PDA

View Full Version : Всички тъпи момчета,които се правят на Beliebers и/или Directioners!!!



JusttMee_16
07-24-2013, 12:49
Не знам за вас, но аз много се нервя на момчета, които се правят на билийбъри и дайрекшънъри само, за да впечатлят някое готино момиче например. Аз си признавам - момче Belieber съм от 2009 и момче Directioner от 2011 г., но не се преструвам! Аз съм с тях от началото и ще съм с тях докрай! Но имам един приятел, който УЖ е Belieber и Directioner. Постоянно слуша тяхна музика с мен, има хиляди техни песни на таблета си. Днес си смених корицата във фейсбук и той каза, че 1Д и Джей Би са гейове, как така ги харесвам!!!! Имате ли такива случаи? Мен такива подобни, ме вбесяват!!!

psychopath
07-24-2013, 14:31
За кво говориш, бе? За педали става дума, нали?

fakesmiles
07-24-2013, 19:06
колко драматично...истинския фен срещу фалшивите...
стегни се малко

heartsdesire
07-25-2013, 20:45
Абе, кво си хабиш нервите за глупости? :D
Така ли иначе, и One Direction, и Justin Bieber не са нищо особено. Момчета, които пропиляват таланта си в глупави песни.

anonymous895156
07-25-2013, 20:59
http://www.netstumbler.org/resources/image/3870

yakuza_
07-25-2013, 21:11
не разбрах биелеберас и директионерс какво е :lol:

tireheb
07-25-2013, 21:12
има хиляди техни песни на таблета си.

тея не са ли некви на по 15 години, кога направиха ХИЛЯДИ песни :О

Ivaaaaa
07-25-2013, 21:15
майкооооооооооооооооооооо оооо
бахти хората :lol: :lol:


Металика форевър!

^ЮЗБ^
07-25-2013, 21:50
Той е с тях от началото :D :D :D :D :D :D до края :D :D :D D :D :D

happy_milenitka
07-25-2013, 22:09
Колко е чаровна фенската обич :)

anonymous895156
07-25-2013, 22:12
Аз си признавам - момче Belieber съм от 2009 и момче Directioner от 2011 г.

а момиче чалгарка от кога си? :)

fevoos
07-25-2013, 22:17
Homo erection.

IWannaBeSedated
07-25-2013, 22:21
колко драматично...истинския фен срещу фалшивите...
стегни се малко

this.

JusttMee_16
07-26-2013, 08:12
Говорех образно ;) ИНАЧЕ ОБЩО ТЕ ИМАТ КЪМ 200-300 ПЕСНИ :) И не, не са на по петнадесет години! От 1Д членовете са на 19-20-21, а Джъстин е на 19! ;)

JusttMee_16
07-26-2013, 08:13
Истинските фенове на бандата и на Джъстин се наричат така! ;)

JusttMee_16
07-26-2013, 08:15
Виж кво мойто момче dimitar някой-си! Поне за мене няма специално създадена тема в Кофата, за да ме плюят всички, както има създадена за тебе! Препоръчвам ти да си изтриеш сегашната регистрация и да си направиш нова, щото всички в сайта те мразят!

JusttMee_16
07-26-2013, 08:16
Homo erection.
?

JusttMee_16
07-26-2013, 08:18
Той е с тях от началото :D :D :D :D :D :D до края :D :D :D D :D :D
Да...problem!?! АБЕ ВИЕ ВЪОБЩЕ ЩО ПИШЕТЕ ТУКА, КАТО ГИ МРАЗИТЕ?

JusttMee_16
07-26-2013, 08:19
Абе, кво си хабиш нервите за глупости? :D
Така ли иначе, и One Direction, и Justin Bieber не са нищо особено. Момчета, които пропиляват таланта си в глупави песни.
Не, не го пропиляват! Имат си собствено звучене! Като не ги харесваш, не ми пречи! Вашия хейт ги прави по- известни, нали знаете!

nevermind...
07-26-2013, 10:57
Ахаха какво по-гей има от момче слушащо тези музикални извращения? Както се пее в една песен на Motionless In White-"Making saints out of useless pop stars, where's the intelligence?"

