PDA

View Full Version : Как да реша проблема с килограмите?



ninata
07-23-2013, 17:29
Здравейте, от много години имам проблем с килограмите и не мога да реша този проблем. Опитах някоко диети, но без резултат. На скоро попаднах на продукт за отслбване редуктан. Има ли някой който има повече информация за този продукт?

Stray
07-23-2013, 17:54
Много спорт и правилно хранене - това е начина. Не си хаби парите за магически хапчета, всичките рекламирани продукти са пълни измишльотини. С диети само не става също.

ninata
07-24-2013, 15:12
Ясно ми е, че спорта му е майката, но определено няма време за спорт, с изключения на почивните дни. а без постояннство не става. За това търся друго решение :)

ararat
07-24-2013, 15:18
Ясно ми е, че спорта му е майката, но определено няма време за спорт, с изключения на почивните дни. а без постояннство не става. За това търся друго решение :)
Докато се самозалъгваш, че нямаш 30-60 минути на ден свободно време, което да отделиш, за да поработиш над тялото си, няма и да видиш резултати.

ge6aaaa3
07-24-2013, 20:45
Ясно ми е, че спорта му е майката, но определено няма време за спорт, с изключения на почивните дни. а без постояннство не става. За това търся друго решение :)

Нямаш един час на ден? Хайде бе! Хаповете няма да ти помогнат. Ако се зачетеш в ситните буквички пише да се съчетаят с физическа активност.

arssena
07-24-2013, 21:32
Спорт,малко ядете, плодове, зеленчуци, вода, без мазнини, без сладки,без коли,без чипсове..

DownloadVirus
07-24-2013, 22:44
Спорт,малко ядете, плодове, зеленчуци, вода, без мазнини, без сладки,без коли,без чипсове..

Без плодове и зеленчуци с много мазнини лол..Ε хайде с плодове и зеленчуци,ами и с мазнини.

Illusion772
07-25-2013, 10:04
Ясно ми е, че спорта му е майката, но определено няма време за спорт, с изключения на почивните дни. а без постояннство не става. За това търся друго решение :)

Предварително се извинявам ако коментарът ми ви се стори груб , но след написаното по горе не издържах.
Така слушай сега, ставал съм в 5:45 да тичам преди училище, защото в 6:45 трябва да хвана автобуса понеже живея на ма*ната си , а ти си седнал да ми обясняваш как нямаш време.И пред да започнеш да си мислиш че съм някакъв hater, запомни от мен това - нямаш желание и воля а не време!
Приятен ден

Minwu
07-25-2013, 19:58
Спри солта и всички продукти в опаковки. Сутрин на гладно пий чаша топла вода с лимон, канела и мед. Започни да храниш ГЛАДА, а не апетита. Не си позволявай дори един път в седмицата нещо от забранените неща, защото апетита идва с яденето. Направиш ли един път компромис, ще направиш и втори път...

ge6aaaa3
07-25-2013, 21:29
^Не е ли по-готино да си хапваш каквото ти се яде и да тренираш?

abvd
07-26-2013, 07:07
Нищо не ти пречи събота и неделя да тичаш по 1 час или колкото можеш а след това яко коремни преси ... правиш си режим на хранене .. примерно: ако ядеш 5 филийки хляб ги намали на 2, газирано , сладко и т.н. дори и алкохол избягвай да консумираш. Сутрин преди работа прави по 20 коремни преси.. а след това се изкъпи, вечер направи 2х20.. и така продължение на месец прави абсолютно всичко и ще има адски голям резултат! айде успех от мен :)

DownloadVirus
07-26-2013, 09:12
Нищо не ти пречи събота и неделя да тичаш по 1 час или колкото можеш а след това яко коремни преси ... правиш си режим на хранене .. примерно: ако ядеш 5 филийки хляб ги намали на 2, газирано , сладко и т.н. дори и алкохол избягвай да консумираш. Сутрин преди работа прави по 20 коремни преси.. а след това се изкъпи, вечер направи 2х20.. и така продължение на месец прави абсолютно всичко и ще има адски голям резултат! айде успех от мен :)

