PDA

View Full Version : Проблем с компютъра.



ledenakrasota
07-24-2013, 20:10
Здравейте! Не помня кога точно си преинсталирах Уиндоуса, но май му е време. Става въпрос, че имам проблем, който не се дължи май на него. Ако разговарям по скайп с видео, с хора от страната и извън нея, все моя образ на камерата е най-размазан или не ме чуват като хората. От известно време не мога да свържа четецът, телефонът, а сега и камерата. Уж дадената програма разпознава устройството, но в същото време просто си седи ей така, все едно не съм пъхнала кабела. Дава ми някаква грешка с цифри и букви. Ще дам да му преинсталират системата, но ако нищо не стане, какво да правя? Да си сменя ли интернет доставчика? Използвам услугите на Онлайн Директ.

arssena
07-24-2013, 22:28
Провери настройките в скайп или пробвай на друго нещо като sound recorder това е за звука. Колко до картината защо да не е от камерата ти ? Моята има едно нещо отпред и като го завъртя и се оправя :D . И го преинсталирай и да ти сложат всички драйвери. Не разбирам много казвам какво мисля. Попитай тоя дето ще го преинсталва.

ledenakrasota
07-24-2013, 22:30
Това е третата мr камера, която е 40 лв. Не мисля, че е малко за човек, който не я използва редовно. Все тая е до сега. ;D

purple_butterfly
07-24-2013, 22:33
размазаната картина и звука си е само от интернет доставчика според мен