BloodyDreamer
07-26-2013, 13:12
Аз пък много се нервя на такива превзети фенове на One Erection и Джъстин Бийбър, които само ги защитават и не спират да мрънкат как те са най-добрите, най-талантливите и т.н. и че никой няма право да ги обижда само защото не ги харесва (или защото им завижда, от мисълта за което ме напушва смях), а в същото време оплюват останалите групи и изпълнители без да знаят за какво иде реч.

anonymous895156
07-26-2013, 13:22
Виж кво мойто момче dimitar някой-си! Поне за мене няма специално създадена тема в Кофата, за да ме плюят всички, както има създадена за тебе! Препоръчвам ти да си изтриеш сегашната регистрация и да си направиш нова, щото всички в сайта те мразят!

здр, muhtesemfan

anonymous895156
07-26-2013, 13:24
Вашия хейт ги прави по- известни, нали знаете!

Да си дойдем на думата. Ако не беше градивната критика на хората, те нямаше да са нищо. Не, че в момента са нещо, но са известни. Не с гласа си, а с провокативното си поведение. Нещо като Lady Gaga.

heartsdesire
07-26-2013, 14:59
И за какъв хейт ми говориш? Очевидно си някакъв ретард на 12 години и нямаш нищо общо с този, за който се представяш. Харесвай си ги, каквото искаш прави, но моето мнение няма как да се промени. Като за начало, Джъстин трябва да спре да си смъква блестящия анцуг на всеки концерт толкова, че да му се виждат слиповете. Да си имаме уважението.

Kaloyan10
07-26-2013, 15:16
I called Justin Bieber gay, then he slapped me with his purse.

muhtesemfan
07-27-2013, 01:28
Готино момиче,които да харесва тези педераси -НЯМА!
А ти,момко,щом харесваш тези гейове си прави извод,ти какво момче си...или дама

muhtesemfan
07-27-2013, 01:29
здр, muhtesemfan

Митьо,Митьо само за мен мислиш,бе ееееей

lidilidi
07-27-2013, 10:38
I called Justin Bieber gay, then he slapped me with his purse.

:lol: :lol: :lol:

ВижМиПодписа
07-27-2013, 20:38
Justin Bieber isn`t a girl.
She`s a lady.
dumbasses

JusttMee_16
07-30-2013, 07:22
Ахаха какво по-гей има от момче слушащо тези музикални извращения? Както се пее в една песен на Motionless In White-"Making saints out of useless pop stars, where's the intelligence?"
Музикално извращение са Motionless, а не 1D и JB!

JusttMee_16
07-30-2013, 07:23
Готино момиче,които да харесва тези педераси -НЯМА!
А ти,момко,щом харесваш тези гейове си прави извод,ти какво момче си...или дама
Единствения извод, който ще си направя, е че ти си кретен! :)

JusttMee_16
07-30-2013, 07:25
Аз пък много се нервя на такива превзети фенове на One Erection и Джъстин Бийбър, които само ги защитават и не спират да мрънкат как те са най-добрите, най-талантливите и т.н. и че никой няма право да ги обижда само защото не ги харесва (или защото им завижда, от мисълта за което ме напушва смях), а в същото време оплюват останалите групи и изпълнители без да знаят за какво иде реч.
Е, аз не съм такъв, аз всъщност реално НЕ мразя нито един изпълнител или актьор. Все ми е тая, нито съм фен, нито хейтър на други изпълнители или актьори.

nevermind...
07-30-2013, 09:22
Calm your tits, gayboy.

skornex
07-30-2013, 11:03
Кво занимаваш хората с педалските си историй

heartsdesire
07-30-2013, 11:19
Кво занимаваш хората с педалските си историй
:lol:

JusttMee_16
07-31-2013, 10:20
Кво занимаваш хората с педалските си историй
Щом за теб са педалски, защо изобщо пишеш в тази тема?

JusttMee_16
07-31-2013, 10:20
Calm your tits, gayboy.

Calm your pussy, man bitch!

heartsdesire
07-31-2013, 12:57
Щом за теб са педалски, защо изобщо пишеш в тази тема?
Айде като имаме мнение, което на автора не му харесва, да не го изказваме.

CuzYouLoveMe
07-31-2013, 19:08
:lol: :lol: :lol:

skornex
07-31-2013, 21:10
Айде като имаме мнение, което на автора не му харесва, да не го изказваме.

