PDA

View Full Version : раздвоен



yoyomaster1
07-23-2013, 19:28
здравейте
момче съм
имам сериозно гадже от половин година и я обичам
но наскоро започнах да изпитвам чувства към друго момиче :Х започнах да харесвам въпросното момиче и то доста
тя е малко от типа момичета които пишат сърчица и целувки на всички включително и на мен но имам усещане че ме харесва до известна степен
въпросът ми е дали да остана със сегашното си гадже или да започна връзка с другото момиче (разбира се след като се уверя че и тя изпитва същото към мен)

102
07-23-2013, 19:31
Здравей, и аз съм момче. Нямаш връзка. Направи услуга на първото момиче и тръгни с второто.

Fantasyyy
07-23-2013, 19:48
Ами ако наистина я харесваш много и разбереш че и тя има чества към теб,що пък да не тръгнете

honEstness
07-24-2013, 07:50
Да, и двамата, които са ти отговорили са прави за тях и според мен, но има нещо друго. Определено, по-скоро си живей живота забавлявай си се, но реши сам, защото после сам ще си блъскаш главата. Бъди сигурен, в това което правиш. И най- важното гледай да си щастлив от това и наранявай, колкото се може по-малко хората с действията си.

FuCKkK13
07-24-2013, 08:26
Здравей, и аз съм момче. Нямаш връзка. Направи услуга на първото момиче и тръгни с второто.
+
да обичаш една и да си завърташ главата по друга,че чак и да искаш да тръгнеш с нея - тц,не обичаш сегашното си гадже,тръгни с другото

Azoria
07-24-2013, 10:34
Здравей, и аз съм момче. Нямаш връзка. Направи услуга на първото момиче и тръгни с второто.

дап

marilyn
07-24-2013, 11:27
Направи услуга на първото момиче и тръгни с второто.

++++

NissaN
08-21-2013, 12:45
сЛУЧВАЛО СЕ Е НА МЕН ЗАРЯЗАХ Я И ТРЪГНАХ С ВТОРАТА

boruu.dyulgerowwa
08-21-2013, 12:56
недей да се пробваш със новото момче защото предполагам не я познаваш както сегашната ти и после като се разделите със онова момиче ти ще искаш да се върнеш при старото момиче а то ще ти бие шута :0 казвам го от личен оопит :)

prince
08-21-2013, 13:37
Щом се замисляш и изпитваш нещо към друго момиче, значи ти сам си го позволил да стане. Като цяло не държиш както трябва на своята половинка , ако държеше , това нямаше да позволиш да се случи. По-добре остави момичето да си живее живота с друг. Защото ако връзката ви не е истинска , поне за теб , това означава , че ти я дърпаш назад. :)

zlatna lqstovica
08-21-2013, 18:27
По-добре разбери какво чувстваш и тогава мисли с коя да си и с коя не !

tHe_COolEst_GIrl
08-31-2013, 14:17
Може би е временно. Изчакай малко време, месец-два... Ако все още харесваш 2-то момиче, станете гаджета :)