PDA

View Full Version : ОСТАВКА, ОСТАВКА



yakuza_
07-23-2013, 20:40
3000 ЛЕВА ПЕНСИИ, 10000 ЗАПЛАТА, 4-РИ ДНЕВНА РАБОТНА СЕДМИЦА, 5 ЧАСОВ РАБОТЕН ДЕН!
ПОЛИТИЦИТЕ СА ВИНОВНИ ЗА НИСКАТА МИ РЕАЛИЗАЦИЯ, ЧЕ НЕ МИ НАМИРАТ РАБОТА ДОКАТО ГЛЕДАМ 8-МИЯ СЕЗОН НА ДЕКСТЪР, КОЙТО БТВ Е МЕГА СКУЧЕН, ОТНОВО ТЕ СА ВИНОВНИ ЗА ТОВА!
ПРАВИТЕЛСТВОТО Е ВИНОВНО, ЧЕ ВЧЕРА МИ СЕ ПРЕСЕЧЕ МЛЯКО И НЕ УСПЯХ ДА СИ НАПРАВЯ МАНАФСКА БАНИЦА С БОБ
СЪД ЗА ВСИЧКИ ПРАВИТЕЛСТВА ОТ 1990 НАСАМ, ТЕ СА ВИНОВНИ, ЧЕ ВЕЧЕ НЕ МИ ДАВАТ 500 ЛВ. ДЖОБНИ
НАМИРАНЕ НА РАБОТА НА ВСИЧКИ БЕЗРАБОТНИ!
НЕ САМО КРЕНВЕРШИ СТАРА ПЛАНИНА, НЕ САМО ХЛЯБ СТАРА ПЛАНИНА, АМИ И СВИРКИ СТАРА ПЛАНИНА, ЕДНО ВРЕМЕ ПОВЕЧЕ СЕ СТАРАЕХА МОМИЧЕТАТА
400 ЛВ. МАЙЧИНСКИ ЗА ВСЯКА МАЙКА, МАЙКА ИМ ДА Е*А
ЛЕГАЛИЗАЦИЯ НА ПИКНЯТА ОТ ЕДНОРОГ
ДАНС ДА ПОЛЗВА СЕРЕСЕТА ЗА ДА СЛЕДИ ПЪРВИЯ СНЯГ, ЧЕ ДА НЕ НИ ИЗНЕНАДВА ПОВЕЧЕ!
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО, СМЪРТ ЗА АЛЛАХ И ГОСПОД, БЪЛГАРИЯ Е НАД ТЯХ!
23/39
ОСТАВКА, ОСТАВКА!

kindergarden
07-23-2013, 20:43
:D ето на това казвам ясно изразени и реално осъществими искания :D Много добър поглед над нещата :)

Баща Ти
07-23-2013, 20:45
И ПУТКИ ПО БДС СТАНДАРТ ИСКАМ!

OoVasKoO
07-23-2013, 20:49
Ходи всяка сутрин на кафенце, раздават БЕЗПЛАТНИ БАНИЧКИ на заблудените и платените протУстиращи. :)

yakuza_
07-23-2013, 20:50
ТЕ НЕ СА ЗАБЛУДЕНИ И ПЛАТЕНИ, ТОВА Е СОЦИАЛНА КУХНЯ!

brrm..duk
07-23-2013, 20:53
УБИЙЦИИИ

EinGutesKind
07-23-2013, 20:54
10 000 лева заплата - хляб 100 лева ... файда нула :cool:

OoVasKoO
07-23-2013, 20:54
ТЕ НЕ СА ЗАБЛУДЕНИ И ПЛАТЕНИ, ТОВА Е СОЦИАЛНА КУХНЯ!

