
Мислих, че ще е като всеки път. Ще видя този изпълнител, ще точа лиги и ще се прибера по някое време в нас, но НЕ ...
Стоях си сред толкова много хора с тези двамата покрай мен, но по едно време се засякох с едни познати от моето училище от 5 момчета познавах само 3. Тогава моето момче не ми направи впечатление,но не беше късно.
Едното ми приятелче ме попита дали искам да мина с тях най-напред и аз естествено приех. След около час усещах от всички страни ръце по задника ми.. след известно време ми писна всеки да ме опипва и застанах пред МОЕТО момче и едното ми приятелче. Опипването не спря, аз се обърнах към непознатото тогава момче и му обърнах един хубав шамар и му казах повече да не е припарил до дупето ми. Аз се завъртях към сцената и докато се радвах ТОЙ ми прошепна на ухо ''ето това вече е моята ръка'' и ме удари... След известно време аз се махнах от концерта заминах си с друго момче .. Моят глупчо не беше ми направил никакво впечатление ... макар , че мислих за него цяла вечер колко голям идиот е не мислех, че и го харесвам.

След няколко дена ми писа.. Оказа се, че учи в съседното училище, но е по-малък от мен с година.
Видяхме се в двора на училищата ни... а след това излязохме. Първата целувка НЕЗАБРАВИМА.
Изпрати ме всичко беше добре, докато не се прибрах разтреперена и стресната от това което чувствам.
Преди това никога не съм била влюбена и не съм се чувствала по този начин. Бях щастлива и мислите ми бяха заети с него. Както следва във всяка история разговори по телефона до 100 часа.. накрая предложение и бам бам ГАДЖЕТА ;д

Ако искате да знаете развръзката на историята НИ може да кажете вашите мнения ;* // моля без упреци относно писането ми ;*

AngelAntichrist
07-22-2013, 22:33
Очаквах ганг банг развръзка. Разкажи ни повече как всички са те опипвали - по-интересно е.

tireheb
07-22-2013, 22:38
изпълнителят тони стораро ли е ?

funkey
07-22-2013, 23:44
13 години имате ли поне?

Cloud9
07-23-2013, 12:42
Това е една ужасна история!Опипали са те 5 момчета, ти си нашамарила едно от тях и бъдещото ти гадженце също те е ударила....?

Rocknroll
07-23-2013, 14:50
13 години имате ли поне?
+1 :D

Баща Ти
07-23-2013, 15:36
Едното момче, па другото момче... На кой му беше по-голям и ти хареса повече? Кажи нещо и за секса?

Smrazqvashta
07-24-2013, 09:06
Щом се харесват младите, нека се вземат. :lol: