PDA

View Full Version : Vitaslim Line



Calliou
07-23-2013, 08:16
Купих си витаслим лайн, понеже качих няколко килца и искам да ги смъкна, но преди да ги започна се сетих и нещо друго. На противозачатъчни съм. Витаслим може ли да повлияе на ефекта на противозачатъчните (Ясмин) и да стане така, че вместо да ме предпазват, да не дават никакъв ефект? Ще се радвам на бързи отговори, понеже искам да започна да приемам продукта. :)

kalpazanka
07-23-2013, 08:32
Докато не спреш противозачатъчните, теглото няма да се регулира, ако ще и конски лиги да си купуваш.

li0n
07-23-2013, 08:36
Аз не разбирам защо се тъпчете с хапчета, при положение, че съм убедена, че има къде да се тича в градовете/селата ви.

DeniseWallace
07-24-2013, 18:32
Спорт! Хапчетата освен плацебо или някакво самовнушение, че изглеждате по-слаби друго няма да направят..

Опп забравих! Ще направят! Ще си съсипеш организма и черния дроб.

Dollie
07-26-2013, 22:06
Аз съм също на Ясмин и на твое място не бих започнала да ги пия тези Витаслим. Момичета, още сме млади.. можем да спортуваме и има как по много лесен и здравословен начин да се отървем от килограмите. Повярвай ми от 30 нагоре е много по-трудно. А и друго си е да си със стегнато тяло, нещо което хапчетата не ти предоставят ;)

Rosiita98
07-28-2013, 20:44
Хапчетата не помагат, казват ти го като човек който наблюдаваше приема на хапчетата три месеца и нямаше никакъв резултат :)

LadyTerrible
07-29-2013, 11:07
Витаслим изобщо не помага...той е просто хранителна добавка...можеш да се поинтересуваш и да ти направят фитнес програма с диета.И поотделно може,но заедно е най-бързо и ефективно,а и резултатите ще са най-дълготрайни + формиране на навик на здравословен живот. :) Според мен е доста възможно Ясмина да е виновен за качените килца,особено ако го взимаш от дълго време.

kalpazanka
07-30-2013, 06:00
Според мен е доста възможно Ясмина да е виновен за качените килца,особено ако го взимаш от дълго време.

Тук ставаме вече две на това мнение.