LOL

cunt
08-01-2013, 00:56
хахаха леле са се сещам че като се регнах в тоя форум 2006-07 някъде токио хотел бяха мн модерни и тоя емо стайл и тука всички фенове спореха как ще ги слушат винаги дори и когато вече не са на мода ;ddddd и сега 6 години по-късно никой не ги слуша тея
и тогава пак ожесточено спореха тру емо фенове и други които са фейк и само се правят щот е модерно

нз защо се сетих затова като прочетох темата ;d

JusttMee_16
08-01-2013, 05:16
хахаха леле са се сещам че като се регнах в тоя форум 2006-07 някъде токио хотел бяха мн модерни и тоя емо стайл и тука всички фенове спореха как ще ги слушат винаги дори и когато вече не са на мода ;ddddd и сега 6 години по-късно никой не ги слуша тея
и тогава пак ожесточено спореха тру емо фенове и други които са фейк и само се правят щот е модерно

нз защо се сетих затова като прочетох темата ;d
:D

thelightbringer
08-11-2013, 21:04
I called Justin Bieber gay, then he slapped me with his purse.

:D :D :D .. досега не мислех че момчетата харесват Бийбър и 1Д :razz: то хич не е смешно де.. ама сериозно ли вече никой ли не слуша истинска музика o.O

Баща Ти
08-11-2013, 21:30
Тролваш ли? Кажи ми, че тролваш!

tireheb
08-11-2013, 21:48
http://pmchollywoodlife.files.wordpress.com/2013/03/justin-bieber-restrained-by-bodyguard-hotel-march8-lead.jpg?w=600

никой не е в безопасност

Mary_Jane_69
08-11-2013, 21:59
http://slightly-skewed.com/wp-content/uploads/2012/06/Don__t_feed_the_Troll1.jpg

Dang
08-13-2013, 10:20
Верно ли играеш и stardoll бе o.o ?


http://www.stardoll.com/bg/ мн ме кефии!!!!!

desi200223
08-15-2013, 18:33
Хайде , елате си покажете металиката , хард рока и другите ви скапани стилове . За мен те са нищо . Просто кръгла 0 . Както и вие . Хейтвайте си колкото си искате , но пак ще си останете тъпаци , които не разбират от музика . Крийте се в мишете си дупки и си ближете раните . Моята приятелка е Блийбърче , а аз съм Дайрекшънър . И к'во ? Вие ли сте онези дето ще ми кажат какво да слушам . Купете си слухови апаратчета , защото много ви трябват .

anonymous895156
08-15-2013, 21:35
Хайде , елате си покажете металиката , хард рока и другите ви скапани стилове . За мен те са нищо . Просто кръгла 0 . Както и вие . Хейтвайте си колкото си искате , но пак ще си останете тъпаци , които не разбират от музика . Крийте се в мишете си дупки и си ближете раните . Моята приятелка е Блийбърче , а аз съм Дайрекшънър . И к'во ? Вие ли сте онези дето ще ми кажат какво да слушам . Купете си слухови апаратчета , защото много ви трябват .

Малка си за сайт като този и изобщо за компютър

mysoulisalwaysfree
08-15-2013, 22:36
Виж,нямам нищо против тях,освен това,че шибаните им текстове на песни са им крадени от много по-велики групи от тях. Всъщност,да,като се замисля,имам. Та,харесвай си ги,твоя "приятел" да се преструва,той губи,че си пилее времето с някаква музика която не му допада,за да впечатли момиче с това. Явно е доста отчаян. :\

mysoulisalwaysfree
08-15-2013, 22:39
Хайде , елате си покажете металиката , хард рока и другите ви скапани стилове . За мен те са нищо . Просто кръгла 0 . Както и вие . Хейтвайте си колкото си искате , но пак ще си останете тъпаци , които не разбират от музика . Крийте се в мишете си дупки и си ближете раните . Моята приятелка е Блийбърче , а аз съм Дайрекшънър . И к'во ? Вие ли сте онези дето ще ми кажат какво да слушам . Купете си слухови апаратчета , защото много ви трябват .
Кийп калм,ако обичаш. Метълът не е 'скапан стил',а религия и мнооого по-стойностна музика като цяло. Нямам право да си налагам мнението,но нали се сещаш,че точно текстовете на 1D са крадени от нашите скапани групи? Айде малко да се осъзнаеш,мила. :)

