PDA

View Full Version : Незнам.....



JiMiTo
07-24-2013, 18:02
.

FuCKkK13
07-24-2013, 18:32
оо дай по-накратко

granger
07-24-2013, 19:32
Пич...няма да я бъде, тя вероятно винаги ще ти е рана в сърцето,просто не си струва да се тровиш излишно. След време ще отмине, ще срещнеш друга,която няма да се държи така. Живота е пред теб. Просто продължавай напред, обграждай се с приятели и птичето ще кацне на рамото.

Tsukuda_Hiroshi
07-24-2013, 20:02
За разлика от останалите пишлигарчета тука, които се чудят как да го топнат и дали да им го топнат, ти говориш за нещо повече.
Приятелите ти и granger казват да я зарежеш. Аз пък казвам да не я. Принципно да, трябва да покажеш кой е мъжа. Трябва да имаш самоуважение и да не даваш на никого да те ползва за изтривалка, съгласен съм. Мисля си и друго - скапано е мацка на 20 да зависи от родителите си. Глупаво е! Има 18, може да прави каквото си иска. Те могат да й дадат съвет, но не и да й го налагат. В противен случай, това означава, че ТЯ им го позволява.
...А може и мадамата да няма друг избор. Защо не й покажеш другата страна на монетата? Защо не я направиш независима? На 25 каза, че си. Покани я да живее при теб, помогни й да си намери работа и да се самоиздържа. Не се дръж с нея като новия господар, дръж се с нея като с равна без значение дали живее под покрива ти! Никога не й казвай "Докато живееш тук, ще правиш каквото казвам", защото това ще те принизи на 1 ниво с техните.
Няма по-ценен подарък от свободата! А най-ценните подаръци даваме на хората, които са в сърцата ни.
Тя те обича! Никой не си тръгва разреван в дъжда, ако не го е еня! НО! В живота ни остават само хората, които искат да са там! Ако не искат, просто си отиват. Да, разкарал си я. Да осъзнал си грешката си. Може би е време да я поправиш, може би приятеля ти, а и granger бъркат, може би докато четеш този ми пост, тя чака да й звъннеш... Може би си идиот, че още не си го направил!!
Ако наистина искаш нещо - бори се за него! Не отстъпвай путкинската! Ами ако ТЯ е човека за теб, но ти си решил, че не си струва да се бориш за нея? Ако никога повече не срещнеш по-достоен човек за себе си? Ще се залъгваш със всяка следваща курва, че "тя е..."? Когато пред теб стои стена, не заобикаляй! Разбий я с главата си, ако ще това да е последното нещо, което ще направиш! Ако целта си струва, ако си сигурен, че искаш да я постигнеш, тогава не слушай никого, не чакай нищо, не си намирай оправдания! Хвърли се в битката за щастието си и ако трябва умри в нея, но не като страхливец, който чака някакви идиоти от форум да му дадат мнение (което едва ли ще послуша), а умри така, че когато околните разберат, да съжалят, че не са имали възможността да постигнат такава смърт като твоята!! ...Нали се сещаш, че умирачката тука е метафора за "провал"? Нямам предвид да се трепеш сериозно...

Fuck the forum, man! Get your girl back!!!

JiMiTo
07-25-2013, 00:12
оо дай по-накратко
невъзможно

JiMiTo
07-25-2013, 00:15
Пич...няма да я бъде, тя вероятно винаги ще ти е рана в сърцето,просто не си струва да се тровиш излишно. След време ще отмине, ще срещнеш друга,която няма да се държи така. Живота е пред теб. Просто продължавай напред, обграждай се с приятели и птичето ще кацне на рамото.
това ми казват всичко хора от обкръжението ми, дори и по възрастни, дори и родителите ми, всички. Явно е, че и те са минали през това, не ми се искаше да става така, но понякога в живота не всичко върви по план. Съгласен съм с теб.