ххаиахаиъауахауиахаа, е освен заблудени и платени кви остават да се протУстиращите, малоумни лумпени най-вероятно :D

Samo Botev Plovdiv
07-23-2013, 20:58
ххаиахаиъауахауиахаа, е освен заблудени и платени кви остават да се протУстиращите, малоумни лумпени най-вероятно :D

БОЙКО ДА МРЕ! НЕ СЪМ ОТ БСП , ДПС , АТАКА , ИЛИ ГЕЙБ! ТРЯБВАТ НОВИ И МОЖЕЩИ ХОРА!

klimatronik
07-23-2013, 20:59
yakuza_ не знаех,че си толкова просто копче.
Не искам да стигам до обиди, но вие сте олигофрени. Заради вас, кокоши мозъци, България е на това положение. Толкова глупави да сте..

yakuza_
07-23-2013, 20:59
АЗ СЪМ ПРОТЕСТАНТ! (http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B0%D 0%BD%D1%82%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE)

klimatronik
07-23-2013, 21:01
ххаиахаиъауахауиахаа, е освен заблудени и платени кви остават да се протУстиращите, малоумни лумпени най-вероятно :D

А ти, платено фенче на Атака и любовница на Волен, продължаваш ли да му лижеш ташаците? Трагично е за възрастта ти.

yakuza_
07-23-2013, 21:03
yakuza_ не знаех,че си толкова просто копче.
Не искам да стигам до обиди, но вие сте олигофрени. Заради вас, кокоши мозъци, България е на това положение. Толкова глупави да сте..

да прав си, аз развалих България :( ти си най-умния, очаквам да разработиш план за достигане на светлинна скорост, да те номинират за нобел за физика, химия, мир, мятане на светена вода на 200 метра, триатлон и шах на клей

klimatronik
07-23-2013, 21:07
да прав си, аз развалих България :( ти си най-умния, очаквам да разработиш план за достигане на светлинна скорост, да те номинират за нобел за физика, химия, мир, мятане на светена вода на 200 метра, триатлон и шах на клей

Яж лайна и си стой в казана. Признавам те, добре. И от такива хора се нуждае Земята. Все някой трябва да яде лайната, нали? Утайката също е важен елемент.

Баща Ти
07-23-2013, 21:10
Яж лайна и си стой в казана. Признавам те, добре. И от такива хора се нуждае Земята. Все някой трябва да яде лайната, нали? Утайката също е важен елемент.

МРЪСЕН ГЕРБАДЖИЯ ТИ ЯЖ ЛАЙНА И СЕ МАЖИ ПО ГЪРБА !

klimatronik
07-23-2013, 21:10
Явно още има толкова много заблудени нещастници в тази страна. Чудя се, ако стигнем до положението на Сомалия, отново ли така ще се изразявате?

yakuza_
07-23-2013, 21:11
да, не може всички да правим толкова мн за държавата като теб, винаги на протестите, винаги гласуващ, даряваш на 3 дома за деца, 2 за старци и 1 за инвалиди, засаждаш по 3 декара гора годишно !

klimatronik
07-23-2013, 21:12
МРЪСЕН ГЕРБАДЖИЯ ТИ ЯЖ ЛАЙНА И СЕ МАЖИ ПО ГЪРБА !

Гербаджия ли? А ти си комунист? Значи всеки както се уреди? Така ли го играете? Който където има връзки? Нищожества долни, мастии въшлясали. Добре,че не сте всички такива, че още щяхме да берем плодове и спим в пещери/

Баща Ти
07-23-2013, 21:12
Явно още има толкова много заблудени нещастници в тази страна. Чудя се, ако стигнем до положението на Сомалия, отново ли така ще се изразявате?

ПОНЕ В СОМАЛИЯ НЕ СА ГИ УПРАВЛЯВАЛИ БИВШИ МУТРИ - ПОЖАРНИКАРИ!

АЙ СИКТИР!

Баща Ти
07-23-2013, 21:13
Гербаджия ли? А ти си комунист? Значи всеки както се уреди? Така ли го играете? Който където има връзки? Нищожества долни, мастии въшлясали. Добре,че не сте всички такива, че още щяхме да берем плодове и спим в пещери/

АЗ НЕ СЪМ КОМУНИСТ И НИКОГА НЯМА ДА БЪДАААААА!

