PDA

View Full Version : Какво не ми е наред?



Despicable0
07-23-2013, 23:53
Тази вечер нещо не мога да спя и реших да си изтегля някоя анимация да гледам да се посмея и установих ,че съм гледал най-хубавите и интересни анимации и от всяко едно детско има спомен с дадено момиче.И просто се замислих за последните 5-6 години,имах 2-3 сериозни връзки,за по година,две и всичко прецаках аз.Да в началото бях влюбен в тях ,били са ми интересни ,но след това се променям ,след това ставам груб и избухлив и ги отблъсквам и наранявам и това ми доставя удоволствие,да виждам как ме обича и как ме иска и как плаче за мен,колко извратен трябва да си ,да виждаш момичето,което твърдиш ,че обичаш да плаче за теб и това да ти доставя удоволствие.Сетих се за тези няколко момичета,с които си прекарвах чудесно бих казал идеално ,но просто защото беше твърде нормално и хубаво ми беше скучно и си правех нещата интересни,тоест изневерявах ,лъжех ,наранявах просто за да ми е по интересно,преди 1 месец се разделих с приятелката си бяхме заедно 1 година и момичето пак много изкара с мен ,защото аз съм ужасен.Наистина бях влюбен в нея имахме прекрасни моменти,прекрасни месеци ,но просто съм някакъв шибан извратеняк ,който явно може да чувства до определен момент или имам някакъв лимит и после решавам,че трябва да прееба всичко и да не ми пука и не мога да разбера защо ;х Защо трябва да си разрушавам връзките,преди това имах ,още една хубава връзка със страхотно момиче отново и пак я преебах по абсолютно същия начин ,станаха 2 години и половина за губени ,преди това имах 3 години връзка с друго момиче,живеехме заедно но аз пак преебах всичко и ме е яд на себе си и на тези момичета,защото са буквално прекрасни ,умни ,красиви ,но повярваха и се влюбиха в грешния човек,защото аз явно казвам правилните думи и правя правилните неща докато се влюбят и се привържат към мен и в момента в който осъзная ,че е само и единствено моя и е безусловно омагйосана и влюбена спира да ми пука толкова.. Искам да съм по-добър човек ,но не знам как .

"Съвестта иде неканена посред нощ и буди хората, за да се вгледат в себе си."

Auriss
07-24-2013, 01:18
И въпросът е защото ти стават безинтересни ли се опитваш да ги разкараш ?

Какво значи 'хубава връзка' ? А това, което ще ми отговориш, лично твоята представа за хубава връзка ли е ? Сигурен ли си или е възможно така си да чул някъде и това да гониш ?

Какво искаш от човека отсреща ? Не те питам как трябва да изглежда, а как искаш да се държи спрямо теб и околните ?

Мислиш ли, че заслужаваш повече, отколкото получаваш ? Вашите бъркаха ли ти се в живота като беше малък или те държаха на самоотглеждане ? Дразни ли те, че околните често те подценяват ?

Despicable0
07-24-2013, 13:01
И въпросът е защото ти стават безинтересни ли се опитваш да ги разкараш ? - Да.

Какво значи 'хубава връзка' ? А това, което ще ми отговориш, лично твоята представа за хубава връзка ли е ? Сигурен ли си или е възможно така си да чул някъде и това да гониш ? - Еми хаха не знам предполагам това ,което се приема за нормално е хубава връзка,не знам ..

Какво искаш от човека отсреща ? Не те питам как трябва да изглежда, а как искаш да се държи спрямо теб и околните ? - Да бъде разбрана,да не се прави на някоя която всъщност не е за да се хареса на някой си или да бъде по интересна,да е доста забавна като мен и да разбира шегите ми и да е по импулсивна,да не е ревнива .

Мислиш ли, че заслужаваш повече, отколкото получаваш ? Вашите бъркаха ли ти се в живота като беше малък или те държаха на самоотглеждане ? Дразни ли те, че околните често те подценяват ? -Мисля,че получавам повече отколкото заслужавам ! Ами не мога да кажа,че са ми се бъркали изцяло,но не са ме оставили и на самоотглеждане имам страхотни родители и най-вече имах страхотно детство.

...........

fenastz
07-24-2013, 14:24
Най-просто казано жените са като играчки - съвсем нормално е да изгубиш интерес след време, особено ако не са особено развлекателни. В един момент може да намериш някоя, която си струва и която трябва да запазиш за много време.

s0b1esk1
07-24-2013, 16:47
има хора, които гледат как връзват човек за стълба надолу с главата, после му я режат с малко ръчно трионче, но не много професионално и се наслаждават. Така че не си извратен :)

Despicable0
07-24-2013, 20:45
Хаха е окей аз съм по-малко извратен ,аз правя същото само ,че не с телата им ,а с чувствата им и нямам идея как да спра и да се подобря.

purple_butterfly
07-24-2013, 20:48
ще се оправиш чак когато теб те преметнат ...

asp1r1n94
07-24-2013, 21:23
Проблемът ти идва от това, че когато имаш някоя си мислиш, че тя е вече само твоя и си загубваш интереса.Знаеш че те обича и ще направи всичко за теб.

Georgi.M
07-25-2013, 17:25
Всичко ти е наред брат.