PDA

View Full Version : edna golqma greshka...



momcheto1
07-25-2013, 08:18
Zdraveite shte kaja moqta istoriq i bih iskal savet,mnenie ta taka-Imah vruzka s edno momiche ot drug grad nqkolko meseca prodalji tq nakraq skusahme poradi tova 4e se darjah kato glupak obi4ah q mnogo no v sa6toto vreme se darjah dosta zle...nakraq tq me ostavi i az napravih moje bi nai golqmata greshka obijdah q zaplashvah q s nqkakvi snimki(setete se kakvi) i sled dosta karanici sprqhme da podarjame vsqkakuv vid kontakt izgubi se...mnogo q naranih.tva se slu4i predi dosta vreme moje bi godina mina no oshte q obi4am i mi lipsva iskam da si q vurna ....nemi se govorqt sega kolko sam sgre6il tva onova ...prosto iskam savet kak da q spe4elq otnovo pri polojenie 4e pri vseki opit da i pisha polu4avam blok dori ne iska da 4uva za men koeto e normalno ...dano mi pomognete i neka da pishat hora koito bi trqbvalo da znaqt kakvo mi e da sa bili v moqta situaciq a ne hora koito samo kritikuvat ot sorta kakvoto sam si napravij nikoi nemoje da ti go napravi ,sam si ssi vinoven i taka.dosta nakratko razkazah istoriqta ne sam zadalbo4aval mnogo dano ste me razbrali :) ;)

bilqnavod
07-25-2013, 08:21
Не искам да съм груба, но мисля, че не заслужаваш това момиче

anonymous895156
07-25-2013, 08:21
тя да не е ненормална, че пак да тръгне с теб?

kalpazanka
07-25-2013, 08:51
Кирилица, братле.