PDA

View Full Version : Една голяма грешка...



momcheto1
07-25-2013, 09:59
Здравейте ще кажа моята история и бих искал съвет,мнение та така-Имах връзка с едно момиче от друг град няколко месеца продължи тя.Накрая скъсахме поради това че се държах като глупак обичах я много но в същото време се държах доста зле...накрая тя ме остави и аз направих може би най-голямата грешка обиждах я заплашвах я с някакви снимки(сетете се какви) и след доста караници спряхме да поддържаме всякакви вид контакт изгуби се...много я нараних.Това се случи преди доста време може би година мина но още я обичам и ми липсва искам да си я върна ....неми се говорят сега колко сам сгрешил това онова ...просто искам съвет как да я спечеля отново при положение че при всеки опит да и пиша получавам блок дори не иска да чува за мен което е е нормално ...дано ми помогнете и нека да пишат хора които би трябвало да знаят какво ми е да са били в моята ситуация а не хора които само критикуват от сорта каквото сам си направиш никои не може да ти го направи ,сам си си виновен.Така накратко разказах историята не сам задълбочавал много дано сте ме разбрали.И ВИ МОЛЯ ДА ПИШАТ САМО ХОРА КОЙТО МОГАТ ДА МИ ДАДАТ СЪВЕТ С КОЙТО МОЖЕ ДА СЕ ВОДИ ДИАЛОГ,А НЕ КОЙТО САМО КРИТИКУВАТ И ОБИЖДАТ!БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ КОЙТО ЩЕ СЕ ВКЛЮЧАТ В ДИСКУСИЯТА!

DisappointedDreamer
07-25-2013, 10:06
Не можеш. Откажи се.

anonymous895156
07-25-2013, 10:18
ЗАБРАВИ!

Azoria
07-25-2013, 11:27
Откажи се.

;-)

Minwu
07-25-2013, 19:28
Какво искаш от момичето? Въобще с какви очи я търсиш след като си я изнудвал и тормозел? Ти сам разбираш, че си глупак... Ако обичаш момичето най-добре я остави да си намери добро момче и престани да я тормозиш.

п.с. не трябва да се убиждаш на критиките, а да си вземеш поука от тях и следващия път да имаш малко повече акъл в главата.

granger
07-25-2013, 19:33
Нямаш никакво право да искаш ,каквото и да е от нея.

Smrazqvashta
07-25-2013, 19:36
Когато обичаш някой, не се държиш по този начин с него.

Наивно е да се опитваш да лепиш счупеното на парчета.

Illusion772
07-25-2013, 19:43
Здравейте ще кажа моята история и бих искал съвет,мнение та така-Имах връзка с едно момиче от друг град няколко месеца продължи тя.Накрая скъсахме поради това че се държах като глупак обичах я много но в същото време се държах доста зле...накрая тя ме остави и аз направих може би най-голямата грешка обиждах я заплашвах я с някакви снимки(сетете се какви) и след доста караници спряхме да поддържаме всякакви вид контакт изгуби се...много я нараних.Това се случи преди доста време може би година мина но още я обичам и ми липсва искам да си я върна ....неми се говорят сега колко сам сгрешил това онова ...просто искам съвет как да я спечеля отново при положение че при всеки опит да и пиша получавам блок дори не иска да чува за мен което е е нормално ...дано ми помогнете и нека да пишат хора които би трябвало да знаят какво ми е да са били в моята ситуация а не хора които само критикуват от сорта каквото сам си направиш никои не може да ти го направи ,сам си си виновен.Така накратко разказах историята не сам задълбочавал много дано сте ме разбрали.И ВИ МОЛЯ ДА ПИШАТ САМО ХОРА КОЙТО МОГАТ ДА МИ ДАДАТ СЪВЕТ С КОЙТО МОЖЕ ДА СЕ ВОДИ ДИАЛОГ,А НЕ КОЙТО САМО КРИТИКУВАТ И ОБИЖДАТ!БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ КОЙТО ЩЕ СЕ ВКЛЮЧАТ В ДИСКУСИЯТА!

Първо искам да кажа нещо off-topic - кофти ти е положението брат
Второ - погледнах горните коментари и си мисля , че не трябва да се отказваш - бори се за това което искаш, но само и единствено при положение че си сигурен че го искаш , а не просто "бошуващите ти хормони да искат да пипнат женско"
За идеи - според мен направи нещо глупаво за да и привлечеш вниманието, а какво конкретно само ти можеш да измислиш.
Според мен пробвай вместо след това да се чудиш какво е можело да стане и да се случи....
Успех :)

granger
07-25-2013, 19:45
За какво се бори? Егоистично е , не мислиш ли, преследва я ,защото на него му се иска , а не защото и тя иска. Най-много още повече да и вгорчи живота.