Not sure if trolling or just VERY VERY stupid.

heartsdesire
07-26-2013, 14:01
Много кардио ти трябва.

ledenakrasota
07-26-2013, 15:09
Ядеш, когато си гладна, а не се тъпчеш, само защото така трябва или мама ти е казала. "Слушаш" организма си, защото всеки е индивидуален. Лято е. Следователно наблягаш на течностите, плодовете и зеленчуците. Ядеш поне един час преди лягане. Сутрин на гладно прави кардио или каквото тренираш. Дори да са 20 минутни упражнения, ги прави. Тогава тялото най-бързо изгаря мазнините.

s0b1esk1
07-26-2013, 21:11
с джам се отслабва най-лесно

DownloadVirus
07-26-2013, 21:18
Ядеш, когато си гладна, а не се тъпчеш, само защото така трябва или мама ти е казала. "Слушаш" организма си, защото всеки е индивидуален. Лято е. Следователно наблягаш на течностите, плодовете и зеленчуците. Ядеш поне един час преди лягане. Сутрин на гладно прави кардио или каквото тренираш. Дори да са 20 минутни упражнения, ги прави. Тогава тялото най-бързо изгаря мазнините.

Ох,те повечето ако слушат организма си да са станали 150 кила.Трябва тялото да се води по теб,а не ти по тялото ти.Защото като си изядеш калориите необходими за деня,но продължаваш да чувстваш глад това не оправя проблемът.
Плодове зеленчуци заедно с месо яйца може би искаш да кажеш.

Minwu
07-26-2013, 23:39
^Не е ли по-готино да си хапваш каквото ти се яде и да тренираш?

От време на време няма лошо да си похапваш забранени храни според мен. Това е избор, който сам трябва да направиш.

Аз съм пробвала да ям по 5000кал. плодове, зеленчуци, сурови ядки (без подправки, сол и т.н.) - всеки ден в продължение на 2 седмици и свалих 2кг. Пробвах и да ям уж нормалните калории за мен (2200) само джънк фууд в продължение на 2 седмици. Не качих килограми, но се сдобих с коремче, а през всичкото това време тренирах. Тялото реигира по различни начини на различна храна.

+ това джънка не ми дава никаква енергия, дори напротив. Като се напапкам с боклуци и ми се доспива веднага, а като се нахраня с 1кг. плодове и цял ден не мога да застана на едно място.

То нали храната беше за енергия? :Р

ledenakrasota
07-27-2013, 07:30
Ох,те повечето ако слушат организма си да са станали 150 кила.Трябва тялото да се води по теб,а не ти по тялото ти.Защото като си изядеш калориите необходими за деня,но продължаваш да чувстваш глад това не оправя проблемът.
Плодове зеленчуци заедно с месо яйца може би искаш да кажеш.

Аз говоря за нуждите на тялото, а не какво ти се яде на поразия. Жаден ли си, пиеш много вода. Топло ли ти е, пиеш сокове от цитрусови плодове, защото те охлаждат тялото. Когато се храниш, трябва а ти е леко, а не да ти е тежко след това. Знаеш, че имаш чувствителен стомах, не ядеш пържени картофи, колкото и да ги обичаш, но може да ги задушиш примерно. Ти си мислещата част от тялото си, която трябва да се съобразява с неговите нужди. Какво трябва да ядеш и по какъв начин да се приготвя. Вега тестът е много полезен и показва, какво е подходящо за теб и какво не.
Аз обичам много хляб, но се съобразявам с организма си. Ям определен или няколко филийки за целия ден. Няма да ям ориз с хляб или картофи едновременно.

Chacho
07-27-2013, 07:42
...

