PDA

View Full Version : Проблем с Пениса/Сърцето



WilliBetz
07-22-2013, 22:44
Здравейте, не ме бива много по писането но щe се опитам да обясня. Проблема е че когато ми се пикае ми се притиска сърцето т.е. немога да дишам както трябва, след като се напикая се оправя , преди (след като си легна) ставах много пъти за да пикая , лягах си и все едно не сам пикал цял ден , това се повтаряше 5-10 пати
но вече нямам този проблем , съшто имам бръчки и понякога болки в тестисите, на 18 години съм.

purple_butterfly
07-22-2013, 22:55
З пръв път чета за нещо такова.Консултирай се с уролог.

NissaN
08-21-2013, 13:06
Ходи на лекар може да е нещо сериозно

pamito14
08-23-2013, 11:40
първо при личната

DrSmurph
08-24-2013, 18:28
За това, че ставаш или си ставал по няколко пъти за пикаеш може да има няколко прости и безобидни обяснения както и няколко, които вероятно биха изисквали консултация със специалист.
пример:
1. Пиеш много течности преди да си легнеш;
2. Забравяш да се изпишкаш преди лягане;
3. Имал си настинка\възпалителен процес наскоро, който е афектирал пикочен мехур, простата, бъбреци
4. лепнал си венерическа болест, защото си правил необезопасен секс.
....

Това с "притискането на сърцето" и невъзможността да дишаш не мога да го разбера много добре, но ако винаги си бил така, не е притеснителен факт, въпреки, че има връзка между килограмите, късното хранене, нередовното ходене по голяма нужда и честите повици за ходене по малка нужда.

Болките в тестисите могат да се дължат както на сексуално въздържание, така и на сексуално невъздържане и прекаляване. Помисли си какво си правил .... :)
Не разбрах за какви бръчки говориш, защото ако е за гънките по тестисите, ако ги няма е притеснително, ако ги имаш в достатъчно количество, нещата са нормални.
:)

Ако имаш въпроси - пиши ми ЛС.

Бай

pamito14
08-24-2013, 20:07
много добре ти обясниха :)

DrSmurph
08-28-2013, 23:58
Много съжалявам, но този дизайн на сайта ме обърква, а и по някаква причина съобщението е пристигнало вероятно в спам секцията и е автоматично изтрито. Ще се радвам да го изпратиш отново.