PDA

View Full Version : Приятелката ми замина на село ;/



tararichi
07-23-2013, 14:46
Здравейте,искам да споделя и моя проблем.С приятелката ми караме 5-ти месец от както сме заедно,неразделни сме и много се обичаме.Обаче сега тя си замина на село (родното й място от малка ) където е свикнала и където са и всичките приятели.Замина за 20 дни, а аз останах сам в София,да работя и няма как да отида при нея.Много ми е мъчно и тегаво,защото съм свикнал да знам къде е ,кво прави и с кой е. Там реших да и дам свобода,да ми звъни когато може,не искам да я задушавам или тормозя,все пак е с приятелите си (70% от които са момчета).. и не може постоянно да седи на телефона.Казва,че аз съм на първо място в живота и ме обича с цялтоо си сърце,че ще и липсвам адски много , но аз не мисля,че ще и липсвам,защото тя там се забавлява и е на мястото където най-обича да бъде. И все пак,чудя се,дали ще се отчуждим един от друг така като я няма в тези 3 седмици..... на мен ми липсва адски много,защото съм сам.Ще се опитам да излизам вечер с приятели,за да си губя времето и да не мисля за нея толкова.. но много се страхувам от това,дали като се върне ще е същото.

Magnolia13
07-23-2013, 15:09
Това, че е с приятели, не значи,че няма да и липсваш... различно е, на теб ти е по-гадно, защото 100% от времето мислиш за нея, а на нея я разнообразяват, обаче като се прибере вкъщи и липсваш. Нали я обичаш, остави я да се позабавлява, ако не те обичаше нямаше да тръгне с теб,а щеше да си хване някой от село и да доят кравите заедно. Имай малко самочувствие, ти нямаш ли си приятели? Я си бачкай здраво, пиши и мили смс, не я притискай и когато си дойде я посрещни с вечеря и голям букет цветя, след тези 20 дни ще се обичате даже повече от преди. Понякога ми се иска да изникне нещо, за да може поне малко да си полипсваме с моето момче!! Не го мисли, тя те обича :)

tararichi
07-23-2013, 15:26
Мерси за отговора :)

mmimm13
07-25-2013, 22:36
Pone shte razberesh obicha li te naitina tolkova kolkoto si mislish ti ili samo go tvurdi s priqtelq mi kato bqhme zaedno ot 4 meseca zamizah za 18 dni v portogaliq i az si misleh che kato se vurna moje da e razlichno,no trupkata beshe oshte po golqma

Azoria
07-25-2013, 22:44
Не виждам защо 20 дни са проблем. Не го вземай насериозно, ще бъде с приятели и ще се забавлява, но със сигурност и ще и липсваш. Когато се видите след това ще е супер. :)

DisappointedDreamer
07-26-2013, 06:46
да знам къде е ,кво прави и с кой е.

Мязаш на педантичен тъпак, който може да бъде зарязан.