RedArmy
07-23-2013, 21:14
БОЙКО ДА МРЕ! НЕ СЪМ ОТ БСП , ДПС , АТАКА , ИЛИ ГЕЙБ! ТРЯБВАТ НОВИ И МОЖЕЩИ ХОРА!
Когато влака се движи в грешната посока, няма значение кой го кара. Или с други думи, смяната на политици, партии и други подобни козметични проблеми е като да ти е блокирал двигателя на колата, а ти да сменяш огледалата, фаровете и чистачките и да се надяваш да стане нещо. Трябва цялостна промяна на системата, но това става само с осъзнати хора, които да започнат световна революция, а те са дотолкова в матрицата, че излизането им оттам граничи с невъзможното. Тези които протестират срещу олигархията и т.н. и идея си нямат как те редовно и постоянно допринасят за това олигархията да я има, само с начина си на живот. Ако протестираш, но нямаш ясна идея в главата си, какво и как трябва да се промени, и ясни искания, по-добре не задръствай улиците с безсмисленото си присъствие. За добро или за лошо не е само България, много скоро балонът, наречен Европейски съюз ще се спука много яко и тогава ще стане интересно. Така че в момента нищо не зависи от нас, не че някога е зависело де..

http://worldtodaybg.files.wordpress.com/2013/02/d0bfd0b0d0bcd0b5d182d0bdd0b8d0ba-d0b1d0bed182d0b5d0b2-d180d0b5d0b2d0bed0bbd18ed186d0b8d18f-d0bed182d187d0b0d18fd0bdd0b0-7_n.jpg?w=300&h=222

klimatronik
07-23-2013, 21:14
да, не може всички да правим толкова мн за държавата като теб, винаги на протестите, винаги гласуващ, даряваш на 3 дома за деца, 2 за старци и 1 за инвалиди, засаждаш по 3 декара гора годишно !

Не за друго си ми жалък. Ами за това,че не виждаш,че наистина има бедни хора. Умните са на вън. А мафиотите в парламента.

koshtramba
07-23-2013, 21:17
В думите на yakuza_ има бая истина. Вярно, управата ни не е очарователна, но гламавият не оценява какъв ресурс е липсата на ресурси у нас. Ако ме разбирате. Пояснявам - в назрелите страни идеите са изчерпани и изконсумирани почти до дъно, изпразнили са се е от съдържание заради категорично пренасищане. Неслучайно тук идват чужденци, за да правят бизнес. И правят пари у нас, защото знаят как. Има такава почва за подем и ръст тук, че просто ви е бедна фантазията. Толкова много хляб имаме, неродени идеи! Просто българинът не знае как да добие пари от това.

klimatronik
07-23-2013, 21:18
Когато влака се движи в грешната посока, няма значение кой го кара. Или с други думи, смяната на политици, партии и други подобни козметични проблеми е като да ти е блокирал двигателя на колата, а ти да сменяш огледалата, фаровете и чистачките и да се надяваш да стане нещо. Трябва цялостна промяна на системата, но това става само с осъзнати хора, които да започнат световна революция, а те са дотолкова в матрицата, че излизането им оттам граничи с невъзможното. Тези които протестират срещу олигархията и т.н. и идея си нямат как те редовно и постоянно допринасят за това олигархията да я има, само с начина си на живот. Ако протестираш, но нямаш ясна идея в главата си, какво и как трябва да се промени, и ясни искания, по-добре не задръствай улиците с безсмисленото си присъствие. За добро или за лошо не е само България, много скоро балонът, наречен Европейски съюз ще се спука много яко и тогава ще стане интересно. Така че в момента нищо не зависи от нас, не че някога е зависело де..