Ти не беше ли момиче? Как си успявала да догониш 5к калории???

defender
07-27-2013, 08:23
ако имаш позитивно мислене, ще намалиш и храненето без да ти тежи.
ако искаш да намалиш килограмите намали храната, и повече движение ............... движение, а не щанги и блъскане.

Ако имаш примерно 5 яденета на ден, намали ги на 3, като количеството храна, което приемаш на всяко хранене се запази същото.

Chacho
07-27-2013, 08:48
Ако имаш примерно 5 яденета на ден, намали ги на 3, като количеството храна, което приемаш на всяко хранене се запази същото.

Ако иска да сваля, ще се наложи да направи обратното.

defender
07-27-2013, 09:02
Значи казваш, че ако имам 5 яденета на ден като във всяко ядене изяждам по един Чачо, ще сваля повече килограми от това ако имам 3 храни на ден като на всяко хранене изяждам по един Чачо. .................. къде е математиката.

Проблема на хората с повече килограми е този че се хранят по много пъти на ден и с много количество храна във всяко хранене.

Chacho
07-27-2013, 09:05
Моя грешка, прочел съм, че общото количество трябва да се запази същото.

Мисълта ми беше, че е по-добре да си разпредели яденето на повече хранения, тоест по-добре 5х300гр отколкото 3х500гр.

defender
07-27-2013, 09:10
повечето хора с килограми, когато седнат да ядат и като наберат енерция и не могат да се сдържат да хапнат по-малко количество.............. затова по-лесно е да намалят броя яденета на ден,

DownloadVirus
07-27-2013, 09:45
Моя грешка, прочел съм, че общото количество трябва да се запази същото.

Мисълта ми беше, че е по-добре да си разпредели яденето на повече хранения, тоест по-добре 5х300гр отколкото 3х500гр.

Аз пък на точно обратното.

yakuza_
07-27-2013, 13:49
Mисля, че автора/ката има повече проблеми с мързела, отколкото с кг.

maistorluk
07-27-2013, 22:59
повечето хора с килограми, когато седнат да ядат и като наберат енерция и не могат да се сдържат да хапнат по-малко количество.............. затова по-лесно е да намалят броя яденета на ден,

По добре ще е да се научи да разделя храната на повече хранения. Няма значение че ще е по-трудно. Колкото и да е смешно и това гради воля. Никой не е казал че ще е лесно.

До автора: не може да нямаш време - има ли желание има и начин. Според написаното от теб нямаш желание. Надъхай се и почвах яката да тренираш. Иначе без тренировка няма да стане.

sarfi
07-28-2013, 09:22
Ако се опитваш да отслабнеш без тренировки и без диета, ще останеш само разочарован и със загубено време.

Хубав разнообразен хранителен режим, броене на калории, и тренировки заедно с търпение. Хубавите неща, ако ставаха лесно, всеки щеше да ги постига, и никой нямаше да ги цени.

kamila
07-29-2013, 07:49
Аз не мога да кажа нищо за този редуктан, защото никога не съм го чувала. Но мисля, че начина е с повече спорт, здравословно хранене и физическа активност. Ако нямаш време за това намери, защото това е най-добрия начин!

ledenakrasota
07-29-2013, 08:40
http://www.youtube.com/watch?v=0z5Ar-Cvynw

Малко инфо от компетентни хора.

milicata1
07-30-2013, 14:29
Аз употребявах редуктан преди 4 месеца. За период от 6 седмици успях да загубя 7 килограма. Като цяло съм доволна от този продукт!

skornex
08-02-2013, 22:30
RUN !!!!!

ge6aaaa3
08-03-2013, 07:45
От време на време няма лошо да си похапваш забранени храни според мен. Това е избор, който сам трябва да направиш.

Аз съм пробвала да ям по 5000кал. плодове, зеленчуци, сурови ядки (без подправки, сол и т.н.) - всеки ден в продължение на 2 седмици и свалих 2кг. Пробвах и да ям уж нормалните калории за мен (2200) само джънк фууд в продължение на 2 седмици. Не качих килограми, но се сдобих с коремче, а през всичкото това време тренирах. Тялото реигира по различни начини на различна храна.