JiMiTo
07-25-2013, 00:26
За разлика от останалите пишлигарчета тука, които се чудят как да го топнат и дали да им го топнат, ти говориш за нещо повече.
Приятелите ти и granger казват да я зарежеш. Аз пък казвам да не я. Принципно да, трябва да покажеш кой е мъжа. Трябва да имаш самоуважение и да не даваш на никого да те ползва за изтривалка, съгласен съм. Мисля си и друго - скапано е мацка на 20 да зависи от родителите си. Глупаво е! Има 18, може да прави каквото си иска. Те могат да й дадат съвет, но не и да й го налагат. В противен случай, това означава, че ТЯ им го позволява.
...А може и мадамата да няма друг избор. Защо не й покажеш другата страна на монетата? Защо не я направиш независима? На 25 каза, че си. Покани я да живее при теб, помогни й да си намери работа и да се самоиздържа. Не се дръж с нея като новия господар, дръж се с нея като с равна без значение дали живее под покрива ти! Никога не й казвай "Докато живееш тук, ще правиш каквото казвам", защото това ще те принизи на 1 ниво с техните.
Няма по-ценен подарък от свободата! А най-ценните подаръци даваме на хората, които са в сърцата ни.
Тя те обича! Никой не си тръгва разреван в дъжда, ако не го е еня! НО! В живота ни остават само хората, които искат да са там! Ако не искат, просто си отиват. Да, разкарал си я. Да осъзнал си грешката си. Може би е време да я поправиш, може би приятеля ти, а и granger бъркат, може би докато четеш този ми пост, тя чака да й звъннеш... Може би си идиот, че още не си го направил!!
Ако наистина искаш нещо - бори се за него! Не отстъпвай путкинската! Ами ако ТЯ е човека за теб, но ти си решил, че не си струва да се бориш за нея? Ако никога повече не срещнеш по-достоен човек за себе си? Ще се залъгваш със всяка следваща курва, че "тя е..."? Когато пред теб стои стена, не заобикаляй! Разбий я с главата си, ако ще това да е последното нещо, което ще направиш! Ако целта си струва, ако си сигурен, че искаш да я постигнеш, тогава не слушай никого, не чакай нищо, не си намирай оправдания! Хвърли се в битката за щастието си и ако трябва умри в нея, но не като страхливец, който чака някакви идиоти от форум да му дадат мнение (което едва ли ще послуша), а умри така, че когато околните разберат, да съжалят, че не са имали възможността да постигнат такава смърт като твоята!! ...Нали се сещаш, че умирачката тука е метафора за "провал"? Нямам предвид да се трепеш сериозно...

Fuck the forum, man! Get your girl back!!!

Благодаря ти за силните думи. Разбирам те напълно какво искаш да ми кажеш. Правил съм това нещо и с друго момиче и със въпросното момиче дори. Когато тя ми каза "съжалявам ама надявам се, че ме разбираш - наще са ми много по-важни.... (от мен искаше да каже)" и от тогава почнах да губя надежда. Един път и стана на въпрос, че ще е хубаво да живеем в градът дватама къде и учим като студенти и аз я попитах "да живеем заедно ???????" и тя ми отговори "нееее, нямах това предвид, ти пък, това нещо няма как да стане, но ще си се виждаме когато искаме и по-спокойно без да се притесняваме , че някой ще ни види"

Тя просто не е готова и не иска да се забърква в такова нещо, незнам може и да не ме чувства като правилния или да я е страх от друго във връзката ни. И това нещо се усещаше. Няма начин по който да се изправя пред нея и да й заявя нещата, който ми казваш. Не ме е страх, просто вече отношенията ни след тази раздяла надали биха могли да подобрят, тази връзка е изтрадала вече, ние сме си като един трамплин към това което искаме за по-нататък, като житейски опит просто. Което си е гаднично аз наистина си я обичам и винаги ще има едно кътче в сърцето ми въпреки всичко. Просто тя не ми показа по никакъв начин, че желае нещата да станат по-сериозно - тя бягаше от това ...... и вече успя да избяга

Но така и ще си останат нещата. Не мисля да правя глупости. Не виждам смисъл - аз съм сам, дори последните месеци с нея пак бях сам, искам да не съм сам отново в следващата си връзка.

Пък за форума няма какво да кажа. Има всякакви хора - всеки с проблемите си ;)

purple_butterfly
07-25-2013, 00:37
съжалявам че трябва да ти го кажа но тя винаги ще ти е като рана в сърцето ще минат години но тя ти е първата истинска любов ... при мен е същата работа почти две години минаха ама още си мисля за него понякога .. и ми става много тъжно

JiMiTo
07-25-2013, 00:44
съжалявам че трябва да ти го кажа но тя винаги ще ти е като рана в сърцето ще минат години но тя ти е първата истинска любов ... при мен е същата работа почти две години минаха ама още си мисля за него понякога .. и ми става много тъжно

Благодаря ти за думите... и съжалявам и че при теб е така. Но това е живота - такъв какъвто си го направиш. :(

purple_butterfly
07-25-2013, 00:57
казали са го каквото си направиш друг не може да ти го направи и сега ще си патя ама тогава не решавах аз а сърцето ми

JiMiTo
07-25-2013, 01:04
казали са го каквото си направиш друг не може да ти го направи и сега ще си патя ама тогава не решавах аз а сърцето ми