Lilanda
08-16-2013, 09:59
Предлагам от тук нататък да наречем стила им Gay style и да ги промотираме като Gay performers/groups. С мен ли сте? :lol:


П.С.: Кажи ми, че си трол, плс. :sad:

Auriss
08-16-2013, 12:59
бобъра за женките, 1д за хомосексуалните, жицата за филмарите, чалгата за умствено изостаналите, рока за друсалките, хауса за метросексуалните, дъба за дебилите (то оттам идва името), рапа за отепките, транса за депресарите и така нататък

с мен ли сте ?

Chacho
08-16-2013, 13:01
с мен ли сте ?

Аз съм с дебилите. :D

BloodyDreamer
08-20-2013, 00:35
бобъра за женките, 1д за хомосексуалните, жицата за филмарите, чалгата за умствено изостаналите, рока за друсалките, хауса за метросексуалните, дъба за дебилите (то оттам идва името), рапа за отепките, транса за депресарите и така нататък

с мен ли сте ?

Ами класиката и джаза? Много ми е важно, че като ме накарат да се опиша с три думи, да знам какво да кажа, пък и да споря, ако се опитат да ме натикат в погрешния стереотип.

Hemmy
08-20-2013, 06:55
Той е с тях от началото :D :D :D :D :D :D до края :D :D :D D :D :D

Истински г*й от край до край,а тея момичета най-вероятно да са лизбита .. :D :D :D

BlackEyedPeas
08-20-2013, 23:29
Той пък Бобъра 'щото много 'арен.. последно четох, че тоя плюл по някакви негови фенове, ай стига е ;д

anonymous929647
08-22-2013, 12:35
Той пък Бобъра 'щото много 'арен.. последно четох, че тоя плюл по някакви негови фенове, ай стига е ;д

Всъщност, и това е лъжа. Снимката, на която Бийбър плюе, е заснета преди да е имало фенове под балкона му. А към другите, знам че има и по-добри музиканти от Джъстин и 1Д. Аз не слушам само тях, но просто ми допадат. Няма да ги защитавам, просто се поставете на тяхно място и вижте дали ще се чувствате добре, ако ви мразят толкова хора. :)

JusttMee_16
08-22-2013, 14:31
Всъщност, и това е лъжа. Снимката, на която Бийбър плюе, е заснета преди да е имало фенове под балкона му. А към другите, знам че има и по-добри музиканти от Джъстин и 1Д. Аз не слушам само тях, но просто ми допадат. Няма да ги защитавам, просто се поставете на тяхно място и вижте дали ще се чувствате добре, ако ви мразят толкова хора. :)
Най - после един човек, който наистина трябва да пише в тази теам и ме разбира!

nevermind...
08-22-2013, 14:35
Всъщност, и това е лъжа. Снимката, на която Бийбър плюе, е заснета преди да е имало фенове под балкона му. А към другите, знам че има и по-добри музиканти от Джъстин и 1Д. Аз не слушам само тях, но просто ми допадат. Няма да ги защитавам, просто се поставете на тяхно място и вижте дали ще се чувствате добре, ако ви мразят толкова хора. :)
Aхахах, ако мислите, че на тях много им пука, жестоко се лъжете. Нито им пука за феновете, нито за хейтърите, докато получават пари.

prince
08-23-2013, 13:27
Щом другите се правят на такива , ти бъди drake или tyga.

baby_baby
08-23-2013, 14:59
Ей деца пазете си нервите вместо да се нервирате за некви Биибъри

JusttMee_16
08-26-2013, 12:29
Aхахах, ако мислите, че на тях много им пука, жестоко се лъжете. Нито им пука за феновете, нито за хейтърите, докато получават пари.

Защо тогава изобщо пишеш тук???????????????????????????????????????????? ??

JusttMee_16
08-26-2013, 12:30
Ей деца пазете си нервите вместо да се нервирате за некви Биибъри
Всеки си има право на мнение....

nevermind...
08-26-2013, 14:31
Защо тогава изобщо пишеш тук???????????????????????????????????????????? ??

Защото мога.