+ това джънка не ми дава никаква енергия, дори напротив. Като се напапкам с боклуци и ми се доспива веднага, а като се нахраня с 1кг. плодове и цял ден не мога да застана на едно място.

То нали храната беше за енергия? :Р

Стига бе, 5000калории от плодове? Ти да не си слонът мой приятел, че да изядеш толкова плодове и ядки? :lol: Аз 3000 със зор ги докарвам с разнообразна храна, а ти 5000 само от плодове и ядки. На мен, пък, шоколада половин час преди тренировка ми идва доста добре. :)

6mateto
08-05-2013, 14:44
Авторке, като нямаш време (в което се съмнявам), купуваш един велоергометър (не струва кой знае колко) и вечер като гледаш телевизия (за което съм сигурна, че имаш време) въртиш яко педалите, щом толкова нямаш 30 свободни минути да направиш няколко обиколки около блока. И не се тъпчи с хапове, защото не само че нямат ефект, а и вредят на здравето доколкото знам :)

noworries
08-05-2013, 18:14
Мисля че много добре знаеш как да свалиш килограми и да отслабнеш..Просто ти трябва воля и решителсност, не може да очакваш да изпиеш 2-3 хапчета и да имаш супер тялото,няма как без лишения..

Баща Ти
08-05-2013, 20:57
Такива бисери има в тая тема :D

yakuza_
08-05-2013, 22:21
[vide=youtube;0z5Ar-Cvynw]http://www.youtube.com/watch?v=0z5Ar-Cvynw[/video]

Малко инфо от компетентни хора.

Да, не се отслабва само с "упражнения", тук има един познат дето прави по 10км-15км на ден бягане. От 100 и нещо на 80 без диети и тн.

DownloadVirus
08-05-2013, 22:46
Е като увеличи енергоразхода много ясно,че ще свали.. Друг е въпросът какъв е визуалният ефект от това,демек без тренировки с тежести ще изглежда като мърша.

Minwu
08-06-2013, 22:54
Ти не беше ли момиче? Как си успявала да догониш 5к калории???
1. Кое те накара да мислиш, че съм момче в поста ми?
2. Лакомница съм си. Без да се усетя мога да изям половин кг. ядки напр. + 2-3 кокоса (:

@ge6aaaa3, то това при мен си зависи с какво се занимавам. Ако седя цял ден на компютъра не са ми никакъв проблем тия калории, но ако съм стресирана, имам работа и т.н. не хапвам и залък по седмица-две. :д

Naive
08-07-2013, 00:05
Ясно ми е, че спорта му е майката, но определено няма време за спорт, с изключения на почивните дни. а без постояннство не става. За това търся друго решение :)
Друго решение няма. Поне не здравословно такова, с което да не приличаш на чувал.

Chacho
08-07-2013, 10:55
1. Кое те накара да мислиш, че съм момче в поста ми?
2. Лакомница съм си. Без да се усетя мога да изям половин кг. ядки напр. + 2-3 кокоса (:

@ge6aaaa3, то това при мен си зависи с какво се занимавам. Ако седя цял ден на компютъра не са ми никакъв проблем тия калории, но ако съм стресирана, имам работа и т.н. не хапвам и залък по седмица-две. :д

:lol: :lol: :lol:

ge6aaaa3
08-07-2013, 11:07
@ge6aaaa3, то това при мен си зависи с какво се занимавам. Ако седя цял ден на компютъра не са ми никакъв проблем тия калории, но ако съм стресирана, имам работа и т.н. не хапвам и залък по седмица-две. :д
Викаш, когато нямаш разход на енергия, тъпчеш 5000 калории? :lol:
Виж за какво става въпрос! ;)
http://spidersport.com/calories.php

Minwu
08-08-2013, 10:23
ФитнесПал-а ми върши по-добра работа. Благодаря все пак.