http://worldtodaybg.files.wordpress.com/2013/02/d0bfd0b0d0bcd0b5d182d0bdd0b8d0ba-d0b1d0bed182d0b5d0b2-d180d0b5d0b2d0bed0bbd18ed186d0b8d18f-d0bed182d187d0b0d18fd0bdd0b0-7_n.jpg?w=300&h=222
А мислиш ли,че само тези с ясна представа и план за действие биха стигнали да свалят правителството с протести. Голям акъл вадите.

klimatronik
07-23-2013, 21:20
В думите на yakuza_ има бая истина. Вярно, управата ни не е очарователна, но гламавият не оценява какъв ресурс е липсата на ресурси у нас. Ако ме разбирате. Пояснявам - в назрелите страни идеите са изчерпани и изконсумирани почти до дъно, изпразнили са се е от съдържание заради категорично пренасищане. Неслучайно тук идват чужденци, за да правят бизнес. И правят пари у нас, защото знаят как. Има такава почва за подем и ръст тук, че просто ви е бедна фантазията. Толкова много хляб имаме, неродени идеи! Просто българинът не знае как да добие пари от това.

И ти умно мнение изрази... Българинът не знаел. Чужденеца бил кадърния . Олеле .. дрисла

tireheb
07-23-2013, 21:21
И ти умно мнение изрази... Българинът не знаел. Чужденеца бил кадърния . Олеле .. дрисла


СОПРИ СЕ РАНГЕЛЕ ОТИ НЕ МОЕ РАЗБЕРЕМ ЩО СБОРУЕШ
сериозно, момче

yakuza_
07-23-2013, 21:22
Не за друго си ми жалък. Ами за това,че не виждаш,че наистина има бедни хора. Умните са на вън. А мафиотите в парламента.

В коя държава няма бедни хора?

klimatronik
07-23-2013, 21:23
Като започнеш да развиваш бизнес, идват едни батковци от ТИМ или от друга групировка и те преибават. Обаче такива като вас надали ще го разберат някога, по простата причина,че нямате никакъв нюх за реализация

Samo Botev Plovdiv
07-23-2013, 21:24
Когато влака се движи в грешната посока, няма значение кой го кара. Или с други думи, смяната на политици, партии и други подобни козметични проблеми е като да ти е блокирал двигателя на колата, а ти да сменяш огледалата, фаровете и чистачките и да се надяваш да стане нещо. Трябва цялостна промяна на системата, но това става само с осъзнати хора, които да започнат световна революция, а те са дотолкова в матрицата, че излизането им оттам граничи с невъзможното. Тези които протестират срещу олигархията и т.н. и идея си нямат как те редовно и постоянно допринасят за това олигархията да я има, само с начина си на живот. Ако протестираш, но нямаш ясна идея в главата си, какво и как трябва да се промени, и ясни искания, по-добре не задръствай улиците с безсмисленото си присъствие. За добро или за лошо не е само България, много скоро балонът, наречен Европейски съюз ще се спука много яко и тогава ще стане интересно. Така че в момента нищо не зависи от нас, не че някога е зависело де..

http://worldtodaybg.files.wordpress.com/2013/02/d0bfd0b0d0bcd0b5d182d0bdd0b8d0ba-d0b1d0bed182d0b5d0b2-d180d0b5d0b2d0bed0bbd18ed186d0b8d18f-d0bed182d187d0b0d18fd0bdd0b0-7_n.jpg?w=300&h=222

Аз не протестирам и нямам за какво. Знам , че трябва да се изкорени дървото и да се засее наново , но няма как да се случи, не сме такъв народ - страхливи сме.

tireheb
07-23-2013, 21:24
да, точно тъй става
не сме 96 вече

klimatronik
07-23-2013, 21:24
СОПРИ СЕ РАНГЕЛЕ ОТИ НЕ МОЕ РАЗБЕРЕМ ЩО СБОРУЕШ
сериозно, момче

умри бе

tireheb
07-23-2013, 21:25
умри бе

ъхъ
явно си си пуснал властелинът на пръстените на пцто и едновременно репортажите от бтв и си се понадъхал твърде много

Fisherman
07-23-2013, 21:29
МРЪСЕН ГЕРБАДЖИЯ ТИ ЯЖ ЛАЙНА И СЕ МАЖИ ПО ГЪРБА !