И все пак го правиш за хубаво, за твое, пък и за негово. Може да губите, може би повече ти, може би повече той, но и печелите. Всичко си има хубави страни. И макар и на мен да ми е трудно да го призная в момента, това че оставих момичето ,което обичам заради тези проблеми си има и положителни неща. Не говоря за свободата или другите детинщини дето повечето хора ги разправят. Просто ние си бяхме първите и все нещо ни е влезнало в главата и за по-напред ще знаем какво да не правим, ако искаме да сме щастливи, нали ? ;)

purple_butterfly
07-25-2013, 01:11
е да ама мойта първа любов не ми беше първия дори не бяхме заедно просто излизахме като малко повече от приятели..
определено да, ще знаем какво не трябва да правим

JiMiTo
07-25-2013, 01:19
е да ама мойта първа любов не ми беше първия дори не бяхме заедно просто излизахме като малко повече от приятели..
определено да, ще знаем какво не трябва да правим

искай повече от живота, не се задоволявай с малко и ще видиш колко е красив. На 24 години ми беше първата сериозна връзка и не съжалявам, че стана така, защото оцених човека до себе си и се чувствах наистина супер с нея. Радвам се, че успях да я разпозная сред другите, но я няма вече.... мисля си че може би е в период на преход и след време ще се върне с думите.... които не искам да казвам.... но този път няма да наруша нито един от принципите си заради нея, защото докато бях с нея прегазих всичко и всички, заради щастието ни...

purple_butterfly
07-25-2013, 01:26
и аз това правя в момента май ... което е кофти

JiMiTo
07-25-2013, 01:28
и аз това правя в момента май ... което е кофти

усеща се от това което пишеш и начина по който го пишеш

purple_butterfly
07-25-2013, 01:32
ми .. не знам .. стига толкова спам тук

feikk
07-25-2013, 05:33
Тва с ревността прецаква много връзки, без да има основателни причини. Казваш ограничил си контактите си с всички жени - защо ? Ти приятели момичета нямаш ли ? Нямал нужда да контактува с други жени... ами представи си, че околните могат да бъдат и само приятели. И аз имам много колеги, много приятели, много познати, от много места... трябваше да съм зарязана сто пъти заради това ли ? Голям човек си. Да не говорим, че на 25 да не можеш да се докажеш отговорен човек пред родителите на некво момиче... или ония са много спрели или в повредата е в твоя телевизор. Техните й били по-важни... може и на 30 да е, не мисля че има причина ти да си по-важен. Родители са й - нормално. Да не говорим за тва да си играеш на иди ми дойди ми 5 пъти и да се опитваш да поправяш счупени неща. Продължи напред и намери момиче, което просто ще ти отговаря на стандартите. Аз в тази девойка не виждам вина, но не винаги хората си пасват, колкото и да се харесват. Успех :)

btw ... не знам.

JiMiTo
07-25-2013, 07:24
Тва с ревността прецаква много връзки, без да има основателни причини. Казваш ограничил си контактите си с всички жени - защо ? Ти приятели момичета нямаш ли ? Нямал нужда да контактува с други жени... ами представи си, че околните могат да бъдат и само приятели. И аз имам много колеги, много приятели, много познати, от много места... трябваше да съм зарязана сто пъти заради това ли ? Голям човек си. Да не говорим, че на 25 да не можеш да се докажеш отговорен човек пред родителите на некво момиче... или ония са много спрели или в повредата е в твоя телевизор. Техните й били по-важни... може и на 30 да е, не мисля че има причина ти да си по-важен. Родители са й - нормално. Да не говорим за тва да си играеш на иди ми дойди ми 5 пъти и да се опитваш да поправяш счупени неща. Продължи напред и намери момиче, което просто ще ти отговаря на стандартите. Аз в тази девойка не виждам вина, но не винаги хората си пасват, колкото и да се харесват. Успех :)

btw ... не знам.

Тя ме караше да се чувствам несигурен ,а това ме е огорчавало много пъти, защото правех всичко за нея, но не и да я накрам да се почувства така . Изключвам скъсванията , защото в ония моменти ми идваше да си ударя главата в стената, защото винаги съм бил добър със всички, и винаги ми се качват на главата. А тя се опитваше да прави това, по този начин си разширяваше границите, за който се бяхме разбрали във връзката, да може да прави като другите момичета. На някаква приятелка и свършил на лицето, друга ходела с някви турци, трета обичала да ги сменя често като носни кърпички, четвърта се гримира като за хелуин. Тя неможеше да разбере, че да си себе си на моменти е най-правилно. Едно, че по този начин привличапе грешните хора около себе си, друго, че те й влияеха доста. Пред другите беше перфектната приятелка, а пред мен почна да си защитав принципите ? Та ние сме от един отбор, а тя ми беше станала враг ??????????? А не правех нищо друго освен да я обичам....

fenastz
07-25-2013, 12:34
tl;dr

не знам*

JiMiTo
07-25-2013, 12:52
tl;dr

не знам*

а?