Chacho
08-08-2013, 11:18
Викаш, когато нямаш разход на енергия, тъпчеш 5000 калории? :lol:
Виж за какво става въпрос! ;)
http://spidersport.com/calories.php

Не бе, тя тъпче половин кило сурови ядки и и остават само към 2-2,5к калории :D

Явно догонва скалата: http://www.torontosun.com/2013/07/05/dwayne-the-rock-johnson-eating-5000-calories-a-day-to-bulk-up

ge6aaaa3
08-09-2013, 12:26
Тя би трябвало да е задминала скалата, щом може без да изразходва енергия да поема по 5К калории. :D

ninata
08-12-2013, 07:52
Аз употребявах редуктан преди 4 месеца. За период от 6 седмици успях да загубя 7 килограма. Като цяло съм доволна от този продукт!

Как точно стана това? спортуваше ли нещо имаше ли физически натоварвания?

arssena
08-12-2013, 11:35
Без плодове и зеленчуци с много мазнини лол..Ε хайде с плодове и зеленчуци,ами и с мазнини.


Исках да кажа Спорт-да, малко ядене-да, плодове-да,зеленчуци-да,вода-да у тук идват с не без мазнини, без сладки ,без коли,без чипсове
Никъде не виждам да пише без зеленчуци и плодове и къде пише много мазнини ПИШЕ " без мазнини"

DownloadVirus
08-12-2013, 11:46
Исках да кажа Спорт-да, малко ядене-да, плодове-да,зеленчуци-да,вода-да у тук идват с не без мазнини, без сладки ,без коли,без чипсове
Никъде не виждам да пише без зеленчуци и плодове и къде пише много мазнини ПИШЕ " без мазнини"

Точно там е въпросът,че трябват много мазнини особено от мазно месо жълтъци най-вече ;)

yakuza_
08-12-2013, 12:35
Е като увеличи енергоразхода много ясно,че ще свали.. Друг е въпросът какъв е визуалният ефект от това,демек без тренировки с тежести ще изглежда като мърша.

Намира време и да идва във фитнеса 4-5 дни седмично. Работата му също вкл физическо натоварване.

Zla10
08-13-2013, 07:38
Формулата за добър резултат е 70% храна и 30% фитнес (или друг спорт) ... Внимавай какво ядеш и по колко ядеш. Избягвай тестени изделия, такива с много мазнини, пържено... хапвай повече месце, зеленчуци (печени картофи, пиле с ориз) също така яж поне по поне 4 пъти на ден, 5-6 пъти е най-добре. С тренировката взимай Л-карнитин ако искаш, той помага за свалянето на мазнината. Най-добре си направи някакво разписание, нещо като режим ( а най-добре и режим да си направи, да си сметник мазнините и по колко калории трябва да приемаш и тн. ) сложи в определени часове определено количество храна (приемрно 200 гр пиле с ориз + 1 филия черен/пълнозърнест хляб) и така .. успех !

milicata1
01-03-2014, 14:06
Как точно стана това? спортуваше ли нещо имаше ли физически натоварвания?

Мога да каже, че има леки физически натоварвания ( леки разходки). Иначе редуктан дейста като увеличава метаболизма и подтиска глада :)

ilinkata
02-24-2014, 12:37
Виждам, че има различни мнение за редуктан, но това е нормално едни хора за други против използването на такива продукти. Аз лично употребявах редуктан, останах много доволна свалих 7 килограма и не съм имала никакъв проблем със странични ефекти :)

Dusty
02-24-2014, 18:20
^ Може да не си имала точно ти. Момиче, тия хапове знаеш ли колко отрови съдържат в себе си ? След като спреш да ги употребяваш бас държа, че така както се отнасяш км спорта ще се получи "йо-йо ефект". Спорт, спорт, спорт! И изготвяне на хранителен режим :D

kar1k
02-25-2014, 18:20
От обща култура ще ти отговоря. Спорт, кардио, добавки, хранителен режим, диети..

