PDA

View Full Version : Повърхностна ли съм ?



Everyone.leaves.
07-22-2013, 22:47
Здравейте аз съм момиче на 15 години съм и спортувам активно.Та по темата само аз ли смятам,че днешната младеж не се грижи за фигурата си.Миналата седмица бях на море,беше пълно с дебели момичета и момчета.Аз лично не бих тръгнала с дебело момче,дали е защото съм спортистка и съм заобиколена от момчета със стегнати фигури,или просто съм повърхностна.не знам.Много държа на външния вид и не разбирам в мен ли е проблема,дайте мнения,моля. :D

BloodyDreamer
07-22-2013, 23:30
Е, стига сега, който каже, че не гледа външния вид, лъже най-безсрамно. Всички държат на него - кой повече, кой по-малко.
Ако смяташ, че добрият външен вид може да оправдае отвратителен характер, или не само не би тръгнала, но и не би контактувала с не толкова привлекателен човек, според мен определено си повърхностна, но не смятам, че случаят е такъв.

minchorna
07-23-2013, 12:54
Малка курва,след време друго ще говориш.

magneticfields
07-23-2013, 15:56
Не говори така, че след време току виж си хлътнала по дебело момче. :D

Баща Ти
07-23-2013, 16:08
Дебел мъж без пари - Прасе.
Дебел мъж с пари - Мечо.

yakuza_
07-23-2013, 16:12
по-скоро да

Everyone.leaves.
07-23-2013, 18:24
Малка курва,след време друго ще говориш.

Девствени курви няма. :)

ge6aaaa3
07-23-2013, 18:34
А, ако пичът е дебел/е, не 150кг/, но пък е мъж на място, забавен, добър и т.н? Ако ти е повече от приятно с него, дали пък няма да направиш компромис? Както казаха горе, ако гледаш само и единствено външния вид, да повърхностна си. Иначе всеки гледа малко или много отвън...
Всъщност, какво значение има за теб?

psychopath
07-24-2013, 13:42
Повърхностна си, но не е това причината.

magneticfields
07-25-2013, 19:00
Дебел мъж без пари - Прасе.
Дебел мъж с пари - Мечо.

Хах...Има нещо вярно. :D

happy_milenitka
07-25-2013, 20:59
Не си повърхностна, просто не си се влюбвала все още достатъчно пъти, за да разбереш, че понякога се влюбваш точно в тип, за който преди си се заричала, че никога няма да се случи :)

Ivaaaaa
07-25-2013, 21:03
и да си, според мен не е нещо фатално
и аз не си представям да тръгна с дебело момче
просто много държа на добрата фигура
ма знам ли ;д

horacio
07-25-2013, 23:48
Хубаво е да се грижиш за себе си, това е факт. Обаче не всеки е спортен тип, не всеки може да спортува или да пази диета. Гледай си там спорта и стегнатите тела около теб и не обръщай внимание кой какъв е, за повърхностно не знам, но е грозно. Външният вид е преходен. Според мен по-добре поработи върху вътрешното си аз, освен по външното, защото ще дойде ден, в който с нищо няма да се различаваш от другите жени, освен с характер :) вече ти избираш дали ще е с добро или с лошо.

heartsdesire
07-26-2013, 14:12
Не си повърхностна.
Направо ми иде да ударя някоя стена, когато някой ми каже ''не гледай външността, вътрешната красота е истинската.'' Колко мъдро, няма що. Естествено, че характера е важен, но да вземем един пример. Ако момче види две момичета - едното със стройно тяло, красива коса и хубава в лице и едно мило момиче, но на външен вид да е леко пълничка, всички знаем кое ще избере.

102
07-26-2013, 14:17
Ако момче види две момичета - едното със стройно тяло, красива коса и хубава в лице и едно мило момиче, но на външен вид да е леко пълничка, всички знаем кое ще избере.

Кое ?

sneering
07-26-2013, 14:47
Естествено че ще се избере пълничкото момиче с меланхоличен характер и точни размисли върху всичко,пред меркантилната слаба скумрия,която каквото и тяло да има предлага само него и то даже писва след определен период от време,като няма друго какво да предложи... heartsdesire,няма такъв дебилен въпрос.

Относно авторката,тя е като всички момичета търсещи рядката съвместимост между визия и ум,но за да го намери и тя трябва да предлага нещо подобно,а тя го няма което е видимо и ще получи точно това което най-малко очаква :D

Ivaaaaa
07-26-2013, 15:42
Естествено че ще се избере пълничкото момиче с меланхоличен характер и точни размисли върху всичко,пред меркантилната слаба скумрия,която каквото и тяло да има предлага само него и то даже писва след определен период от време,като няма друго какво да предложи... heartsdesire,няма такъв дебилен въпрос.

Относно авторката,тя е като всички момичета търсещи рядката съвместимост между визия и ум,но за да го намери и тя трябва да предлага нещо подобно,а тя го няма което е видимо и ще получи точно това което най-малко очаква :D


грИшиш

heartsdesire
07-26-2013, 18:49
Естествено че ще се избере пълничкото момиче с меланхоличен характер и точни размисли върху всичко,пред меркантилната слаба скумрия,която каквото и тяло да има предлага само него и то даже писва след определен период от време,като няма друго какво да предложи... heartsdesire,няма такъв дебилен въпрос.

Относно авторката,тя е като всички момичета търсещи рядката съвместимост между визия и ум,но за да го намери и тя трябва да предлага нещо подобно,а тя го няма което е видимо и ще получи точно това което най-малко очаква :D
Чакай, чакай, не съм казала, че слабичкото момиче е глупаво. Правиш си грешни изводи, драги.

AliceSw
07-26-2013, 19:21
слабичкото викаш не е глупаво, пък дебеличкото е грозно...слезте на земята, деца

nevermind...
07-26-2013, 21:13
Забелязал съм, че хората които се грижат прекалено много за телата са ебаси малоумните цървули. За 2та пола се отнася. Хубаво, като видиш някаква яка путка с ебаси тялото първата ти мисъл е "еее как искам да я чукам тая". Ти си обградена от малоумни спортисти с мега стегнатите тела, ама с празни глави. И аз като бях малко пишлеме си мислех, че пълничките хора са някакви тъпи (но и аз бях дебелак като малък :lol:) докато не се убедих в противното. Просто толкова стойностен човек не бях срещал през живота. А и адски много двойки съм виждал при които момчето е някакъв супер стегнат, а момичето е леко пълничко. Аз лично намирам интелекта за много по-привлекателен отколкото външната красота, защото яки путки много, стойностни хора- малко.

Ivaaaaa
07-27-2013, 16:04
Аз лично намирам интелекта за много по-привлекателен отколкото външната красота, защото яки путки много, стойностни хора- малко.

правилно
другото са пълни глупости
и аз съм слабаи се грижа за фигурата си, но в никакъв случай не съм 'малоумна'
стига с тези предразсъдъци..

nevermind...
07-28-2013, 08:39
правилно
другото са пълни глупости
и аз съм слабаи се грижа за фигурата си, но в никакъв случай не съм 'малоумна'
стига с тези предразсъдъци..

Не съм казал, че всички хора грижещи се за тялото си са малоумни. Има хора които са адски вманиачени в това и т'ва им е целта в живота. Тези хора за мен са малоумни. Тъй като малко или много ми се налага да общувам с такива хора и всеки път се учудвам колко тъп и ограничен може да бъде човек. Не казвам, че е тъпо да се грижиш за тялото, но е тъпо като това вече ти се превръща в някаква фикс-идея и цел в живота.