PDA

View Full Version : Проблем



edinstvenatasisi
07-24-2013, 07:20
Хора,здравейте.Имам малък проблем.Вчера спря тока за известно време(около час) и добре,че не ми изгоря компютъра(надявам се). Както и да е, после като включих компютъра се появи нещо,преди да излезе да се зарежда Windows (на XP съм). Като натисна F1 и ми излизат настройките за час,дата и т.н.Не знам какви са другите,защото почти не влизам там.После като изляза от това тръгва да се зарежда и всичко е наред.На десктопа долу ми излиза една звездичка така да го кажа "Unable to complete genuine Windows validation". Опитах се да направя нещо по въпроса.Изтеглих нещо,някаква приставка може би (WGAPluginInstall),но тя не можа да се инсталира,имаше грешка.След това се опитах да вляза във фейсбук. Вчера след прекъсването на тока ми показваше,че сайта нямал някакъв сертификат. Изобщо не можех да вляза. Днес успях,но положението е много зле. Няма го синьото на фейсбук,няма нищо. Вчера във vbox7 изобщо не искаха да тръгват клипчетата, днес тръгват. Youtube си работеше добре и вчера и днес. И още нещо,най-важното може би. Скайп. След като спря тока ми даваше грешки,не зареждаше. Деинсталирах го,свалих си го отново и го инсталирах пак. Дискусиите ги няма,изтрити са. Снощи писах с приятели по скайп,в един момент съобщенията им започваха да се появяват някъде в историята и трябваше да ги търся,сами разбирате,че е трудно. Преди това се зареди абсолютно цялата история с този човек,чаках към 15 мин,докато неконтролируемо се превърташе пред погледа ми всичко,което сме си писали. Когато натисна на покажи от "вчера","от 7 дни","от 30 дни","от 3 месеца","от 6 месеца" нищо не ми излиза.Все едно не съм писала нищо. Когато натисна "от началото" предполагам,че започва да зарежда абсолютно цялата история. Не искам да пробвам,защото имам съмнения,че пак ще забие. Преинсталиране ли трябва или е нещо,което мога да оправя и сама? Какво става? Изтрих цялата история,кеш,бисквитки - всичко във Mozilla Firefox и нищо. Освен това не мога да си обновя Adobe Flash Player - има някаква грешка. Ще съм ви много благодарна ако ми отделите известно време и ми помогнете по някакъв начин,благодаря предварително.

anonymous908491
07-24-2013, 10:34
Най-важното ти е скайп ?
Явно си го активирала по глупав начин, а не със сериал, както се прави.
Wgaplugininstall.exe is Windows Genuine Advantage plug-in. When the user tries to download WGA genuine validation when requires application software from Microsoft Download Center, but when the user selects "Continue" to "Validation Required" , the user is redirected to Windows Genuine Advantage plug-in the instructions to download and install PluginInstall.exe (WGAPluginInstall. exe or OGAPluginInstall.exe) plugin, however, in some cases, the "Download Plug-in" button does not activate the link to download the plugin installer, instead of redirect more users download and use the alternative method and use of GenuineCheck. exe generated validation code to validate.

edinstvenatasisi
07-25-2013, 05:54
Само да кажа,че има някаква промяна.Инсталирах си Adobe Flash Player и WGAPluginInstall ,дискусиите и историята в скайп се върнаха. Сега само не мога да вляза във фейсбук,но надявам се да се оправи с времето :)

SprayPaint
07-25-2013, 14:16
Свери си часовника