Rakshy
02-25-2014, 21:55
От обща култура ще ти отговоря. Спорт, кардио, добавки, хранителен режим, диети..

Той каза, че добавките са полезни :О :О :О

ninata
04-08-2014, 11:54
Аз мисля май да го тествам и сега видях че има промоция в сайта reductan.com, 42 хапчета за 50 лева. Тези който са го ползвали могат ли да кажат дали това е добра цена? Благодаря

yakuza_
04-08-2014, 14:12
Като си намериш бучка на гърдата.

sramejlivkaa
04-08-2014, 16:44
Правилно хранене за да отслабнеш и спорт за да не ти висне кожата след отслабването. Освен това само диетата няма да помогне особено за отслабването.
Нищо не ти пречи през почивнити дни да отделяш по 1 час за тичане примерно. Но не започвай везнага със 1 час, защото не си свикнала и бързо ще се демотивираш. Почни примирно 20 минути да бягаш и така всеки увеличаваш времето. Успех! :)

ilinkata
06-04-2014, 10:23
Аз мисля май да го тествам и сега видях че има промоция в сайта reductan.com, 42 хапчета за 50 лева. Тези който са го ползвали могат ли да кажат дали това е добра цена? Благодаря

цената определено е добра. Когато аз го употребявах мисля че беше около 70 лева за опаковка :)

marrcandy
06-05-2014, 17:49
За 70лв. Някой професионалист ще ви направи и програма и хранителен режим. Вие си купувате хапчета.
Просто нямам думи.

ilinkata
07-14-2014, 09:20
Това е твое мнение, всеки си знае как да си похарчи парите.

hey.mistery
07-14-2014, 11:29
Не съм чела всички теми нагоре, извинявам се, ако повтарям нещо вече казано. Относночпродукта, аз съм много против, увреждаш си организнма. Каза,че си спазлава диети, но въпроса не е колко диети си спазвала, а колко постовнна си била? Аз ако спазваш за по седмица-две, не е имало никакъв смисъл. Трябва си постоянство. Не се ограничавай, просто се храни здравословно и като си набележиш една диета си я спазваш докрай. Не можеш да ми кажеш, че не можеш да спортуваш през седмицата. Винаги можеш да намериш през 1-2 дни време да потичаш малко, примерно.

ninata
12-08-2014, 11:28
Мога да каже, че има леки физически натоварвания ( леки разходки). Иначе редуктан дейста като увеличава метаболизма и подтиска глада :)

Имала ли си някакви проблеми със странични ефекти за в бъдеще ?

duparinka
12-29-2014, 22:08
Търсите природни продукти, които да ви помогнат да се чувствате и да изглеждате по-добре? Открихте ги! Форевър Ливинг Продъктс предлага висококачествени продукти за здраве и красота. Компанията е разработила гама от напитки с алое вера и козметични продукти, които позволяват на милиони хора по света да се докоснат до забележителните свойства на това растение и благотворното му въздействие върху цялото тяло. Прибавете към тях разнообразните хранителни добавки и продукти от пчелния кошер и ще получите цялостна система за постигане на по-добро здраве и красота.
Koито има интерес към продуктите нека ми пише за повече инфо и цени: 0883494378 filis.m@abv.bg
За хора, който искат да си докарват допълнителен доход чрез Форевър Ливинг Продъктс могат да се обръщат също към мен.
Доставки за цялата страна, а в София и налично може.
http://www.flp.bg/bg/Products_Supplements_bg.htm

ilinkata
01-21-2015, 11:25
Не съм чела всички теми нагоре, извинявам се, ако повтарям нещо вече казано. Относночпродукта, аз съм много против, увреждаш си организнма. Каза,че си спазлава диети, но въпроса не е колко диети си спазвала, а колко постовнна си била? Аз ако спазваш за по седмица-две, не е имало никакъв смисъл. Трябва си постоянство. Не се ограничавай, просто се храни здравословно и като си набележиш една диета си я спазваш докрай. Не можеш да ми кажеш, че не можеш да спортуваш през седмицата. Винаги можеш да намериш през 1-2 дни време да потичаш малко, примерно.