абе селскостопански плехар,всички знаем кой печели изборите 2 пъти подред нали,затваряй си кривата чофка

klimatronik
07-23-2013, 21:29
ъхъ
явно си си пуснал властелинът на пръстените на пцто и едновременно репортажите от бтв и си се понадъхал твърде много

умри и не се прераждай никога

koshtramba
07-23-2013, 21:29
И ти умно мнение изрази... Българинът не знаел. Чужденеца бил кадърния . Олеле .. дрисла

РЕШЕНИЕ, не ОЦЕНКА. Ако имаш оценка - носи си я със здраве. Ако имаш РЕШЕНИЕ - добре, ще те изслушам.

yakuza_
07-23-2013, 21:29
да ***** ми като започна неговия бизнес, дойдоха от тим, вис, сик, 777, биха го, после му взеха всичко и му го върнаха, за да може да работи нещо

tireheb
07-23-2013, 21:30
умри и не се прераждай никога

поне си държиш на своето
каквото и да е то
: )

klimatronik
07-23-2013, 21:31
В коя държава няма бедни хора?

прост си като циганин от контрапротеста за Пеевски

Баща Ти
07-23-2013, 21:31
Като започнеш да развиваш бизнес, идват едни батковци от ТИМ или от друга групировка и те преибават. Обаче такива като вас надали ще го разберат някога, по простата причина,че нямате никакъв нюх за реализация

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


АХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХА Х

ПАК ЛИ ЧЕТЕШ КНИГИТЕ НА ГЕОРГИ СТОЕВ И СЕ МИСЛИШ ЗА МАФИОТ?

Fisherman
07-23-2013, 21:31
ДОЛУ ЕНИЧАРИ МРЪСНИ

klimatronik
07-23-2013, 21:32
РЕШЕНИЕ, не ОЦЕНКА. Ако имаш оценка - носи си я със здраве. Ако имаш РЕШЕНИЕ - добре, ще те изслушам.
Какво решение очаквате от обикновените жители?

Fisherman
07-23-2013, 21:32
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


АХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХА Х

ПАК ЛИ ЧЕТЕШ КНИГИТЕ НА ГЕОРГИ СТОЕВ И СЕ МИСЛИШ ЗА МАФИОТ?

кълви столиписнко повръщано,плъх сплескан грозен немит

yakuza_
07-23-2013, 21:33
прост си като циганин от контрапротеста за Пеевски

до сега само те виждам, как на всеки обесняваш, че е прост
замисли се, дали ти не си простия

klimatronik
07-23-2013, 21:35
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


АХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХА Х

ПАК ЛИ ЧЕТЕШ КНИГИТЕ НА ГЕОРГИ СТОЕВ И СЕ МИСЛИШ ЗА МАФИОТ?

ти си много зле. не виждаш ли,че за всяка работа на държавно ниво, или не - е нуждно да си партиена путка и да
си в системата за пране на пари. Горите ни изсекоха, скоро и кислород няма да има

klimatronik
07-23-2013, 21:37
до сега само те виждам, как на всеки обесняваш, че е прост
замисли се, дали ти не си простия

бе мани, между глупци неразбРАНи и кръчмарски пияники на прост ще си изглеждам

koshtramba
07-23-2013, 21:38
Какво решение очаквате от обикновените жители?

Значи просто си спести мнението. Такива като теб има много.

tireheb
07-23-2013, 21:39
е айде кажи, да видим, кво умно имаш за казване
мое па да попием малко
щото реално тука си се разпсувал само и нищо не казваш

освен простотията за тим, айде, втори шанс ти давам

klimatronik
07-23-2013, 21:39
Значи просто си спести мнението. Такива като теб има много.