Illusion772
07-25-2013, 19:54
За какво се бори? Егоистично е , не мислиш ли, преследва я ,защото на него му се иска , а не защото и тя иска. Най-много още повече да и вгорчи живота.

От неговата история ми се стори че това с смс и снимките не е нещо сериозно, а дори да отиде и да и обясни "че съжелява" и тн. няма да му стане нищо.А и нека да си кажем че някои хора блокират без много да им пука.

granger
07-25-2013, 19:55
Обидите и заплахите,гадното държание не са никаква причина. Няма право да иска,квото и да е от нея.

Illusion772
07-25-2013, 20:03
Обидите и заплахите,гадното държание не са никаква причина. Няма право да иска,квото и да е от нея.

Абе аз не говоря да иска каквото и да е от нея.Просто може като човек да отиде да се извини и може би да си останат приятели.Защото най-често подобни връзки възникват от приятелски начела и от личен опит ти го казвам е много ама много шибано с човек които се познаваш цял живот да се подминавате , а в моя случаи дори да ти покаже е среден пръст, така че той да си прави изводите.

Azoria
07-25-2013, 20:09
Само дето тук не става дума за какво той иска или не иска и колко тъпо би му било да се държат като непознати. Пропилял си е шанса, държал се е грубо и я е заплашвал да изложи на показ нещо, което тя е имала доверието в него да му покаже и предостави. Няма изобщо да го коментирам по молба на автора, но определено е хубаво да уважи личното й пространство и щом тя не иска да я търси - да спре.

Cloud9
07-26-2013, 07:39
Дано няма хора, които да са в твоето положение.Детската градина си значи.Разделили сте се и се сетил да се правиш на мъж.По-хубави коментари няма да намериш тук.Остави момичето.Запитай се защо ТЯ би искала да се върне при теб.И ти на нейно място би ли го направил

momcheto1
07-26-2013, 14:19
Абе ей ТУК 90% са дечковци!Моята постъпка е детска ДА,НО съм си разбрал грешката,преусмислил съм всичко хиляди пъти,мислил съм над постъпките и съжелявам за това за греха си който за мен е доста сериозен-тук говорим за съвсем различни ценности и разбирания за прошка и така нататък,мисля че могат да ме разберат само сериозни Узрели хора.Аз не я искам отново заради както някой беше се изразил само да бараш женско тяло пфф курви ФУЛЛ!Просто 1 път постъпих ужасно ужасно зле направих ПОЧТИ непростима грешка,но мисля че съм извлякъл всички поуки и мисля,че човек заслужава почти винаги втори шанс за да покаже научил ли се е да бъде различен, и не само в любовта в всяко едно естество в живота и така можем много да говорим.Та мисълта ми е че тя преди да се разделим много ме обичаше много както и аз и мисля че можем да имаме бъдеще стига да се съберем отново,но просто за момента не иска да чува за мен и нз какво да правя.Отново БЛАГОДАРЯ НА ХОРАТА КОЙТО МИ ВЛИЗАТ В ПОЛОЖЕНИЕТО !
Illusion772 МЕРСИ БРАТ!

granger
07-26-2013, 14:21
за момента не иска да чува за мен и нз какво да правя
Откажи се. Не прави нищо. Веднъж като нараниш някого, това винаги се помни, без значение колко звезди и сваляш.

102
07-26-2013, 14:24
На мен ми вгорчи живота само като ти прочетох темата, не ми се мисли за момичето....

ironlady58
07-26-2013, 15:02
Убедена съм, че тя не е чак толкова безразлична след като го е обичала много. Човек, когото си обичал не се забравя лесно, а спомените, които го придружават още по-трудно. Ако наистина всичко, което казваш е истина и разбираш грешката си, то тогава се бори за нея. Ако не ти отвърне с любов поне ще знаеш дали е имало смисъл. Направи нещо за нея, което знаеш , че ще я зарадва.

momcheto1
07-26-2013, 15:57
ironlady58 благодаря за съвета но какво да направя...както казах не сме от 1 град делят ни стотина км нито гсм номер и имам нито скайп нито фб да и пиша а всички опити за извинение завършват с блок...(чак не вярвам че е толкова жестока и безразлична,но както се казва и най-добрите стават лоши щом ги унизжат)но ме обичаше много прекалено много и мисля че още изпитва нещо въпреки че мина година и повече даже Но....

