PDA

View Full Version : Kakvo da pravq ? ...



biskvitka95
07-22-2013, 23:13
Molq za suvet .. moite priqtelki mi govorqt mn no vse pak iskam i drugi mneniq. Eto i moqta istoriq : Az sum na 17 momi4e i ot mn vreme iskah ve4e da zapo4na da pravq seks. Vsi4ki moi priqtelki ve4e imaha purvi put i kogato govoreha za tova az se 4uvtsvah izolirana 4e ne moga da spodelq ni6to , samo slushah. Jelaeh go naistina mnogo . I imashe edno mom4e koeto haresvah mn minaloto lqto no se okaza 4e iska samo edno. I su6toto tova mom4e tova lqto pak me potursi izlqzohme na kafe vs mina dobre , vtorata ni sre6ta beshe u tqh i az postoqnno si povtarqh dokato otivah kum nego 4e nqma da pravq ni6to, no se slu4i. Toi znaeshe 4e sum devstvena i beshe mn vnimatelen postoqnno me pitashe dali me boli kak sum dali mi e haresalo beshe zagrijen za men, nakara me da mu se doverq kaza mi da mu vqrvam i az go napravih kaza mi da riskuvam i az riskuvah s nego i ne sujalqvam vse o6te. Sled tova lejahme i si govorihme i dogledahme filma koito bqhme puskali i vs beshe gore dolu nared. Edna moq priqtelka mi kaza 4e neinata vruzka bila zapo4nala po su6tiq na4in i sq sa zaedno ot mn vreme i se obichat i az reshih da se postaraq da zadurja tozi 4ovek v jivota si.. i iskah da povtorq tova koeto se slu4i otnovo vuprkei 4e moite priqtelki mi kazaha da ne go pravq az iskah i iskah da mu pokaja 4e moga da mu predloja ne6to pove4e ot seks. Doide vreme pak da se vidim no to4no predi da otida mi doide.. i ne mojah. Pone v chata na nego ne mu proli4a da mu e stanalo tupo kaza nqma problem. Sled nqkolko dni mi pisa kolko dena i az mu kazah samo 7 ;d i toi ot shega mi otgovori dali sum se ebavala s nego i 4e stavalo i pod dusha dali sum bila suglasna i men me zabolq i mu kazah 4e 7 dena ne sa mnogo i nz kakvo da pravq.. Iskam go ..no ne iskam da me vuzpriema samo za sex.. imam 4uvstva kum nego samo kato 4uq glasa mu i vs stava po hubavo.. prosto nz iskam da mu pokaja 4e moga da mu predloja ne6to pove4e no ne znam dali si zaslujava.Vinagi sum kazvala 4e kogato ima jelanie ima i na4in , a az ne se otkazvam lesno.. molq posuvetvaite me.

LDR
07-22-2013, 23:41
Ще се опариш. По-добре се отдръпни по-рано.

georgimilkov
07-22-2013, 23:46
Момиче , хич не се заминавай.Живота е пред теб.Секс има да правиш , правиш... . Не се оставяй в такава ситуация ,че едва ли не да ти е гузно ,че не му пускаш.Той ся си е добре , свирне ти и ти си готова.Не става така.Няма да се даваш така лесно.Тествай го , остави го не 7, ами 70 дни без секс,виж дали държи на теб.То ще си проличи!Ако видиш ,че има някакъв интерес към теб , по-скоро емоционален от физически ,действай !

Sh@d0w
07-23-2013, 04:05
Писането на кирилица във форума е задължително.