PDA

View Full Version : Какво да направя?



martin97
07-23-2013, 12:44
Ситуацията е следната:Аз и едно момиче бяхме много близки като деца,но тя се премести и загубихме връзка.Сега пак се събрахме и си излизаме по приятелски.Тя е имала гаджета като първото и е било когато тя е била на 12.Сега ми каза,че би искала да си има гадже и аз се предложих,защото наистина я харесвам!Обаче тя ми отказа и каза,че на този етап не изпитва чувства към мен.Тя е красива наистина,може да има всеки,който си пожелае.Какво ми има на мен?Да не е,защото съм малко срамежлив?Защото съм пълен ли?(тежа 96 кг и съм висок 190 см)(Преди година бях 120 кг)По принцип много трудно обиквам хората и мисля,че усещам любов и не знам как ще приема отказа.Никога преди не съм имал гадже,а и бих желал да има някоя до мен!

Cloud9
07-23-2013, 13:53
Не те харесва просто.Сори.

Magnolia13
07-23-2013, 14:42
Намери си друга

Rocknroll
07-23-2013, 14:45
Ще я преодолееш,пич.Споко.Опита се да не мислиш за нея,но знай,че ако продължиш да поддържаш силна връзка с нея,няма да я забравиш,а ще я заобичаш повече.Така,че прекарай малко време далеч от нея.И се запознай с друго момиче. :)

martin97
07-23-2013, 14:59
Блягодаря ви за мненията,но това е момичето,с което съм израснал и ся пак сме като гъз и гащи.Тя ми е най-добрата приятелка и ми вика преди няколко дена,че не съм достатъчно зрял за връзка,пък тя от 12 ги почва(може би тя не е достатъчно зряла за мен.Не,че искам да изтъквам колко съм зрял,защото на 16 ти можеш,в повечето случаи да се справиш,но все още правиш доста грешки).Пък аз ся искам много да стана зъболекар и уча доста и като реших,че ще ставам зъбар си казах никакви гаджета,промених много от себе си,за да бъда the best i can be,но аз вече започвам да се харесвам такъв,какъвто съм,открих себе си(от 5 клас съм фени на хеви метъл музиката и вече пускам дълга коса и т.Н) в начина на обличане.Чувствам се добре и вече започнах да харесвам хората,защото и аз се харесвам.Не знам...това е първият път,който предлагам на момиче и е много съкрушаващо за мен,но ще го преживея!Извинете ме за този твърде личен пост,но просто когато му е гадно на човек трябва да си го излее/изплаче и т.н...

miss_cherry
07-23-2013, 17:35
За съжаление,наистина не те харесва.Няма какво да направиш,освен да продължиш напред и да си намериш друго момиче.Успех! :)