FuCKkK13
07-26-2013, 16:07
Нямаш никакво право да искаш ,каквото и да е от нея.

+
откажи се

FuCKkK13
07-26-2013, 16:11
Абе ей ТУК 90% са дечковци!Моята постъпка е детска ДА,НО съм си разбрал грешката,преусмислил съм всичко хиляди пъти,мислил съм над постъпките и съжелявам за това за греха си който за мен е доста сериозен-тук говорим за съвсем различни ценности и разбирания за прошка и така нататък,мисля че могат да ме разберат само сериозни Узрели хора.Аз не я искам отново заради както някой беше се изразил само да бараш женско тяло пфф курви ФУЛЛ!Просто 1 път постъпих ужасно ужасно зле направих ПОЧТИ непростима грешка,но мисля че съм извлякъл всички поуки и мисля,че човек заслужава почти винаги втори шанс за да покаже научил ли се е да бъде различен, и не само в любовта в всяко едно естество в живота и така можем много да говорим.Та мисълта ми е че тя преди да се разделим много ме обичаше много както и аз и мисля че можем да имаме бъдеще стига да се съберем отново,но просто за момента не иска да чува за мен и нз какво да правя.Отново БЛАГОДАРЯ НА ХОРАТА КОЙТО МИ ВЛИЗАТ В ПОЛОЖЕНИЕТО !
Illusion772 МЕРСИ БРАТ!
като са дечковци що пишеш тука бе ?
втори шанс се дава ако изобщо и е било поне малко хубаво с тебе.. а то май нямате такъв момент : държал си се гадно,скъсали сте пак си бил същия идиот.. за какво да се върне при тебе ? има ли за какво да се хване ? от къде да е сигурна,че няма да постъпиш пак така ?

изобщо,хем казваш,че са дечковци,хем постъпваш по супер детски начин.. толкова ли не можеш да се поставиш на нейно място ? ако ти беше на нейно място би ли простил,ама честно ? изобщо би ли имал даже и една хубава седмица,която искаш да си върнеш ? тя не е видяла от теб хубаво,как искаш да прости и да иска да се върне при нещо лошо ?

Зайче..
07-26-2013, 16:11
Нямаш никакво право да искаш ,каквото и да е от нея.

именно.

FuCKkK13
07-26-2013, 16:11
Убедена съм, че тя не е чак толкова безразлична след като го е обичала много. Човек, когото си обичал не се забравя лесно, а спомените, които го придружават още по-трудно. Ако наистина всичко, което казваш е истина и разбираш грешката си, то тогава се бори за нея. Ако не ти отвърне с любов поне ще знаеш дали е имало смисъл. Направи нещо за нея, което знаеш , че ще я зарадва.

точно това е.. че тя от него хубави спомени НЯМА

Azoria
07-26-2013, 16:12
Правиш тема и се надяваш само на отговори, които ти изнасят.. Много обичам такива като тебе.

FuCKkK13
07-26-2013, 16:14
ironlady58 благодаря за съвета но какво да направя...както казах не сме от 1 град делят ни стотина км нито гсм номер и имам нито скайп нито фб да и пиша а всички опити за извинение завършват с блок...(чак не вярвам че е толкова жестока и безразлична,но както се казва и най-добрите стават лоши щом ги унизжат)но ме обичаше много прекалено много и мисля че още изпитва нещо въпреки че мина година и повече даже Но....

що мислиш,че само тия дето ти казват да се бориш са прави ? явно само това искаш да чуеш
колкото и да те е обичала повярвай с тия гадости едва ли те иска обратно...
теб ако определена група хора те пребиват,започнеш да общуваш с други хора и после тия първите искат да се върнеш при тях ще отидеш ли ? - не вярвам

