PDA

View Full Version : Към RagioL и Fisherman



Smrazqvashta
07-24-2013, 12:52
RagioL, Fisherman,

Искам да Ви попитам следното, ако желаете може да отговорите.

Има ли един ден в който да пропуснете да изсипете един върху друг всичката си злоба, ненавист, обиди и псувни?

Не смятате ли, че сте емоционално зависими един от друг?

Fisherman
07-24-2013, 12:54
какво означава емоционално зависим

anonymous895156
07-24-2013, 12:57
какво означава емоционално зависим

нещо като зависимостта ти към гей запознанства

Smrazqvashta
07-24-2013, 13:00
какво означава емоционално зависим

Психологическа нужда при която част от мислите и действията на човек са свързани с дадено лице или обект. По-просто казано изпитвате нуждата да създадете някакъв контакт между вас.
П.С. Тази нужда може и да не е частична, а абсолютна, т.е. цялостна обсебеност.

Вече от какво е породена тази нужда, вие двамата трябва да кажете?

RagioL
07-24-2013, 14:37
Заеби психологията не ти се отдава. :D

RagioL
07-24-2013, 14:42
Добре че не обсъждаме евентуалната ми зависимост към алкохола, че тогава можеше да има реална почва теорията.

Smrazqvashta
07-24-2013, 16:13
Добре че не обсъждаме евентуалната ми зависимост към алкохола, че тогава можеше да има реална почва теорията.

По-скоро помисли над зависимостта си от Fisherman.

muhtesemfan
07-24-2013, 16:34
ФИШИТО Е САМО МОЙ И ОБИЧА САМО МЕН :-x

Баща Ти
07-24-2013, 16:48
СМРАЗЯВАЩА, А ТИ КОЯ СИ, ЧЕ ДА ДАВАШ АКЪЛ КОЙ С КОЙ ДА КОНТАКТУВА?



МОЛИМ?

Smrazqvashta
07-24-2013, 20:23
СМРАЗЯВАЩА, А ТИ КОЯ СИ, ЧЕ ДА ДАВАШ АКЪЛ КОЙ С КОЙ ДА КОНТАКТУВА?



МОЛИМ?

Успокой се Амиго, не се впрягай. Явно нещо не си разбрал идеята на темата. Просто ги попитах, на никого акъл не давам. Къде видя да се разпореждам дали да си пишат или не, ако искат и да се опънат, не са малки, живота си е техен.

Хайде сега, дишай дълбоко.

Ivaaaaa
07-24-2013, 20:52
Добре че не обсъждаме евентуалната ми зависимост към алкохола, че тогава можеше да има реална почва теорията.

и ти ли :Д

и мдааа Smrazqvashta е права

RagioL
07-25-2013, 06:19
По-скоро помисли над зависимостта си от Fisherman.

А ти прекрачи границата на двете прочетени изречения в учебника по психология за да не се налага да ме занимаваш с досадни теории.

RagioL
07-25-2013, 06:35
ако искат и да се опънат, не са малки, живота си е техен

Ти ебаваш ли се нещо с мен?!

RagioL
07-25-2013, 06:38
Нещо взе да ме дразни накъде клонят шибаните ти лапешки теории!

Chacho
07-25-2013, 09:16
Психологическа нужда при която част от мислите и действията на човек са свързани с дадено лице или обект. По-просто казано изпитвате нуждата да създадете някакъв контакт между вас.

Аз като мисля да дам пари на продавачката в магазина и действително й ги дам и изпитвам нуждата да създам контакт с нея, за да си осъщества целта - да си купа покупката, означава ли, че съм емоционално обвързан към нея?

Може би когато способността ти да чувстваш се стимулира от дадено лице/обект и евентуално това лице/обект се окаже единствената възможност да се появи стимул, можем да говорим за емоционално обвързване?

Или казано по-просто, контактите между тях събуждат емоции (и вероятно нищо друго не може да ги събуди).

Не е нужно да ползваш сложни думи, обикновено се налагат при обобщение или конкретизиране, за да не се губи точността на аргумента.

Back to the books.

Smrazqvashta
07-25-2013, 12:19
Аз като мисля да дам пари на продавачката в магазина и действително й ги дам и изпитвам нуждата да създам контакт с нея, за да си осъщества целта - да си купа покупката, означава ли, че съм емоционално обвързан към нея?

Може би когато способността ти да чувстваш се стимулира от дадено лице/обект и евентуално това лице/обект се окаже единствената възможност да се появи стимул, можем да говорим за емоционално обвързване?

Или казано по-просто, контактите между тях събуждат емоции (и вероятно нищо друго не може да ги събуди).

Не е нужно да ползваш сложни думи, обикновено се налагат при обобщение или конкретизиране, за да не се губи точността на аргумента.

Back to the books.

Да, при примера с продавачката контакта се осъществява с цел - да си напазаруваш, както обясни и ти.
При тях целият процес се обезсмисля, според мен. За това и ги попитах, просто не разбирам поведението им, нито какво се опитват да постигнат с него. Използвах думата зависимост, защото мисля, че при тях тя е водеща и те са и като подчинени, без да влагат някакъв смисъл в поведението си. Нещо, като пристрастеност да изсипват агресията си един върху друг, без явен аргумент.

Мисля, че ти го обясни много по-правилно от мен. Контактите между тях събуждат емоции, които смятам, че ги контролират.



Ти ебаваш ли се нещо с мен?!

Е*авам се с него, не с теб.


Нещо взе да ме дразни накъде клонят шибаните ти лапешки теории!

Ш*баните ми теории не клонят към никъде. Какво ми се натягаш? Като човек ти зададох елементарен въпрос. Ако нямаш желание да отговориш - добре. Щом ви е приятно да се псувате, като пълните безхаберници - това е ваше право.

И като говорим за ш*бани лапешки теории, точно ти надали си човека, който може да използва определението "лапе" за мен, като дори съм по-голяма от теб. Както и да е. Остани си със здраве.

Chacho
07-25-2013, 12:27
От няколко дена съм се разписал в кофата, вече не знам кое е сериозно и кое не, кое е реалност и кое илюзия, I'm just mindfucked.

Ма се надявам да съм ви го върнал. :D

ReguL
07-25-2013, 16:55
Да, при примера с продавачката контакта се осъществява с цел - да си напазаруваш, както обясни и ти.
При тях целият процес се обезсмисля, според мен. За това и ги попитах, просто не разбирам поведението им, нито какво се опитват да постигнат с него. Използвах думата зависимост, защото мисля, че при тях тя е водеща и те са и като подчинени, без да влагат някакъв смисъл в поведението си. Нещо, като пристрастеност да изсипват агресията си един върху друг, без явен аргумент.

Мисля, че ти го обясни много по-правилно от мен. Контактите между тях събуждат емоции, които смятам, че ги контролират.




Е*авам се с него, не с теб.



Ш*баните ми теории не клонят към никъде. Какво ми се натягаш? Като човек ти зададох елементарен въпрос. Ако нямаш желание да отговориш - добре. Щом ви е приятно да се псувате, като пълните безхаберници - това е ваше право.

И като говорим за ш*бани лапешки теории, точно ти надали си човека, който може да използва определението "лапе" за мен, като дори съм по-голяма от теб. Както и да е. Остани си със здраве.

Кой набор си?

ReguL
07-25-2013, 16:59
Бас ловя че имам флош роял в ръката.