Лягай да спиш.

klimatronik
07-23-2013, 21:41
е айде кажи, да видим, кво умно имаш за казване
мое па да попием малко
щото реално тука си се разпсувал само и нищо не казваш

освен простотията за тим, айде, втори шанс ти давам

ти си мъртъв вече.

Аз съм ЗА протестите. Иначе всичко ще продължи по старо му ;)

tireheb
07-23-2013, 21:43
поне имай няква идея ЩО си за протестите
и ква цел имат тея протести, и как да се постигне тая цел
щото то вече има професия "протестиращ" , ама файда нулева, като е тъй за спорта само

кое е то тва "по старому"
недоволен си от нещо, ама не знаеш от кво
искаш с викане да се оправи раотата
еми, нема стане

RedArmy
07-23-2013, 21:46
Хващам се на бас, че кощрамбата учи нещо от сорта на финанси, МИО, стопанско управление или микроикономика :lol:
Просто е толкова клиширана, че няма накъде. Рецитира учебници по мениджмънт от 1 курс. Вече не сме началото на 90-те, всички печеливши ниши вече са заети, освен може би някои новоизмислени изгъзици, които няма да донесат чак толкова пари. Друг е въпроса, че ако няма износ за други страни, било на стоки или услуги, няма и смисъл от такъв тип бизнес, движещ се в кръг. Пари в България има достатъчно, просто не са равномерно разпределени и цените са спекулативно завишени десетократно и стократно.

klimatronik
07-23-2013, 21:47
tireheb жалко,че така си мислиш.
Мислиш ли,че на някой му пука какво е мнението ни?

yakuza_
07-23-2013, 21:48
ти си мъртъв вече.

Аз съм ЗА протестите. Иначе всичко ще продължи по старо му ;)

Пада правителството, държавата дава нови 10млн. Идват ГЕРБ на власт, минават няколко месеца, максимум 1-2г. зимата идва, пада отново, нови 10 млн, качва се някаква сборна коалиция от 2-3 партии, пак протести, пак пада, нови 10 млн.
няма стабилна икономическа среда - намалят външните инвестиции, част от старите започват да се изтеглят, увеличава се безработицата, нови протести, нови 10млн, така докато стигнем до някаква решение, което е ?

Баща Ти
07-23-2013, 21:48
tireheb жалко,че така си мислиш.
Мислиш ли,че на някой му пука какво е мнението ни?

МАСОНИ, БРАТО...

РЕПТИЛИТЕ СА ВИНОВНИ ЗА ВСИЧКО, НАЛИ?

КАЖИ МИ, ЧЕ ВЯРВАШ, КАЖИ МИ, ЧЕ СИ ЕДИН ОТ НАС!

koshtramba
07-23-2013, 21:49
klimatronik-ът ми е любимият покемон.

tireheb
07-23-2013, 21:52
кво значи на някого "да му пука" за мнението ни
та мнението ни решава съдбата на държавата
идват избори - гласуваш. тва е

ама докато виждам 18 годишни да ми скандират "червени боклуци", въпреки че единствената им представа за тоя период е статия в уикипедия и разказите на дядо им, че комунистите му били зели нивите, нема оправия
и не, не съм комунист, нито гербаджия
малко акъл трябва просто, не да си правим разходка и помеждудругото да протестираме, щот тъй или иначе се е насъбрала тарпана

Баща Ти
07-23-2013, 21:53
кво значи на някого "да му пука" за мнението ни
та мнението ни решава съдбата на държавата
идват избори - гласуваш. тва е

ама докато виждам 18 годишни да ми скандират "червени боклуци", въпреки че единствената им представа за тоя период е статия в уикипедия и разказите на дядо им, че комунистите му били зели нивите, нема оправия
и не, не съм комунист, нито гербаджия
малко акъл трябва просто, не да си правим разходка и помеждудругото да протестираме, щот тъй или иначе се е насъбрала тарпана