momcheto1
07-26-2013, 16:41
:D :D Казвам че тук има доста дечковци който не мислят правилно ако ме разбирате ...А иначе че аз съм постъпил детски си е така аз си го признавам,НО всеки в този живот е постъпвал за нещо си няма значение точно в коя област на живота по детски начин дори и на 30-40 години да е :)има разлика и друго АЗ съм съгласен с всички мнения не искам само положителни бори се,даже е по хубаво да чуеш лошото но да е истина от колкото лъжа с която само да се замаже положението,просто знам по принцип какво ще кажат 70% от хората за това казах още предварително отрицателни коментари да не пишат тъй като с нищо не се съдейства.За това съм създал темата за да чуя мнения с който може да ми се помогне.Нали така "приятели" всеки човек когато търси съвет,помощ иска да получи съвет с който да успее,а не да му натискаш още главата надолу и да му теглиш 10 майни,ам не се и учудвам в България е така много философи ти искаш съвет те те разпъват на кръст.пфф А относно дали е имала хубави моменти с мен да имали сме и тоо много но тва е вече част от личният ми(ако щете интимният ми живот го наречете) както и неиният и не мисля че ви влиза в работата да разказвам и описвам колко сме били щастливи и така нататък (казах че сме се обичали много) тва е .Благодаря ви ! Ако има нещо хубаво да се случи по нататък в тази тема или да стане интересна дискусия както за моята тема така и за някои други с тяхни подобни ще се радвам и нека да продължи,ако ли не и ще се дракаме още моля модератори да изтрият темата!

granger
07-26-2013, 16:46
Казвам, че тук има доста дечковци, които не мислят правилно, ако ме разбирате
Не съвсем, всеки е индивидуален и мисли по различен начин. Отделен е въпроса, дали си достатъчно интелигентен,за да се пречупиш през тяхната призма.

FuCKkK13
07-26-2013, 16:52
:D :D Казвам че тук има доста дечковци който не мислят правилно ако ме разбирате ...А иначе че аз съм постъпил детски си е така аз си го признавам,НО всеки в този живот е постъпвал за нещо си няма значение точно в коя област на живота по детски начин дори и на 30-40 години да е :)има разлика и друго АЗ съм съгласен с всички мнения не искам само положителни бори се,даже е по хубаво да чуеш лошото но да е истина от колкото лъжа с която само да се замаже положението,просто знам по принцип какво ще кажат 70% от хората за това казах още предварително отрицателни коментари да не пишат тъй като с нищо не се съдейства.За това съм създал темата за да чуя мнения с който може да ми се помогне.Нали така "приятели" всеки човек когато търси съвет,помощ иска да получи съвет с който да успее,а не да му натискаш още главата надолу и да му теглиш 10 майни,ам не се и учудвам в България е така много философи ти искаш съвет те те разпъват на кръст.пфф А относно дали е имала хубави моменти с мен да имали сме и тоо много но тва е вече част от личният ми(ако щете интимният ми живот го наречете) както и неиният и не мисля че ви влиза в работата да разказвам и описвам колко сме били щастливи и така нататък (казах че сме се обичали много) тва е .Благодаря ви ! Ако има нещо хубаво да се случи по нататък в тази тема или да стане интересна дискусия както за моята тема така и за някои други с тяхни подобни ще се радвам и нека да продължи,ако ли не и ще се дракаме още моля модератори да изтрият темата!
аз имах предвид,че и сега постъпваш детски... егоистично.. ако наистина я обичаш би трябвало да разбереш,че от теб хубаво не е видяла и просто да искаш да е щастлива колкото и банално да звучи
каза,че си се държал гадно,това означава,че през повечето време е било така,което означава,че не сте били чак толкова ''щастливи'' в момента се хващаш като удавник за сламка щото просто не искаш да разбереш,че трябва да я оставиш.. а и щом е решила,че не иска да сте заедно и те реже така при всеки опит това означава,че за нея да и е хубаво значи повече от просто хубав секс

още нещо детско - отрицателен коментар за тебе значи дракане и заяждане,вземи порасни бе човек

Minwu
07-26-2013, 23:03
И аз мразя хора, който си мислят, че като съжалят всичко им е простено. Съжалението ти е просто едно лайно... с извинение. И аз да съм няма да се върна при такъв човек. Както един приятел казва - "бутни ме ти в гроба, пък после ми се извинявай.."

Я се замисли след такава постъпка как може някой да ти се довери втори път? После пак да го заплашваш..? Може и да не го направиш, но въпросния човек винаги ще има страх, няма никога да се отпусне.

Бъди мъж и остави момичето да си живее живота!

