PDA

View Full Version : Изправяне на коса



otka4enata
07-23-2013, 08:16
Аз имам много къдрава коса, но когато я изправя тя изглежда изтощена, а ползвам всякакви маски, балсами, спрейове и какво ли не и седи като перука. Как да направя така че да изглежда здрава и мека, когато е права?

Anastasiq5910
07-26-2013, 19:12
нали знаеш ,че пресата изтощава косата

Summer..lov3
07-26-2013, 20:16
Каква марка ти е пресата?

strawberry88
07-26-2013, 21:49
Използвай пресата възможно най-рядко, прави си домашни маски с повече масла и подстрижи изгорялото.

polssa
08-02-2013, 20:47
ако толкова много искаш да се изправяш и косата ти да не изглежда като метла, купи си от тези скъпите преси, дето ги продават в мол софия, например...забравих как се казва марката, но предполагам се сещаш за какво ти говоря. Вярно, една преса е към 200 лв, но една приятелка с много къдрава коса си взе такава и има огромна разлика във вида й, от както я ползва
също така използвай кристали за коса след като я изправиш, но изббягвай да слагаш в корените

marilyn
08-02-2013, 21:49
Прави си маски и не се изправяй много често. Освен това, ако пресата ти не е хубава много ясно, че ще ти гори косата.

strawberry88
08-02-2013, 22:03
също така използвай кристали за коса след като я изправиш, но изббягвай да слагаш в корените

Не избягвай, а изобщо не слагай в корените.Кой по дяволите би сложил кристали, спрейове, балсами и т.н. в корените?Абсурдно е и е логично, че ще ти омазни косата. :lol:

heartsdesire
08-02-2013, 22:06
Да си с къдрава коса си има плюсове. Моята е напълно права и я намирам за скучна. Съгласна съм с мненията на strawbery88, използвай пресата рядко. :)

Silviahh
08-02-2013, 23:07
Използвай пресата по - рядко, ползвай подхранващи косата продукти и също така често си подстригвай косата. Аз така правя. А тези от Мола пресите са на iso :)
Наскоро бяха ми пратили ето този клип - https://www.youtube.com/watch?v=m1RO-d1Z9Hs ... Как да си изправим косата, без да я горим :) Не съм го изпробвала все още, но ако ти се занимава - опитай ! :) Успехх

polssa
08-04-2013, 10:18
Не избягвай, а изобщо не слагай в корените.Кой по дяволите би сложил кристали, спрейове, балсами и т.н. в корените?Абсурдно е и е логично, че ще ти омазни косата. :lol:
всъщност познавам доста хора, които го правят и косата им си е окей
зависи от типа, затова чилни малко

Starless
08-04-2013, 19:16
ако толкова много искаш да се изправяш и косата ти да не изглежда като метла, купи си от тези скъпите преси, дето ги продават в мол софия, например...забравих как се казва марката, но предполагам се сещаш за какво ти говоря. Вярно, една преса е към 200 лв, но една приятелка с много къдрава коса си взе такава и има огромна разлика във вида й, от както я ползва
също така използвай кристали за коса след като я изправиш, но изббягвай да слагаш в корените

Iso beauty ли имаш в предвид?

polssa
08-04-2013, 20:17
да

youmakemewannadiee
08-09-2013, 13:25
Използвай пресата по-рядко, вземи си маска/шампоан/балсам с кератин, слагай кристали и преди да я изправяш е хубаво да си купиш нещо за термична обработка на косата от което не гори толкова много и на ниска температура я изправяй по възможност, в космополитън пишеше, че ако се налага качи с до 20 градуса но за максимално кратко време гледай да я изправяш на високи градуси :)