Поне да имаше кебабчета и wifi for free

koshtramba
07-23-2013, 21:56
Хващам се на бас, че кощрамбата учи нещо от сорта на финанси, МИО, стопанско управление или микроикономика :lol:
Просто е толкова клиширана, че няма накъде. Рецитира учебници по мениджмънт от 1 курс. Вече не сме началото на 90-те, всички печеливши ниши вече са заети, освен може би някои новоизмислени изгъзици, които няма да донесат чак толкова пари. Друг е въпроса, че ако няма износ за други страни, било на стоки или услуги, няма и смисъл от такъв тип бизнес, движещ се в кръг. Пари в България има достатъчно, просто не са равномерно разпределени и цените са спекулативно завишени десетократно и стократно.

Не позна. С нещо коренно различно се занимавам. Да кажем хуманитарни науки.
И ти не си ми интересен.
Чао.

Fisherman
07-23-2013, 21:56
МАСОНИ, БРАТО...

РЕПТИЛИТЕ СА ВИНОВНИ ЗА ВСИЧКО, НАЛИ?

КАЖИ МИ, ЧЕ ВЯРВАШ, КАЖИ МИ, ЧЕ СИ ЕДИН ОТ НАС!

а повтори го са сто пъти некадърник

tireheb
07-23-2013, 21:57
inb4 100 поредни поста :О

Баща Ти
07-23-2013, 21:58
а повтори го са сто пъти некадърник

Ще си правя квот си искам!

jasmins
07-23-2013, 22:06
Чудя се как ли ще завърши това.. :D

kindergarden
07-23-2013, 22:25
Като започнеш да развиваш бизнес, идват едни батковци от ТИМ или от друга групировка и те преибават. Обаче такива като вас надали ще го разберат някога, по простата причина,че нямате никакъв нюх за реализация

Да бе добре.. Ти колко бизнеса си опитал да развиеш? Лесно е някой друг да е виновен и да ти пречи.... Как има хора, които си живеят нормално с честен труд и собствен бизнес? Да, и те изпитват затруднения от кризата и суробаджанащината, ама продължават, търсят, работят, не търсят вината в другите.

koshtramba
07-23-2013, 22:40
КОПАНЕ МУ Е МАЙКАТА. Не знам някой, дето да е копал и да не е успял. Инициатива, риск, работа - качества, които българинът не притежава (или поне по-голямата част).

RedArmy
07-23-2013, 23:10
Прадядо ми цел живот кОпаше на нивата, а сега един "млад меринджей" взима на месец повече, отколкото той е видял през живота си. Това е шега, но го казвам с тъга. Самоинициативата е хубаво нещо, но най-добре е държавата да държи всички под контрола си като се извърши пълно одържавяване на всичко.

nqmaznacheniee
07-23-2013, 23:43
Оставката лесна работа, въпроса е от там на къде ? Аз поне не виждам изход, колкото и песимистично да звуча :D

LadyDi
07-24-2013, 07:03
Оставката лесна работа, въпроса е от там на къде ? Аз поне не виждам изход, колкото и песимистично да звуча :D
Аз също.

klimatronik
07-24-2013, 11:17
Ами трябва да се въведе електронно гласуване, задължително поне средно образование за да можеш да гласуваш и тнт.
Много промени могат да се направят, стига правителството да иска. Не ме интересува,че нямало кой да изберем. Подкрепям протестиращите. Дали с правителство , дали без няма значение, защото сега нямаме държава. Там всички до един са наредени путета. Никой нищо полезно не прави. Така че по-добре да ги разкараме.

klimatronik
07-24-2013, 11:22
КОПАНЕ МУ Е МАЙКАТА. качества, които българинът не притежава (или поне по-голямата част).

ей това от ХУМАНИТАРНАТА излизат само такива забавни, уж интелигентни , а пък без никакво покритие зомбита. АМА типично за хуманитарните.. притенции, истерии , вечно недоволство от хората. Кво правите още тук?