NissaN
08-25-2013, 14:33
Имам един фр. кадето имаше подобен проблем заплашваше я по телефона беше си снимал кура и и го прати с ММС и тя подаде жалба в полицията дза тормоз.Остави момичето на мира да си не навлечеш проблеми.Просто изказвам мнение.

zlatna lqstovica
08-26-2013, 11:17
Виж сега не прочетох всички коментари,но ще ти кажа само едно.Направил си толкова много неща,които са непоправими и неща за които едно момиче ще ти прости след години или може би никога.Една жена не се ли държиш добре с нея по-добре я забрави,но тъй като аз съм момиче ще ти кажа само едно и то е отиди при нея и и се извини.Ако трябва и се съгласи поговорете,но ще е трудно.Опитай още веднъж да си я върнеш,ако и тогава не стане по-добре я забрави.Ще си намериш друга,но внимавай какво говориш.Извини и се,обясни и,че не си знаел какво губиш,че си разбрал що за грешка си направил и така,но ако не ти повярва или не иска да се върне при теб няма защо да и се сърдиш.Все пак ти си я накарал да се страхува от теб и сега искаш да ти се довери,защото може да си помисли аз като се върна при него той пак ще направи същото.За това помисли добре и реши какво да направиш.Ако съм ти била полезна ще се радвам.

insprbL
08-26-2013, 11:20
не се отказвай не ги слушай тъпите кучки, накарая я да се видите, повече слушай от колкото говори , не я налазвай, след това се прави една седмица на луд не и пиши не и отговарай и на следващата тя сама ще те потърси и ще има в остата

FuCKkK13
08-26-2013, 12:09
не се отказвай не ги слушай тъпите кучки, накарая я да се видите, повече слушай от колкото говори , не я налазвай, след това се прави една седмица на луд не и пиши не и отговарай и на следващата тя сама ще те потърси и ще има в остата

:lol: някои хора имат едно такова наречено достойнство

insprbL
08-26-2013, 12:21
еми не е достойно да се откажеш след като си сбъркал, нали знаеш лошите неща ме правят по добър човек

недостойно е да не простиш

SheBites
08-27-2013, 09:01
И аз мразя хора, който си мислят, че като съжалят всичко им е простено. Съжалението ти е просто едно лайно... с извинение. И аз да съм няма да се върна при такъв човек. Както един приятел казва - "бутни ме ти в гроба, пък после ми се извинявай.."

Я се замисли след такава постъпка как може някой да ти се довери втори път? После пак да го заплашваш..? Може и да не го направиш, но въпросния човек винаги ще има страх, няма никога да се отпусне.

Бъди мъж и остави момичето да си живее живота!

Точно така !

blabla19961998
08-30-2013, 18:10
Има смисъл бори се още за нея. Да наистина си я наранил твърде много , но никога не се отказвай надеждата умира последна. Ходи в града , който живее, чакай я пред тях , ако можеш всеки ден макар и да не те иска , според мен ако наистина те обича все един ден ще ти се обади все ще ти каже нещо не се отказвай! :)

NikafNqkaf
08-30-2013, 20:26
Минала е година. Щом не те е потърсила до сега и ти игнорира всичките опити за контакт с нея - няма да стане. Ако имаше някви надежди, щяхте да се чуете още на първия-втория месец, НО ТОВА Е ГОДИНА. Тя по всякакъв начин се опитва да те разкара от живота си, пък и вече го е направила и като гледам продължава да го прави. Постави се на нейно място.

Представи си, че си бил с момиче, което те е унижавало, заплашвало как ще покаже снимки на приятелките си да те видят на кво приличаш, как за нищо не ставаш, как целия град ще разбере за теб, разгонила ти е фамилията от всякъде, бил си в депресии и глупости заради нея в продължение на месеци. СЕРИОЗНО ЛИ ЩЕ ИСКАШ ДА СЕ ВИДИШ С ТОЯ ЧОВЕК ОТНОВО? Да преминеш през тия лайна за пореден път? Едва ли изпитва нещо повече от омраза и отвращение към теб.

Meonesssss
08-30-2013, 20:49
Стегни се. Остави момичето, най-вероятно е щастлива и не иска да си спомня " твоята детинска грешка" .. Пък и да я спечелиш, всеки път като те погледне ще се сеща как си я изнудвал, това ли искаш ? :)

melany94
08-30-2013, 20:53
И ВИ МОЛЯ ДА ПИШАТ САМО ХОРА КОЙТО МОГАТ ДА МИ ДАДАТ СЪВЕТ С КОЙТО МОЖЕ ДА СЕ ВОДИ ДИАЛОГ,А НЕ КОЙТО САМО КРИТИКУВАТ И ОБИЖДАТ!БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ КОЙТО ЩЕ СЕ ВКЛЮЧАТ В ДИСКУСИЯТА!

Е та ти си си само за критики бе човек. Хем си се осрал, хем не искаш никой да ти го казва. Тва е като сбъркаш си приемаш последствията и продължаваш напред.