ArtemisD
08-27-2013, 10:36
По темата - супер е идиотско като цяло да се правиш на нещо, което не си, каквато и да е причината. Но пък се случва достатъчно често.

Иначе - нека ти кажа няколко неща, които може би така или иначе няма да разбереш, защото не искаш, но все пак.
Първо, надявам се искрено или да не ги мислиш тези неща или поне някой ден в бъдеще да се осъзнаеш. Имаш право да слушаш този стил музика, който ти харесва. Това, че си различен от повечето хора (тоест другите момчета не слушат това, което и ти) обаче не ти дава никакво право да парадираш с вкуса си. Хората не са длъжни да ти се възхищават, да те разбират или боготворят, защото си момче, което слуша 1D или Бийбър.
Второ - както теб нямат право да те винят какво слушаш, ти също нямаш право да виниш хората. Всеки слуша това, което му харесва. Просто нямаш право да казваш, че само 1D и Бийбър са истинските музиканти с истински талант, а всички останали изпълнители не струват. Кой от къде краде е доста лесно да се разбере, предвид това коя песен след коя излиза и коя група след коя се появява.
Трето - МНОГО Е ВАЖНО! Щом публикуваш тема във форум в интернет, където е пълно с "разни хора с разни идеали", трябва да си напълно подготвен, че ще има такива, които няма да са на твоето мнение. Няма как да им казваш да не пишат в твоята тема, щом не мислят като теб. Осъзнай се, такава е реалността, приготви се, че хората не винаги ще мислят като теб и няма как да срещаш мненията само на тези, които са на твоя страна, така да се каже.
Живей си живота, слушай каквото си искаш и не парадирай с това, подбирай си приятелите и не се занимавай с глупости. Дано ти остане нещо в главата.

gogo4o4o
08-28-2013, 10:20
Джъстин Бийбър се запознава с министър председателят на Канада: http://cdn.justinbieberzone.com/wp-content/uploads/2012/11/justinbieber-prime-minister-canada-500x340.jpeg защо трябва да се говори за тая отрепка?

JusttMee_16
08-28-2013, 12:19
По темата - супер е идиотско като цяло да се правиш на нещо, което не си, каквато и да е причината. Но пък се случва достатъчно често.

Иначе - нека ти кажа няколко неща, които може би така или иначе няма да разбереш, защото не искаш, но все пак.
Първо, надявам се искрено или да не ги мислиш тези неща или поне някой ден в бъдеще да се осъзнаеш. Имаш право да слушаш този стил музика, който ти харесва. Това, че си различен от повечето хора (тоест другите момчета не слушат това, което и ти) обаче не ти дава никакво право да парадираш с вкуса си. Хората не са длъжни да ти се възхищават, да те разбират или боготворят, защото си момче, което слуша 1D или Бийбър.
Второ - както теб нямат право да те винят какво слушаш, ти също нямаш право да виниш хората. Всеки слуша това, което му харесва. Просто нямаш право да казваш, че само 1D и Бийбър са истинските музиканти с истински талант, а всички останали изпълнители не струват. Кой от къде краде е доста лесно да се разбере, предвид това коя песен след коя излиза и коя група след коя се появява.
Трето - МНОГО Е ВАЖНО! Щом публикуваш тема във форум в интернет, където е пълно с "разни хора с разни идеали", трябва да си напълно подготвен, че ще има такива, които няма да са на твоето мнение. Няма как да им казваш да не пишат в твоята тема, щом не мислят като теб. Осъзнай се, такава е реалността, приготви се, че хората не винаги ще мислят като теб и няма как да срещаш мненията само на тези, които са на твоя страна, така да се каже.
Живей си живота, слушай каквото си искаш и не парадирай с това, подбирай си приятелите и не се занимавай с глупости. Дано ти остане нещо в главата.
Първо : Аз не искам хората да ми се възхищават, за дето съм момче и слушам 1 Д и Бийбър
Второ : Аз не твърдя че те са най добрите и другите нищо не струват
Трето : Не ме интересува кой откъде какви текстове краде

Vipera Arepiv
08-29-2013, 15:12
майкооооооооооооооооооооо оооо
бахти хората :lol: :lol:


Металика форевър! Ураааааааааа !!!!!!! Най - сетне нещо да ме зарадва :D :D бтв, къв бийбър, кви пет лева :D :D