До колкото мога се оптивам да се храня здравословно, но определено не постигнах добър резултат. За това аз прибягнах до придукт за отслабване!

Rakshy
01-21-2015, 11:54
До колкото мога се оптивам да се храня здравословно, но определено не постигнах добър резултат. За това аз прибягнах до придукт за отслабване!

Не си постигнала нищо, защото не си правила нищо като хората. Simple as that. Бухай се с потискащи апетита продукти, направи някоя язва или гастрит от неядене и си ходи по пътя. Хем ще си тъпа, хем дебела...

VinDiesel
01-23-2015, 22:21
Когато искаш нещо истински ще го имаш....

Дай подробни данни като:
Ръст.
Тегло.
Години.
От кога си с наднормено тегло.
По колко пъти ядеш на ден и какво точно ядеш?
Родителите ти как са с теглото?

ilinkata
03-06-2015, 07:17
Имала ли си някакви проблеми със странични ефекти за в бъдеще ?

Лично аз не съм имала никакви проблеми. Успех и на теб :)

heartshapedbox
03-06-2015, 08:11
'Проблемът с килограмите' не се решава с хапчета. От тях най-много да си навлечеш проблеми със здравето.
Не може да очакваш всичко да става по лесния начин, щом искаш хубаво тяло си стягаш дупето, ядеш правилно и тренираш, друг начин няма.

fairyy1
03-06-2015, 08:57
Проблема с килограмите се решава само и единствено със СПОРТ и режим (не диета!!). Естествено, че всеки сам решава какво да прави с тялото си. С хапчета не се отслабва, може да имат ефект за месец, два, но след това загубените килограми се връщат двойно. Познавам много хора, който са пили хапчета и сега гледката не е особено красива. А аз от личен опит знам, че докато седях пред компютъра и се ровех из форумите, за да намеря най-лесния начин да сваля излишните килограми, ЕФЕКТ НЯМАШЕ. Следователно започнах постепенно да променям начина си на мислене. Забравяш за всички вредни храни в пакетче, на които е изписана цялата менделеева таблица и започваш сам да приготвяш храната си, има изобилие от вкусни и полезни храни. А за спорт винаги се намират дори и едни 20мин. Успех : )

ninata
03-18-2015, 10:48
Напълно споделям твоето мнение, но при положение че работя по 10-12 часа, 6 дена в седмицата кога да отделя време за спорт. А и трябва постоянство иначе не ствава!

Rakshy
03-18-2015, 11:17
Смени работата

anonymous708973
03-18-2015, 11:46
Напълно споделям твоето мнение, но при положение че работя по 10-12 часа, 6 дена в седмицата кога да отделя време за спорт. А и трябва постоянство иначе не ствава!

Преди или след работа. През ден по 45 минути-час не е невъзможно. Организация и фитнес с добро работно време ти трябва, това е.

ninata
03-24-2015, 08:13
Смени работата

Ами пари от къде. Днешно време не е много лесно да се намери добра работа :(

Rakshy
03-24-2015, 18:52
Ами пари от къде. Днешно време не е много лесно да се намери добра работа :(

Бая пари трябва да са щом работиш толкова часове и не можеш да намериш време и сили за тренировка...

tonybadams
04-09-2015, 09:10
изгледай клипчетата за Водата. как се пие ,какво преставлява водата и всичко свързано с нея

всичко останло ще ти е в плюс но без водата няма да имаш ниаккъв ефект

след това знам ,че много хора с дишане са успяли да си намалят трайно кг

попринцип ми пиши ,за д атиобясня всичко , не очкавай че няккъв препарат ще ти помогне

