PDA

View Full Version : Не е същото момче, в което се влюбих. ://



summer_love
07-25-2013, 10:37
С приятелят ми сме заедно от 5 месеца. Преди да почне лятната ваканция всичко беше супер. Излизахме често, той ме изпращаше след училище, ходехме на кино и на мачове, бяхме всеки ден заедно, пишехме си нон-стоп, говорехме си по телефона по няколко часа, пишехме си смс-и, абе просто казано бяхме неразделни. Откакто сме във ваканция сякаш и връзката ни е във ваканция. :/ Той не ми се обажда, не иска да излиза с мен /винаги си намира оправдания примерно, че не му е добре или, че е на фитнес/ а после го виждам с приятелите му /от които само 10% са момчета/, ако не му пиша аз той няма да се сети за мен, опитах се да говоря с него по темата и той ми каза `ще говорим друг път сега излизам`...... Писна ми вече. Той не е момчето, в което се влюбих. Когато ме види да се прегръщам с най-добрия ми приятел почва да ми обяснява колко било к*рвенско и т.н., а когато той излиза нон-стоп с момичета и ги прегръща и те го целуват по бузите не е. -_- Не искам да го зарязвам, защото го обичам, но не мога така.

honEstness
07-25-2013, 11:06
Това, чети го обичаш е хубаво, но това, че не получаваш същото отсреща си прави изводи сама. Щом се прави на толкова важен да не му е добре и да е с приятелите му, тегли му чертата и да се оправя. Той не те заслужава. Щом не ти дава дори да се прегръщаш с приятели а той да го прави и да ги целува, просто не иска да бъде с теб. Още повече отлага да говорите по темата. Използвал те е, ти си се влюбила. Приключи сега, за да не съжаляваш по-нататък :/

Azoria
07-25-2013, 11:15
Не бъди ничия изтривалка.

fenastz
07-25-2013, 12:30
Тва съм го чел вече

http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/550440-ТОЙ-СЕ-ПРОМЕНИ-ИСКАМ-ДА-СИ-ГО-ВЪРНА

soñadora
07-26-2013, 10:47
Може би вече не си му интересна и затова те отбягва. Режи го. Няма смисъл да се насилваш, когато очевидно чувствата не са взаимни. Не може един да дава всичко от себе си, а на другия да не му пука и това да се нарича връзка.

horacio
07-27-2013, 13:56
Сигурно му е отминала тръпката с теб и затова се държи така. Няма смисъл вече, по-добре го скъсай. Особено, щом знаеш, че те лъже, мен лично самата мисъл някой да ме излъже и откачам. :D Не ти трябва такъв човек в живота, само си губиш времето.