PDA

View Full Version : Бъдещето



saasa
07-23-2013, 18:16
Тренирал съм 7 години бокс, ходих на фитнес, заякнах, всичко вървеше наред докато не стана една злополука. Залежах се, започнах да отделям повече време на компютъра и спрях да спортувам, от време на време с приятели някое мачле играем. На 15 години съм, висок съм 1.80 приблизително и тежа около 65-70 кг. Искам да се развия възможно най-добре, да възмъжея колкото се може по-скоро. Като цяло рода ми е висок и едър, баща ми е 1.90 а майка е 1.70, тя е слаба а той едър. Аз също съм слаб, е напълнях в последните няколко месеца, но смятам да превърна всяка мазнина. Също така се притеснявам от факта, че растежа ми доста намали до преди години растях с 4-5 см на година, ако може по някакъв начин да стимулирам растежа ми на височина и килограми. От есента започвам тренировки в фитнеса, но много хора ми казват ще ти спре растежа, ходи на лостове и тем подобни, а знам че лостовете се иска доста постоянство и най-вече време за да се постигне някакъв резултат и то няма да е кой знае колко мащабен, защото всички знаем, че стрийт фитнеса е главно за здраве и до някъде да се оформят мускулите, а не за масивност. Надявам се да достигна височина около 1.90, мечта ми е да бъда висок и снажен. Ако може да ми дадете по някой съвет, мнение как да се развият нещата или как биха се развили. Помогнете ми да намеря правилния път към успеха и да реализирам желанията си. Благодаря на всички, които са си направили труда да прочетат романа ми, оценявам го!

Everyone.leaves.
07-23-2013, 18:37
Тичай,лостове,фитнес и протеини.А колкото до растежа моят треньор ми е казвал,че трябва да вися :D

saasa
07-23-2013, 19:28
А дали ще надмина баща ми по-височина и до колко ще изглеждам като него когато стана на възраст ? Баща ми и дядо ми си приличат доста, гледал съм снимки на дядо когато е бил млад и много си приличат сега с татко. Преди бях доста слаб 43 кг на 1.70 височина сега съм пак казвам 1.80 - 182 и съм 65-70 кг на 15 съм. Искам да направя възможно най-доброто и най-вече чисто тяло без излишни химии. Надявам се да порасна поне още 10 см, но темповете на растеж доста спаднаха, имаше година в която бях пораснал с 10 см. Винаги съм си бил висок за възрастта, но в последно време когато отслабнах, защото бях надвишил 75 кг забелязах, че не съм дръпнал и 1 см на височина и някак ми се промени самото изражение, все едно се виждам преди 2-3 години. Искам до 18 години вече да съм развит като личност вътрешно и външно. Да не забравяме факта, че мацките в днешно време гледат в повече парите и външния вид и човек трябва да се примери с новата мода.

ribok
07-23-2013, 20:04
възмъжея HAHAHHAHAAH mn si tup

UNITED2
07-24-2013, 07:19
Бахти позьора... ако ще правиш нещо заради "мацките", по-добре се откажи. Тренирай за себе си, мацките ще дойдат в последствие.

saasa
07-25-2013, 13:24
Целта ми не са мацките, просто искам да кажа, че в днешно време може да си уредиш много неща, ако имаш здраво тяло. Тренирам предостатъчно за здраве, време е да потренирам и за мускул за да сбъдна една от целите си, която съм посочил по-горе. Рибок, като няма да дадеш един адекватен отговор недей да пишеш сперм*яд такъв.

s0b1esk1
07-25-2013, 19:51
бах мааму... такива комплекси и азис не е имал