Rakshy
04-09-2015, 19:51
изгледай клипчетата за Водата. как се пие ,какво преставлява водата и всичко свързано с нея

всичко останло ще ти е в плюс но без водата няма да имаш ниаккъв ефект

след това знам ,че много хора с дишане са успяли да си намалят трайно кг

попринцип ми пиши ,за д атиобясня всичко , не очкавай че няккъв препарат ще ти помогне

Да, наистина. Всички тези хора с наднормено тегло са в това състояние защото не дишат. Нещастници. Задържат си въздуха и дебелеят :/

heartshapedbox
04-09-2015, 22:39
^ не се ебавай с човека, дишането наистина си влияе. Повече кислород = повече горене (на калории, мазнини). Естествено, че никой няма да се втали ако диша дълбоко, докато си гъчи шоколади, но определено се отразява И това.

Rakshy
04-09-2015, 23:44
^ не се ебавай с човека, дишането наистина си влияе. Повече кислород = повече горене (на калории, мазнини). Естествено, че никой няма да се втали ако диша дълбоко, докато си гъчи шоколади, но определено се отразява И това.

Хубав опит за аргумент.

Пробвай 3 серии по 15 вдишвания за 3 години период без никаква активност. Следи изрядно всички показатели и на четвъртата година публикувай труда си. Ако си мръднала и с 1 грам от дишане, ела ме ритни.

Slarc3
04-10-2015, 00:02
w8 wut.. значи хората с по 1 час ходене с 6 км/ч изразходват 360 Kkcal.. г/д тва е 1 час (не говорим колко е ефективно ходенето като кардио и етц.) ноооооо баси нещастниците те по хубаво да дишат по задъхано тогава... Направо не мога да повярвам какво чета,че като дишам "правилно" или каквото е там ще свалям .. заеби bf % .. ш' свалям кг/грам или квото и да е.. Вие сериозно ли , хора? :D

П.П. Rakshy да се получат сериите с вдишванията трябва да се издиша много рязко, забрави да го споменеш .. trololol

П.П.2 До автора/ката не съм чел коментарите нагоре освен последните 2, но, ако не можеш да свалиш кг. правиш нещо грешно .. simple as that.. Cutting-а/Чистенето/Свалянето или както там искаш да го наречеш е най лесното нещо ever.. Не е много трудно да си оправите яденето като следите г/д малко от малко кво ядете , а не тъпчете по цял ден дюнери и Фафли. 3/4 пъти в седмицата хийт и гледай след 2рата седмица чудесата явно са възможни :ОО

ilinkata
11-05-2015, 06:20
Ами пари от къде. Днешно време не е много лесно да се намери добра работа :(

В крайна сметка, какво направи употребява ли редуктана. Сподели да видим какво си постигнала :)

ilinkata
11-05-2015, 06:21
Бая пари трябва да са щом работиш толкова часове и не можеш да намериш време и сили за тренировка...

Хората имат семейства да издържат, не могат да мислят само за тренировки!!!

ninata
01-05-2018, 12:39
Аз реших да го тествам "редуктана" изпих една опаковка и загубих 8 кила. За сега се чувствам добре, но да видим за напред :)

anonymous908491
01-05-2018, 20:59
Аз реших да го тествам "редуктана" изпих една опаковка и загубих 8 кила. За сега се чувствам добре, но да видим за напред :)

да не си изгубила мозъка
ама щом не чувстваш липса

ninata
05-08-2019, 12:05
Важното е, че се чувствам добре. Не какво мислиш ти.

Darinna66
05-17-2019, 09:36
Бързо се оформям с помощта на спорта, плюс добавям пътувания към банята, кожата става еластична https://vsebani.com.ua/files/images/smile.gif (https://vsebani.com.ua/kharkov-bannyi-kompleks-park-hotel)